-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Witam na szczęśliwym wątku Róży i proszę o pomoc już najłatwiejszą bo tylko materialną dla spanielki z Zamościa.Ona ma wielką szansę na życie. [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/66/spaniel.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8951/spaniel3.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7625/spaniel1.jpg[/IMG] Oto ona ,stara ,zniszczona ,sponiewierana ,do której nie można się zbliżyć żeby zrobić normalne zdjęcia(tak jest w Zamościu). Oddałam jej swoje (od prawie roku )zarezerwowane miejsce w hoteliku u Murki dla starego jamnika.Mamy jutro transport do hoteliku,Murka z przyczyn dramatycznych zgodziła się przyjąć ją tydzień wcześniej. Spanielce-nieadopcyjnej dziwnie przedłuża się kwarantanna,nie ma czasu,jutro musi być w cudowny sposób wykupiona,żeby ślad po niej nie zaginął.Brakuje nam połowę deklaracji stałych wpłat na pobyt w hoteliku. Może zobaczy ją jakiś miłośnik spanieli.
-
Przepraszam,ale muszę mieć odwagę i napisać o co chodzi.Jeżeli będę potem niemile widziana na tym wątku -trudno. Danka założyła ,,jamniczą skarpetę'' i Ona ją wspaniale prowadzi. 80% wpłat na nią (moje także) jest związanych z zaufaniem do Jej osoby.Zwróććie uwagę,że większość to są ludzie którzy otrzymali jamniki z Jej tymczasów(moja Lilith również żyje dzięki Dance). Jej osoba nie może być sprowadzona do bycia księgowej w jamniczej skarpecie,ponieważ to właśnie Ona jest gwarancją prawidłowego przeznaczania funduszy dla danych psiaków. W związku z licznymi prośbami o przelewy dla poszczególnych jamników Danka ze swoją delikatną naturą przeżywa katusze musząc czasami odmówić. Jest trudno porównać przelew dla jamnika ,który musi być wstępnie zoperowany żeby dać mu szansę życia(nawet jak potem okaże się że będzie go trzeba z przyczyn humanitarnych uśpić),z przelewem na jamnika żeby mu wyczyścić ząbki. Dla mnie decyzje Danki są zawsze trafione i uważam,że nie może Ona być pod niczyją presją,tylko dlatego,że te pieniądze istnieją,więc można je jakoś wydać. Przepraszam ,ale musiałam to napisć.Nie mam nic więcej do dodania,ale może inni będą mieli.
-
z łóżka na beton! jamnicza rodzina. córka ma dom, mamusia w dt
bianka0 replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Jeżeli jakoś mogę pomódź, to daj znać na PW Isadoro,na Danusię musimy poczekać. Szkoda że mogę tylko zameldować się na wątku, bo z ogłoszeniami odpadam. -
Jamniczek SNUPI ma bajkowy domek u pani Marii w Krakowie
bianka0 replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
No cóż Zofija -Snupek kolejny jamniorek w domu. To Twoja zasługa. -
NIE POZWALA ODREAGOWAĆ. Bo te psy są z premedytacją kradzione, ze względu na swój exterior. Dopóki nie będziemy świadomie naszych ulubieńców kastrować,żeby nie podzieliły losów Różyczki,dopóty będą kradzione do pseudohodowli. Ona miała szczęście ,bo nie mogła mieć szczeniąt, moja Lilith miała mniej tego szczęścia, bo ją wyrzucono jak już nie mogła mieć szczeniąt i zachorowała. Pewnie sunia Whisky odnalazłaby się za kilka lat jako zupelnie zużyta sucz ,nie interesująca już nikogo. Tuptusia odebrałam z Warszawy,wysterylizowanego (a on jest naprawdę piękny,widziałaś go Isadoro) i bardzo mi to zaimponowało, że poprzedni właściciel uchronił go przed kradzieżą, przeprowdzając kastrację.
-
Dest,to już 4 miesiące jak biegasz za TM. Tyle spraw się dzieje,tyle rzeczy nam ucieka,pomiędzy naszymi palcami. Tylu psiakom nie możemy pomódź. A Ty na to wszystko możesz patrzeć już z góry. I o to chodzi, kto się urodził, ten umrzeć musi. My o tym zapominamy w naszym szalonym ludzkim pędzie,ale Ty już to wiesz.....
-
Różyczka (Whisky ) jest od kilku dni w Zakopanym. Suczka wraca do normy,powoli resocjalizuje się. Jest wesoła,ale nie taka jak przedtem. W nocy wracają koszmary,biega, szczeka , ucieka przez sen. Ani ja, ani nikt z Nią emocjonalnie związany nie chcemy wiedzieć co się przez te miesiące działo....................
-
[quote name='Isadora7']Heh moje obserwacje jak działa allegro się zgadzają :). Musi być trochę zapytań sunia miała garść obserwatorów. Mam nadzieję ze jakaś spanielowata bida się załapie.[/quote] Ja też mam taką nadzieję, dlatego na wszystkie sms-y oddzwaniam i namawiam na przejrzenie wątku adopcyjnego. Właśnie przeczytałam o tułaczce Balbinki, Boże jakie dwa różne zkończenia, szkoda że nie wszystko ma tak pomyślny finał jak losy Różyczki.
-
[quote name='danka1234']Ilez tu foteczek :multi::multi::multi:a ja ich jeszcze nie widziałam:placz: A ile u Rózyczki w domku zwierzaczków przeróżnych mieszka.:loveu: A różyczka szczesliwa i roześmiana na każdej foteczce.:lol:[/quote] Z tego co naliczyłam na zdjęciach jest pięć psów razem z Różyczką(Whisky) i pięc kociaków (dwa duże i trzy malutkie).To wybitnie pro-zwierzęcy domek. P. Beata zarejestrowała się na dogo,ale miała jakieś kłopoty z zalogowniem się.Przydałaby nam się nowa dogomaniaczka, ludzi pomagającym zwierzętom nigdy nie jest za dużo.
-
[quote name='danka1234']Znaleziona wczoraj przez bianka0 błąkająca sie spanielka w Janowie Lubelskim. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/znaleziona-spanielka-w-janowie-lubelskim-139131/#post12392857[/URL] [url]http://img269.imageshack.us/img269/1314/roza1.jpg[/url][/quote] Spanielka Róża,a właściwie Whisky dzięki ogłoszeniom na allegro,odnalazła swoich pierwszych właścicieli,którym została skradziona 8 miesięcy temu.Jest już w swoim domku.
-
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
bianka0 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
Wasze robaczki są naprawdę prześliczne ,a zdjęcia boskie. Spadł mi kamień z serca bo Danusi Tofficzek i cała szóstka z Jamniczej Rodziny też jest lekko spuchnięta. -
[quote name='Isadora7']Jaki szczęśliwy psiak:loveu::loveu::loveu:[/quote] Dzięki Twojemu allegro Isadoro.Tak niewiele brakowało a nigdy by się nie odnaleźli.Masz szczęśliwą rękę.:p Dzisiaj przysłała mi sms-a kobieta z kujawsko-pomorskiego, że jest zainteresowana spanielką i jest w stanie dołożyć do transportu 200 zł. Znalazła ją na str.ogłoszenia kupie psa. Oddzwoniłam i powiedziałam,że Róża odnalazła dom. Zaproponowałam, żeby przysłała mi swój adres mailowy,to wrzucę jej na pocztę stronę ze spanielami do adopcji.Obiecała że prześle,ale już się nie odezwała.