Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. [QUOTE]A moze zorganizujemy zbiorke pieniedzy do puszek w naszych sklepach zoo?[/QUOTE] tak się nad tym zastanawiając to to wcale nie jest głupi pomysł...
  2. Aneta wszystko zależy od nastawienia człowieka jedenpsy lubi inny nie. Niestety tak to już jest.
  3. jakbyś któreś przeczytała, to napisz jakie wrażenie i czy jest fajna :cool3:
  4. Słuchaj, mając do czynienia z wieloma psami wiem, że przy młodym piesku łatwo jest wpaść w panikę, b nie raz zdarzy mu się rozciąć łapkę.
  5. bonsai, ale wydaje mi się, że krzywdę zrobi komuś kto ją wkurzył. Ja bym tak zrobiła ;)
  6. To to już ścislej mówiąc od Ciebie zależy, bo jesli chcesz też z klikerem wychowywać psa to wiesz ;) Ja bym chętnie przeczytała o tym "kurczaku" :lol:
  7. Czasem też młodzież lubi podrażnić sobie bokserka lub amstaffa.
  8. [QUOTE]Już kilka miesięcy temu "miły" starszy pan na moich oczach chciał wbić mojemu psu nóż w pysk. Uratował go kaganiec.[/QUOTE] Normalnie strach się bać :crazyeye:
  9. podnoszę temat do góry!!! :placz: Czy naprawdę nikt nie znajdzie dla niej miejsca u siebie w serduchu? Jest taka śliczna :loveu:
  10. ja tylko nie rozumiem jednego. Niektórzy właściciele psów marudzą, że szambiarnia na trawniku itd. ale potem biorą pieska i w drodze wyjątku pozwalają nie sprzątając załatwić się pieskowi na trawniczek. I co? Hipokryci jedni....
  11. Aneta, najgorsze są takie menele. I jak pisała akodirka często dla pieska kończy się to źle. Przykro mi z powodu pieska :shake:...
  12. [url=http://www.dobreksiazki.pl/b5561-najpierw-wytresuj-kurczaka.htm]Najpierw wytresuj kurczaka - Karen Pryor - www.dobreksiazki.pl - Dobre Książki psychologiczne i ezoteryczne - księgarnia ezoteryczna - psychologiczna - sklep ezoteryczny - księgarnia internetowa - Książki Z Dobrej Półki- ezoteryka- Huna - Reiki - psy[/url]
  13. [url=http://www.pastel.ehost.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=22&option=com_virtuemart&Itemid=88&vmcchk=1&Itemid=88]Szkola Pastel - Najpierw wytresuj kurczaka - Karen Pryor[/url] w internecie to znalazłam, ale nie wiem czy to ci pomoże.
  14. Cieczka może trwać ok. 21 dni. Miedzy 9 a 15 dniem następują (jak w temacie) dni płodne, czyli rozumiejąc samą nazwę, samica może zostać zapłodniona.
  15. Drażnienie psów w kagańcu... Skąd to znam...
  16. Cocker Spaniele Angielskie ze względu na swoją szatę (śliczna jest i zazdroszczę Ci :loveu:) wymagają jej dokładnej pielęgnacji. Z tych takich książkowych źródeł moich (:p) wyczytałam że: Często - nawet bardzo - trzeba je czesać, a trymowanie powinno być równie częste. Psy z tak długą szatą potrzebują dobrego psiego fryzjera ;). A tak na marginesie czytałam też gdzieś, że te spaniele, nie mając odpowiedniej ilości ruchu, mają tendencję do tycia.
  17. Opuszki palców u piesków to właśnie są te delikatne miejsca, no i niestety skaleczenia które mają miejsce właśnie na opuszkach czy też pomiędzy (był u mnie taki przypadek) to są takie "upierdliwe", bo one częsciowo psu czasem życie utrudniają. Nie martw się piesek niedługo szybko wróci do zdrowia ;) [B]rekus[/B] :shake: weźże sobie daruj człowieku. Pan Bóg szkła nie stworzył to wynalazek ludzi, który stosowany "normalnie" staje się bardzo użyteczny. I te swoje rady zachowaj dla siebie. Bo czytając je to mam wrażenie jakbym czytała jakieś kawały (?). :shake: Krytykować każdy może czasem lepiej, czasem gorzej ;)
  18. Ja też uważam, że branie psa na zakupy nie jest do końca normalne, ale czasami może się zdarzyć. Gdy sytuacja jest bez wyjścia.
  19. Ludzie to naprawdę. Czy zawsze musi być tak, że ktoś lub coś musi ucierpieć? I dopiero potem się ratuje wszystko? :shake: Co się dzieje...
  20. podnoszę temat!!! a powoli do niektórych literek R wysyłam, ale streszczam się.
  21. Giselle, ja sugeruję media, bo jak jeszcze szumu narobicie to w końcu się wezmą do roboty. Czasami musi się coś stać (człowiekowi) aby zajęli się sprawą .:shake:
  22. No to może do tematu: Mnie serce ściska widząc takiego małego krótkowłosego pieska stojącego przed sklepem i dygoczącego z zimna. Teraz są bardzo modne u mnie kubraki dla psów, to tak ciężko załatwić go psiuńkowi? [B]kendo-lee[/B] po co wywalałaś ze sklepu tą panią? A jeśli była niewidoma, piesek ułożony, a ona potrzebowała jego wsparcia? Hę? Ludzie niewidomi z psami przewodnikami mają prze**ane na całej linii. Bo skoro każdego z dużym pieskiem trzeba wywalać ze sklepu, no to wiecie...
  23. widać psiaki wiedzą co dobre :lol: :p
  24. Mojej babci jakiś inteligento powiedział, że suczka powinna mieć przynajmniej jeden miot, ponieważ potem może mieć nowotwory.
  25. mates, suczki widocznie wyznaczyły sobie terytoria. a to znalazłam w internecie: [B]mgr inż. Joanna Misztela - Zoopsycholog[/B] Szczecin tel. 601 80 33 20 GG 3373634 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]SZKOLENIE PSÓW OBRONNYCH I BOJOWYCH[/B] [B] PONOĆ JEDEN Z NAJLEPSZYCH W POLSCE SZKOLENIOWCÓW [/B] [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [url=http://www.modlew.com.pl/rragnarr/szkolenie.htm]amstaff american staffordshire terrier amstaff[/url] e- mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. (0-32) 67 10 250, 0 609 555 696 Może pokontaktuj się z nimi ;) :roll:
×
×
  • Create New...