Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. [QUOTE/becia66]mnie za ciebie też....:eviltong::diabloti:[/QUOTE] oj bez przesady :eviltong::eviltong:
  2. Tak długo to ja na dogo nie jestem i nie znam wielu osób, ale trochę się tutaj "porobiło". Ja chciałabym uzyskac informacje na temat: Na co teraz zbierane są pieniądze? Skoro suczka miała zabieg?
  3. No ale wilczka coś na wątku nie widać :roll: Wilku jeśli się pojawisz, edytuj pierwszego posta i napisz o tym raku a raczej problemem z sutkami. Kurczę strasznie to skomplikowane. Arko sorki jesli cię uraziłam :oops: Nie miałam nic złego na myśli....
  4. Podnoszę, musimy zamknąć tę mordownię!!!
  5. Ja chciałam wszystkich przeprosić (Ciebie Agatko też) za niedotrzymanie słowa. Ogłoszenia będa ale jutro :oops: Wstyd mi za siebie :oops:
  6. Wiem, że mi trzeba wszystko tłumaczyć jak krowie na granicy, ale ja już nic nie rozumiem. Zbieramy pieniążki na operację. Wysyłam PW i dostaję odpowiedzi o chęci wpłacenia cegiełki, a teraz [COLOR=Red]nagle[/COLOR] taka informacja? Może jestem stuknięta, ale jak dla mnie coś tutaj jest nie tak...
  7. Dziewczyny spokojnie, nie kłóćcie się ;) Arko, napisałaś że wetka może, ale nie musi zrobić operacji. A to chyba jest różnica... Teraz ja mam pytanie jako chętny ofiarodawca. Na co w takim razie zostaną przekazane pieniądze? Bo pojawianie się pewnej osoby w pewnym momencie wątku i wyjazd z informacją, że sunia już po operacji jest nieco podejrzany... Proszę się nie obrażać, to tylko moje "skromne" zdanie... :roll:
  8. Ciotunia Giselka jest najlepsza :loveu: Dagusiu, teraz będzie tylko lepiej :loveu:
  9. To się wie :cool1: :eviltong: No a teraz w górę maleńkie :multi: hopsa
  10. Rotek pisała mi wczoraj na PW że na weekend wyjeżdża.
  11. Aha skończyłam rozsyłać zaproszenia do literki[FONT=Arial Black][SIZE=6][B] R [/B][/SIZE][/FONT]:multi:
  12. w zeiązku z powyższym. Arko, przecież na koncie nie było całej sumy na zabieg to skąd taka informacja?
  13. znowu posty skaczą :angryy: w górę
  14. ech... szkoda słów. Co za głupia wymówka, że się nie słucha :mad:
  15. Taki .sliczny :loveu: Tylko ta chudość biedactwo :shake: :-(
  16. Nie rozumiem, jak tak ładny pieseczek musi czekać już w sumie 7 lat w schronisku na dom?
  17. można ją tam chyba umieścić. Chyba że założyć wątek pod tytułem: Niepełnosprawny nie znaczy gorszy hę? :razz:
  18. W górę Wanilko znajdź domek choćby na chwilkę (DT)!
  19. Giselko toż to cudowny pomysł :loveu::loveu::loveu:
  20. Ja tym bardziej :oops: A moderator to się nie pofatyguje żeby jej przetłumaczyć (bo mod. chyba wie coś o tym) tylko szybciej i wygodniej jest mu usunąć wypowiedzi :mad: Ja uważam że miałam rację. Może źle to wyraziłam, ale :oops:
  21. Ona napisała jej żebyśmy nie zaczynały tematu. To jej uprzejmie napisałam, że jedyną osobą, która zaczyna ten temat jest ona i jej obraźliwe uwagi są poniżej przeciętnego poziomu inteligencji. :roll:
  22. A zapomniałam o pierwszym poście :oops:
  23. [QUOTE]To jest jakaś propozycja ? :razz:[/QUOTE] chyba tak :razz:
  24. Co do literek: Wybierasz wolną literkę (ja np. wzięłam R). Następnie ślesz tekst zaproszenia z pierwszego postu do [COLOR=Red][U]wszystkich[/U][/COLOR] osób o nicku zaczynającym się na tę literkę. Jasne? no super a teraz podnoszę!!! :multi:
×
×
  • Create New...