-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Bardzo dziękujemy Tofikowi za buziaki i pozdrowienia.Cała ekipa również przesyła buziaki Tofikowi, a Prytka tylko pozdrowienia dopóki nie zrobimy jej porządku z zębami.Z obecnym stanem uzębienia buziak tej panienki byłby dla Tofika dość toksyczny. A teraz trochę Jogusia,niestety bestia jak widzi aparat to chowa się do budy,albo odwraca tyłem: [IMG]http://images48.fotosik.pl/176/0de1ff85d398dd2amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/176/3a927c033465777dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/176/0a0997d01225e33dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/176/3add1b558a98b572med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Isadora7']Jak sie ciesze ze zobaczyłam Goliacika (tęksnię za nim) Tuptusia, Gospodarzyka, Larwę :) ... no a jak nasz wędrowniczek?[/quote] Joguś jak zwykle po zwolnieniu z łańcuszka wykonuje próby ucieczki.Niestety przy tych wygłupach za każdym razem uraża sobie operowaną nogę.Doszłam do wniosku,żeby mu tego oszczędzić po prostu otwieram furtkę,wypuszczam go a on po 2 minutach natychmiast wraca.Niestety nie usunęliśmy zespolenia ,kolejne prześwietlenie i ewentualny termin operacji za 1,5 miesiąca. Kiedy przyjechała Prytka przepędzał ją od miski,teraz jest mu już wszystko jedno i myślę że tak jak mój TZ , nie może już doliczyć się wszystkich jamników. Zdjęcia robiłam w nocy,więc Jogi już nie miał ochoty na sesję zdjęciową po ciemku.Może jutro będzie miał ochotę pokazać się do paru fotek.
-
Ulubione miejsce porannego przesiadywania Prytki - na tarasie : [IMG]http://images37.fotosik.pl/171/c00d5fe9b7cad96cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/171/9d40fd7a9a9ebb89med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/175/ea2a771d8e03f354med.jpg[/IMG]
-
A tak wygladało ,,bliskie spotkanie trzeciego stopnia '' Frytki z pszczołą : [IMG]http://images39.fotosik.pl/171/b3778f4b46bdc1damed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/171/df82a3e35f3acbbbmed.jpg[/IMG] Ukochana niańka Bianki demonstruje Prytkę uszkodzoną przez potworną pszczołę: [IMG]http://images37.fotosik.pl/171/29ad71324d233fecmed.jpg[/IMG]
-
Witaj Yunona na naszym ,,ostrzegawczym '' wątku.Ciągle sobie obiecuję że wyjaśnię dlaczego jest ten tytuł.Jutro wkleję zdjęcia odchudzonego Harnasia i zdjęcie wyjaśniające tytuł wątku. A na razie dalej pod hasłem ,,UWAGA JAMNIKI"": [IMG]http://images46.fotosik.pl/175/0042a2bfb2e83298med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/176/25a850e3fac9aa29med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/171/b71b47ed42b13b1cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/176/db3708da4466ff01med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/176/c5821d4684130acfmed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images39.fotosik.pl/171/e47e4ddd8223093bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/171/6ce3cb52b5788147med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/171/24bc3be3cd6105eemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/176/1c312b1907ebd4b5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/176/ede864b7ca574b82med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Isadora7']too jeeest Freeeeeetka??? [URL]http://images46.fotosik.pl/175/a4352552b99c7cf2med.jpg[/URL][/quote] To nie jest Freeeetka, to jest Frytka - Prytka,a właściwie po prostu PRYTA (tak się łatwiej krzyczy,bo ona jest głucha jak pień) :lol:
-
My też byłyśmy szczuplutkie jak byłyśmy młode. Do zamordowania zwierzaka jeszcze nie doszłam.
-
[IMG]http://images41.fotosik.pl/171/9477d343594496c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/175/73527b65d3996b2cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/175/a4352552b99c7cf2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/176/0cac0c8a76becad9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/171/33a21b0a3db8f0a1med.jpg[/IMG]
-
A teraz trochę wieczornego lenistwa przed układaniem do snu.Mieliśmy kolejny piekielnie upalny dzień z paroma kroplami deszczu. Psiaki wyraźnie protestują, nawet nie chcą się bawić. Zagadka dla Isadory: zobacz co udało mi się schować przed nimi przez pół roku.Niestety Bianka znalazła i wydała na pastwę mojej bandy.Zwierzak został natychmiast zagryziony i rozkawałkowany. [IMG]http://images43.fotosik.pl/175/2ba6e7fd83e8b7cfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/175/276ccc9d26217ff6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/171/04deed1596359b36med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/175/105a65d6fdddbf4fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/175/78fd955b46958908med.jpg[/IMG]
-
Otrzymałam parę zdjęć Tuptusia z lat dziecięcych od p.Adama (poprzedniego właściciela Tupka).Odbyli również ze sobą krótką rozmowę telefoniczną ,Tuptuś wyrażnie poznał głos p.Adama.Teraz czekamy na obiecane odwiedziny. Oto młody Duptuś [IMG]http://images39.fotosik.pl/171/8c455b7477056896med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/175/96e2a8e560fa582dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/176/1abcbfe6e1741490med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/176/74dbd5645cafb8f6med.jpg[/IMG]
-
SPANIELKA NESCA - czeladowe cudo JUŻ W SWOIM DOMKU!!! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jogi']Bianko ja napisałam że zaczyna być ogłaszana, a nie będzie! była to odpowiedz dlaczego takie cudo nie ma jeszcze domu. jak do tej pory, ogłoszeń było niewiele:roll:[/quote] Wiem jogi dlatego musimy się nad nimi skupić i szybko Nescę ogłaszać,na jej miejsce czeka setki mniej adopcyjnych piesków.Ogłoszenia są już prawie gotowe więc je trzeba wykorzystać, -
SPANIELKA NESCA - czeladowe cudo JUŻ W SWOIM DOMKU!!! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jogi']to cudo, czeka na sterylke i dopiero zaczyna być ogłaszane;)[/quote] Jogi wybacz,ale widzę że na wątku Neski jest bałagan ,a osób do decydowania o jej losach więcej niż ma włosów na łebku. Po rozmowie z Alą i Szermanem podjęliśmy decyzję,że Nesca będzie już ogłaszana z zastrzezeniem ,że będzie oddana do adopcji po sterylizacji. W związku z czym po raz kolejny poproszę dankę1234 i Isadorę o komplet ogłoszeń. Bardzo proszę osoby które zrobiły Nesce ogłoszenia o wpisanie linków do tych ogłoszeń w następnych postach(unikniemy dublowania),a Murkę o wrzucenie ich w pierwszy informacyjny post. -
SPANIELKA NESCA - czeladowe cudo JUŻ W SWOIM DOMKU!!! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Ależz róbcie, ja kiedyś na początku obiecałam biance ze zrobię. Nie wertuję tego wątku, zwyczajnie się przypomniałam. Jakbym kiedyś była potrzebna to puknijcie :)[/quote] Bardzo dziękuję Ci Isadoro za chęć zrobienia Nesce allegro,ale skoro już jest zrobione nie będę zawracała Ci głowy. Danka1234 również chciała jej porobić pozostałe ogłoszenia,ale sunia chyba już ma. Żeczywiście nie mam pojęcia które ogłoszenia są zrobione i które są aktualne.Najlepiej wpisywać je w pierwszych postach,wtedy się nie pogubimy,tak przejrzyście miała ogłoszenia zrobione Róża. -
SPANIELKA NESCA - czeladowe cudo JUŻ W SWOIM DOMKU!!! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']narazie danka nie ma jej co oglaszac. szukamy poprzedniego wlasciciela, bo jest duze prawdopodobienstwo, ze ktos jej szuka. tatuazu w uchu brak? poprosimy zdjecia po fryzjerze :)[/quote] Nie wiem ,róbcie jak chcecie,ale to dzięki ogłoszeniom,zagubiona Róża w 2 tygodnie po znalezieniu jej odnalazła swój dom.Babka rozpoznała ją na allegro. My z danką1234 dostosujemy się,wobec tego nie będę nawet prosiła Isadory o allegro. -
[quote name='Isadora7']To już nie kochasz Tuptusia i Goliacika?:-([/quote] Isadoro kocham je wszystkie!! Ale ostatnio po raz pierwszy w życiu mam kontakt ze spanielami, z rasą o której nie miałam pojęcia.I tak jak zawsze w życiu ,to co nowe ma inny, ciekawy smak. Obie spanielki były urocze,więc w porównaniu z nieco przebiegłymi i upartymi jamniczkami wydają mi się aniołkami.Zdaję sobię sprawę, że to tylko pierwsze wrażenie,bo każda rasa i każdy pies ma swoje dobre i złe cechy. Ale niech łobuzy będą trochę zazdrosne,kiedy poczują na moim ubraniu zapachy innych futrzaków.
