-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-) -
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
jbk replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Witanko piątkowe ;) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;) -
Witanko piątkowe ;) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;)
-
Witanko piątkowe ;) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/85/c24586c7e4bdb975.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/85/9603469dd9b3ff0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/69d2e9f5b59de592.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/64558a541ed80cb0.jpg[/IMG][/URL] To tyle. A w ogóle, to właśnie psuje mi się komputer......
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/89/e35a9a19e5d342d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/c8d46675043566ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/28bb33895433e043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/85/5b6acb4d79c9b142.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/14e038d0b03497b5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/0ab927af8defd6de.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/d1dc0f2a9021e9b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/89/b84743b5e36cf8df.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/b02fe09d99dcf878.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/85/296597a3aa81caef.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/85/3400abaa7190f576.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/85/1bbdf351c3e41f00.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/85/b4b8175b95c7b8f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/89/2b5e050b3dfd570e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/85/f8b2c6479696ac40.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/cdfe60061658b27c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/c4cc25eacfc1e3cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/74e54713a7bd0e24.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/1beba9c15a9b309c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/85/79e6a1c7fd61ea80.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/f7cb5f64607c3b73.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/85/75747a9dc1cc2d63.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/c4fa71ee74fcd10e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/f0c639ce832c6a26.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/8acfd483092e9cb4.jpg[/IMG][/URL]
-
A tutaj urodziny Vadira, czyli 19-ego marca ;)) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/89/8709cffab1d7b052.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/85/91d9bcb33e2b49eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/75f0a583a35fc80c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/89/3ec31c77faad47fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/85/5aa70d576adf4903.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/85/22ea953bbe0833b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/982a7758831d9410.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/89/dbd3e8fa2b7e4571.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/bd18c7b3ec28fcc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/c0d8ab14f34177a3.jpg[/IMG][/URL]
-
A teraz Wam pokażę, co się dzieje, jak wracam z pracy do domu ;) Młody któregoś razu zrobił sesyjkę ;) Dodatkowo ustroił Vadira..... Ale to sami popatrzcie ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/adc6624a1dd21e96.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/85/412932c495ceeb70.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/85/9e2dd27876582a10.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/85/f7a5ba958ac7cd42.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/90/eb903c2a6ac39b60.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Mam jeszcze orzeszki ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie zjadłaś? Masz silną wolę dziewczyno :) [quote name='Kalunia_C']Ojoj, jak to dawno było. Mam nadzieję, że taka pogoda w najblizszym czasie już nie wróci. [URL="http://images38.fotosik.pl/85/c522037e4ab08ba1.jpg"][COLOR=#000000]http://images38.fotosik.pl/85/c522037e4ab08ba1.jpg[/COLOR][/URL] A to jest Armin czy Frodo bo jakoś nie potrafię zidentyfikowac tego rudzielca.[/quote] Armin :) No wiesz, nie poznać własnego maleństwa?? :crazyeye: [quote name='Darianna']Po obroży obstawiam Armina, Frodo miał kolczatkę...:diabloti:[/quote] To nie kolczatka, tylko obroża z łańcuszka :) [quote name='akzs']Widzę że już do zdjątek z Arminkiem doszło :razz: no to ładnie ;] trzeba by się wybrać znowu na jakiś spacerek fajny pofocić troszkę :)[/quote] Planujemy w sobotę, idziesz z nami?? [quote name='Izuuus'][URL]http://images39.fotosik.pl/85/07024c3dfd2e2428.jpg[/URL] co to ma znaczyć ? :crazyeye::evil_lol::loveu:[/quote] A któż za nimi nadąży ;) [quote name='Maks i Spark']Hej, hej białaski!!!!! z kawą przyszłam [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000(2)"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_4_102.gif[/IMG][/URL] A.[/quote] O, dzięki, życie mi ratujesz, bo zasypiam nad papierzyskami..... [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ale brudaso-mokrasy :-o[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]w potrzasku :) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images45.fotosik.pl/89/abe4285afde561b2.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć Kwiatuszku ;) [quote name='Yana']czy do Was przyszła juz wiosna ? jeśli nie, to mam niespodziankę [/quote] Piękne...... U nas już świeci, ale jeszcze nie kwitnie ;) [quote name='deer_1987']Witam sie i ja :D[/quote] Cześć Martuś ;)
-
[quote name='Darianna']Biedne białaski, po każdym spacerze lądują w pralce z odplamiaczem... :diabloti:[/quote] I z lenorem dla puszystości :evil_lol: [quote name='evaxon']buahahahahahah czesc ty moja sex bomb :loveu::lol:[/quote] Podobałam Ci się?? :diabloti: [quote name='malawaszka'][URL]http://images39.fotosik.pl/68/a763c55040331f1c.jpg[/URL] :evil_lol: super!!! a brudasy rewelacja :lol:[/quote] Jakie brudasy? To nowa odmiana ;) Szara ;) [quote name='Kaya93']Witamy:loveu: [URL]http://images39.fotosik.pl/85/07024c3dfd2e2428.jpg[/URL] :evil_lol: super :loveu: śliczne brudaski :diabloti:[/quote] Oczywiście, że śliczne ;) Witam :) [quote name='Ela i Luna'][URL]http://images48.fotosik.pl/89/43e398212cc3761a.jpg[/URL] :crazyeye: Czesanie w domku! O matko! Ja się staram czesac na podwórku. Zdaza mi się w korytarzu ale w pokoju nie miałabym odwagi. Chociaż kiedy Luna linieje i położy się na moim dywanie mam śliczny odcisk jej kochanego ciałka kiedy wstanie :D[/quote] No cóż, ja nie mam podwórka w bloku...... Na szczęście mam odkurzacz :) [quote name='lolka75']Jakie brudaski:loveu: ale mowisz ze po kazdym spacerku kapiel? taka prawdziwa z szamponkiem?//:crazyeye: Czy plukanie tylko?// Bo u mnie jak kapiel to 4 godziny na psa:shake:[/quote] Kąpiel w sensie płukanie podwozia wodą, bez szamponu :) Ale nawet kąpiel z szamponem tyle nie trwa, chyba, że doliczę suszenie ;) [quote name='Maks i Spark']Lolcia!, 4 godziny kąpieli na sztukę:crazyeye:, o kurcze, to co im robisz?! A.[/quote] A ile Wam zajmuje jeden dzidziuś? [quote name='Tengusia']uwazaj złotko bo wpadniesz w błotko :grins: [URL]http://images48.fotosik.pl/89/166033c877c4e69c.jpg[/URL][/quote] Złotko już wpadło ;) [quote name='groszek83']Przyszlam sie lekko przypomnieć:oops: Witanko;)[/quote] Groszek! Święto narodowe! [quote name='SZPiLKA23'][URL]http://images38.fotosik.pl/85/c522037e4ab08ba1.jpg[/URL] naaaaapad :D[/quote] Na szczęście bez broni w ręce :)
-
[quote name='Darianna']Posty skaczą jak szalony seter :diabloti:[/quote] Niom :) 13 minut między naszymi czasami jest :)