Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. No właśnie jeśli ktoś ma te 9 groszy to przelać je na konto? Wiem że pytanie głupie, ale ja tylko tak z ciekawości...:roll:
  2. Gabi leć na pierwszą :multi:
  3. halbina niektórym też posty wcina :roll: mAlutka podnoszę!!!
  4. Ja czytam wątek, ale nie widać nic...
  5. Pewnie z tym "podejrzana sprawa" chodziło o warunki jakie mają tam psy... To ja tylko podrzucę temat. Może wystosować jakąś petycję czy coś o odebranie i zamknięcie zwierząt oraz schroniska?
  6. Jak dobrze, że Lolek został wyrwany z tego schroniska :Rose::Rose:
  7. Jak dla mnie super :loveu: Ciapek Tofik do góry :placz:
  8. Powoli, powoli mAlutka. i będzie coraz lepiej :loveu:
  9. Wiesz, niektóre psy nie tolerują czasem innych zwierząt...Ale trzymam baardzo mocno kciuki żeby wszystko się udało tak jak sobie tego życzymy :loveu:
  10. Jeśli mogę coś wtrącić to czwartą amstaffką jest Gabi?
  11. Tylko nie za ostre to szkolenie :diabloti:
  12. No to ja tylko podniosę Alutkę... [SIZE=1]Co za beznadziejny dzień już mi nerwy puszczają[/SIZE]
  13. A sory nie zrozumiałam tego do końca wcześniej :roll: Czyli jest dominująca wobec mniejszych od siebie.. To niehonorowe :evil_lol:
  14. Zgadzam się z przedmówczynią. Dla mnie nie istnieje coś takiego jak rasa agresywna. Ona może być tylko trudna, ale każdy pie może taki być. [QUOTE]· 24. owczarek niemiecki [/QUOTE] No myślałam że padnę :crazyeye: ONek agresywny? Ja ONkowi mojego dziadka mogę włożyć rękę do pyska i i tak nic mi nie zrobi... :roll:
  15. Tylko gdzie ja już nie mam pomysłów... Agata na pierwszą co ty se tu z nas jaja robisz? Do domu ! :evil_lol:
  16. To jest chyba wątek mAlutkiej suni z parwowirozą a nie wątek polonistyczny :evil_lol::eviltong:
  17. Czyli podsumowując Ajsi musi mieć konsekwentnego właściciela i nie toleruje innych zwierząt. [SIZE=1]Egoistka :evil_lol:[/SIZE]
  18. Cioteczki, czemu tu tak cicho... :-(
  19. E tam uśmiechnie, pewnie już się uśmiechnęło :eviltong:
  20. [quote name='supergoga']Domek za zewnątrz odpada. Sunia ma niedowład, jest delikatna, chudziutka. Musi mieć ciepło i opiekę. Obawiam się, że z domem który ją zaakceptuje taką jaka jest bęzie trudno. Trzeba uważać na łapki, żeby nie było odleżyn, zastoju. Biedna jest taka - już sama nie wiem.:shake:[/quote] Rozumiem. Musi się udać. Isiu będzie dobrze ;)
  21. Pewnie że się uda ;) Z powodów finansowych podrzucę tylko wątek, bo jest godny uwagi ;)
  22. Nic się nie urodziło :evil_lol::evil_lol: Niestety :angryy:
×
×
  • Create New...