Miałam dzisiaj okazję poznać Rotę i Tomcia :loveu:
To są psiaki do kochania są naprawdę śliczne bierzcie, serio.
To takie dwa przytulaki, kochają ludzi.
[B]evl[/B] wiesz ja tylko tak pytałam, a te szczeniaki to podobno jakieś ładne miały wyjść.
Co do tego krycia. Oni zaczęli się bawić wcale nie przystąpili do "czynu".
Jesli chodzi o elementy odblaskowe to ja raczej skłaniam się ku kamizelce. Niektóre psotne psy z pewnością nie pozwolą sobie czegoś do łap przyczepiać.
Jednak najlepsze są światełka, ale u mnie w mieście raczej nikt nie dba o to :angryy:
A ja mam pytanie. Jesli reproduktor nie chce pokryć suczki to to oznacza że on jest "nieodpowiedni" czy też po prostu nie chce?
Bo moja znajoma wzięła swojego goldena na pokrycie suczki w typie Samoyed i nie wyszło.
Ja mam kozaki do kolan. Dziewczyny nie jeździ któraś z Was do Bielawy i nie mogłaby mnie zabrać choćby do Azyla lub Uciechowa? (nie jestem leniuchem, więc chętnie pomogę przy zwierzakach)....
(Moja mama stwierdzila ze na glowe upadlam:roll:)
taa ja koziol jestem, a co z lista grazynko???
Tata powiedzial ze moge zbierac i moge sie z babcia dogadac to ona ma miejsce to bedzie to trzymac
A w azylu jakas sciolka jest stosowana?? bo mam troche (troche malo) siana w domu :oops:
Aha Olu, jeśli zobacze psiunki tam z Uciechowa to moze moglabym aparat wziac i im zdjecia porobic? i im plakaciki? bo scislej mowiac malo slyszalam o uciechowskim schronisku :oops: ;)
mam pytanko Grażynko czu tam u was w schronisku sa koty?
I co wam potrzeba? Najpilniejsze moze da rade zorganizowac.
ja tam wsrod obcych jestem nieco niesmiala, ale czuje ze sie z Olą dogadam, jeśli tak to spełni się moje najlepsze marzenie.
(To marzenie mmyślałam zdmuchując 12 świeczek w poniedziałek.:eviltong:)
Grazynko tylko my kurcze ferie mamy i szkole zobacze dopiero w pon. 2.02 :roll:
Czy moze byc sobota ale 7.02 ? Ten tydzien jeden bylby na ta zbiorke hę? ;)
A co myślicie o tej zbiórce mojej???
I kto by to odebrał??
Ja naprawde moge to u siebie przetrzymac ale nie dluzej niz 24 h bo mama wscieku dostanie:shake:
O pieniadze prosic nie bede bo mnie o kradziez oskarza :roll: