Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/a92cdff565dc7d1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/85/4d7f941234147e6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/3084d3c3803711d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/85/c522037e4ab08ba1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/761aae35e96a4026.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/81b2eb9db9f2feb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/89/d0edae4da26f0c3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/abe4285afde561b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/85/07024c3dfd2e2428.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/9701763b64cb8bef.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/581171ece561b9db.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/5e6c6581739da863.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/737295ccff895ebe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/85/1c10af7015c73153.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/85/651c5c76922d3812.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/85/1daf1355dd8b725d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/166033c877c4e69c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/79a64ed675c247d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/85/4260c59b5f16555c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/92b2e6690de7c58b.jpg[/IMG][/URL]
  5. Fotki ze spaceru z Arminem i Frodem :) Jakoś kiepska, bo lało jak z cebra, poza tym - psy mamy stanowczo za szybkie :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/86fcec87643f472a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/039fb6e2e580c196.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/85/d587f344e7a052c7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/85/bd042a8874945316.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/076224132f30277d.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='sandrulka']Asiu w sobotę nie idę do babci więc może wybierzemy się na spacerek z psiakami???:cool3::cool3:[/quote] Oczywiście :) Tylko musimy godzinę ustalić :) Mamy tu więcej chętnych, Kasia z Arminem i Kinga z Marleyem ;)
  7. [quote name='Darianna']Albo sweterek z samojedka? :loveu:[/quote] No to mi do głowy nie przyszło jeszcze ;) [quote name='anitaaa i bartis']słodkie te domowe:loveu:[/quote] :loveu: [quote name='lolka75']jakie piekne biale pieski:loveu::multi::loveu::multi: i jakie piekne foteczki domowe:loveu::multi: i chcialam spytac czy Fialusia umie tak przykryta spac?/ moje jak sie choc troszke przykryje to momentalnie uciekaja:evil_lol: pozdroweczki:loveu::p[/quote] To było tylko na chwilę, bo miziałam ;)) [quote name='Kinia']Hejo! Macie czas w sobote:razz:[/quote] Oczywiście! Kiedy będziesz w Skoczowie?? [quote name='jamnicze']"Zaraz cię ogrzeję Maleńka :cool3:" [URL]http://images49.fotosik.pl/72/18eeccb545c42baa.jpg[/URL] Słodkości :loveu: [URL]http://images36.fotosik.pl/85/0ff77a834629863b.jpg[/URL][/quote] Witanko :) [quote name='Doginka']Stanowcze TAK na domowe foty:loveu: Ale Ty śnieg nawet w domu masz:evil_lol: [URL]http://images48.fotosik.pl/89/43e398212cc3761a.jpg[/URL][/quote] No widzisz, takie psy śniegowe ;) [quote name='AngelsDream']Dobrej nocy od nas. :D[/quote] A od nas - dobrego dnia :) [quote name='Maks i Spark']Dzień dobry:lol:, miłego dnia Wam życzę:p A.[/quote] Słońce świeci, będzie dobrze :) [quote name='Kalunia_C']My mamy ale tylko do 14:00, jesli planujecie spacerek, chetnie się wciśniemy :D[/quote] Dogadamy się :) [quote name='deer_1987']Dzien dobry!! U nas brzydko bo pada..[/quote] A tutaj przepięknie świeci :) Nareszcie :)
  8. [quote name='deer_1987']Domowe bialaski tez sa sliczne :D[/quote] Nie zaprzeczę :) [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B][FONT=Georgia]ale domowo się zrobiło :loveu:[/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a przepraszam czy sprzedajesz tą wełenkę na kg? :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]byłabym zainteresowana kupnem...uszyje sobie futerko :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No właśnie się zastanawiam, czy sklepu nie otworzyć :) [quote name='Iza i Avanti'][URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] A cóż dziecię takie zmarznięte??? :evil_lol: Cześć Aśku!:loveu:[/quote] Królewna się suszyła po spacerze :) [quote name='Maks i Spark'][URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] ...jaki znajomy widok:cool3:, tylko u nas w trochę innym kolorze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A.[/quote] Za to ilości jednakowe ;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images36.fotosik.pl/85/0ff77a834629863b.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wełenką poduchy wypełniaj ;)[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]Bereczek :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Chyba rzeczywiście zacznę :) [quote name='SZPiLKA23'][URL]http://images35.fotosik.pl/68/ac7480c0a445ae96.jpg[/URL] chinczyk :D[/quote] Samoyed powinien mieć lekko skośne oczęta ;) [quote name='Yana']golenie łowieczki :evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL][/quote] Oj, jakby ogolił, to byśmy mieli dopiero ;) Szczurki, nie pieski, bo one chudziaki są :)
  9. Cześć Idolko :) Sama już nie wiem, na jakim forum działać, dogo, kurnik, jeszcze na nowe forum Samków zostałam zaproszona, normalnie wszystko naraz ;) Oczywiście w tym całym natłoku nie zamierzam zgubić drogi do Ciebie :)
  10. Mała jakaś ta kawa ;)
  11. [URL]http://images48.fotosik.pl/95/4967483883cca5d8.jpg[/URL] - jaka śliczna :loveu:
  12. No proszę bardzo, jak tu wesoło ;) Cześć Żonkilcia :)
  13. [URL]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P3282547.jpg[/URL] - Ciotka, jaki Ty masz aparat??
  14. A w ogóle, to dzień dobry Izunia :) Już nie pada :)
  15. O rany, ja chcę do Irlandii!!
  16. Zapowiadają, że się poprawi....
  17. Nigdy nie piszą, co się stało. Podpis ma mieć wymiar konkretny i jak jest za duży, to wywalają......
  18. Psiaki w grupie młode, a właściciele? Dogadujecie się? U nas to same dewotki chodzą z psiakami, lepiej ich unikać... A jak ktoś młody, to pędzi....
  19. [quote name='Maks i Spark']właśnie walczę o jego dawny wygląd :razz: m.[/quote] Też mi zabrali, jak za dużo wsadziłam ;)
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/a27ca76892a936famed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/85/9207d95c64d33b75med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/1fa1befb09ce49a6med.jpg[/IMG][/URL] To tyle domowych ;))
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/4f3b2933e378e773.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/89/074f213a1f6e4789.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/85/742abc558711a37a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/4b05b4d9c1407546.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/43e398212cc3761a.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/89/3af5ab1876c7f27b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/89/be88cf62cafd586a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/85/fc4f169af7e6a4b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/85/f506090dc36d1444.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/85/976c68e552f7e828.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/0ff77a834629863b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/06f31e5ada891865.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/89/32671d9ffe0489b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/85/e7a35a81096767d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/3c0a675c641c87ea.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/7d68a082c4abc44d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/85/1ad3a745623ea3cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/89/926c14234f62be17.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/d5eb8d6db19b297d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/89/592af40db4f37b22.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...