-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Szkoda słów na takich ludzi :shake: U mnie jest niestety mnóstwo luzem biegających psów...Mieszkanie na ulicy domków jednorodzinnych ma sporo wad :roll: Jakieś małe szczekliwe kundelki to jeszcze pół biedy, podbiegną, obszczekają i tyle, ale niektórych to się naprawdę obawiam. Jedna starsza pani ma wielkiego mieszańca (sporo większy od Duffla) i wiecznie otwartą bramę. Jak przechodzą ludzie, pies nie reaguje, ale jak tylko ktoś idzie z psem, to od razu wyskakuje z zębami. Ostatnio jechałam tamtędy z psem na rowerze, wyskoczył i złapał Duffla za tyłek :angryy: Jak się wydarłam, to chyba na całym Bródnie było mnie słychać:angryy: -
To super, że już w porządku :) Oczy Lastiego są naprawdę niesamowite...jednocześnie piękne i straszne ;)
-
[quote name='Agnes']Ewa szeleczki sa sliczne! Bardzo fajnie polaczone kolorki, cudnie[/QUOTE] Dzięki, ja jestem w nich zakochana :loveu: Jutro wstawię jakieś zdjęcia z dworu, bo na zewnątrz jeszcze lepiej się prezentują, no i model będzie trochę mniej obrażony :cool3:
-
[quote name='kavala']Z psem czy bez?[/QUOTE] Jasne, że z psem ;) Duffel bardzo ładnie biegnie przy rowerze, dlatego jeździmy sobie w różne ciekawe miejsca :)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Jak się wyszczerzył :evil_lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_3495.jpg[/url] Maluszek :cool3: Fajne ujęcie :) [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_3532.jpg[/url] Po przeczytaniu artykułu myślałam, że coś mnie trafi :angryy: Od razu rzuca się w oczy nieodpowiedzialność właścicieli yorka, ale jakoś swojej winy zauważyć nie potrafią. Ciekawe, co by było, jakby piesek zamiast podbiec do huskiego wpadł pod samochód ? To też by była wina kierowcy, bo powinien przewidzieć ? :shake: I jeszcze sugerowanie, że husky równie dobrze mógł się rzucić na dziecko...przecież agresja do psów to zupełnie co innego niż do ludzi !:roll: -
Też mocno trzymam kciuki za poprawę zdrówka!!!:kciuki::kciuki::kciuki:
-
[quote name='deer_1987']Jaki szczesliwy w wodzie :)[/QUOTE] Jak zawsze ;) [quote name='dagaa111'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-PdeABlycGqk/TfIdKJsgYaI/AAAAAAAAFBM/PlurDg8WM8U/DSC08217.JPG[/URL] tajne przejście :diabloti:[/QUOTE] Tak, ciekawe, dokąd prowadzi :lol: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-mexm3nZsGfE/TfhrwV3aqCI/AAAAAAAAFFY/DU-3xnFLq-s/_DSC8272.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ImB8_i_oYko/TfhrxIUGlzI/AAAAAAAAFFc/nSNATajwhiw/_DSC8273.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ghPfwAIsujs/TfhrxxngDWI/AAAAAAAAFFg/tTnjOcT2GMc/_DSC8274.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-UMHaWNN3jbw/Tfhry2-XH4I/AAAAAAAAFFk/g7RWUdUBorw/_DSC8275.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-6f5L_c2ym3E/TfhrzlZdrkI/AAAAAAAAFFo/0nhWKCF_CA4/_DSC8276.JPG[/img] I na razie tyle, bo padam z nóg po dzisiejszej rowerowej wyprawie...:mdleje:
-
