Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. zgadzam się. No to jeszcze podniosę, żeby więcej osób wysłało.
  2. [FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=Teal][B]W górę maleń[/B][B]ka !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] A ja się męczę z [B]R[/B] :mad:jestem żałośna, no ale coś tam powoli powoli....
  3. Przepiękna :loveu::loveu::loveu:
  4. Cóż za orginalny zespół :cool3: Piękne są proszę je wygłaskać wszystkie :loveu:
  5. A ja mam pytanie, Jakie mogą być skutki niewłaściwego obcięcia sierści goldena? Czy chodzi tylko o wygląd?
  6. Czasami ludziom nie przegadasz, bo albo cię wyśmieją, albo mają "swoje mądrości". Ja niestety spotykam takich w życiu codziennym. I ciężko takich wyuczyć, ale nie można się poddawać. (Fajne te plakaciki, a ja jestem jak najbardziej za sterylką ) Np. U mnie kiedyś ciocia i kuzynka (takie przyszywane jak to się mówi) karmili swoje dwa psy (jeden mały czarny kundelek jakby szpicowaty, drugi w typie wilczura) kaszą z chlebem. Teraz psy dostają karmę. Naprawdę szkoda słów w niektórych przypadkach. :shake: A jeszcze mocniejsze jest to kiedy słyszę: "Nie pójdę z psem do wet. bo nie mam pieniędzy na szczepienie" :angryy: Przepraszam ,ale decydując się na zwierzaka trzeba mieć zawsze jakieś pieniążki na czarną godz. odłożone.
  7. czy dysplazja jest już wrodzona u goldenów , tzn. "zakodowana" w genach psa? Szukam wszelkich informacji na ten temat z góry dziękuję :-)
  8. Kup cegiełkę i pomóż budować domek dla Wanilki :loveu:
  9. Czy nikt nie jest zainteresowany takimi cukiereczkami :loveu::loveu::loveu: Psa adoptujesz gumę do żucia pożujesz :lol: :evil_lol: :-D :wink:
  10. podnoszę, bo jeszcze dwa listy trzeba wysłać :razz:
  11. kontynuacja wysyłania zaproszeń dla R za chwilę bo oczopląsu dostałam :eviltong:. Podnoszę, w górę maleńka!!!
  12. W górę nikt nie chce takiego ładnego Dagusia? :loveu: :-(
  13. Może się powtarza ale: [url=http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/]Og
  14. Giselle znalazłam wątek o stronach na których można umieszczać ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/[/url] Czeka mnie ful roboty :lol:
  15. Tylko, że moja jest zawsze felerna :roll: :lol:
  16. A skąd jest ta pani? Bo może udałoby mi sie mojego tatę na transport namówić? :roll:
  17. No to ja je jeszcze podniosę :loveu:
  18. A ja jade po kolei :oops: W górę pieseczku!!! :placz:
  19. Szkoda mi tego pieska :-( czy nadal nikt w sprawie Funi??
  20. A jakiego ogłoszenia jesli spytać można?
  21. w górę !! Kurcze wstyd mi dusje tak szybko to zalatwila a ja sie męcze :oops:
  22. Musisz stopniowo oswajać je ze sobą, nic na siłę ;)
  23. dusje, dobra jesteś ja jestem na początku r :oops:
  24. super ;) a jaki ty używasz ID?
×
×
  • Create New...