-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/a614b94feff1a9be.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/ae2b81a54d9f6a79.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/11219fad6874b367.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/150754e545f1c8b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/ee692e9696f62f0d.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/15f53bc891bce070.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/704361d1029cb128.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/92e3637b7bd0273d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/31d0690d27b818c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/68/11dcb1cf02b81dd2.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/9694561a821202b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/c9cdff7b9e9ed92a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/f1b0f7e035c157d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/48ceb2da7bf32248.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/11d2f77440299cc8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Izuuus']Witamy się wieczorkiem ;)[/quote] Hejka :) A co powiecie na fotki??
-
[quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://images47.fotosik.pl/72/a215cee77e69506e.jpg[/URL] super :evil_lol: ładnie tam macie i ta rzeka :multi:[/quote] Rzeka to Wisła :) Nasza najważniejsza :) [quote name='deer_1987']Ja sie witam :D[/quote] Cześć Martuś :) [quote name='Maks i Spark'][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000(2)"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_29_125.gif[/IMG][/URL] Hello!!!! przyszłam, miłego dnia A. [/quote] Nie bardzo miło, jak leje, ale za to cieplutko ;) [quote name='halgre58'][B]Witam w deszczową niedzielę ... [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7823/0529.gif[/IMG][/B][/quote] Szaro buro i ponuro..... [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: hellołłłłłłłłłłłł[/B][/COLOR][/FONT] :calus:[/quote] Cześć Alutka :) [quote name='Doginka']Dzieńdobry niedzielnie:loveu:[/quote] Dobry wieczór ;) [quote name='deer_1987']Ja tez sie witam!!![/quote] Hej :)
-
[quote name='bonsai_88']Kurczę, muszę was kiedyś odwiedzić i poznać te puchowe kulki :loveu:... A u nas się dzisiaj zrobiło fajnie, ciepło [/quote] Przyjeżdżaj, kiedy tylko masz ochotę :) [quote name='sandrulka'][URL]http://images48.fotosik.pl/72/c720bacb4a34b8f9.jpg[/URL] poprostu siki ładne śniegowe zdjęcia! Mam nadzieje że już niedługo będzie okazja focić w słoneczku.[/quote] Wczoraj Grześ trochę ciachnął w zachodzącym słońcu :) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B] nie oddam śniegu nie oddam :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images45.fotosik.pl/72/b3f660ae0872466d.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]wyspałam się teraz ......no i kawę popijam :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja też właśnie popijam kawę ;) [quote name='Basia&Safi'][B][I] perełki moje kochane :loveu: tak sie steskniłam hihihih [/I][/B][/quote] O, jesteś wreszcie :) [quote name='halgre58'][B]Jeeeeeeeeeee ... Ale miałam zaległoooości ... :crazyeye:[/B] [B]Ale wszystko nadrobiłam :p[/B] [B]Tyyyyle różniastych piesów z tej wystawy piękniste :loveu: [/B] [B]No i jeszcze zimowe foty białych miśków ... jak zwykle ślicznych, widoki też piękne :loveu:[/B] [B]Ale myślę, że najlepsze jest to:[/B] [B][URL]http://images48.fotosik.pl/72/c720bacb4a34b8f9.jpg[/URL] - Suuuper :eviltong:[/B] [/quote] Hej :) Widoki mamy rzeczywiście fajoskie ;) [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]witam [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]życie w ciągłym pędzie to się nazywa :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images47.fotosik.pl/72/a215cee77e69506e.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dupy mi pokazali :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images37.fotosik.pl/68/4a710456b57ce3e4.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie masz ochoty po nich pochodzić jak Ci tak się rozwalają na podłodze? ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo mnie by korciło stąpnąć na taki chodniczek [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Nie korci mnie deptać po psiakach, za to padam na kolanka i miziam ;) [quote name='Darianna']Puchowe kuleczki... :loveu: Mnie też się marzy spotkanie z Wami i możliwość wymiziania białasków ps. wreszcie dodałam nowe foty u siebie [/quote] Zaden problem, przyjeżdżaj :) Mizianko zawsze mile widziane ;) [quote name='Doginka']A to co? Księżycowy kamień?:evil_lol: [URL]http://images48.fotosik.pl/72/c720bacb4a34b8f9.jpg[/URL] Foty super - widać jak Twoje psiulki się kochają[/quote] Niech będzie, że księżycowy ;) [quote name='Tengusia']ciotka daj no wiosenne fotki ale to juz :mad:[/quote] Jeszcze troszeczkę, słowo ;) [quote name='halgre58'][B]Witam ... [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7823/0529.gif[/IMG] Nie ma gospodarzy ? hmm :crazyeye: Przyjdę kiedy indziej :evil_lol:[/B][/quote] Wczoraj wiosenne porządki robiłam intensywnie ;)
-
[quote name='Maks i Spark']....szał uniesień:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] A.[/quote] Można tak to nazwać ;) [quote name='deer_1987']Ladnie u Was ten snieg sypal :D[/quote] Ale od wczoraj mamy wreszcie coś w rodzaju wiosny :)) Na szczęście :)
-
Witanko ;)) Nie mam już siły do pracy, niewyspana jestem, bo Vadir rzygał nad ranem, a na zewnątrz takie piękne słońce, że chciałoby się pójść na spacer....
