-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Cześć wszyscy :)) Mam kilka zdjątek z przedwiośnia ;) Chcecie? Oczywiście nie gwarantuję, że uda mi się je wrzucić, bo komp mi świruje tak, że może w każdej chwili się coś zdarzyć.... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/85/12aa32c287abcac6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/d27fad7be1e91968.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/85/173c59f7eb61152b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/d66510627037ae92.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/106bfcc2dbb1ecdb.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL]http://i40.tinypic.com/5eeiqr.jpg[/URL] - ale pozycja ;) Jutro widzimy się o 11, może być? 11:15 pod mleczarnią spotkamy Armina :)
-
[URL]http://i41.tinypic.com/nv413o.jpg[/URL] - wzrok ma zabójczy ;)
- 21590 replies
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Suuuuuper Ozzulec ;)) Szaleństwo w oczach, język w nieładzie ;) Od razu widać, że wiosna przyszła :)
- 78403 replies
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-) Filmik słodki, normalnie piękne masz białaski Loluś ;)
-
[quote name='Iv_']Madzialena :mad: Ty oszukacielko :eviltong: dałam się nabrać :oops: na tą dziołchę :evil_lol: ale powiem Ci, że manie dziewczynek jest fajne, wiem bo mam :p[/quote] Chłopaki są FAJNIEJSZE!! Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
jbk replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-) -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-) -
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
jbk replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-) -
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
To napisz, o której będziesz jechać, zobaczymy, co z tego wyniknie ;)
-
Jutro, 11:15, koło dużej mleczarni - co powiesz?
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-) -
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
-
Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)