Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. a kilka groszy też mogłabym dorzucić :loveu:
  2. Dalej nie rozumiem o co chodzi z tym twarożkiem :oops: :roll:
  3. Teraz jestem piękna w ogóle :eviltong::eviltong::eviltong:
  4. Giselko trzymaj się :loveu: Poogłaszałam go troszkę, ale teraz wybieram się niestety do zmywania a potem do fryzjera (nie nie psiego ludzkiego :eviltong:)
  5. I jak się ma na chwilę teraźniejszą sytuacja z psiakiem???
  6. E tam się nie przyda, wręcz przeciwnie, przyda, nawet bardzo. Ada już nawet pisała maila do burmistrza Bielawy i wyraził zgodę na wywieszenie plakatów moich na słupach, muszę tylko zanieść je do odpowiedniej osoby :evil_lol:
  7. [QUOTE]I ją wygłaszczesz od nas :-D[/QUOTE] Popieram!!! :D Nie rozumiem tylko kto prosił wetkę o przeprowadzenie operacji :mad:
  8. rewela :lol: :lol: :lol: Świetnie umiem tworzyć pytania :cool3: :evil_lol:
  9. napisałam. Wiosna zgodziła się ma jedno wolne miejsce. Zapytałam czy nie ma miejsca przy kaloryferze (:eviltong:). Czekam na odp.
  10. No w najgorszym wypadku tak... (Kurde gdybym to głupie stypendium dostała:roll:) Chyba że jest osoba chętne na sfinansowanie allegro Borysa??? Prosimy do nas taką osóbkę!!!
  11. Ehem, my tu gadu gadu a Fabia domu szuka!!!
  12. ogłoszenia na razie na: kupiepsa.pl schronisko24.pl adopcjepsow.org Więcej dzisiaj nie dam rady....
  13. Aneta, województwo dolnośląskie. dzierżoniów położony jakieś 70 km od Wrocławia.
  14. Giselko ogłaszam. Hopki w górę. Popytam, może ktoś chciałby ślicznego berniego :loveu:
  15. Rozumiem że jej nick brzmi [B]Wiosna[/B]?
  16. Dzięki :oops: Wybredna jestem. Ale to K tak głupio :oops: :evil_lol:
  17. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dla-najbardziej-potrzebujacych-122403/[/url] Może taki DT ??
  18. Ja mogę pogadać....
  19. Tak fajnie fajnie, ale kto sfinansuje takie wyróżnienie???
×
×
  • Create New...