-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://images36.fotosik.pl/93/c7398a55f9ccd11c.jpg[/URL] jak tu słodko zmróżyła oczka :loveu: te ich zadowolone pysie :lol:[/quote] One tak cały czas prawie są zadowolone :) [quote name='deer_1987'][URL]http://images47.fotosik.pl/97/85237a9110699f66.jpg[/URL] ale sliczne!![/quote] To mężu pstryknął :)
-
[quote name='Darianna']Ale te czarne noski na białym tle wyglądają :diabloti: Jak węgielki :loveu: Jak to robisz, że im na zimę nosy nie jaśnieją? Solarium? :cool3:[/quote] Fialce zjaśniał :) [quote name='halgre58'][URL]http://images36.fotosik.pl/93/c7398a55f9ccd11c.jpg[/URL] - [SIZE=3][FONT=Georgia]tutaj wyraźnie się śmieje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/SIZE][/quote] A bo to takie śmieszki :)
-
[img]http://img27.imageshack.us/img27/3447/p1060424.jpg[/img] Jedno z wczoraj ;) Wspólne :)
-
Ukradam Ci ostatnie!
-
[quote name='Maks i Spark']Jakie piękne białasy....i już na zielonym:evil_lol: A.[/quote] Czy ja wiem, czy to można nazwać zielonym?:diabloti: [quote name='Tengusia']bylam i widzialam :grins: , nawet sie wpisalam tylko ze post przeskoczyl i pojawil sie jeszcze przed fotkami - gupi jakis czy cus :stupid:[/quote] Widziałam, przed zdjęcia sobie wskoczył ;) [quote name='sota36']No to ja!! Wreszcie slonecznie i jak zwykle piekne bialasY![/quote] Nareszcie nie będziesz mi marudzić, że za biało ;)
-
Ciekawe, jakby się Brando bawił z Arminem?
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Najbardziej mi się podobało wietrzenie jajek ;) To tak przed wielkanocą? -
Witanko niedzielne Karolciu :)
-
Cześć Izunia :) Witam Cię niedzielnie z biura, zakopana w kartach zasiłkowych.................. Co nowego u Avantiego? Jak zdrówko jego?
-
Cześć synowa, co robisz w tę piękną niedzielę?? Ja siedzę w pracy...............
-
Witanko niedzielnie Haniu :)
-
No proszę ;) Gratulacje ;)
-
O, to będziesz mieć piękny wypoczynek, kasa nieważna, słonko i spokój ważniejsze ;)
-
Ooo, widzę, że tym razem załapałam się nie tylko na pieski, ale i wiosnę :) I księdza, hehe :lol:
-
Pozdrawiam niedzielnie znad kupy papierów ;)
-
Psy też cieszą się z wiosny, jak widać na załączonych obrazkach :)
-
Dobrze, że mi sie wczoraj udało zrobić z fotami, bo dziś w pracy już jestem :( Wymiziaj Arminka i czekamy cierpliwie na Wasze foty ;)
-
Alutka prześlicznie wygląda :)) Ucałuj ją tam ode mnie :))
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Cześć Kwiatuszku ;) My wczoraj pięć psiaków w Wiśle wykąpałyśmy :)) -
No wiesz co, na słońce ubrać się na czarno??
-
Przyszłam się przywitać w niedzielę ;) Niestety, jestem w biurze i pracuję :( Ale to może nawet lepiej, bo mogę pomiędzy kartami zasiłkowymi na dogo zajrzeć ;)
- 78403 replies
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/97/1e322727ab03db61.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/b8c6995e16e0724d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/93/6e58106e0a9d38b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/48cb76bccada2064.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/93/c7398a55f9ccd11c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/97/85237a9110699f66.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/97/e87a1697fe3e24ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/ed535a22ca73b550.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/97/9249692c6f67e72f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/97/6cd709bc8413366f.jpg[/IMG][/URL]
-
Następny spacer odbył się w bardziej wiosennych warunkach ;) 26-ego marca :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/8d52a5025e759dd6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/97/af9049b3fae8832a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/93/5e291e82a257f86f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/8fadb733d1034786.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/808bf435ad27eb51.jpg[/IMG][/URL]