[QUOTE]Przykre ze sprzataja raczej osoby w młodym i srednim wieku natomiast starsze panie z upodobaniem wyrzekajace na dzisiejsza młodziez przykładu jej jakos nie chca dawac....[/QUOTE]
no i to najbardziej mnie też boli.
Dorośli ludzie powinni dawać młodszym przykład, a oni się właśnie młodszymi wyręczają.... :angryy: