[QUOTE]Ada jak wpadniesz do schroniska to zobaczysz jaki to wspaniały pies[/QUOTE]
Teraz doczytałam. Czyli wnioskując- Hamer jest w hoteliku/schronisku w Uciechowie.
Kurcze no szkoda. Ja sugeruję może komuś z miejsca żeby pojechał zabrał i na DT.....
_______________
[QUOTE]tylko one zostały z wolontariatu w JZ, który zniszczyła jedna osoba... [/QUOTE]
można wiedzieć o kogo chodzi??
Chandler to K to pierwsza literka nazwiska. Jeśli to ci nie zawróci głowy, to napisz Adzie bo ja Ada jestem po prostu, tak się do mnie proszę zwracać :eviltong:
dzięki :evil_lol:
Żeby nikomu przykro nie było melduję posłusznie gdzie są ogłoszenia:
adopcjepsow.org
4lapy.pl
eoferty.pl
adopcje.org.pl
gieldaogloszen.pl
kupsprzedaj.pl
cafeanimal.pl
To [COLOR=Red][U][B]na razie[/B][/U][/COLOR] tylko tyle
super :loveu: teraz to on musi po prostu znaleźć domek :loveu: :loveu: :loveu:
[QUOTE]a ja byłam "święcie" przekonana, że on jest w Lublinie:cool1::oops:[/QUOTE]
nie przejmuj się mnie się ubzdurało że Pabianice to gdzieś na drugim końcu Polski :evil_lol:
[QUOTE]Tak w ogóle to ciekawe, że sunia jest w schronisku po takiej operacji, a tam brud, zarazki i bakterie... [/QUOTE]
Tutaj się niestety zgodzę z Larą. Szkoda słów. :shake: A może ma tam specjalną opiekę???
mgie jeśli chcesz sie teraz wykorzystać w robieniu ogłoszeń to proszę, bo ja na razie przeskakuję na inny temat, ale napisz gdzie ją umieściłaś, dobra?