Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Cześć wszyscy :)) Mam kilka zdjątek z przedwiośnia ;) Chcecie? Oczywiście nie gwarantuję, że uda mi się je wrzucić, bo komp mi świruje tak, że może w każdej chwili się coś zdarzyć.... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/85/12aa32c287abcac6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/d27fad7be1e91968.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/85/173c59f7eb61152b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/89/d66510627037ae92.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/89/106bfcc2dbb1ecdb.jpg[/IMG][/URL]
  2. jbk

    Mój Ukochany:*

    [URL]http://i40.tinypic.com/5eeiqr.jpg[/URL] - ale pozycja ;) Jutro widzimy się o 11, może być? 11:15 pod mleczarnią spotkamy Armina :)
  3. [URL]http://i41.tinypic.com/nv413o.jpg[/URL] - wzrok ma zabójczy ;)
  4. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  5. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  6. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  7. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  8. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  9. Suuuuuper Ozzulec ;)) Szaleństwo w oczach, język w nieładzie ;) Od razu widać, że wiosna przyszła :)
  10. jbk

    Anioły i Demony

    Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-) Filmik słodki, normalnie piękne masz białaski Loluś ;)
  11. [quote name='Iv_']Madzialena :mad: Ty oszukacielko :eviltong: dałam się nabrać :oops: na tą dziołchę :evil_lol: ale powiem Ci, że manie dziewczynek jest fajne, wiem bo mam :p[/quote] Chłopaki są FAJNIEJSZE!! Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  12. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  13. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  14. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  15. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  16. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  17. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  18. jbk

    Galeria eMosława!

    To napisz, o której będziesz jechać, zobaczymy, co z tego wyniknie ;)
  19. Jutro, 11:15, koło dużej mleczarni - co powiesz?
  20. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  21. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  22. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  23. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  24. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
  25. Witanko piątkowe ;-) Pięknie wiosennie nam się zrobiło, nic, tylko iść na spacerek ;-)
×
×
  • Create New...