-
SPANIELKA NESCA - czeladowe cudo JUŻ W SWOIM DOMKU!!! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Sunia jest w hoteliku, w takim razie jak wygląda sprawa z opłacaniem jej pobytu? Jakieś deklaracje comiesięczne i wpłaty już są? Na czyj numer konta wpłacać? Chciałabym umieścić info o tym na spanielowym, ale potrzebuję numeru konta do wpłat.[/quote] Witaj to wątek o hoteliku u Murki.Na pierwszej stronie są informacje dotyczące konta do przelewów: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dla-psow-w-potrzebie-u-murki-jego-lokatorzy-100985/index152.html[/URL] Co do Nesci suczka jest niesamowita,po prostu jestem nią zauroczona. Jest tłuściutka,sierść była systematycznie pielęgnowana,jest jedwabista,błyszcząca.Jej zaniedbanie musiało być jednak miesięczne,schroniskowe. Psychika i ułożenie psiaka takie,że ze świecą szukać.Łagodna,lgnąca niesamowicie do człowieka natychmiast po powitaniu.Wczoraj pozwalała już sobie zazdrośnie odpychać moją rękę,żebym nie głaskała innych psiaków.Umie wykonywać polecenia i oszukiwać żeby icyh nie wykonywać.Jest łagodna do dzieci i wszystkich zwierząt. Jeżeli nie odnajdzie się jej dom,to domy adopcyjne będą stały w kolejce. Co do deklaracji wpłat,to ja jej obiecałam 100 zł miesięcznie,Ty Alu 100 zł miesięcznie i Asia & Ginger 10 zł miesięcznie.Dalszych musimy szukać,bo będzie sterrylka,odrobaczenie,szczepienia . -
[quote name='deer_1987']I co tu taka cisza?[/quote] No cóż ostatnio gustuję w spanielkach i to już drugi który mnie zauroczył. Chyba jamniki mi trochę obrzydły.:evil_lol: Ale w wolne dni wstawię parę ciekawych fotek.
-
SPANIELKA NESCA - czeladowe cudo JUŻ W SWOIM DOMKU!!! :-)
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Witam nareszcie mam czas zobaczyć wątek Nesci,postaram się również dzisiaj ,,na żywo''. Mnie też wydaje się ze to ta sama sunia, pamiętacie jak bardzo różniło się zachowanie Róży w hoteliku i w swoim domu( lęk przed schodami,podejrzenie niedosłuchu). Najwspanialej byłoby gdyby i ona miała swój dom, ale żeby była szansa go odnależć konieczne allegro zrobione przez Isadorę.Wszystkie musimy ją bardzo ładnie poprosić.Ja 3 dni temu jeszcze miałam telefon w sprawie Róży i pytania o jej dalsze losy .Ludzie wrzucają allegra Isadory do ulubionych i często wracają. O pozostałe ogłoszenia poproszę po południu dankę1234(jest również mistrzynią w ich przygotowaniu). -
Rozmawiałam z Murką, dałyśmy jej na imię Nesca. To suczka całkowicie zsocjalizowana,otwarta,trzymana w domu z dziećmi. Więc znowu plan działania:zamówienie sterylki(niestety ale być może aborcyjnej) i duuuuużo ogłoszeń. Dlaczego ja znowu mam wrażenie że się zgubiła i ktoś jej szuka? Wieczorem będzie miała swój wątek.
