Arko, żadna zupa się nie rozlała, a ta Twoja prowokacja to jakoś marnie ci wyszła, nie uważasz?
Jeśli masz zamiar czepiać się wszystkich i wszystkiego to najlepiej przestań pisać w tym wątku, a to jakimi psami kto się zajmuje to nie twój interes.
Co do czytania: tak umiem czytać ze zrozumieniem, widocznie nie ja mam z tym problem...