Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. oj dobrze wiecie. A na których stronach tu w wątku miała zdjęcia? I czy w ogóle miała?
  2. Rozumiem że potrzeba tylko rozgłosu dla Kropki a nie funduszy??
  3. Ależ ja wierzę ci giselko :loveu: tylko dziwi mnie ta pani i sytuacja w jakiej mnie postawiła :roll:
  4. Nie rozumiem dlaczego ta pani napisała że ktoś ją wziął? Byłó widać że jest nią wyraźnie zainteresowana...
  5. a co do sponsora, to ja, ale chwilowo tylko gotówką (stypendium) , a nie komórką :oops:
  6. To ja tylko podniosę :roll: :evil_lol:
  7. Nie ma lepszych informacji na poprawę nudnego dnia :loveu: Tomciu masz super miziasty charakter, będzie mi Ciebie brakowało ;)
  8. No to ja już nic nie rozumiem :-o
  9. co proszę???:crazyeye: (2-02-2009 17:46) Tez sie cieszyłam a wczoraj została zabrana przez jakis ludzi musze szukac dalej no i ??? :crazyeye:
  10. W górę , umieszczam uszaka na następnej stronce
  11. w górę [IMG]http://img34.glitterfy.com/36/glitterfy-flpbk0509342270323234.gif[/IMG] :eviltong: :eviltong: :eviltong: Taki bajer mały :oops:
  12. Vega w górę. Melduję się nieco późno na wątku i zabieram się do pracy - robienia ogłoszeń dla Vegi.
  13. To ja dołożę z 5 zł :oops::oops::oops: jako symboliczna cegiełka
  14. Monika, i reszta, darujmy sobie kłótnie, bo chodzi tu o dobro suni, a jeśli Arka ma takie zdanie i mniemanie, no to cóż trudno. Są ludzie i taborety......
  15. Słuchajcie, pisała mi pani zainteresowana Aiszą że "jacyś ludzie' ją wzięli. Czy prawda to czy nie?
  16. Nieee, to jakiś żart??? Taki wyrok ktoś sobie za przeproszeniem jaja robi!!! :angryy:
  17. Nie wiem czemu ale cieszę się, chociaż nie wiem o co chodzi :roll::lol:
  18. uuu psiaczki w telewizji :cool3: aaa teraz jarzę ten twarożek :evil_lol:
  19. E tam :eviltong: To ja go tylko bezczelnie podniosę :evil_lol:
  20. No to ja się ugryzę w język i powstrzymam od komentarza. Jedyne co chcę powiedzieć to tylko pytanie: Będzie zakładane następne allegro cegiełkowe?
  21. śliczny jest, ale taki smutny :-(
  22. Na jego miejscu też bym tak zrobiła :evil_lol:
×
×
  • Create New...