-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
z panią mam dobre kontakty, ale musze wiedziec kto by to odebral.... -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Grazynko, ja sie nie wstydze podejsc do chorego czesto patrze ze wspolczuciem, ale mama skutecznie wybija mi to z glowy :shake: -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
jesli bys mogla to by mi to bardzo pomoglo oczywiscie moje ulotki sa amatorskie bo ja nie za bardzo znam sie na tym wszystkim.... chcialam pomoc... jakby ktos chcial je obejrzec to moge wydrukowac i na zywo pokaazac ale zapraszam wtedy do Bielawy :D -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Grażynko kurde to jak mam ci to poslac... chyba ze sie spotkamy :P Co do zbiórki ja mam taki problem... Po prostu gdy mowi sie o mnie w szkole ze pomagam zwierzakom to wszyscy sie ze mnie smieja i uznaja to za glupie... czasem wole zostac anonimowa... ja sie wstydze scislej mowiac:oops: -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Justyna jestes genialna :loveu: Grazyno ty tez wielkie dzieki :loveu::loveu::loveu: (Ada wpada na koszmarny pomysł gada :lol:) Po feriach zasugeruję wychowawczyni tygodniową zbiórkę karmy itp. (koce, piłeczki :roll:) potem... no właśnie ja moge to wziąć ale dosłownie na chwile bo mama czerwonej goraczki (pedantka :roll:) . I może któraś z Was mogłaby zjechać do Bielawy a ja bym przekazała? (kurde natchnelo mnie) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
ja tam moge stac i rozdawac te ulotki, ale boje sie ze ktos na mnie doniesie za nielegalne rozdawanie takich ulotek... (wiem ze to gluie ale..) :placz: co jeszcze trzeba robic i zrobic? ogloszenia ktore amatorsko wykonalam znajduja sie u Grazyny. -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[url=http://ddz.doba.pl/?s=subsite&id=8506&mod=5]Bielawa, Dzier -
A co to on nadal biedny szukający domku?
-
A czy pies ma dostęp do pokarmu wody? Jeśli nie to i tak cykajcie zdjęcia i na policję zaś jeśli ma dostęp to i tak na policję pod zarzutem zaniedbania psa. Możecie zwrócić się po pomoc do TOZu i poprosić o inspekcję ...
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Grażynko, podsyłam na PW ogłoszenie jak to nazwałam ogólne. -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Grażyno, a te moje ogłoszenia to może chciałby je ktoś wydrukować? Jutro postaram się wykonać ogólny plakacik i ulotki zachęcające do adopcji. Sugeruję, aby umówić się może na rozdawanko ? -
ja rozumiem, że każdy ma własne światopoglądy, ale dziewczyny spokojnie ;) co do tego chamstwa to niektórzy ludzie naprawdę przesadzają. Najbardziej mnie wkurzają nieodpowiedzialni właściciele. :angryy:
-
u mnie się tam używa takiej metalowej, bądź materiałowej. Skóra nie wytrze raczej sierści, bo ona taka milutka jest... Z pewnością wegetarianie posiadający psy nie założą takiej psu...
-
kredka, trzymaj się :calus: może napisz pisemną skargę na komisariat policji.... skoro nie reagują...
-
Dzięki za radę :lol: Ale wtedy tyle znalazłam, bo jam w książkach szukała
-
Oby wszystkie zwierzaki żyły dobrze :placz: Jaka jeszcze potrzebna jest pomoc?
-
Dzisiaj poszłam do biblioteki poczytac trochę i znalazłam tylko tyle, że myśliwy może użyć broni przeciwko psu, w przypadku gdy ten biega sam bez nadzrou. Może go podejrzewać o polowanie na zwierzynę.
-
Myśliwy nie ma prawa strzelać do psa, jesli przebywa on na smyczy. Zaś jeśli biega on luzem i komuś przeszkadza (nie chodzi mi o przeszkadzanie w sensie "matko, ten pies tu biega") no to może strzelić, a potem niestety powiedzieć że pies był agresywny w stosunku do niego, a on strzelając bronił się.
-
prędzej ona ma nierówno w głowie.... :angryy:
-
skoro czekasz to proszę bardzo::cool3: [EMAIL="[email protected]"][email protected] [/EMAIL]
-
[quote name='olinafm']Po tych wczorajszych (i dzisiejszych) burakach Cujo sika na czerwono. Wcześniej jak jadł buraki to nigdy na to nie zwróciłam uwagi (pewnie dlatego że sikał na terwę a nie na śnieg). Dzisiaj rano gdy wyszłam z psem i zobaczyłam czym on sika to naprawdę się przestraszyłam. Na bielutkim śniegu wyglądało to jak plamy krwi. Wiedziałam że buraki barwią odchody, ale nigdy nie zwróciłam uwagi że aż tak :crazyeye: Aż do weta zadzwoniłam czy to na pewno od tych buraków czy może coś mu się stało :oops:[/quote] wiesz, nie chcę poruszać takiego osonistego tematu, ale ty po zjedzeniu buraków też załatwiasz potrzebę w kolorze różowym :roll::lol:
-
Ja wrzucilam na forum Stowarzyszenia Przyjaciół Szczurów, tam też wiele osób oddaje/adoptuje psy.
-
Wiecie co... dosłownie mnie zatkało... Odpowiadając na pytanie z tematu to tak: Jeśli psu nic nie grozi a ktoś tylko bluźni, nie mówiąc nic biorę psa i idę, a jesli pies zaczyna jakieś agresywne podchody robić to łapię za telefon i dzwonię na policję lub Straż miejską. Możecie się ze mną nie zgadzać ale kazdy ma swój światopogląd :razz: ;)
-
Wszystkim psiuńkom gratuluję a szczeniakom zyczę zdrówka :loveu::loveu::loveu:
-
świetlik na oczęta jest najlepszy ;) Nie wiem czy komu się to przyda i czy nie walnę offa no ale: Psy które mają krótkie pyszczki mają jakby "przyspieszone wydzielanie ropy z oczu". Takim psom warto jest przemywać często oczy wacikiem nasączonym ciepłą wodą. Zresztą żadnemu psu taki zabieg nie zaszkodzi.