-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='Kisses_xox']:loveu: dobry Jakie misiakowe fotki :loveu:[/quote] Bo to takie miśki są :) [quote name='Izuuus']Hej :cool3:[/quote] Dobry wieczór :)
-
To ja grzecznie poczekam do jutra, ale nie dłużej ;)
-
[quote name='Tengusia']wszystkie sa suuuuuupcio ale ta mi sie podoba naj naj :grins: [URL]http://images49.fotosik.pl/97/76c342f5d47853cf.jpg[/URL][/quote] Moje suczysko najukochańsze ;) To dlatego :)
-
Moje dwie kudłate miłości. Galeria Soni i Elzy-moich dwóch skarbów
jbk replied to Dozia_13's topic in Foto Blogi
Lepiej nie pokazuj tego śniegu, bo zaraz Cię wszyscy ochrzanią ;) -
Piękne foteczki ;)) Trudno się dziwić, Samki ;)
-
Co tam?? My już jesteśmy nastawieni na przyszłą sobotę ;)
-
[quote name='bonsai_88']Przyszłam sie pochwalić, że od 5 minut mam 3 psy :roll:... Znajoma znalazła miź haszczaka/malamuta i mi wepchała na tymczasa... mam nadzieję, że szybko się dom znajdzie :roll:[/quote] To teraz masz wesoło.... pies, czy suczka?
-
[quote name='sandrulka']Nie wiem :-( znaczy się wiem,przez przypadek mi się jakoś tak nacisło:( Przynieś jutro do biura zdjęcia białasków,najładniejsze jakie masz ,zresztą wszystkie są piękne:)[/quote] Wydrukowane?? Nie mam ani jednego.....
-
Vadirowi to nie przeszkadza ;)
-
Witanko wieczorne ;)
-
Dlaczego masz Sharpeia na facebooku??
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[URL]http://www.briardy.com.pl/galeria1/albums/userpics/10002/100B0910.jpg[/URL] - padł jak kawka ;) -
Pozdrowionka wieczorne ;)
-
Piękne bociany...... Na tle bloków wyglądają jak fotomontaż ;) Ja też chodzę na spacerki o wschodzie słońca ;) Ale przy dwóch rękach zajętych smyczami nie mam jak pstrykać zdjęć ;) Zresztą ciężko by było, bo w żadnym miejscu miasta nie ma pustej przestrzeni, bloki, drzewa, zawsze coś zawadza.
-
Pięknie się bawią dwa rudaski ;) Yoshiii - Yoshi wabił się mój poprzedni piesek......
-
Witanko Asiaczki :) Miłej wiosny ;)
-
Biedny Armin, tyle przed nim..... Ale potem już będzie spokój za to :)
-
[URL]http://images6.fotosik.pl/450/0f5b894678e065f7.jpg[/URL] - a co to jest za ptaszek??
- 21590 replies
-
[URL]http://images36.fotosik.pl/96/ec7662be3f68cc8f.jpg[/URL] - ale ma obłęd w oczach ;)
-
[URL]http://images6.fotosik.pl/451/40b14695aff94b58.jpg[/URL] - czy on nie pomylił piłki z lodami?
- 78403 replies
-
Cześć Idolko ;) Mało Cię ostatnio na dogo..... ale mnie też ;) Tęskniłaś? Ja bardzo ;)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/93/1610e600c272360f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/bd5847708402e59d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/94/6ff877eb2b070344.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/612530a546201084.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/93/c6591f699e3ed608.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/97/78c4ea99545d7032.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/e7264f5cd2dab74f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/93/8412f999144ffbe4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/2f06f012d37aed1f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/97/1ab27457d2788571.jpg[/IMG][/URL]