Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='Kisses_xox']:loveu: dobry Jakie misiakowe fotki :loveu:[/quote] Bo to takie miśki są :) [quote name='Izuuus']Hej :cool3:[/quote] Dobry wieczór :)
  2. jbk

    Fiodorek.

    To ja grzecznie poczekam do jutra, ale nie dłużej ;)
  3. [quote name='Tengusia']wszystkie sa suuuuuupcio ale ta mi sie podoba naj naj :grins: [URL]http://images49.fotosik.pl/97/76c342f5d47853cf.jpg[/URL][/quote] Moje suczysko najukochańsze ;) To dlatego :)
  4. Lepiej nie pokazuj tego śniegu, bo zaraz Cię wszyscy ochrzanią ;)
  5. jbk

    Anioły i Demony

    Piękne foteczki ;)) Trudno się dziwić, Samki ;)
  6. jbk

    Galeria eMosława!

    Co tam?? My już jesteśmy nastawieni na przyszłą sobotę ;)
  7. [quote name='bonsai_88']Przyszłam sie pochwalić, że od 5 minut mam 3 psy :roll:... Znajoma znalazła miź haszczaka/malamuta i mi wepchała na tymczasa... mam nadzieję, że szybko się dom znajdzie :roll:[/quote] To teraz masz wesoło.... pies, czy suczka?
  8. jbk

    Mój Ukochany:*

    [quote name='sandrulka']Nie wiem :-( znaczy się wiem,przez przypadek mi się jakoś tak nacisło:( Przynieś jutro do biura zdjęcia białasków,najładniejsze jakie masz ,zresztą wszystkie są piękne:)[/quote] Wydrukowane?? Nie mam ani jednego.....
  9. Vadirowi to nie przeszkadza ;)
  10. Witanko wieczorne ;)
  11. jbk

    Mój Ukochany:*

    Dlaczego masz Sharpeia na facebooku??
  12. [URL]http://www.briardy.com.pl/galeria1/albums/userpics/10002/100B0910.jpg[/URL] - padł jak kawka ;)
  13. Pozdrowionka wieczorne ;)
  14. jbk

    Mój Ukochany:*

    Cześć Maleństwo ;))
  15. Piękne bociany...... Na tle bloków wyglądają jak fotomontaż ;) Ja też chodzę na spacerki o wschodzie słońca ;) Ale przy dwóch rękach zajętych smyczami nie mam jak pstrykać zdjęć ;) Zresztą ciężko by było, bo w żadnym miejscu miasta nie ma pustej przestrzeni, bloki, drzewa, zawsze coś zawadza.
  16. Pięknie się bawią dwa rudaski ;) Yoshiii - Yoshi wabił się mój poprzedni piesek......
  17. Witanko Asiaczki :) Miłej wiosny ;)
  18. Biedny Armin, tyle przed nim..... Ale potem już będzie spokój za to :)
  19. [URL]http://images6.fotosik.pl/450/0f5b894678e065f7.jpg[/URL] - a co to jest za ptaszek??
  20. [URL]http://images36.fotosik.pl/96/ec7662be3f68cc8f.jpg[/URL] - ale ma obłęd w oczach ;)
  21. [URL]http://images6.fotosik.pl/451/40b14695aff94b58.jpg[/URL] - czy on nie pomylił piłki z lodami?
  22. Cześć Idolko ;) Mało Cię ostatnio na dogo..... ale mnie też ;) Tęskniłaś? Ja bardzo ;)
  23. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/93/1610e600c272360f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/bd5847708402e59d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/94/6ff877eb2b070344.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/612530a546201084.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/93/c6591f699e3ed608.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/97/78c4ea99545d7032.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/e7264f5cd2dab74f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/93/8412f999144ffbe4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/2f06f012d37aed1f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/97/1ab27457d2788571.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...