-
Posts
13567 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _ogonek_
-
POdnoszę temat!!! :placz::placz:
-
To z pewnością jest to :-) jakby byla potrzebna jakasa wizyta to zglaszam sie na ochotnika, tyle ze nie wiem czy ze mna jest wszystko ok...:roll:
-
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
_ogonek_ replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
no w sumie, a jesli moge spytac mamy dogomaniacka wtyke tam w o.sz.? -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
_ogonek_ replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
ehem nie zebym cos, ale czekam na wieści od Tytana i jego wlascicielki ;):cool3: -
Tarzanka ja niestety mmsa nie odbiore uzywam starszej wersji komorki...:-( Kurcze biedna ta Gabi...
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Może uśmiechniemy się do Isadorki i poprosmy o banerek w tych samych wymiaracxh co teraz? EDIT: napisalam priv z proba do Isadory :loveu: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
_ogonek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Piękna laseczka :loveu::loveu: -
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
_ogonek_ replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Dobra chyba najlepiej będzie tak: - zrobic banerki, mona wykorzystac zdjecie gfdzie ona sie tak kuli i wrzucic opis "10-mies. Fabia, zapomniana przez wszystkich" albo bez tego 10 mies. - rozesłać znajomym linka do watku na dogo, innych forach skype i gadu gadfu. No raz raz ruszamy do pracy ;) -
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ale albo ja jestem ślepa (bardzo możliwe) albo coś jet nie tak. Obie piszecie co innego, jak w końcu było?? -
[quote name='Tarzanka']Dziś nawet spokojnie dzień mija. Wczoraj zdjęłam całkiem opatrunki Gab więc chodzi już bez nich. Łapek już tak nie męczy, praktycznie w ogóle ich nie liże :) Nie wiem co jest ale czasami jak śpi zrywa się z posłania z piskiem :shake: nie wiem co o tym myśleĆ czy ją coś zaczyna boleĆ czy może ją coś gryzie, że tak ucieka :shake: Już kilka razy tak zwiała z kocyka. Jak śpi to chrapie szczególnie nocą:mad: Co do jedzenia to prześpi się wstanie idzie na dwór i jak wraca to je. Cały czas ma coś w misce, więc nie obżera się do granic możliwości tylko stopniowo je jak ma ochotę. [B]Grażynko może w sobotę by jej ten ogonek uciachaĆ?[/B] Na pewno w weekend będę jechała odwiedziĆ braciszka więc to by mi się tak zgrało, tylko co na to wet?[/quote] A jeśli mogę spytać dlaczego? co sie dzieje z ogonkiem?
-
agaga wrzuciałam baner giselle znajdzie sie domek, musi :placz:
-
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
_ogonek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Dostałam natchnienia dzisiaj :evil_lol: A zaczęło się właśnie od kropy :-) -
niee :-) wzięła ja pani z Bielawy, która (jak mi mówiła rotek_) była wolontariuszką w schronisku dla koni (?). Może kiedyś spotkam go jeszcze...
-
Jeju, jaka różnicamiędzy zdjęciem w pierwsym poscie a tutaj tych kilka... Moze jakas aukcja cegielkowa na hotelik gdzie czlowiek bylby z nia? moze jakas kielbacha zeby wylazla sttamtad ?
-
vena&vivi miałaś dobre przeczucie. Nie wiem czy mogę dzwoniłam do rotek i mi powiedziała: [SIZE=7]Hammer jest w nowym domu[/SIZE], w Bielawie u mnie!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
Hop w górę!!!
-
Wanilcia nareszcie w wyczekiwanym domu!!!
_ogonek_ replied to wilczek007's topic in Już w nowym domu
O tak Julka bardzo potrzebuje pomocy namawiam aby wzięto ją pod uwagę ma dwa głosy mnie i gamete -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
_ogonek_ replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Ja tylko tak zasugerowałam... :roll: Trochę błędów jest wydaje mi się i takie masło maślane... -
Śleputki i głuchutki Promyczek odszedł za TM....
_ogonek_ replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kiedy Skarbuś niecierpliwie na domek czeka jego kumpel Promyk na domek w DT się wyleguje a tam miodkiem płynąca rzeka! Niestety Sakrbusiowi do szczęścia domu brakuje, a kolejny zły człowiek na psa spisek knuje. On domek stracił a teraz w schronisku zimnym, tam nie ma domowego ogniska. Lecz jeśli szansa na domek się zjawi on tam się na pewno pojawi. I wielką miłością obdarzy swego właściciela niczym najlepszego przyjaciela... Tą "poezję" dedykuję Promykowi, Skarbusiowi (szczególnie) i ludziom którzy obdarzyli ich miłością i dali szansę na życie. -
[SIZE=4]Agacie smutno czas leci bez zabaw niczym radosne dzieci ona w schronisku 3 lata już czeka na tego swojego, wyjątkowego człowieka! Niestety doczekać się nie może ale jej córka Gatka już siedzi w ukochanej norze. Jej lokatorkę zazdrosc zzera bo z niej to taka mala sknera. Ale Agata to sitne jest cudo nie zasluzylo na domek - budę. Dlatego daj jej szansę i ją przygarnij potem w zabawie psie smutki ogarnij...[/SIZE] [B][SIZE=3]Ze specjalną dedykacją dla Agaty, jej współlokatorki i wszystkich którzy się nią opiekują.[/SIZE][/B]