Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='Maks i Spark']Ja nawet nie mogę cieszyć się radością futer na śniegu:angryy:, noga leży na kanapie a ja z nią:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, czasem się irytuję, mówiąc delikatnie, ale idę w poniedziałek na rtg i kontrolę, zobaczymy co będzie.... Mania jest troszkę zmęczona, ale nie ma wyjścia, musi sobie radzić i radzi:lol:, czsem mamrocze pod nosem, ale jest dziewczyna ok.:loveu: A.[/quote] Trzymam kciuki, żeby Cię wysupłali ;) I żeby Marysia z nerw nie wyszła :)
  2. [quote name='gosiaja']przy takim kopaczu to nie ma za bardzo wyboru jeśli chodzi o roślinki trawka to tam jakaś marna jest trzeba będzie tylko dosiać ale planuje wzdłuż płotu posadzić tuje albo jakieś inne krzaczki aby odgrodzić się trochę od ulicy skaczą te posty[/quote] Też bym się wolała odgrodzić od ulicy :) Morek by się chyba zaprzyjaźnił z Vadirem, czyż nie?
  3. Boże, jakie śliczne dwie dziewuszki :) Już się nie mogę doczekać, kiedy je w końcu wymiziam :) A powiedz mi, jak one reagują na inne psiaki?
  4. [URL]http://img217.imageshack.us/img217/6959/p1040639.jpg[/URL] - o bozie, jakie cudeńko maleńkie :)
  5. [URL]http://img217.imageshack.us/img217/6330/p1050850.jpg[/URL] - ale dostojny :)
  6. Cześć Idolko :) Jak się czujesz patrząc na naszą zimową wiosnę?
  7. Salsunia się ślicznie zagoiła :)) A jaką jest wspaniałą nianią...... może zrobić konkurencję Zawadzkiej :)
  8. [quote name='evaxon']nudno jakos na dogo :eviltong: siedze kawe spijam :p pogoda do dupy :roll: przeszla bym sie gdzies ale po 1 primo; brzydko i zimno po 2 primo : jakas zmeczona jestem a po 3 promo ultimo nie mam z kim :roll: nawet psu sie dupy nie chce ruszyc z poduchy :diabloti:[/quote] Dogo się przeniosło do kurnika ;) Cholewcia, braknie mi tych ośmiu godzin w pracy, żeby wszystkie serwisy oblecieć ;)
  9. jbk

    Mój Ukochany:*

    O, Kilerek ;) Muszę mu też coś pstryknąć, tylko nie mam okazji ;)
  10. [quote name='Maks i Spark']to miałaś dzień z wrażeniami:shake:, ja narazie nie mogę, niestety A.[/quote] To zupełnie zrozumiałe. A jak Twoja noga Aniu?
  11. Pogoda mnie wnerwia na maxa, przyznaję, ale powiem Wam, że jak rano wyszłam z białymi, i wszędzie było nasypane, i one radośnie rzuciły się na śnieg, z niesamowitą energią i humorem, to doszłam do wniosku, że może zostać zima na cały rok ;) Aniu, z nogą już masz końcówkę? Dobrze pamiętam, do końca miesiąca? A jak Marysia sobie radzi?
  12. Nie było mnie wczoraj na dogo, ponieważ oddawałam krew dla dziadka, u którego stwierdzono białaczkę. Pierwszy raz oddawałam, muszę przyznać, zemdlałam w trakcie. W całej sytuacji najśmieszniejsze było to, że nie wiedziałam nawet, że mdleję, rozmawiałam sobie z pielęgniarkami i nagle usłyszałam "oddychaj, oddychaj" i "jak się nazywasz?" ;) Bardzo sympatyczne panie pracują w Punkcie Krwiodawstwa w Bielsku. Mężu też oddał krew, i brat, i nawet kumpel brata, każdy mililitr się liczy. [SIZE=4]Mam pytanie - czy ktoś z Was, kochani dogomaniacy, jest może krwiodawcą? Albo może ktoś chciałby zostać i oddać krew dla mojego dziadka? Nieważne, jaką ma się grupę, dziadek dostanie właściwą, nieważne, gdzie się mieszka, w całym kraju można oddać. Jakby ktoś miał ochotę i możliwość - poproszę o PW. Będę wdzięczna z całego serca, zwłaszcza, że nie można często krwi oddawać (mężczyźni co 56 dni, kobiety raz na trzy miesiące), poza tym jest jeszcze ograniczenie wiekowe, od 18-stu do 50-ciu lat. [/SIZE]
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/f411d19c0f237e41.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/65fc6ed32761506f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/dfbc2ddd2b69217e.jpg[/IMG][/URL] Jutro wrzucę następny spacer :)
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/94a614a56de1b63f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/e32264beeb50f3c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/364d909e12ae665a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/421ccf834ab211ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/f348a84af0c86368.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/31bfa40103fc9cfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/e1597d9ea766feff.jpg[/IMG][/URL] I odpoczywanko po spacerze ;) Dla tych, którzy nie lubią śniegu ;) Swoją drogą - u mnie jest znowu biało..... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/ed87f93fe6c8afef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/d4d95f128a6107db.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/cea66057cf27f80b.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/df529cd27ded72be.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/a0c9d343607e2323.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/5818abc1c1c29cf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/67df0587a78801ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/d3b8c75e7dc5d4ae.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/3ccc102b033854a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/ec2c219935c5e799.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/cd21736aa7059b3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/ba0bb395a2c31e86.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/d476aff3cdd5a1c2.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/d57e78dbc87e58f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/819a5457064eb292.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/974de80396c0501b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/b7145ff069b94f06.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/7e8ee7158861cef7.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/f154ca399b001678.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/8df8718b6d386df8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/46029bd4257a4380.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/310561bec1acff6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/3cb3ffac83c30b89.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/54dfdb061b4ea7e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/7847a23200dfefa5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/9a97b5bbf9d5b5c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/9e1c43b2550a9d2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/25283b088495cd7a.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/4d7d05f80780f3e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/27b64125402f6129.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/89e2120c79493386.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/9b9564dbf1ad9798.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/59e46270f6e96af1.jpg[/IMG][/URL]
  22. Cześć Cioteczki moje wszystkie :) Dam Wam fotek, co by Wam smutno nie było :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/ebbe41ef3e5292d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/a35eb369c6d908f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/af930f36608fb15c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/fe1b20ebb22bd237.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/9655df271358aa84.jpg[/IMG][/URL]
  23. Miło Cię było widzieć Basiu :)) A obróżki - super :) Wszystkie :)
  24. Faktem jest, że było mało miejsca nawet dla wystawiających się psów, poustawiani ludzie z psami naokoło ringów, i już nie było możliwości się przepchnąć......
×
×
  • Create New...