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Żonkilcia, kochana, jak się masz? -
Trzy ciotki z trzema psami i trzy aparaty ;) Tak lubię :)) Widać, że się psiaki przyjaźnią :)
-
Dzień dobry Alusia :)) Co do dostaw różnych - ja to mam szczęście, tak mnie pan dobrze zapamiętał, że jak mi przywiózł karmę do domu i nikogo nie zastał, to przyjechał do mnie do biura mi dać - pamiętał, gdzie pracuję! :) Oczywiście nie wzięłam, bo nie poniosę w rękach do domu piętnastu kilogramów, więc odesłałam go z powrotem do domu, gdzie w międzyczasie się młody pojawił ;) Pan nawet nie mrugnął okiem, jak następnym razem była taka sama sytuacja ;) Uśmiech na buzi i aż miło się współpracuje z takimi ludźmi :)
- 78403 replies
-
[URL]http://i43.tinypic.com/sc6t6p.jpg[/URL] - biedny prosiaczek......
- 21590 replies
-
Witanko :) Szkolisz się pewnie w weekenda? Szczerze współczuję ;)) Ukochaj Birmę i Bianeczkę :)
-
[URL]http://i41.tinypic.com/m7u7q1.jpg[/URL] - pięknie przekrzywił główkę, jakby się dziwił :)
-
Ale Sparkowi do twarzy w magnoliach :)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/13f04609dfdfd256.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/415ce62945292f41.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/f7085451b66f312c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/39e4704e41f3969f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/172da2d0ca34464b.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/7f56fcf3be9dbaca.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/0c97610891a5488f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/bd8a56678bd3f691.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/78c3f8e932b1f7f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/198f8c51b39967db.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/2773319c226a5f8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/127dd5939e5189ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/a88e4fd615431da1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/36f188af707f4ecd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/590777c2c1fd7381.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/e52ef16385e69128.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/4790ac3ad6171341.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/192aab3116a1875b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/3bccb3fc8527c97e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/35f470a847f593db.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/d52a402c1221e21b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/ded5a379d71de3c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/22fc04b20a132231.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/b04c124304777085.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/2da56e9b34fa90fc.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/7124c24041e1c1be.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/17d2cfd877cb80a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/5fb8813a9c10b5d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/1da43a73d076d33c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/ca21a81961c8c360.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/68/1addadd45c46cb83.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/a5439e2f14c88d21.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/c5dcec0473f61836.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/6bf2f28f739acf3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/5be647a233462bcf.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/c720bacb4a34b8f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/e8e2a98e2b38c34d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/395ecfeb25dc69aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/03e709a1dbd800b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/68/2440c958274b6ecf.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/ddd8e04ffb1ebb55.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/ec71dbdbefb22e4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/82417f003910eee8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/cbb0f07c70320976.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/afd629c01c327c75.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/7b7eaf33dee1e690.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/0ecf290a7b6348df.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/72/69151d0a29dbdb8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/f66e0110a9033323.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/2a1dd24b49ac011b.jpg[/IMG][/URL]