Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Ja zawsze kiedy idę z moją babcią do sklepu to zostaję z psiuńką.
  2. Poli może szczeniaki są butla karmione? ;) Ja też jej współczuję :lol:
  3. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=SeaGreen][I][B]W górę, Arktik chce do domu!!![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :placz::-(
  4. Teraz to ja chcę żeby się udało ;)
  5. Grażynko odesłałam panią tam do Was do Azyla. Podkreślając o odpowiedzialności.
  6. [U][url=http://www.przygarnijzwierzaka.pl/]Przygarnij Zwierzaka - Adopcje zwierz
  7. Justyna, na dobę. [URL="http://www.adopcjepsow.org"]Adopcje Psów ORG - portal adopcji zwierzat - Zaginione, zgubione, bezdomne, internetowe schronisko[/URL]
  8. Miałam dzisiaj okazję poznać Rotę i Tomcia :loveu: To są psiaki do kochania są naprawdę śliczne bierzcie, serio. To takie dwa przytulaki, kochają ludzi.
  9. szkoda pieska :-( Dziewczyny ile Was w sumie tam do Azyla jeździ? Bo jakby była potrzebna pomoc to szukajcie w Bielawie ;)
  10. To było kilka lat temu. O rzczach takich jak biedne psy itd. dowiedziałam się niedawno (dwa lata temu).
  11. to naprawdę niesamowite. Ja się zastanawiam jak ciężko jest znaleźc dom tylu pieskom. Rasowe mają prościej, ale mieszańce....
  12. [B]evl[/B] wiesz ja tylko tak pytałam, a te szczeniaki to podobno jakieś ładne miały wyjść. Co do tego krycia. Oni zaczęli się bawić wcale nie przystąpili do "czynu".
  13. Jesli chodzi o elementy odblaskowe to ja raczej skłaniam się ku kamizelce. Niektóre psotne psy z pewnością nie pozwolą sobie czegoś do łap przyczepiać. Jednak najlepsze są światełka, ale u mnie w mieście raczej nikt nie dba o to :angryy:
  14. A ja mam pytanie. Jesli reproduktor nie chce pokryć suczki to to oznacza że on jest "nieodpowiedni" czy też po prostu nie chce? Bo moja znajoma wzięła swojego goldena na pokrycie suczki w typie Samoyed i nie wyszło.
  15. Nuva, może ten szczeniak był jakimś szczególnym przypadkiem.... Trzymam kciuki za szczeniaka i jego zdrówko :)
  16. Ja mam kozaki do kolan. Dziewczyny nie jeździ któraś z Was do Bielawy i nie mogłaby mnie zabrać choćby do Azyla lub Uciechowa? (nie jestem leniuchem, więc chętnie pomogę przy zwierzakach).... (Moja mama stwierdzila ze na glowe upadlam:roll:)
  17. taa ja koziol jestem, a co z lista grazynko??? Tata powiedzial ze moge zbierac i moge sie z babcia dogadac to ona ma miejsce to bedzie to trzymac A w azylu jakas sciolka jest stosowana?? bo mam troche (troche malo) siana w domu :oops:
  18. dobra ja juz spadam. Prosilabym o liste grazyny bo ola mi dostarczyla :cool3:
  19. Olu no to my sie dogadamy:loveu:
  20. Aha Olu, jeśli zobacze psiunki tam z Uciechowa to moze moglabym aparat wziac i im zdjecia porobic? i im plakaciki? bo scislej mowiac malo slyszalam o uciechowskim schronisku :oops: ;)
  21. mam pytanko Grażynko czu tam u was w schronisku sa koty? I co wam potrzeba? Najpilniejsze moze da rade zorganizowac. ja tam wsrod obcych jestem nieco niesmiala, ale czuje ze sie z Olą dogadam, jeśli tak to spełni się moje najlepsze marzenie. (To marzenie mmyślałam zdmuchując 12 świeczek w poniedziałek.:eviltong:)
  22. To ja z pania pogadam i sie umowimy ;) w sobote.
  23. Grazynko tylko my kurcze ferie mamy i szkole zobacze dopiero w pon. 2.02 :roll: Czy moze byc sobota ale 7.02 ? Ten tydzien jeden bylby na ta zbiorke hę? ;)
  24. A co myślicie o tej zbiórce mojej??? I kto by to odebrał?? Ja naprawde moge to u siebie przetrzymac ale nie dluzej niz 24 h bo mama wscieku dostanie:shake: O pieniadze prosic nie bede bo mnie o kradziez oskarza :roll:
×
×
  • Create New...