Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. no to w górę :multi: hopki Agatko :multi: :multi: :multi:
  2. Ja też nie rozumiem :-( Przecież ona ma w sobie tyle wdzięku i gracji :loveu:
  3. Co tam słychać u Borysa??? Nie czytałam całego wątku, ale rozumiem, że nadal u Biafry? A jakies postępy w jego wychowywaniu anty agresywnie?
  4. super że ktoś wpłaca, bo u mnie w szkole stypendiami się nie zainteresowano jakoś.... :-(
  5. Co wy macie do mojego 'pióra' ? :eviltong: :evil_lol: Proszę się sio sio odczepić :evil_lol:
  6. bardzo dobrze że ma. Ada w podpisie też banerek ma :eviltong:
  7. [quote name='__Lara'][B]Rybka_39[/B] całej kwoty jeszcze na koncie nie ma, bo wszyscy jeszcze nie powłacali. Po za tym z tego będę też musiała zapłacić prowizję z aukcji. Kurcze, szkoda, że bidula musi tyle siedzieć w schronie :( ah, jaka szkoda, że nie udało się przeprowadzić tych badań wcześniej, operacja była rozległa, żeby nie wyszło potem nie wiadomo co:( No właśnie, dusje, wilczku, gdzie jesteście? główne prowadzące wątek się gdzieś zgubiły :eviltong:[/quote] Lara super wieści w ten nudny i zły dzień :loveu: Wszyscy żałujemy że Wanilka siedzi tyle w schronisku. :-( a dziewczęta faktycznie gdzieś się nam zagubiły :eviltong:
  8. Ja bym sobie darowała odpowiedź. Bo tutaj w sumie tylko poinformowali o innej gminie z której zwierzaki trafiają gdzie indziej. W simie to dobrze.....
  9. aha i jeszcze strona adopcje org (bo to są zupełnie dwie inne strony)
  10. Kolejne ogłoszenia trafiły na strony: przygarnijzwierzaka.pl [url=http://www.adopcje.org.pl]Psy do adopcji, koty do adopcji - oddam psa, oddam kota - adopcje.org.pl[/url]
  11. ooo witamy literkę [B][SIZE=6][COLOR=Green]R[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu: :loveu: :loveu:
  12. [QUOTE][B]Chandler -[/B][SIZE=1]z tego maluszka zrobił się już 14 kilogramowy dorosły buuuldog:loveu:[/SIZE][/QUOTE] a to naprawdę buuldog, czy też buuuuuuuldog? :eviltong: Fabia w górę!!!
  13. muszą ją wypatrzyć :placz: Ona taka biedna... :shake:
  14. Giselko, niedługo darów będzie więcej. Czy wiadomo już coś o adopcji Funi? Bo Aisza (odpukać) ma domek zaklepany :loveu:
  15. Wiesz co u mnie też nie jest najlepiej, ale przyznam że trochę lepiej niż u Ciebie...
  16. [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1815665_agata_szuka_domu.html]Agata szuka domu![/url] teraz może być? Jeszcze raz sory :oops:
  17. o kurczę przepraszam zapomniałam :oops: :oops: :oops: Już poprawiam
  18. No i wlaśnie Fabia wylądowała na serwisie kupiepsa.pl ;)
  19. donoszę, iż Fabia ma [U][B][COLOR=Red]na razie[/COLOR][/B][/U] ogłoszenia na tylko 3 stronach: adopcjepsow.org schronisko24.pl animalia.pl więcej niedługo. Oczywiście pomoc nadeszła. dopiero teraz ale może być, hę? ;)
  20. Hopki w górę maleńka Wanilko :multi: :multi: :multi: [B]gonia66[/B] to wydaje mi się pisz do Lary bo ona zbiera pieniążki...
  21. Dobra zrobiłam jak coś nie tak to bijcie w to puste coś co na karku noszę :oops: :oops: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1815665_agata_szuka_domu.html]Agata szuka domu![/url] tadaam (?) W wymyslaniu chwytliwych tekstów niestety nie jestem dobra skupiam się na podstawowych informacjach :oops: :oops: :oops:
  22. Osa, czasem chcąc coś zgłosić trzeba troszkę... pokłamać. Jesli powiesz, że np. ludzie boją się psa, lub on sie rzuca, to zareagują ;) Bo jak nam wiadomo - musi się coś stać, wtedy będzie reakcja. I tak, zgłoś całą miejscowość :evil_lol: A jaka to miejscowość jeśli można wiedzieć??
  23. A mam zrobić wyróżnienie na 7 dni i powiększone o 1 punkt???
  24. Nie ma sprawy jeszcze muszę ją wrzucić na kilka stron... ;)
  25. Dziękuję :loveu: To ja go odniosę bo szkoda żeby się meczył tam na dworze :shake:
×
×
  • Create New...