Przepraszam za tak długą nieobecność :oops:
Zmieniłam telefon kontaktowy w treści ogłoszenia. Oczywiście można tę treść wykorzystać, jeśli się komuś podoba...
DIF wybieram trzecią opcję: znów coś spierniczyłam :roll:
Ogłoszenia Norki
schronisko24.pl
przygarnijzwierzaka.pl
adopcje.org.pl
petsy.pl
gieldaogloszen.pl
NA RAZIe tylko tyle...
NO to ja Wam powiem że też czuję się nijaka bo mam katar i coś mnie w gardle drażni, a ja jak mam katar to potem zatoki mi się zapychają
i wracam do domu z gorączką....
POzdrawiam wszystkie które zostały dotknięte przez złowrogą zimę
Ja też nie wpadłam na tak mądry i fajny pomysł, ale [I][SIZE=5]wszystkim z okazji św. Walentego życzę dużo miłości bo ona jest najważniejsza [/SIZE][/I]:loveu::loveu:
Póki co ja również cię podrzucę.
DIF w tym poście
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f942/pomoge-130237/index3.html#post11819206[/url]
jest lista ogłoszeń na których jest [B]Nora[/B] twoja tymczaska. jest zatytułowana po prostu Nora :-)
Możę... (kurcze cały czas mi się jakaś trylogia nasuwa :roll:)) "W pogoni za domem, czyli 3 rok czekania..."
Nic więcej nie przychodzi mi do głowy :roll::roll: