Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Piękne :loveu: Tomek, kto chciałby kluseczkę???
  2. chyba raczej na to wszystko... wiemy, że Borys ma wątrobę beznadziejną...
  3. zdjęcia super :loveu: Wanilko obyś teraz znalazła szybciutko fajne DT niech wypuszczą Cię ze schronu!!!
  4. Mogą być ogłoszenia na tablicach, słupach itd.??
  5. [QUOTE]Ada jak wpadniesz do schroniska to zobaczysz jaki to wspaniały pies[/QUOTE] Teraz doczytałam. Czyli wnioskując- Hamer jest w hoteliku/schronisku w Uciechowie.
  6. A może Borys znalazłby jednak dobry dom jako np. stróż jakiejś firmy czy zakładu?? U mnie w schronisku był taki przypadek...
  7. dziwne te przepisy co niektóre :roll: no ale cóż. Kciukam za dobry domek ;)
  8. Moja piekna nie s[adajmy, szybko w górę hopkajmy!!!
  9. Kurcze no szkoda. Ja sugeruję może komuś z miejsca żeby pojechał zabrał i na DT..... _______________ [QUOTE]tylko one zostały z wolontariatu w JZ, który zniszczyła jedna osoba... [/QUOTE] można wiedzieć o kogo chodzi??
  10. Chandler to K to pierwsza literka nazwiska. Jeśli to ci nie zawróci głowy, to napisz Adzie bo ja Ada jestem po prostu, tak się do mnie proszę zwracać :eviltong: dzięki :evil_lol:
  11. Jak wyżej pisano: Kropa na pierwszą!!! :multi:
  12. Ja nie wiem, bo ostatni raz w hoteliku/schronisku w Uciechowie byłam 24 stycznia :oops:
  13. Madzik, ale tłumacz głupiej, tak jak krowie na granicy :oops: :evil_lol:
  14. Żeby nikomu przykro nie było melduję posłusznie gdzie są ogłoszenia: adopcjepsow.org 4lapy.pl eoferty.pl adopcje.org.pl gieldaogloszen.pl kupsprzedaj.pl cafeanimal.pl To [COLOR=Red][U][B]na razie[/B][/U][/COLOR] tylko tyle
  15. A jeśli mogę spytać: Gdzie teraz przebywa Hamer?
  16. Bo niektórzy chyba nie wiedzą że trzeba konkretnie :evil_lol:
  17. super :loveu: teraz to on musi po prostu znaleźć domek :loveu: :loveu: :loveu: [QUOTE]a ja byłam "święcie" przekonana, że on jest w Lublinie:cool1::oops:[/QUOTE] nie przejmuj się mnie się ubzdurało że Pabianice to gdzieś na drugim końcu Polski :evil_lol:
  18. Przepraszam, ale ja mam jeszcze kilka psiuńków do ogłoszenia. I dzięki mgie :loveu:
  19. [QUOTE]Tak w ogóle to ciekawe, że sunia jest w schronisku po takiej operacji, a tam brud, zarazki i bakterie... [/QUOTE] Tutaj się niestety zgodzę z Larą. Szkoda słów. :shake: A może ma tam specjalną opiekę???
  20. [quote/Miśka84]................[quote/] nic dodać nic ująć :evil_lol:
  21. wo ale mało :crazyeye: Cieszymy się i zachęcamy do wykupienia tych już tylko 6 cegiełek :loveu:
  22. mgie jeśli chcesz sie teraz wykorzystać w robieniu ogłoszeń to proszę, bo ja na razie przeskakuję na inny temat, ale napisz gdzie ją umieściłaś, dobra?
  23. Oj kuj to żelazo kuj :eviltong: :eviltong: :eviltong: Prosiłabym tylko o szczegółowe info
×
×
  • Create New...