[quote name='kavala']Ups! I tu przewaga kundelków, rasowe trudno odróżnić od siebie a każdy kundelek to indywidualista ;) Popytaj, popytaj :)[/QUOTE] Ano coś w tym jest ;) Ale Brutus i Duffel ogólnie są bardzo podobni, często słyszymy pytania, czy to rodzeństwo. Jak są w sporej odległości, to nawet my czasami mamy problem z rozróżnieniem. Z bliska łatwiej, bo Brutek ma różowy nos, a Duffel czarny ;) Dam znać :) [quote name='Amber'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-eVtfJCQo6gI/TfhrlfQo1mI/AAAAAAAAFEg/lxF108K35Iw/_DSC8258.JPG[/URL] Nie baliście się, że to drzewo zaraz wstanie i zacznie iść w waszą stronę? :evil_lol:[/QUOTE] Niesamowite jest, prawda ? Nie mogłam się oprzeć, żeby nie zrobić zdjęcia ;) [quote name='Avaloth']Miałam akurat na myśli obrożę kolegi Brutusa, tą niebieską :D Waszą już znam, bardzo mi się podoba, ale drogie te Dublin Dogi, żal mi tyle na obroże. Popytaj jeśli możesz :) W Kryspinowie podobno od którejś strony można z psami wchodzic, znaczy nie że jakoś bardzo legalnie ale tam się na pewno nikt nie przyczepi. Acz nie wiem od której, w każdym razie na pewno nie od tej co ludzie xd chociaż raz widziałam na plaży tam małego kundliszona, nikt się nie czepiał, ale pewnie jakby coś większego przyprowadzić to zaraz by było.[/QUOTE] No właśnie obroża Brutusa to też Dublin Dog, tylko że w rozmiarze XL (3,5 cm) ;) Już w ogóle nie ma tego rozmiaru w sprzedaży chyba. [quote name='kavala']A ja się zastanawiam, czy ten zakaz też dotyczy okresu poza sezonem? Bo przecież na wiosnę, czy jesienią żaden człek się tam nie kąpie, a pies by mógł. A to przecież nie basen, woda się nie zabrudzi.[/QUOTE] Poza sezonem i tak zazwyczaj jest pusto, więc myślę, że bez problemu można ten czas wykorzystywać na psie pływanie ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-TB1Jni-diy4/TfhrrMofslI/AAAAAAAAFFA/X4CZ8QhSH08/_DSC8266.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-JaeTTLD6lWI/TfhrrykbalI/AAAAAAAAFFE/BdfWkJfrF60/_DSC8267.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-GGEIJhual5w/Tfhrs-iqJSI/AAAAAAAAFFI/mAJCuLE5h-8/_DSC8268.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-tzo_fJzVzPM/TfhrtRCow3I/AAAAAAAAFFM/7n1eDxNK-CM/_DSC8269.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-TcriMplOkpI/TfhruLMWpFI/AAAAAAAAFFQ/ujDHN6Sh50E/_DSC8270.JPG[/img]
-
[quote name='Amber']Bardzo ładnie Dufflowi we wszystkim :) Tylko, kiedy on to założy, jak wiecznie lata w Dublin Dogu z uwagi na zamiłowanie do niespodziewanych kąpieli? ;)[/QUOTE] Dzięki :) Dublin Doga raczej nie zakładam na codzienne spacery, tylko na wycieczki ;) A szelki nam potrzebne do roweru głównie-dziś już wypróbowałam, są naprawdę świetne, w ogóle się nie przekręcają, do biegania super :) [quote name='Metheora']super w tej obroży, pięknie wygląda :][/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Przypominam o podpisie :cool3: Mam także na sprzedaż szelki Manmata jakby ktoś był zainteresowany, guardy. Miały być do biegania przy rowerze, ale nie da rady, za bardzo się przekręcają...
