Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='Yana']psiaki cudne jak zawsze :loveu:, ale ja Cię bardzo proszę trochę wiosny plissss... jak widzę te góry śniegu... brrr...[/quote] To końcóweczka :) [quote name='Doginka']A tu wciąż zimowo:evil_lol: Miejmy nadzieję, że już niedługo i do Was zawita wiosna:p U nas dziś piękne słoneczko świeci po wczorajszej śnieżycy:multi:[/quote] Dziś deszcz pada, więc zmywa resztki :) [quote name='Naikari']Ileż śniegu u was! :crazyeye: I jak tu liczyć na wiosne... ale Twoje psiaki jak widać cieszą się z takiej pogody. :loveu: W końcu dużo futra robi swoje[/quote] Białasy uwielbiają zimę ;) [quote name='deer_1987']Witam bialaski :D[/quote] Cześć Martuś :) [quote name='Tengusia']czesc cioteczka :multi:[/quote] Cześć Tengusia :) Ukochaj potfforki swoje ode mnie :)
  2. Piękny masz bannerek, cudowny..... szkoda, że tytuł wątku został jesienny :diabloti:
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/c450ed646d3f525b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/98fa058bea7f5c61.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/91dfec9109989465.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/342dea92ea60d573.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/1bd3a2fced85e0ab.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/2afa0d141b9c7e16.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/4c473f36e378d307.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/68/b43dcba9eda07e6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/68/d49e5af4a44c67df.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/68/4a710456b57ce3e4.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/e62649c8772f6f20.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/8216361e9f3723a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/a3adb5f6c5ca460b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/1563f42fc0c8d645.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/b3f660ae0872466d.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/1f055e0aa157f06e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/c99440688413a32c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/d347152799c6d979.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/cd5a68f7faf1ba9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/aa6a64005adbcd33.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/3d44094033791ba2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/ec17b559286674f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/86f98bc12fa1e984.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/9339f74f803e6a56.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/95c134f37f0dcb0f.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/8436da2e1c621340.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/510fa4abac14a676.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/b40f6f3fd86d9772.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/67/db1ebad007180069.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/72c6a5d1578c24bb.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/1815dcc8477f59eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/a215cee77e69506e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/36cd8072c7e70b68.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/8340668c06f23868.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/8baac53522e81d09.jpg[/IMG][/URL]
  10. Fotki ;) To chyba ostatni spacer zimowy..... Potem będzie jeszcze śnieg, ale resztki tylko tu i ówdzie :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/dbc72bb11995d8ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/d7aef586ef1c6a58.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/4c9254d43ca3e4f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/daad67e2a2950c3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/ee44e240f7e6ba4a.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Izuuus']Świetne fotki. U nas już na szczęścieśniegu nie ma.:) A co do krwi to ja raczej oddać nie mogę. Nie mam 18u lat..[/quote] A u nas znowu pada.... [quote name='SZPiLKA23']Kurcze mogłabym oddac ale jestem na antybiotyku i lekach przeciw bólowych to sie raczej nie nadaje[/quote] Nie można jeść leków rzeczywiście. [quote name='anitaaa i bartis']śnieżne fotki super :loveu: a ja też nie mogę oddać jeszcze krwi :shake:[/quote] Będą jeszcze śnieżne za chwilę ;) [quote name='Asiaczek']Nie było mnie w K-cach (jak co roku zresztą!) i chociaz kilka foteczek oglądnęłam. Dzięki. Pzdr.[/quote] O bo też V grupa jest w piątki, bez sensu..... [quote name='M&T']Hej, dostałam wiadomość od deer od twoim dziadku. Niestety nie mogę jeszcze oddać krwi, dopiero w sierpniu jak 18 skończę więc jak na razie tylko przytulam i 3mam kciuki, żeby dziadek wyzdrowiał :Rose:[/quote] Do sierpnia jeszcze kawałek czasu, zobaczymy, co będzie. [quote name='evaxon']qrcze Dżołanka ja ci niestety nie pomoge ale trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie skonczylo[/quote] Zobaczymy, co będzie. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]To ja :loveu:....:oops:....... kawy nie przyniosłam bo za późno :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]Dżołanko[/B][/COLOR][/FONT] :calus:[/quote] O tej porze to ja już spałam ;)) Ale teraz velvecik pasuje idealnie :) [quote name='deer_1987']dzien dobry.. oby ten dzien byl lepszy..[/quote] Lepiej to będzie, jak wiosna przyjdzie, a za oknem znowu sypie.... [quote name='Maks i Spark']Przyszłam powiedzieć dzień dobry:p, świeci słoneczko..... A.[/quote] Macie dobrze, że świeci....
  12. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Dżołana...nie załamuj mnie:shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie miałam takiego zamiaru ;) Lecę z piesami ;) Pa!
  13. [quote name='Medorowa']A u mnie jest wiosna, a u mnie jest wiosna tyryryryyyy:diabloti:[/quote] Ładnie to tak się wyśmiewać z innych??
  14. [quote name='bonsai_88']A ja mogę oddać krew, a ja mogę :multi:... Spróbuję jeszcze Kamila namówić przy okazji :diabloti:. Wyślij mi na PW co i jak mam wypełniać, żeby krew poszła dla twojego dziadka :razz:[/quote] Będę bardzo wdzięczna :)
  15. [quote name='deer_1987']sama nie mam jak pomoc ale przesle Twoja prosbe![/quote] Będę wdzięczna :)
  16. [quote name='J.G']:mad: O.... A. nie wiedziałem że jesteś taka grozna hehe...[/quote] Uzbrojona w kule ;)
  17. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Przyszłam powiedzieć, że zaje2biście zmarzłam:angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Trzeba było się ubrać ;)
  18. A co to jest pies??
  19. Witaski bobaski :) Ładnie mi się zrymowało?
  20. [quote name='stokrotka.af']ja wiem, że to nieładnie tak zbaczac z tematu, ale potrzebna mi mała pomoc; za radą soty36 ściągnełam sobie odpowedni program i stworzyłam banerek, nie tak piękny jak wasze, ale... moj:razz: i mam takie pytanko, bo wiem, że zaglądają tu kompetentne osoby, które są dobre w te kolcki:cool3: jak ja mam ten banerek umieścić na swoich postach:roll::oops: z góry dziekuję za pomoc i przepraszam z za zawracanie głowy nie w temacie Gutka:loveu:[/quote] Proszę bardzo, tutaj jest instrukcja :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f38/robie-bannerki-na-fotobloga-zapraszam-124215/[/URL]
  21. O, Kasiu, to fotek poprosimy mnóóóóóóstwo :)
  22. [quote name='Dobcia']Ściskam mocno:calus: Niestety nie mogę oddać krwi...[/quote] Witaj Jadziu :)
  23. Uśmojrane psy są szczęśliwe, tylko Pańcie mają przechlapane z obuwiem.....
  24. [quote name='Maks i Spark']właśnie napisałam u siebie:p A.[/quote] Właśnie wprawdziłam :) [quote name='gosiaja']ja niestety nie mogę oddawać krwi :([/quote] Szkoda. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Przyszłam Cię przytulić:calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dziękuję, kochana :)
×
×
  • Create New...