Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. Ja zrozumiałam że Szpilka spadła nie raz nie dwa :evil_lol::evil_lol:
  2. [B][COLOR=Olive][I][FONT=Georgia][SIZE=4]W życiu psa nigdy nie wiadomo jaki będzie kolejny dzień - radosny czy też skończy się tragicznie. Oto kolejny przykład tragicznie skończonego dnia : Isia ma 5 lat. Młoda, prawda? Jest też wspaniałą brunatną jamniczką, ogółem-piękna. Ale los nie oszczędził jej problemow... Straciła dom zaraz po tym jak tylko straciła możliwość chodzenia o tylnych łapach... Nadzieja zanikała z dnia na dzień, ale oto wyłonił się zza burzowych chmur blask nadzei, nadziei na życie... Teraz Isia jest w domu tymaczsowym, ale nie na zawsze. Potrzebny jest bardzo pilnie dom stały! Chcesz pomóc? Wyrwać Isię z szarej beznadziei? Zadzwoń pod numer 609 - 601 - 362 Nie bądź obojętny![/SIZE][/FONT][/I][/COLOR] [/B] [COLOR=Olive][B][SIZE=1]Warunkiem adopcji Isi jest podpisanie umowy adocyjnej. Isia nie jest na sprzedaż. [/SIZE][/B][/COLOR]
  3. Sprytnie to wymyslili. nie mozesz zobaczyc ceny netto, dopiero po zalogowaniu...
  4. Kropka sama w schronisku siedzi bardzo się tam biedzi. Ona na swój domek czeka a w nim płynie miodku rzeka. Lecz niestety to marzenia Kropka swego oczka nie ma. Przez człowieka który dziś wywyższa się nad góry. Bo ten człowiek byle człek "lepszy" jest niż jakiś zwierz. Ale my nie wierzmy w to bo się zamienimy w nieludzkie zoo. Przykład domowej poezji :p:p
  5. Poszukam w internecie, może coś się znajdzie, a jaka jest suma na stół na dzień dzisiejszy??
  6. No to niezbyt dobrze bo mama jest wojowniczo nastawiona na takie rzeczy :p
  7. [quote name='kasia14']Niestety nie odpisali mi ani z redakcji Metra, ani mojego psa :angryy:[/quote] A jaką forma pisalas? Jesli mailem to mozesz pocalowac sie w... nosa. Najlepiej zadzwonic. Moge to zrobic tlyko prosze numer tel. i co dokladnie mam zademonstrowac.
  8. jotpeq a czy ty nie masz czasem nczego do roboty tylko siedzenie po nocach przed kompem :evil_lol::evil_lol: Selenga przecie to lepsze niż piecyk :evil_lol:
  9. [quote name='Olena84']Poeci na wątku:crazyeye:?[/quote] To jest no i\wiesz taka 'domowa' poezja :evil_lol: Kama sama siedzi sobie w bardzo zimnym, szarym schronie, więc ją szybko adoptujmy lub ze schronu uratujmy! Kolejny przykład domowej poezji :evil_lol::evil_lol:
  10. Ja się zastanawiam dlaczego czlowiek musi byctaki okrutny dla takich malych niewqinnych istotek :-(
  11. [quote name='zofia&sasza']Nie wolno :shake: Ale ja i tak naklejam :eviltong: dziekuje za wszelkie porady. Zwatpilam jak mnie mama postraszyla ze mnie zakratki wpakuja :roll: :evil_lol:
  12. A czy nikt nie wypatrzyl takich sprzetow na allegro?moze nie bylyby w zlym stanie technicznym...
  13. Magya no niestety ostatnie dni chyba wszystkimi wstrzasnely :-(
  14. Mi się zawsze giselle myliła z michelle bo macie identyczne avatary :roll:
  15. Podnoszę temat. Co do tej zbiórki pieniędzy, to nie mogę się zebrać./...
  16. Rozumiem dziękuję. A czy mogę naklejać na takich zwykłycvh slupach, lampy np.?
  17. A jeśli słup należy do teatru czy też osodka kultury to tez nie? Dzięki za wszystkie odpowiedzi Ps. nie nie tylko ty masz problemy z SO.
  18. Ja nadal nie mogę w to uwierzyć nie to po prostu niemożliwe, Dago :placz::placz::placz:
  19. Podniosę obydwu staruszków :-( Czy Skarbuś ma jakieś ograniczenie czasowe, to jest czy on ma wyznaczony jakiś termin eutanazji czy coś?
  20. Kamusia w górę leci, cieszą się grzeczne dzieci :loveu::evil_lol:
  21. Podniosę maleńką, ale utrudnia mi to trzymanie kciuków za małą czarną :evil_lol:
  22. pomysł bardzo dobry madcat rzekłabym że świetny ;) POdnoszę w górę
×
×
  • Create New...