Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/43eb6ed5533d59d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/c58554f0e22b8c16.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/ecec0c63c177a2f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/02fe694e295d8095.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/de4a3e8f53ed7ea2.jpg[/IMG][/URL]
  2. No to teraz nieco domowo ;) Jak się pieski z pańciem wałują na sofie :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/ebcb181e7d6de2af.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/11bd7837370bbd80.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/b7ee9901834f04b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/905dd05c5b9ae84e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/ac7480c0a445ae96.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Kalunia_C']To już koniec śniegu? A ja już myślałam że na Górnym Borze inna strefa klimatyczna :D Pozdrawiam[/quote] Na szczęście nie aż tak inna :) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:masz jakieś zielone ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie mam zielonych, bo na zewnątrz buro.... [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://images49.fotosik.pl/72/ba15a83311eefd8c.jpg[/URL] noski noski :loveu::loveu: [URL]http://images47.fotosik.pl/72/30c3677d3ff6dcf6.jpg[/URL] jakie uśmiechy na pychach :multi: fajne zdjecie[/quote] One się cały czas śmieją ;) [quote name='bonsai_88'][URL]http://images47.fotosik.pl/72/30c3677d3ff6dcf6.jpg[/URL] A.... dwugłowy pies :crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Też mi się tak skojarzyło ;) Hydra?
  4. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jeee.... koniec zimy :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]teraz bieluchy będą bardziej widoczne.... ekstra, juz nie mogłam się doczekać :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jakie kochane :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images49.fotosik.pl/72/ba15a83311eefd8c.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ooo na tym jak ładnie widać różnice...Vadir taki męski :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images43.fotosik.pl/72/33339e52fa2b845d.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]masz psa z dwoma głowami :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images47.fotosik.pl/72/30c3677d3ff6dcf6.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cześć :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Witaj Kwiatuszku :) [quote name='Darianna']Hura!!!!!!!!!!! Nie, żebym nie lubiła białasków na śniegu, ale na zielonym tle łatwiej je będzie na zdjęciach zlokalizować ;) To teraz będą białaski w strugach deszczu, patrząc na to , co się dzieje za oknem :diabloti: i błotne "już-nie-białaski" :evil_lol:[/quote] Niestety, bardzo błotne nawet, po każdym spacerze - kąpiel.... [quote name='halgre58'][B] Dzieńdoberek :multi:[/B] [B]Fajne foty zimowe, ale ... mnie już strrrrasznie obmierzła ta zima ![/B] [B]Teraz już koniec zimy wprawdzie, ale cały czas pada, pada i pada :angryy:[/B] [/quote] Już nie pada, przestało..... Ciekawe, na jak długo? [quote name='Iza i Avanti']Cześć Asieńka! :loveu:[/quote] Cześć Izunia :lol: [quote name='bonsai_88'][B]Jbk[/B] a ja przyszłam powiedzieć, że po długich przemyśleniach w piątek idę na oddanie krwi [bo tak to codziennie z psami ćwiczę, tylko weekendy mam wolne... a wolałabym sobie zrobić dzień-dwa przerwy], ale na 90% Kamil też będzie krew oddawał ;)[/quote] Dziękuję Ci kochana, napiszę Ci mój adres na PW, żebyś mi przesłała zaświadczenie. Naprawdę jestem ogromnie wdzięczna. [quote name='deer_1987']Jak to ostatie zimowe?[/quote] Koniec, widzisz sama, nikt już nie chce na zimę patrzeć ;) [quote name='Doginka']Oooooooo nareszcie koniec zimy - teraz zawita wiosna:multi:[/quote] Czekam z utęsknieniem ;) [quote name='halgre58'][B]A tak to... :multi: Teraz będą [U][I]nareszcie[/I][/U] wiosenne :loveu::eviltong:[/B] [B]A ty chciałaś jeszcze zimę :crazyeye: okropność [/B]... :crazyeye:[/quote] W przyszłym roku będzie znowu ;) [quote name='Maks i Spark']Cześć, to już będą wiosenne fotki? fajnie:multi: A.[/quote] Zacznę od domowych ;) Wiosny za oknem na razie nie ma, raczej jesień ;) [quote name='Tengusia']jak dobrze ze to juz ostatnie zimowe bo na ten snieg to juz patrzec nie moge :mdleje:[/quote] Ja też nie, ale białaski kochają :)
  5. To teraz się kładź i śpij, co tu jeszcze robisz?? Nikomu się nic nie stało, jak się paliło?
