-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]A moze zorganizujemy zbiorke pieniedzy do puszek w naszych sklepach zoo?[/QUOTE] tak się nad tym zastanawiając to to wcale nie jest głupi pomysł... -
Aneta wszystko zależy od nastawienia człowieka jedenpsy lubi inny nie. Niestety tak to już jest.
-
jakbyś któreś przeczytała, to napisz jakie wrażenie i czy jest fajna :cool3:
-
Słuchaj, mając do czynienia z wieloma psami wiem, że przy młodym piesku łatwo jest wpaść w panikę, b nie raz zdarzy mu się rozciąć łapkę.
-
bonsai, ale wydaje mi się, że krzywdę zrobi komuś kto ją wkurzył. Ja bym tak zrobiła ;)
-
To to już ścislej mówiąc od Ciebie zależy, bo jesli chcesz też z klikerem wychowywać psa to wiesz ;) Ja bym chętnie przeczytała o tym "kurczaku" :lol:
-
Czasem też młodzież lubi podrażnić sobie bokserka lub amstaffa.
-
[QUOTE]Już kilka miesięcy temu "miły" starszy pan na moich oczach chciał wbić mojemu psu nóż w pysk. Uratował go kaganiec.[/QUOTE] Normalnie strach się bać :crazyeye:
-
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
podnoszę temat do góry!!! :placz: Czy naprawdę nikt nie znajdzie dla niej miejsca u siebie w serduchu? Jest taka śliczna :loveu: -
ja tylko nie rozumiem jednego. Niektórzy właściciele psów marudzą, że szambiarnia na trawniku itd. ale potem biorą pieska i w drodze wyjątku pozwalają nie sprzątając załatwić się pieskowi na trawniczek. I co? Hipokryci jedni....
-
Aneta, najgorsze są takie menele. I jak pisała akodirka często dla pieska kończy się to źle. Przykro mi z powodu pieska :shake:...
-
[url=http://www.dobreksiazki.pl/b5561-najpierw-wytresuj-kurczaka.htm]Najpierw wytresuj kurczaka - Karen Pryor - www.dobreksiazki.pl - Dobre Książki psychologiczne i ezoteryczne - księgarnia ezoteryczna - psychologiczna - sklep ezoteryczny - księgarnia internetowa - Książki Z Dobrej Półki- ezoteryka- Huna - Reiki - psy[/url]
-
[url=http://www.pastel.ehost.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=22&option=com_virtuemart&Itemid=88&vmcchk=1&Itemid=88]Szkola Pastel - Najpierw wytresuj kurczaka - Karen Pryor[/url] w internecie to znalazłam, ale nie wiem czy to ci pomoże.
-
Cieczka może trwać ok. 21 dni. Miedzy 9 a 15 dniem następują (jak w temacie) dni płodne, czyli rozumiejąc samą nazwę, samica może zostać zapłodniona.
-
Drażnienie psów w kagańcu... Skąd to znam...
-
Cocker Spaniele Angielskie ze względu na swoją szatę (śliczna jest i zazdroszczę Ci :loveu:) wymagają jej dokładnej pielęgnacji. Z tych takich książkowych źródeł moich (:p) wyczytałam że: Często - nawet bardzo - trzeba je czesać, a trymowanie powinno być równie częste. Psy z tak długą szatą potrzebują dobrego psiego fryzjera ;). A tak na marginesie czytałam też gdzieś, że te spaniele, nie mając odpowiedniej ilości ruchu, mają tendencję do tycia.
-
Opuszki palców u piesków to właśnie są te delikatne miejsca, no i niestety skaleczenia które mają miejsce właśnie na opuszkach czy też pomiędzy (był u mnie taki przypadek) to są takie "upierdliwe", bo one częsciowo psu czasem życie utrudniają. Nie martw się piesek niedługo szybko wróci do zdrowia ;) [B]rekus[/B] :shake: weźże sobie daruj człowieku. Pan Bóg szkła nie stworzył to wynalazek ludzi, który stosowany "normalnie" staje się bardzo użyteczny. I te swoje rady zachowaj dla siebie. Bo czytając je to mam wrażenie jakbym czytała jakieś kawały (?). :shake: Krytykować każdy może czasem lepiej, czasem gorzej ;)
-
Ja też uważam, że branie psa na zakupy nie jest do końca normalne, ale czasami może się zdarzyć. Gdy sytuacja jest bez wyjścia.
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Ludzie to naprawdę. Czy zawsze musi być tak, że ktoś lub coś musi ucierpieć? I dopiero potem się ratuje wszystko? :shake: Co się dzieje... -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
podnoszę temat!!! a powoli do niektórych literek R wysyłam, ale streszczam się. -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Giselle, ja sugeruję media, bo jak jeszcze szumu narobicie to w końcu się wezmą do roboty. Czasami musi się coś stać (człowiekowi) aby zajęli się sprawą .:shake: -
No to może do tematu: Mnie serce ściska widząc takiego małego krótkowłosego pieska stojącego przed sklepem i dygoczącego z zimna. Teraz są bardzo modne u mnie kubraki dla psów, to tak ciężko załatwić go psiuńkowi? [B]kendo-lee[/B] po co wywalałaś ze sklepu tą panią? A jeśli była niewidoma, piesek ułożony, a ona potrzebowała jego wsparcia? Hę? Ludzie niewidomi z psami przewodnikami mają prze**ane na całej linii. Bo skoro każdego z dużym pieskiem trzeba wywalać ze sklepu, no to wiecie...
-
widać psiaki wiedzą co dobre :lol: :p
-
Mojej babci jakiś inteligento powiedział, że suczka powinna mieć przynajmniej jeden miot, ponieważ potem może mieć nowotwory.
-
mates, suczki widocznie wyznaczyły sobie terytoria. a to znalazłam w internecie: [B]mgr inż. Joanna Misztela - Zoopsycholog[/B] Szczecin tel. 601 80 33 20 GG 3373634 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]SZKOLENIE PSÓW OBRONNYCH I BOJOWYCH[/B] [B] PONOĆ JEDEN Z NAJLEPSZYCH W POLSCE SZKOLENIOWCÓW [/B] [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [url=http://www.modlew.com.pl/rragnarr/szkolenie.htm]amstaff american staffordshire terrier amstaff[/url] e- mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. (0-32) 67 10 250, 0 609 555 696 Może pokontaktuj się z nimi ;) :roll: