Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. POdnoszę temat!!! :placz::placz:
  2. To z pewnością jest to :-) jakby byla potrzebna jakasa wizyta to zglaszam sie na ochotnika, tyle ze nie wiem czy ze mna jest wszystko ok...:roll:
  3. no w sumie, a jesli moge spytac mamy dogomaniacka wtyke tam w o.sz.?
  4. ehem nie zebym cos, ale czekam na wieści od Tytana i jego wlascicielki ;):cool3:
  5. Tarzanka ja niestety mmsa nie odbiore uzywam starszej wersji komorki...:-( Kurcze biedna ta Gabi...
  6. Może uśmiechniemy się do Isadorki i poprosmy o banerek w tych samych wymiaracxh co teraz? EDIT: napisalam priv z proba do Isadory :loveu:
  7. Piękna laseczka :loveu::loveu:
  8. Dobra chyba najlepiej będzie tak: - zrobic banerki, mona wykorzystac zdjecie gfdzie ona sie tak kuli i wrzucic opis "10-mies. Fabia, zapomniana przez wszystkich" albo bez tego 10 mies. - rozesłać znajomym linka do watku na dogo, innych forach skype i gadu gadfu. No raz raz ruszamy do pracy ;)
  9. Przepraszam ale albo ja jestem ślepa (bardzo możliwe) albo coś jet nie tak. Obie piszecie co innego, jak w końcu było??
  10. [quote name='Tarzanka']Dziś nawet spokojnie dzień mija. Wczoraj zdjęłam całkiem opatrunki Gab więc chodzi już bez nich. Łapek już tak nie męczy, praktycznie w ogóle ich nie liże :) Nie wiem co jest ale czasami jak śpi zrywa się z posłania z piskiem :shake: nie wiem co o tym myśleĆ czy ją coś zaczyna boleĆ czy może ją coś gryzie, że tak ucieka :shake: Już kilka razy tak zwiała z kocyka. Jak śpi to chrapie szczególnie nocą:mad: Co do jedzenia to prześpi się wstanie idzie na dwór i jak wraca to je. Cały czas ma coś w misce, więc nie obżera się do granic możliwości tylko stopniowo je jak ma ochotę. [B]Grażynko może w sobotę by jej ten ogonek uciachaĆ?[/B] Na pewno w weekend będę jechała odwiedziĆ braciszka więc to by mi się tak zgrało, tylko co na to wet?[/quote] A jeśli mogę spytać dlaczego? co sie dzieje z ogonkiem?
  11. szczesliwe mam nadzieje bedziecie jeszcze kiedy przekaze dary ze zbiorki na schronisko :eviltong::eviltong:
  12. agaga wrzuciałam baner giselle znajdzie sie domek, musi :placz:
  13. Dostałam natchnienia dzisiaj :evil_lol: A zaczęło się właśnie od kropy :-)
  14. niee :-) wzięła ja pani z Bielawy, która (jak mi mówiła rotek_) była wolontariuszką w schronisku dla koni (?). Może kiedyś spotkam go jeszcze...
  15. Jeju, jaka różnicamiędzy zdjęciem w pierwsym poscie a tutaj tych kilka... Moze jakas aukcja cegielkowa na hotelik gdzie czlowiek bylby z nia? moze jakas kielbacha zeby wylazla sttamtad ?
  16. cena już osiągnela 50,00 :loveu::loveu::loveu:
  17. Dzięki zofia :-) pomyślę nad tym :-)
  18. vena&vivi miałaś dobre przeczucie. Nie wiem czy mogę dzwoniłam do rotek i mi powiedziała: [SIZE=7]Hammer jest w nowym domu[/SIZE], w Bielawie u mnie!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  19. Jejku sobota to już pojutrze :laugh2_2::laugh2_2::jumpie: czekam z niecierpliwoscia na wiesci :-)
  20. Jejku myślalam ze sie nie doczekam :multi::multi::multi:
  21. O tak Julka bardzo potrzebuje pomocy namawiam aby wzięto ją pod uwagę ma dwa głosy mnie i gamete
  22. Ja tylko tak zasugerowałam... :roll: Trochę błędów jest wydaje mi się i takie masło maślane...
  23. Kiedy Skarbuś niecierpliwie na domek czeka jego kumpel Promyk na domek w DT się wyleguje a tam miodkiem płynąca rzeka! Niestety Sakrbusiowi do szczęścia domu brakuje, a kolejny zły człowiek na psa spisek knuje. On domek stracił a teraz w schronisku zimnym, tam nie ma domowego ogniska. Lecz jeśli szansa na domek się zjawi on tam się na pewno pojawi. I wielką miłością obdarzy swego właściciela niczym najlepszego przyjaciela... Tą "poezję" dedykuję Promykowi, Skarbusiowi (szczególnie) i ludziom którzy obdarzyli ich miłością i dali szansę na życie.
  24. [SIZE=4]Agacie smutno czas leci bez zabaw niczym radosne dzieci ona w schronisku 3 lata już czeka na tego swojego, wyjątkowego człowieka! Niestety doczekać się nie może ale jej córka Gatka już siedzi w ukochanej norze. Jej lokatorkę zazdrosc zzera bo z niej to taka mala sknera. Ale Agata to sitne jest cudo nie zasluzylo na domek - budę. Dlatego daj jej szansę i ją przygarnij potem w zabawie psie smutki ogarnij...[/SIZE] [B][SIZE=3]Ze specjalną dedykacją dla Agaty, jej współlokatorki i wszystkich którzy się nią opiekują.[/SIZE][/B]
×
×
  • Create New...