-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Do wyrazu umowa, zapomniałam dopisać cudzysłów. Bo wydaje mi się, że wcześniej nie było mowy o żadnym zabiegu który miał być przeprowadzony już teraz... -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]czy ja mam cie opierniczyc :mad::mad::mad:[/QUOTE] to chyba będzie konieczne :lol: Naszej Giselce po prostu troszeńkę, jakby to ująć, odbiło :eviltong: -
Hopki w górę maleńkie!!! :multi: Biedactwa tyle się muszą naczekać na tego jedynego i wyjątkowego właściciela :shake:
-
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Dzięki monika :loveu: Słuchajcie ja nie rozumiem w tej sprawie tylko jednego dlaczego zabieg został w ogóle przeprowadzony? Chyba umowa była nieco inna... :roll: -
już podrzucam coś od siebie :angryy::angryy::angryy:
-
Teraz to my się będziemy wzajemnie adorować :eviltong: Nie no żart. One to chyba specjalnie podkręcają atmosferę na wątku. Kiedy zalogowała się Klaudia coś tam, też naskoczyły na nią.
-
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
No to na razie podniosę tylko Wanilkę w górę :loveu: :roll: -
Kaszuba znów się naprodukowała :eviltong: Co za głupie dziewczyny jak mktoś pisał to to jest wątek wzajemnej adoracji :angryy:
-
Ona, chyba, że ja się nie połapałam :oops:
-
Śliczne te bannerki nowe :loveu:
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
_ogonek_ replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Giselko trzymaj się :-( czasem jest trudno, ale nie martw się. Daguś trafił idealnie. Szacunek dla Pati :loveu: :loveu: -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Ja już powoli nie mam siły do tej sytuacji. Dla mnie jest też ona niekomfortowa (zresztą dla kogo jest?) gdyż pozapraszałam osoby na wątek i teraz w pewnym sensie wychodzę na złodzieja... :roll: A Arkę, prosiłabym o udzielanie pomocy psom, z którymi ma styczność i zna dokładnie ich sytuację. Nie wiadomo czy informacje podane wcześniej przez Arkę są zgodne z prawdą. Proszę wybaczyć, ale takie jest moje zdanie... -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
A z tego co wiem (śledząc wątek) zauważyłam, iż nie było [COLOR=Red][U][B]żadnej[/B][/U][/COLOR] umowy z wetką o operacji na kredyt. I jak pisano wcześniej jeśli to nie było uzgodnione z dziewczynami one nie muszą spłacać tego długu. -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][B]Arko[/B], a kim Ty jesteś żeby nam rozkazywać co mamy robić, co? Ja nie piszę, że ktoś ma coś z nami ustalać, ale też nie mamy zamiaru nikomu płacić za coś co zostało przeprowadzone bez naszej "zgody", jakiegokolwiek porozumienia. Zacznij czytać ze zrozumieniem, a nie czepiać się o każde słówko. I rzeczywiście weź się za coś konkretnie i zacznij pomagać.[/QUOTE] Arko my szukamy -to znaczy dziewczyny bo ja to tylko zaproszenia ślę- każdego możliwego ratunku dla tej suni!!! Czy w tym jest voś niejasne? Może wyrażam się nieco obraźliwie, ale zaczynają mnie nerwy nosić. -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
No to czekam na informację. ________ [QUOTE][B][SIZE=3]Suczka czuje sie dobrze, jest bardzo fajną sunia, zacznijcie jej szukac domu stalego a nie przerzucanie jej z miejsca na miejsce.[/SIZE][/B][/QUOTE] Posłuchaj Arko, wydaje mi się, że lepiej jesli suczka trafi do jakiegoś DT niż ma siedzieć w schronisku. Może pozwól dziewczynom zająć się sprawą dokładnie. I najlepiej to może zrób zamieszanie na innym forum, gdyż ta sytuacja zaczyna być nieco przybijająca dla mnie jako osoba która wysyłała zaproszenia. Dziewczyny, żeby już nie było nieporozumień, proszę Was o dokładne informacje, nie że ja Wam nie wierzę, no ale to wszystko zaczyna być już irytujące.... -
znów posty skaczą :angryy: :angryy: [QUOTE]Wpadam co chwile wątek z nadzieją że Szpilka ma dobrą wiadomośc....:roll: Teraz łikend, wiecej luda przy kompach, może teraz ???.......:lol::modla:[/QUOTE] trzymam kciuki ;) Hopka do góry Agatko :multi: Ja się dziwię, że takie piękności muszą czekać tak długo :-(
-
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Słomka, zgadzam się. zula my zapraszałyśmy, ale po to aby małej domek znaleźć i zaproszenia miały też chcrakter zachęcający do zakupienia cegiełki lub wzięcia choćby na DT małej Wanilki. Sory że teraz powiem to bardzo dobitnie ale: 1) Arko mogłabyś tak jakby przestać robić to co robisz. I zpstaw sprawę dziewczynom do których mam prośbę: 2) Dziewczyny ze schroniska pojedźcie/zadzwońcie do schroniska i wypytajcie weterynarza o [COLOR=Red]dokładne [COLOR=Black]informacje na temat suczki, aby uniknąć innych problemów[/COLOR][/COLOR]. Dobrze? -
Piękny psiaczek :loveu: Szkoda, że bez domcia .... Jest cudowny :loveu: :loveu:
-
mała, zgadza się. Tylko teraz do wysyłania doszły jeszcze dwa listy.
-
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Arko dosyć ! Pojawiłaś się w wątku nagle i wszystko zamieszałaś!!! W ogóle ja miałabym prośbę aby osoby które w ogóle nie miały styczności z problemem niech za przeproszeniem nie wtrącają się w nie swoje sprawy, bo potem się kocioł robi! Arko skoro uważasz i podajesz informację o operacji suczki, w takim razie [B][COLOR=Red]TY[/COLOR][/B] powinnaś napisać wyjaśnienie do ofiarodawców.\ Czuję się bardzo ale to bardzo zniesmaczona sytuacją jaka zaszła. Nie rozumiem skąd osoby z zupełnie innego miejsca mają informację na temat zdrowia jakiegokolwiek psa. Bardzo prosiłabym osoby odpowiedzialne o sprostowanie całej sytuacji i wyjaśnienia.