Dziewczyny spokojnie, nie kłóćcie się ;)
Arko, napisałaś że wetka może, ale nie musi zrobić operacji. A to chyba jest różnica...
Teraz ja mam pytanie jako chętny ofiarodawca. Na co w takim razie zostaną przekazane pieniądze? Bo pojawianie się pewnej osoby w pewnym momencie wątku i wyjazd z informacją, że sunia już po operacji jest nieco podejrzany...
Proszę się nie obrażać, to tylko moje "skromne" zdanie... :roll: