Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://images36.fotosik.pl/93/c7398a55f9ccd11c.jpg[/URL] jak tu słodko zmróżyła oczka :loveu: te ich zadowolone pysie :lol:[/quote] One tak cały czas prawie są zadowolone :) [quote name='deer_1987'][URL]http://images47.fotosik.pl/97/85237a9110699f66.jpg[/URL] ale sliczne!![/quote] To mężu pstryknął :)
  2. [quote name='Darianna']Ale te czarne noski na białym tle wyglądają :diabloti: Jak węgielki :loveu: Jak to robisz, że im na zimę nosy nie jaśnieją? Solarium? :cool3:[/quote] Fialce zjaśniał :) [quote name='halgre58'][URL]http://images36.fotosik.pl/93/c7398a55f9ccd11c.jpg[/URL] - [SIZE=3][FONT=Georgia]tutaj wyraźnie się śmieje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/SIZE][/quote] A bo to takie śmieszki :)
  3. [img]http://img27.imageshack.us/img27/3447/p1060424.jpg[/img] Jedno z wczoraj ;) Wspólne :)
  4. Ukradam Ci ostatnie!
  5. [quote name='Maks i Spark']Jakie piękne białasy....i już na zielonym:evil_lol: A.[/quote] Czy ja wiem, czy to można nazwać zielonym?:diabloti: [quote name='Tengusia']bylam i widzialam :grins: , nawet sie wpisalam tylko ze post przeskoczyl i pojawil sie jeszcze przed fotkami - gupi jakis czy cus :stupid:[/quote] Widziałam, przed zdjęcia sobie wskoczył ;) [quote name='sota36']No to ja!! Wreszcie slonecznie i jak zwykle piekne bialasY![/quote] Nareszcie nie będziesz mi marudzić, że za biało ;)
  6. Ciekawe, jakby się Brando bawił z Arminem?
  7. Najbardziej mi się podobało wietrzenie jajek ;) To tak przed wielkanocą?
  8. jbk

    Anioły i Demony

    Witanko niedzielne Karolciu :)
  9. Cześć Izunia :) Witam Cię niedzielnie z biura, zakopana w kartach zasiłkowych.................. Co nowego u Avantiego? Jak zdrówko jego?
  10. Cześć synowa, co robisz w tę piękną niedzielę?? Ja siedzę w pracy...............
  11. Witanko niedzielnie Haniu :)
  12. No proszę ;) Gratulacje ;)
  13. O, to będziesz mieć piękny wypoczynek, kasa nieważna, słonko i spokój ważniejsze ;)
  14. Ooo, widzę, że tym razem załapałam się nie tylko na pieski, ale i wiosnę :) I księdza, hehe :lol:
  15. jbk

    Galeria eMosława!

    Pozdrawiam niedzielnie znad kupy papierów ;)
  16. Psy też cieszą się z wiosny, jak widać na załączonych obrazkach :)
  17. Dobrze, że mi sie wczoraj udało zrobić z fotami, bo dziś w pracy już jestem :( Wymiziaj Arminka i czekamy cierpliwie na Wasze foty ;)
  18. Alutka prześlicznie wygląda :)) Ucałuj ją tam ode mnie :))
  19. Cześć Kwiatuszku ;) My wczoraj pięć psiaków w Wiśle wykąpałyśmy :))
  20. jbk

    Fiodorek.

    No wiesz co, na słońce ubrać się na czarno??
  21. Normalnie można się zakochać w tych dwóch :))
  22. Przyszłam się przywitać w niedzielę ;) Niestety, jestem w biurze i pracuję :( Ale to może nawet lepiej, bo mogę pomiędzy kartami zasiłkowymi na dogo zajrzeć ;)
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/97/1e322727ab03db61.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/b8c6995e16e0724d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/93/6e58106e0a9d38b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/48cb76bccada2064.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/93/c7398a55f9ccd11c.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/97/85237a9110699f66.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/97/e87a1697fe3e24ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/ed535a22ca73b550.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/97/9249692c6f67e72f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/97/6cd709bc8413366f.jpg[/IMG][/URL]
  25. Następny spacer odbył się w bardziej wiosennych warunkach ;) 26-ego marca :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/8d52a5025e759dd6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/97/af9049b3fae8832a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/93/5e291e82a257f86f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/8fadb733d1034786.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/808bf435ad27eb51.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...