Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/93/5a3c682354834c13.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/93/bfe2bd2d140400b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/94/0db2581435a40ffe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/97/7ec140c420aa1337.jpg[/IMG][/URL] Tyle ;)
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/93/bbae1152d6e95ca9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/93/673dc3acd7bcfc0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/94/ebe325130ad86ef0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/fc67010e2c14e298.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/93/c63c36e0cfe2f4f9.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/93/f29beb790a7fc5d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/93/5a68ce441187af61.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/97/a566673a2fa03743.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/97/6822f1044ef82324.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/fc06cdbf39165d59.jpg[/IMG][/URL]
  4. Hejka ;)) Pomyślałam sobie, że skoro fotek z wczorajszego spaceru jest koło 250, to i tak nie dam rady wszystkich ich wsadzić jednego dnia. Dlatego zachowam chronologię i dojdę do nich w swoim czasie ;) A teraz fotek kilka w wykonaniu kuzyna, z przedwiośnia ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/8e3861e10b4a03f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/97/6aa368d9f165312d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/93/0cbd87a0b47b3e90.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/93/65f49a8692567b89.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/93/dde75229e1381642.jpg[/IMG][/URL]
  5. jbk

    Galeria eMosława!

    Właśnie wysłałam Ci fotki na maila ;)) Wrzucę do galerii, ale chronologicznie, więc jak chcesz coś już użyć, to proszę bardzo :)
  6. jbk

    Anioły i Demony

    O jesoo, to ile będziecie mieć stopni w lecie???
  7. [quote name='bonsai_88'][B]Lolka[/B] akurat u mnie obie dziewczynki biegną przy rowerze w obrożach i NIE będę im ubierać szelek do biegania przy rowerze :diabloti:... szelki są po to, żeby pies mógł ciągnąć i tylko w tym celu Birmie [bo Bianka nie ma specjalnych szelek] je ubieram. Zresztą ona sama doskonale wie, że jak jest obroża to się biegnie obok, a jak zakładam szelki to się biegnie przed rowerem :cool3:.[/quote] Zamierzam nauczyć Vadira biegania przy rowerze, ale jestem cała w strachu, co to będzie ;) [quote name='agnethka']nooo...witamy kudłacze wiosennie :loveu:[/quote] Ty też się cieszysz z zielonego?
  8. [quote name='Izuuus'][URL]http://images42.fotosik.pl/86/5433614b452496b6.jpg[/URL] super!:loveu: Wszystkie zdjęcia fajne. Masz bardzo fotogeniczne pieski ;)[/quote] A znasz jakieś niefotogeniczne pieski?? [quote name='lolka75']Ale ekstra:loveu: Fiala jak zwykle urocza:loveu::loveu: a Vadir rozrabiak:loveu::loveu:. Moje byki nie lubia chodzic w szelkach, caly czas sie otrzepuja i widac ze im to przeszkadza:roll:. Ale przy rowerze Maxina musi w szelkach... bo jak widze jak ludze psy w obrozy przy rowerze ciagaja to mi sie slabo robi:angryy:. Pocytowalabym zdjecia ale nie umiem na tej dziwnej przegladarce (Google chrome)... Ale jak Vadir wcina patyka to ma taka rozanielona mine:evil_lol::evil_lol: pozdrowki[/quote] Powiem tak - jak odbieraliśmy psy z hodowli, to dowiedzieliśmy się, że zaprzęgowce po ubraniu szelek będą ciągnąć, bo taka ich natura. Dlatego ja osobiście nigdy szelek im nie zakładam. Na zakup tychże nie miałam wpływu, i na tym spacerze też mnie nie było ;) Co do roweru - wiem o urządzeniu, które się nazywa springer, ale jeszcze się nie przyjrzałam, czy szelki do niego, czy obroża. A! Jeszcze mi się szelki kojarzą ze schroniskiem, jak wyprowadzaliśmy psy schroniskowe, to właśnie w takich szelkach, temu aż nie mogę patrzeć na białasy w szelkach. [quote name='deer_1987']Ooo wiosenne misie :D[/quote] No zaczyna się i u nas ;) [quote name='Darianna']O, białaski na innym tle niż białe :diabloti:[/quote] W domu też nie były na białym ;) Ups! Na sofie owszem, na kremowym kocyku ;)
  9. Ja też zasuszam kwiaty ;) Miesiąc nie podlewam, a potem wsadzam do wanny ;) Wszystkie rosną jak wariaty ;)
  10. jbk

    Mój Ukochany:*

    [URL]http://i43.tinypic.com/2ppndd3.jpg[/URL] - my też takie robimy ;)
  11. A my jutro idziemy na spacerek, z seterkiem, cockerkiem i labradorkiem :)
  12. Dzień dobry przyszłam powiedzieć :)
  13. [quote name='Maks i Spark']magnolie są cuuuudne:loveu: jak się tylko zaczną rozwijać postaram się ja ufocić. Jolu nie masz mi czego zazdrościć naprawdę, ja nikomu nie życzę takiego "dobrodziejstwa":shake:, ( pochlastanej nogi, blach w środku i związanych z tym "atrakcji") chyba, że ktoś lubi być częściowo ubezwłasnowolnionym.....ja nie. A.[/quote] Przymusowe przystopowanie byłoby dobre, ale bez złamania nogi :) Pozdrowionka :)
  14. jbk

    Mój Ukochany:*

    Widzę, że woda w Bładnicy już się poprawiła nieco ;) Ciekawe, jak będzie jutro w Wiśle ;)) Do zobaczenia o 11 ;)
  15. To koło Delfina ;) W takim razie 11:30, potrzebujemy czasu na dojście, musimy całe miasto przejść ;)
  16. jbk

    Galeria eMosława!

    Czyli umawiamy się koło Delfina, 11:30 może być??
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/85/5a0827ea1bde5a92.jpg[/IMG][/URL] Z tego spacerku będzie jeszcze parę fotek w wykonaniu kuzyna ;) A teraz spadam kochani :)
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/a081063ba3334986.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/927cc9d4edbb5d74.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/89/79a0760b5595f771.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/3ff609a9319abf2d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/af95353a8733df3f.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/86/dca0c0fa6caf630b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/3d58a282a38eba54.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/85/5e1c8d037d3dc883.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/86/e746b16455b154c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/50a6f2dc376a9f35.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/85/2794c357185cca14.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/b3f66533a85054ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/85/274f1831cc70d735.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/86/5433614b452496b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/37daaee40bb827a9.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/89/8fc23415e6faece8.jpg[/IMG][/URL] Ten śnieg to już tylko w bardzo zacienionych miejscach leżał ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/14bda47d2a2b085b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/f3ba719a1da34e1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/1d549fb482405655.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/5fb417fd237cd027.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/85/ee69be7a48e21ec2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/86/0ff0902f41986382.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/9f076f1ffdcb7ed0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/85/95e006d9147bc6fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/86/aa82864c2a8cd626.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/85/975913c8dae1a145.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/85/08a453ac65d137d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/08c71f3c1a66c359.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/85/d5978c5e7c123af6.jpg[/IMG][/URL] A tu z kuzynem, który też nieco pstryknął na tym spacerze ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/2004f20c84d1b980.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...