  6. [quote name='sota36']My tez Was odwiedzamy! A jbk to Ja tez tu przywialo mnostwo futra! Swoja droga ta galeria cosik malo "fotów" ma!!!!!:mad::mad::mad::mad:[/quote] Właśnie, mało fotów!!
  7. Wrócę, nie bój nic, wrócę ;)
  8. [quote name='stokrotka.af']O jak miło, że nas ktoś odwiedził:lol: witamy i pozdrawiamy:multi:[/quote] I będziemy jeszcze odwiedzać ;) Taka spórno dziołcha ze mnie :)
  9. [URL]http://img242.imageshack.us/img242/3994/p1050987.jpg[/URL] - próbował się schować w bruździe :)
  10. [quote name='bonsai_88']Nie wiem kiedy przyjadę :roll:... na razie nie mam czasu, sesja się zbliża :placz:[/quote] To po sesji ;) Zabierzemy Cię na zieloną trawkę nad Wisłą :)
  11. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Witajcie Kochane![/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Od dwóch dni w moim ciele zamieszkał niechciej...taka ta gnida dożarta ze nic mi nie daje zrobić.......a poza tym chyba jakim tajemnym sposobem wysysa ze mnie wszystkie soki życiowe......normalnie nie mam energii ani siły- NA NIC!!![/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]I jeszcze ta pogoda:cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Zrobiłam nawet ostatnio pare fotek ale ....niechciej nie pozwala mi ich wkleić...taki skurczybyk:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Kronos od dwóch dni odmawia spacerowania...przechodzi 10 m podnosi nogę....sika ile fabryka dała i zapiera sie nogami i patrzy na mnie wzrokiem zdającym się mówić: "Gupia babo.....no gdzie mnie ciągniesz na ten desz.....oszalałaś.....sama se spaceruj...ja ide do domu O!"[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No więc i on ma niechcieja:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Koffam Was bardzi i może wpadne dzisiaj z pracy żeby was wszystkich poodwiedzać bo sie narobiło zaległości oststnio:oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buuuuuzzzzziiiiiaaaaammmmmm:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Też mam niechcieja, ale pracowego, więc pracę olałam i odrabiam zaległości na dogo ;)
  12. [quote name='bonsai_88'][B]Alicja[/B] będę pamiętać :evil_lol:... swoją drogą byłam u ciebie i fajne fotki widziałam :cool3: [B]Jbk[/B] ucałowałam ten mokry kinol :diabloti:... A teraz mi powiedz, jak mam z powrotem położyć psa, bo skoro pańcia całuje to się [B]BAWIMY[/B] :mad:[/quote] Przyślij ją do mnie, to się pobawię :)) A w ogóle, to kiedy przyjeżdżasz do Skoczowa?
  13. Dzień dobry :) Postanowiłam, że dziś NIC NIE ROBIĘ! Tylko się bawię :) A co. Należy mi się jeden dzień nieróbstwa ;) A co u Ciebie Alusia?
  14. [quote name='Iza i Avanti']Nooooooooo... Jeszcze Zuzeł, dom, obiadki, spacerki, lekarz... Bleeeeee :shake: Zapowiada się do doopy! I jeszcze ta masakryczna pogoda :shake:[/quote] Od jutra się ma poprawić pogoda, poza tym jest godzinę dłużej, poza tym idzie lato, poza tym - życie jest piękne :)) Pocieszyłam Cię?
  15. Przyszłam się przywitać :) A co :)
  16. [quote name='stokrotka.af']etam Joluś poszła w tany:evil_lol: baluje kobitka i o nas zapomniała:cool3: Hej Gutek zaciągnij ta swoją Pańcię do nas:mad:[/quote] No jakżesz ona mogła zostawić nas tutaj tęskniących szalenie....
  17. A czemu tam koń na plecach leży? [URL]http://img9.imageshack.us/img9/8466/p1060025.jpg[/URL] Co do kostek, to w tym sklepie mięsnym koło Verony możesz kupić wołowe czy cielęce udowe w całości, tam się zaopatrzam dla białasów :)
  18. [quote name='Iza i Avanti']Praca... :shake:[/quote] Tylko tylko? Nic więcej zupełnie??
  19. [URL]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P3282602.jpg[/URL] - kurde, Ty rzeczywiście masz biedronki... A wydawałoby się, że Ruda jest tak niedaleko, a taka różnica.... A tak w ogóle - dzień dobry :)
  20. [quote name='eria']jak 'przyjdzie' skoro już jest :eviltong::loveu: W sobotę fociłam podbiały,biedronki,krokusy i stokrotki też już są. Muchy latają i pierwszego motyla widziałam. Wiosna już jest ! Tylko że mokra:evil_lol:[/quote] U nas nie ma :( Kwiatki wyłażą, ale na razie same zielone liście widać, nic nie kwitnie :( Biedronka mamie w domu owszem, jedna się trafiła, ale na tym koniec :( JA CHCĘ SŁOŃCA!!
  21. jbk

    Mój Ukochany:*

    [quote name='sandrulka']On się nią bawi:) Jeszcze nie widziałaś jaki z Rudego jest piłkarz ;)[/quote] No właśnie nie widziałam ;) Musimy zabrać piłkę na spacer, może w weekend się uda? PS. Chcesz coś z Avonu?
  22. [quote name='halgre58'][B]Na koszulce ...:crazyeye: hmm...[/B][/quote] Bardzo lubię intensywne kolorki :)
  23. jbk

    Mój Ukochany:*

    A z taką dużą piłką by się pobawił? [URL]http://i43.tinypic.com/33lgtc2.jpg[/URL]
×
×
  • Create New...