Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. To ja tylko podniosę Wanilkę w górę :loveu:
  2. Jakby co podaję osobie która zgłosiła chęć wysłania smsa dane które podałam przy rejestracji.
  3. znalazły domek???? :loveu: :loveu: :loveu: Super... A co do Aiszy spodziewajcie się wizyty ;) :razz:
  4. Rybko cudowne :loveu: ona nie jest po sterylce, ponieważ najpierw miałą operację, a teraz dochodzi do siebie...
  5. kod do wysłania SMSa to G5 na numer 7136. Kto wysyła, bo chcę umieścić??
  6. Słuchajcie, a gdzie on przebywa bo ja również się pogubiłam. Łódź czy Pabianice ? :oops: :oops:
  7. Podnoszę w górę Fabia jest śliczna :loveu:
  8. Diana, super :loveu: Niestety nie wezmę udziału w bazarku, bo kasiorki mało... :(
  9. tutaj jest tak fajnie i wszyscy wszystkich kochają :lol: :loveu: Ale niektórym cioteczkom to się chyba nudzi :cool3: :cool3: :cool3:
  10. Rybko, suczka jest po operacji mającej na celu wycięcie listwy mlekowej, aktualnie dochodzi do siebie ;). Nie jest jeszcze wysterylizowana. Pieniądze są teraz zbierane na DT i sterylkę bodajże... Z tego co pisały dziewczyny wynika że jest fajną sunią :lol: Tyle wyniosłam z tego wątku :eviltong:
  11. [QUOTE] [B]kto to jest ten "z kims[/B]"?. [/QUOTE] osoba, która założyła watek i go prowadzi.
  12. Naprawdę szkoda mi suni :-( Miala szansę, a ta została zmarnowana :shake:
  13. W górę!!! Może jesteście maleńkie, ale jakie kochane :loveu:
  14. Kurde i wszystko na nic... :shake: :-( Arko taka mała sugestia następnym razem, jeśli będziesz miała zamiar robić coś czego nie powinnaś uzgodnij to z kimś dobra?
  15. znów posty skaczą :angryy: :angryy:
  16. Zgadzam się. Wanilko w górę :placz:
  17. Kurcze co za szkoda, no ale suczka musi dojść do siebie po operacji...
  18. no ja nawet tak genialna nie jestem niestety :oops: Drwaliku, jak się dzisiaj masz??
  19. Chodzi o ten piątek który teraz nastąpi? Czy chodziło o wczorajszy piątek??
  20. wilczek, no trudno. Oby Wanilka doszła do siebie.
  21. Nie wiem, ale część osób wysyłających listy z pewnością dostała odpowiedź od inspektoratu wet. W sumie to napisali tyle, że to nie oni mają interweniować i że oni zaprotestowali. I zero pocałuj sie w nos :shake:
  22. Biedne dziewczynki się po obrażały. :angryy::angryy: Kurczę żeby się uczepić takich [U][B]szczegółów[/B][/U] żałosne :roll:
  23. [QUOTE]To pozostaje bez odpowiedzi......... [/QUOTE] z tym się zgodzę. Nie rozumiem tylko czy zadzwoniłaś i co? wetka od razu wyskoczyła z propozycją "zrobię operację"?
  24. mam nadzieję że się doczekamy :mad: Ale fakt cicho coś tutaj ostatnio :roll: Ciotek zabrakło ;)
  25. Arko, żadna zupa się nie rozlała, a ta Twoja prowokacja to jakoś marnie ci wyszła, nie uważasz? Jeśli masz zamiar czepiać się wszystkich i wszystkiego to najlepiej przestań pisać w tym wątku, a to jakimi psami kto się zajmuje to nie twój interes. Co do czytania: tak umiem czytać ze zrozumieniem, widocznie nie ja mam z tym problem...
×
×
  • Create New...