Jump to content
Dogomania

_ogonek_

Members
  • Posts

    13567
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _ogonek_

  1. nie wiem czy sie nie spozniam ale Fran ma ogloszenia na razie tylko w adopcjepsow.org gieldaogloszen.pl :oops::oops:
  2. czy sa jakies wiresci z domku?
  3. [quote name='Olena84']:crazyeye: [B]słów brak!!![/B] Wieczorny spacerek:Dog_run: :painting:.[/quote] masz racje poeci amatorzy sa gorsi niz przesuniecie po tablicy paznokciami :evil_lol:
  4. no nieciekawie sie porobilo Isia znow musi siedziec w klinice :-(:-(
  5. No ten na korbe to byl oszalamiajaco drogi :crazyeye:
  6. goga specjalnie nas nastraszyla :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='fona']kikou, zrobiłam przelew z bazarków na 140 zł napisałam dla Promyczka i Skarbusia, bo tak zakładałam bazarki - rozdziel wedle potrzeb Dziekuję! wow :crazyeye: sporor sie uzbieralo :-o
  8. majqa prosi ada podnosi :evil_lol:
  9. zuzliczku moj drogi kazdy musi troche porozrabiac :diabloti::diabloti::diabloti:
  10. O kurcze ale radocha :multi::multi: z nieskrywana radoscia zdejme wszystkie ogloszenia jamniora :multi:
  11. goga omal zawalu nie dostalam jak przeczytalam ze Nora nie jedzie tam do domu, ale jak przeczytalam o tym ze do Niemiec to od razu buzka mi sie usmiechnela :-)
  12. [QUOTE][SIZE=4]Agacie smutno czas leci bez zabaw niczym radosne dzieci ona w schronisku 3 lata już czeka na tego swojego, wyjątkowego człowieka! Niestety doczekać się nie może ale jej córka Gatka już siedzi w ukochanej norze. Jej lokatorkę zazdrosc zzera bo z niej to taka mala sknera. Ale Agata to sitne jest cudo nie zasluzylo na domek - budę. Dlatego daj jej szansę i ją przygarnij potem w zabawie psie smutki ogarnij...[/SIZE][/QUOTE] orginalna poezja :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Hop Agatko
  13. to sie sexy nazywa :evil_lol::evil_lol::diabloti:
  14. kurcze widze mamy poetow na dogo i ich fanow :oops::cool3:
  15. ick wydaje mi sie ze w Azylu weta nie chca zmieniac...
  16. Magya piękne :-o :loveu::loveu:
  17. agawa giselle pisala tak, ale moze wet. specjalne tez wymyslil takie. przeciez reglaowany wysokoscia na korbe kosztowal 2,380 + 22% VAT :/
  18. Marka tylko nam potrzebny jest stół taki z regulowaną wysokością...
  19. No i ok. Czekamy na wieści
  20. Dzięki Radku :loveu:
  21. Będzie dobrze nie martwcie się :-) :loveu:
  22. goga bedzie dobrze trzymajcie sie :Rose:
×
×
  • Create New...