-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Kaszuba to ja :eviltong: Dawaj zrzut ekranu i tyle. Nie ma się co z nimi cackać :angryy:
-
Przyszło potwierdzenie od e-zwerzaka. Ogłoszenie wisi ;)
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Ponawiam pytanie o Daga:cool3: [SIZE=1]Giselko a ja mam jeszcze takie bardziej prywatne pytanie: Skąd ty masz tyle (za przeproszeniem) "gratów" na bazarki? Co drugi bazar to twój [SIZE=7]:lol:[/SIZE][/SIZE] -
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
_ogonek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
I ja mam jeszcze z własnej inicjatywy pomysł ;) Czy oprócz allegro Kropeczka ma innew ogłoszenia na innych stronach/portalach internetowych. -
odpowiedź brzmi muszą. Oczywiście stać mnie na więcej i jutro Karina i Sarna zajmą kolejne stronki netowe :razz:
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Ten Virkon fajnie wygląda (opis). A co do Daga sa jakieś wieści z nowego domku? -
[QUOTE]Ale miałam szczera nadzieje, że ta cała Magda zrozumiała, a tu lipa.. Przyszła koleżaneczka i znowu sie zaczeło.. Błędne koło:shake:[/QUOTE] Trzeba było postraszyć :evil_lol: (sory wzięło mnie humor dziwny jakiś). Z takimi czasem nie warto gadać, ja tam wielu takich widziałam, spotkałam, pisałam z takimi. Niestety mając na celu dobro zwierząt trzeba było gadać z takimi :shake:
-
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Ada/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG] W górę!!! -
Dziewczyny nie warto sie produkować... [SIZE=1](Mogę prosić PW z instrukcją wstawiania bannerków z dogo? :roll:)[/SIZE]
-
Niech więcej osób wyśle listy, nie mogą ucierpieć niewinne psy!!!
-
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Wanilko pędź w górę :loveu: -
Domku nadal nie ma :-( Podnoszę i o domek proszę :placz:
-
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
_ogonek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B][FONT=Trebuchet MS][I]:loveu::loveu::loveu: Do góry kropeczko leć jak biedroneczka[/I][/FONT][/B][/SIZE] :loveu::loveu::loveu: -
Ogloszenia szanownej damy Agaty znajdują sie na stronach takich jak: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.eoferty.pl"]www.eoferty.pl[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.gieldaogloszen.pl"] www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.4lapy.pl"]www.4lapy.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.ogloszenia.szukanie.pl"]www.ogloszenia.szukanie.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.schronisko24.pl"]www.schronisko24.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcje.org.pl"]www.adopcje.org.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/warszawa.gumtree.pl"]warszawa.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.twoje-ogloszenia.pl"]www.twoje-ogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcjepsow.org"]www.adopcjepsow.org[/URL] To [B]na razie[/B] tyle. Niedługo wrzucę jeszcze kilka innych.
-
Podnoszę !!! Sunie mają ogłoszenia na stronach takich jak: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.eoferty.pl"]www.eoferty.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.gieldaogloszen.pl"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.4lapy.pl"]www.4lapy.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.ogloszenia.szukanie.pl"]www.ogloszenia.szukanie.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.schronisko24.pl"]www.schronisko24.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcje.org.pl"]www.adopcje.org.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.animalia.pl"] www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/warszawa.gumtree.pl"]warszawa.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.twoje-ogloszenia.pl"]www.twoje-ogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] (na e-zwierzaku potwierdzenia mi mailem nie przysłali więc nie ma) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/www.adopcjepsow.org"]www.adopcjepsow.org[/URL] I ogólnie jestem z siebie zadowolona. Więcej ogłoszeń wrzucę jeszcze na dniach :)
-
Dwa szczeniaki porzucone w kartonie znalazły już swoje domy!!!!
_ogonek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Tomek za to piszczy odkąd nie ma siostry jemu teraz też potrzebny jest dom [/QUOTE] kochany braciszek :loveu: Życzymy Tinie vel. Rocie szczęścia na nowej drodze życia :loveu: