-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
super że ktoś wpłaca, bo u mnie w szkole stypendiami się nie zainteresowano jakoś.... :-( -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara'][B]Rybka_39[/B] całej kwoty jeszcze na koncie nie ma, bo wszyscy jeszcze nie powłacali. Po za tym z tego będę też musiała zapłacić prowizję z aukcji. Kurcze, szkoda, że bidula musi tyle siedzieć w schronie :( ah, jaka szkoda, że nie udało się przeprowadzić tych badań wcześniej, operacja była rozległa, żeby nie wyszło potem nie wiadomo co:( No właśnie, dusje, wilczku, gdzie jesteście? główne prowadzące wątek się gdzieś zgubiły :eviltong:[/quote] Lara super wieści w ten nudny i zły dzień :loveu: Wszyscy żałujemy że Wanilka siedzi tyle w schronisku. :-( a dziewczęta faktycznie gdzieś się nam zagubiły :eviltong: -
Ja bym sobie darowała odpowiedź. Bo tutaj w sumie tylko poinformowali o innej gminie z której zwierzaki trafiają gdzie indziej. W simie to dobrze.....
-
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
_ogonek_ replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
aha i jeszcze strona adopcje org (bo to są zupełnie dwie inne strony) -
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
_ogonek_ replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Kolejne ogłoszenia trafiły na strony: przygarnijzwierzaka.pl [url=http://www.adopcje.org.pl]Psy do adopcji, koty do adopcji - oddam psa, oddam kota - adopcje.org.pl[/url] -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
ooo witamy literkę [B][SIZE=6][COLOR=Green]R[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu: :loveu: :loveu: -
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
_ogonek_ replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][B]Chandler -[/B][SIZE=1]z tego maluszka zrobił się już 14 kilogramowy dorosły buuuldog:loveu:[/SIZE][/QUOTE] a to naprawdę buuldog, czy też buuuuuuuldog? :eviltong: Fabia w górę!!! -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Giselko, niedługo darów będzie więcej. Czy wiadomo już coś o adopcji Funi? Bo Aisza (odpukać) ma domek zaklepany :loveu: -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Wiesz co u mnie też nie jest najlepiej, ale przyznam że trochę lepiej niż u Ciebie... -
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
_ogonek_ replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
No i wlaśnie Fabia wylądowała na serwisie kupiepsa.pl ;) -
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
_ogonek_ replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
donoszę, iż Fabia ma [U][B][COLOR=Red]na razie[/COLOR][/B][/U] ogłoszenia na tylko 3 stronach: adopcjepsow.org schronisko24.pl animalia.pl więcej niedługo. Oczywiście pomoc nadeszła. dopiero teraz ale może być, hę? ;) -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Hopki w górę maleńka Wanilko :multi: :multi: :multi: [B]gonia66[/B] to wydaje mi się pisz do Lary bo ona zbiera pieniążki... -
Dobra zrobiłam jak coś nie tak to bijcie w to puste coś co na karku noszę :oops: :oops: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1815665_agata_szuka_domu.html]Agata szuka domu![/url] tadaam (?) W wymyslaniu chwytliwych tekstów niestety nie jestem dobra skupiam się na podstawowych informacjach :oops: :oops: :oops:
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Osa, czasem chcąc coś zgłosić trzeba troszkę... pokłamać. Jesli powiesz, że np. ludzie boją się psa, lub on sie rzuca, to zareagują ;) Bo jak nam wiadomo - musi się coś stać, wtedy będzie reakcja. I tak, zgłoś całą miejscowość :evil_lol: A jaka to miejscowość jeśli można wiedzieć??