Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Giselle, czy odezwał się do Was ktoś w sprawie adopcji Funi?
  2. [QUOTE]Przykre ze sprzataja raczej osoby w młodym i srednim wieku natomiast starsze panie z upodobaniem wyrzekajace na dzisiejsza młodziez przykładu jej jakos nie chca dawac....[/QUOTE] no i to najbardziej mnie też boli. Dorośli ludzie powinni dawać młodszym przykład, a oni się właśnie młodszymi wyręczają.... :angryy:
  3. [B]smerfetka[/B] to nie była moja wina. Ja wtedy miałam chyba z 8 - 9 lat. Nie wiedzialam wtedy o skutkach takiej "dzialalnosci". Teraz wiem i zaprotestowałabym.
  4. [QUOTE]rota ma zarezerwowany dom:multi:[/QUOTE] :multi::multi::multi: A kto je bedzie brał?
  5. [QUOTE]Ada dałaś je na ten portal adopcje psów?[/QUOTE] zgadza się. :eviltong: wiesz taka szczęściara o ja nie jestem, ale może się tym razem uda.
  6. [B]Lara[/B] ja po feriach dostanę stypendium naukowe ( raczej :lol:) . Wtedy mogę taką cegiełkę wykupić. Albo wpłacić pieniążki tylko na konto.
  7. [B]puzzle[/B] dzięki :-) A ja mam jeszcze pytanie do obroży z ćwiekami, czy ona jest jakaś niezwykła, czy to tylko obroża z takimi bajerami?
  8. A tak w ogóle jakie miasto jest teraz miastem w którym przebywa sunia?
  9. czasami agresywne zachowanie psa ma jakieś podłoże psychiczne i niestety czasem nie można temu już zapobiec...
  10. [QUOTE]Lepiej czasem uśpić niż oddać do schroniska z łatką psa agresywnego.Szczególnie w przypadku psa kompletnie niezrównoważonego stwarzającego zagrożenie dla innych ludzi.[/QUOTE] w niektórych schroniskach usypiaja takie psy. Mnie osobiście się program spodobał, a metody stosowane przez tą treserkę też wydały mi się bardzo ciekawe.
  11. Dzieki a czy stosowanie u piesków kolczatki, nie sprawia psu bólu?
  12. To zależy też od tego jak traktuje się swojego psa i tak naprawdę co się do niego czuje. Uczuciowo.
  13. _ogonek_

    kolor opuszek

    wiesz co dla mnie jest to normalne, bo widziałam psy z jasnoróżowymi opuszkami i nic im nie było.
  14. [B]Justyna[/B] najlepiej do weterynarza, gdyż może to być zapalenie pęcherza. Jednak młode psy i w niektórych przypadkach stare popuszczają z podniecenia.
  15. A ja mam pytanie, co sądzicie o kolczatkach? I jakie obróżki są najlepsze dla szczeniaków?
  16. Aneta nie tylko kundle trzymane sa na łańcuchach :shake:
  17. [quote name='Mysia_']ale czemu miało by się nie opłacać? :eviltong:[/quote] a mnie właśnie to interesuje, ale mama mi to powtarza.
  18. A ja sugeruję nie tylko w sklepach zoo, ale może na ulicy :cool3: Tylko przydałyby się nam legitki dogomaniaków, żeby nie było że to kradzieź :lol:
  19. podnoszę temat... To takie dwie przytulaki....:loveu:
  20. podnoszę temat. Czyżby nikt nie chciał takich dwóch słodkich kluseczek :loveu:
  21. [QUOTE]Skipi wczoraj został wyekspediowany do nowego domku :multi:[/QUOTE] gratulacje ;)
  22. Ja się wybierać będę na weterynarię :D Każdy mi też powtarza, że to się nie opłaca itd, ale mnie się ta praca właśnie podoba.
  23. polecam jakieś dobre e-booki do lektury. Wiadomo że 21 dnia cieczki nie będzie porodu, a do nabijania postów szukaj sobie innego forum.
  24. Moja bokserka bardzo lub takie gumowe piszczące zabawki. Chociaż trochę uszy otem bolą :diabloti:
  25. to chyba logiczne. To co zostało zapłodnione powolutku się zaczyna rozwijać.
×
×
  • Create New...