Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Kaszuba to ja :eviltong: Dawaj zrzut ekranu i tyle. Nie ma się co z nimi cackać :angryy:
  2. Przyszło potwierdzenie od e-zwerzaka. Ogłoszenie wisi ;)
  3. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/potrzebny-dt-akcja-dla-chorej-suni-na-dt-leczenie-128128/[/url] Oto powód przez który opóźni się troszkę :oops: Ja jestem osobą wysyłająca zaproszenia dla R i nadrabiam...:oops:
  4. Jeszcze nie sprawdziłam :oops::oops::oops: Wysyłanie ogłoszeń troszkę się opóźni bo jeszcze muszę trochę zaproszeń powysyłać, dobrze? A przyszło potwierdzenie z portlau e-zwierzak Czyli Agata ma ogłoszenie na stronie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL]
  5. [B]Miśka84 [/B]jak będę ustawiać jeszcze dzisiaj za jakieś pół godziny alegratke, to jeśli nadal jesteś chętna to dam ci znać oki? (Bo na allegratce też było tak samo).
  6. W górę maleńki !!! Oby się udało mu dom znaleźć ;)
  7. Ponawiam pytanie o Daga:cool3: [SIZE=1]Giselko a ja mam jeszcze takie bardziej prywatne pytanie: Skąd ty masz tyle (za przeproszeniem) "gratów" na bazarki? Co drugi bazar to twój [SIZE=7]:lol:[/SIZE][/SIZE]
  8. I ja mam jeszcze z własnej inicjatywy pomysł ;) Czy oprócz allegro Kropeczka ma innew ogłoszenia na innych stronach/portalach internetowych.
  9. odpowiedź brzmi muszą. Oczywiście stać mnie na więcej i jutro Karina i Sarna zajmą kolejne stronki netowe :razz:
  10. Ten Virkon fajnie wygląda (opis). A co do Daga sa jakieś wieści z nowego domku?
  11. becia, oki, ale może byc jutro? dzisiaj już siedzę na tym forum wpół przytomna :oops: :roll: Obiecuję, że wszystko nadrobię. Przynajmniej tyle mogę zrobić...
  12. [QUOTE]Ale miałam szczera nadzieje, że ta cała Magda zrozumiała, a tu lipa.. Przyszła koleżaneczka i znowu sie zaczeło.. Błędne koło:shake:[/QUOTE] Trzeba było postraszyć :evil_lol: (sory wzięło mnie humor dziwny jakiś). Z takimi czasem nie warto gadać, ja tam wielu takich widziałam, spotkałam, pisałam z takimi. Niestety mając na celu dobro zwierząt trzeba było gadać z takimi :shake:
  13. [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Ada/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG] W górę!!!
  14. Dziewczyny nie warto sie produkować... [SIZE=1](Mogę prosić PW z instrukcją wstawiania bannerków z dogo? :roll:)[/SIZE]
  15. Niech więcej osób wyśle listy, nie mogą ucierpieć niewinne psy!!!
  16. Wanilko pędź w górę :loveu:
  17. Domku nadal nie ma :-( Podnoszę i o domek proszę :placz:
  18. A dzięki :lol: To jutro w takim razie umieszczę ogłoszenie na alegratce.
  19. [SIZE=4][B][FONT=Trebuchet MS][I]:loveu::loveu::loveu: Do góry kropeczko leć jak biedroneczka[/I][/FONT][/B][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:
  20. Ogloszenia szanownej damy Agaty znajdują sie na stronach takich jak: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.eoferty.pl"]www.eoferty.pl[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.gieldaogloszen.pl"] www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.4lapy.pl"]www.4lapy.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.ogloszenia.szukanie.pl"]www.ogloszenia.szukanie.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.schronisko24.pl"]www.schronisko24.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcje.org.pl"]www.adopcje.org.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/warszawa.gumtree.pl"]warszawa.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.twoje-ogloszenia.pl"]www.twoje-ogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcjepsow.org"]www.adopcjepsow.org[/URL] To [B]na razie[/B] tyle. Niedługo wrzucę jeszcze kilka innych.
  21. Podnoszę !!! Sunie mają ogłoszenia na stronach takich jak: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.eoferty.pl"]www.eoferty.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.gieldaogloszen.pl"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.4lapy.pl"]www.4lapy.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.ogloszenia.szukanie.pl"]www.ogloszenia.szukanie.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.schronisko24.pl"]www.schronisko24.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcje.org.pl"]www.adopcje.org.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.animalia.pl"] www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/warszawa.gumtree.pl"]warszawa.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.twoje-ogloszenia.pl"]www.twoje-ogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] (na e-zwierzaku potwierdzenia mi mailem nie przysłali więc nie ma) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcjepsow.org"]www.adopcjepsow.org[/URL] I ogólnie jestem z siebie zadowolona. Więcej ogłoszeń wrzucę jeszcze na dniach :)
  22. [QUOTE] Tomek za to piszczy odkąd nie ma siostry jemu teraz też potrzebny jest dom [/QUOTE] kochany braciszek :loveu: Życzymy Tinie vel. Rocie szczęścia na nowej drodze życia :loveu:
×
×
  • Create New...