[quote name='fona']kikou, zrobiłam przelew z bazarków na 140 zł
napisałam dla Promyczka i Skarbusia, bo tak zakładałam bazarki - rozdziel wedle potrzeb
Dziekuję!
wow :crazyeye: sporor sie uzbieralo :-o
goga omal zawalu nie dostalam jak przeczytalam ze Nora nie jedzie tam do domu, ale jak przeczytalam o tym ze do Niemiec to od razu buzka mi sie usmiechnela :-)
[QUOTE][SIZE=4]Agacie smutno czas leci
bez zabaw niczym radosne dzieci
ona w schronisku 3 lata już czeka
na tego swojego, wyjątkowego człowieka!
Niestety doczekać się nie może
ale jej córka Gatka już siedzi w ukochanej norze.
Jej lokatorkę zazdrosc zzera
bo z niej to taka mala sknera.
Ale Agata to sitne jest cudo
nie zasluzylo na domek - budę.
Dlatego daj jej szansę i ją przygarnij
potem w zabawie psie smutki ogarnij...[/SIZE][/QUOTE]
orginalna poezja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Hop Agatko