-
Sunia noc spędziła już w hoteliku u Murki. Jest słodka,czekoladowa,ma ok 6-7 lat.Będzie miała założony wątek. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dla-psow-w-potrzebie-u-murki-jego-lokatorzy-100985/index148.html#"][/URL] Tutaj na zdjęciu nie widać, że ogonek nie jest kopiowany; on prawie nigdy nie staje w miejscu ;-) [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/7658/spanielka.jpg[/IMG]
-
[quote name='basia0607']Wycinek oddany do badania , jeszcze nie ma wyniku. Ranę po pękniętch szwach ogladal dzisiaj lekarz, powiedział , że nic zlego się nie dzieje. Dziewczyny jest na wiosce podrzucona szczenna suka , jak zostaną pieniadze od maksia moge ją wysterylizować ? Odmowiłam wczoraj przyjecia jej bo nie mam miejsca.Ale dzisiaj mój mąż był na interwencji i zrobil suni zdjecie. Żal mi jej jak urodzi, bo to bardzo prymitywna wieś. Mam jej fotki .[/quote] Jeżeli mogę prosić,to moją wpłatę proszę zarezerwować dla Maksia.Obawiam się że niezależnie od wyniku hist-pat. będzie on jednak potrzebował pieniędzy i to znacznie więcej niż w tej chwili dla niego jest zebrane.
-
[quote name='ALMA2']A czy sunia ma wątek na dogo. Poproszę o link.[/quote] Niestety suczki nie udało się dzisiaj wydostać ze schronu. Trzymajcie kciuki żeby do poniedziałku nic jej się nie stało. Ze względu na jej bezpieczeństwo będzie miała założony wątek w poniedziałek,jak dotrze cała i zdrowa do hoteliku do Murki.
-
[quote name='Asia & Ginger']A ile będzie kosztowało miesięczne utrzymanie suni w hoteliku? Zaraz wrzucam info na spanielowe. Może ktoś będzie mógł pomóc. Ja na razie mogę zaoferować 10 zł/miesięcznie.[/quote] Dzięki! Już wrzuciłam na Wasz wątek.U Murki piesek średni 300 zł miesięcznie. Mamy 150 i teraz dzięki Tobie 160 zł. Zamość wykupuje taką ilość psów ze swojej mordowni,że dziewczyny nie dają już rady wszystkich opłacać.
-
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] Proszę o pomoc już najłatwiejszą bo tylko materialną dla spanielki z Zamościa.Ona ma wielką szansę na życie. [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/66/spaniel.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8951/spaniel3.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7625/spaniel1.jpg[/IMG] Oto ona ,stara ,zniszczona ,sponiewierana ,do której nie można się zbliżyć żeby zrobić normalne zdjęcia(tak jest w Zamościu). Oddałam jej swoje (od prawie roku )zarezerwowane miejsce w hoteliku u Murki dla starego jamnika.Mamy jutro transport do hoteliku,Murka z przyczyn dramatycznych zgodziła się przyjąć ją tydzień wcześniej. Spanielce-nieadopcyjnej dziwnie przedłuża się kwarantanna,nie ma czasu,jutro musi być w cudowny sposób wykupiona,żeby ślad po niej nie zaginął.Brakuje nam połowę deklaracji stałych wpłat na pobyt w hoteliku. Może zobaczy ją jakiś miłośnik spanieli.