-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Najbardziej mi się podobają biegi z patykiem ;)
-
Lolcia, ja przyjeżdżam do Twoich 23 stopni!! Trzymam kciuki za wystawę ;)) Poza tym - oby wszystko zaczęło toczyć się lepiej ;)
-
[quote name='Maks i Spark']świetne te fotki, takie zmokłe kury:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A.[/quote] Od razu wyglądają na mniejsze, czyż nie? [quote name='eria']witamy w waszych...... błotnistych :evil_lol: progach :evil_lol: a teraz się pocofam trochę wstecz pooglądać futerka:loveu: edit. [URL]http://images34.fotosik.pl/421/833adba88ed65ab3.jpg[/URL] fantastyczne :loveu::loveu:[/quote] Takie błotniste to tylko raz nam wyszły ;) [quote name='halgre58'][COLOR=darkred][B]Witam ... :multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred][URL]http://images47.fotosik.pl/89/737295ccff895ebe.jpg[/URL] - :crazyeye: czyścioszek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred][URL]http://images50.fotosik.pl/89/3af5ab1876c7f27b.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred][URL]http://images46.fotosik.pl/72/c58554f0e22b8c16.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Śliczne ... :loveu::multi::loveu:[/COLOR][/B] [/quote] Cześć :)) Miłego dnia życzę :) [quote name='deer_1987']No wlasnie jakies takie podmokle psy :D[/quote] Taka pogoda ;)
-
[quote name='bonsai_88']A ja wczoraj widziałam szpica wilczego.. od razu mi się tutejsze ogłoszenie przypomniało i się pytałam czy nie znaleziony... Pan twierdził, że ma go od szczeniaka, chociaż ciężko mi uwierzyć, że kupiono wilczego do pilnowania jakiegoś składu budowlanego [czy co to było :roll:]...[/quote] [quote name='Maks i Spark']a gdzie go widziałaś!!!!! A.[/quote] [quote name='bonsai_88'][B]Maks[/B] Gliwice-Łabędy, niedaleko leśniczówki :razz:... o psiaku nie mogę powiedzieć nic po nad to, że to szpic wilczy, nawet płci nie znam [pod tym futrem nie widać :evil_lol:]. Musiałabyś szukać na ul. Toszeckiej, między ul. Piaskową i ul. Czołgową.... W sumie piszę o tym tylko dlatego, że do miejsca i człowieka bynajmniej mi szpic wilczy nie pasował :oops:...[/quote] [quote name='Maks i Spark']dzięki informację przekazałam już właścicielce...szczerze mówiąc fajnie by było gdyby to był on :oops: m. ps: przekleję twój post do tematu Orda[/quote] Trzymam kciuki :)
-
Chyba się wypiszę z dogo, wnerwia mnie, ciągle się pieprzy. :obrazic:
- 78403 replies
-
Chyba się wypiszę z dogo, wnerwia mnie, ciągle się pieprzy. :obrazic:
-
Chyba się wypiszę z dogo, wnerwia mnie, ciągle się pieprzy. :obrazic:
-
Kurde, nie mogę się wypowiedzieć o wystawach ;) Ale za to się przywitam - dzień dobry słonecznie :)
-
Do zobaczenia w sobotę, mam nadzieję ;)
-
[quote name='sandrulka'][B]Kaya93, Martynq - [/B]Hej:multi:! właśnie wróciliśmy z Frodziem z godzinnego spacerku:) Jest u nas bardzo ciepło , pogode mamy śliczną!!! Wiosna zawitała u nas na dobre :)[/quote] A ja dopiero o 18-tej pójdę :(
-
[URL]http://images8.fotosik.pl/6/d81cb7a22ac316ff.jpg[/URL] - zaproszenie do zabawy ;)
-
Ale posty skaczą :) Skomentowałam odpoczynek przed zobaczeniem zdjęcia ;)
-
Odpoczynek należy się i seterkowi :)
-
Przyszłam się przywitać :) Słońce tak świeci, że gęba się sama człowiekowi śmieje :)) Nareszcie wiosna :)
-
A Samki byś obcięła? Hehe, na sznupki?
- 21590 replies
-
Dzień dobry :))
-
Wiosna za oknem, aż się chce biegać z pieskami ;)) Pozdrowionka kwietniowe :)
-
Wilcze chrupią ludzi jak dorosną? Eeeeee...... Nie wierzę ;) Toż to sama dobroć :)
-
50 stron, proszę, jak to zleciało :) A dopiero zaczynaliście ;)) Buziaczki i mizianko dla Morka :)
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
No dobra, prima aprilis ;) -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
OBRAZIŁAM SIĘ NA ZAWSZE :obrazic: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_03_31/09_03_31_19.jpg - identyczne minki macie ;)) -
[quote name='Darianna']Jak to ojcem? Nie za młody na to? Chyba że to żart a ja nie łapię :diabloti:[/quote] Dziś prima aprilis :)
-
Pięknie Armin tańczy z rękawiczką :)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/85/ffdec1aa9a191794.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/85/06ebebc482ec3488.jpg[/IMG][/URL] I koniec ;) Mam nadzieję, że jak w weekend uskutecznimy spacer, to fotek będzie więcej fajniejszych :)