Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Brawo :) :multi::multi::multi:
  2. Pełno wrażeń :) Ale widać, że Armin lubi wesołe i intensywne życie :)
  3. [quote name='Yana']oj tam daleko :razz: zapraszamy :loveu:[/quote] Jakby było cieplej i więcej czasu, to może nawet ;))
  4. Cześć Izunia :) Jakie masz plany na ten tydzień?
  5. Dzień dobry przyszłam powiedzieć :)
  6. Na wystawie w Katowicach wszystkie miały złączone brwi.... chyba :)
  7. [quote name='jamnicze']razem z Saidi, to były dwie parki :cool3: i nie wystraszyłaś się? :evil_lol:[/quote] Takie cuda, czego tu się bać?? Buziaczki na nowy tydzień ;)
  8. Pięknie już się u Was wiosna zadomowiła, u nas jeszcze nie ma tyle.... Ale w sobotę nawet bazie jakieś mężu ciachnął :) Będzie dobrze ;)
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/fe1f4465804e70c1med.jpg[/IMG][/URL] Ogłaszam oficjalny KONIEC ZIMY! ;)
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/d32322cf457442c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/a292c8b95336e35f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/59427c36699d8413.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/dce0a81bd3d68cdb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/b76c4089831bd70f.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/3ecbc516b979051e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/46ada7a3441f7858.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/63f0882a27406a6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/68/b6d2b1de428d36a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/a763c55040331f1c.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/63ea6c12d9c5b8c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/f24149ff0ffadfa9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/ffd0d3bd513eba70.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/8f177b0e8b5a8e31.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/0b73315db1dece26.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/c7f42108405f4fa9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/30c3677d3ff6dcf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/53ac8c4a036699aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/47ff8dcd507e2acc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/c8f12f8430cab12e.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/4bcf136a74608cb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/a150c819fba7670a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/1dc0cce6f94438d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/accece9eff86bf35.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/b587287b7a0c165c.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/f4fa8ca9c7946e6a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/68/440a3eeba361197a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/4068500fbd45767f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/683e29dc6d30962d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/72/38d60d784ee5ddb7.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/fd5dac6ffeb1a093.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/fb30b7f754488c7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/72/fcc5d1541a72fa71.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/68/048b6f99a7f22c95.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/f6c59bbfbcb7b62d.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/72/6e6f571940d99ae7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/72/18eeccb545c42baa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/72/61163e49c0dffda8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/e51cff51ad33de3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/68/dc11807f213dbfbf.jpg[/IMG][/URL]
  18. Ostatnie zimowe :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/68/292df58e966646ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/72/5d176b71d9af93d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/68/0523b66e40a9502e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/72/5ed494ce9a27cf88.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/68/06faa0e94fccf083.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Izuuus']Te twoje psiaki są takie cudne,że ahh :loveu:[/quote] No cóż, nie będę się kłócić :) [quote name='Maks i Spark']hej cudne białasy...:loveu:tylko czemu na białym...zlewają się :razz: ja poproszę na zielonej trawce już :cool3: m.[/quote] Ja bardzo chętnie dam na zielonej trawce, ale u nas jeszcze takiej nie ma...... Na razie szaro-bura zeszłoroczna jest dopiero widoczna.... [quote name='Doginka']Foty super - szczególnie ta ostatnia:loveu::loveu::loveu:Tylko szkoda, że sniegowe:razz:[/quote] Wytrzymacie jeszcze trochę ;) [quote name='jamnicze']widzę, że białaski nadal szaleją po śniegu :lol: i trochę kolorku im nawet dodałaś :razz: [URL]http://images47.fotosik.pl/72/d54034b601fd037c.jpg[/URL] urocze :loveu: [URL]http://images49.fotosik.pl/72/ba15a83311eefd8c.jpg[/URL][/quote] Już niedługo na śniegu ;) [quote name='Yana']wszędzie wiosna, tylko nie u Was :evil_lol::evil_lol: Syberia jakaś czy co :razz:[/quote] No widzisz, taka miejscówka :)
  20. Dzień doberek ;) Co u Vegusi?
  21. Snieg był lepszy, niż ten deszcz, ale co tam, może w końcu wiosna przyjdzie.....
  22. Dzień dobry...... Zastałam Jolkę?
  23. No i co tam? Jakieś fotasie?
  24. Ewcia, wyśpij się porządnie, bo sen jest potrzebny organizmowi!
  25. Ciekawe, jak się Arminowi Mazury podobają :)
×
×
  • Create New...