-
Podoba mi się ta taśma, taka kolorowa, w sam raz na lato :) [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC09835.jpg[/url] Te szelki bardzo fajne :) Taśma z przodu to odblask ? [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC09735.jpg[/url] Zapraszam do zmienionego podpisu :cool3:
-
[quote name='kavala']Super! Ten pies to ma raj![/QUOTE] To akurat jest Brutus...no ale on też ma raj :D [quote name='Avaloth']kolega golden ma ładną obróżkę :) świetne tereny tam macie, wszędzie jakieś jeziorka.. w Krakowie znaleźć miejsce gdzie by pies się mógł wykapać to cud.[/QUOTE] Dublin Dog, tylko że to XL, przestali już produkować w tym rozmiarze ;) [quote name='kavala']No właśnie. My ostatnio byliśmy na Kryspinowie, ale tam pisze, że psy nie mogą się kąpać. Nie wiem czy chodzi o cały akwen czy tylko o wyznaczone dla ludzi kąpieliska?[/QUOTE] Mam kilku znajomych z goldenami w okolicach Krakowa i wiem, że jeżdżą nad jakieś jeziorka, mogę popytać :) A zakazy...kto by tam się przejmował :cool3: [quote name='sator_k_'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-itKGmDqDADM/TfhrS6afVYI/AAAAAAAAFDM/X9-bUCcYWEk/_DSC8237.JPG[/URL] Ha ha jakie ujęcie :D[/QUOTE] Szkoda tylko, że mało ostre...Ale Joko bardzo cieżko jest zrobić udane ujęcia, nie dość, że wariatka, to jeszcze czarna :lol:
-
Niesamowity ten szczurek (szczurzyca ? ;) ):loveu: Ogólnie za nimi nie przepadam, ale ta wydaje się taka "psia", widać, że zwiazana z człowiekiem ;)
-
[quote name='psyja']Ewa&Duffel śliczne szeleczki, suuuper połączenie kolorów :loveu: bardzo fajnie wyglądają na modelu[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='Tepes'][COLOR=blue]szopy i szelki jakby moje:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] No trochę inne są :eviltong: I pies inny :lol: [quote name='Avaloth']Szopy na Dufflu cienko wyglądają, szelki super :loveu: [/QUOTE] Szopy to 2,5 cm, chciałam 3, ale w tej szerokości nie było pasującego koloru taśmy podkładowej ;) Szelki są boskie, już wypróbowane, świetnie leżą i są bardzo wygodne zarówno dla psa, jak i dla mnie :loveu:
-
Pacyfki [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5426/dsc09673fp.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9670/dsc09667w.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8569/dsc09670u.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/261/dsc09666r.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2396/dsc09665w.jpg[/IMG]
-
Marta, mi Mayka się zdecydowanie bardziej podoba w tym Hunterze ;) Na niej się tak wyraźniej odznacza ;) Doszły rzeczy z Dogstyle :loveu: Wszystko świetne, bardzo staranne wykonanie :) Na psa nie zwracać uwagi, jest wielce obrażony, bo śmiałam go obudzić :diabloti: Szopy [img]http://img190.imageshack.us/img190/5807/dsc09657b.jpg[/img] [img]http://img146.imageshack.us/img146/2797/dsc09663.jpg[/img] [img]http://img821.imageshack.us/img821/9030/dsc09655o.jpg[/img] Gratisowa obroża ;) [img]http://img695.imageshack.us/img695/7680/dsc09674w.jpg[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-HzuKdCUR-94/TfhrnfzPABI/AAAAAAAAFEs/xNklL3Aanks/_DSC8261.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ZJLnsFAqvaM/TfhrocRcF_I/AAAAAAAAFEw/C6S0E--5TUI/_DSC8262.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-JfQs4b_x0iE/Tfhro5rf22I/AAAAAAAAFE0/YOq9ZcFRjRc/_DSC8263.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/--XnO1gTndZI/Tfhrp-kpVyI/AAAAAAAAFE4/bZggQmklR0U/_DSC8264.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-cJi6hMFjx7Y/TfhrqvHw3BI/AAAAAAAAFE8/90kIbqzTAMc/_DSC8265.JPG[/img] CDN...;)
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-qiM4fxbwhO8/TfhrjKCgRjI/AAAAAAAAFEY/mgAA4Zqjl4Y/_DSC8256.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-lMO0kfWDnJQ/TfhrkPvQeTI/AAAAAAAAFEc/kF215P295ew/_DSC8257.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-eVtfJCQo6gI/TfhrlfQo1mI/AAAAAAAAFEg/lxF108K35Iw/_DSC8258.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-1flJaB3deok/Tfhrl6iLUfI/AAAAAAAAFEk/c-CMivMeBgo/_DSC8259.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-h5KDkMydqJ8/TfhrmiqytFI/AAAAAAAAFEo/ZI35rAMvMq4/_DSC8260.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-woX_PxNKpW4/TfhrejyAoqI/AAAAAAAAFEE/cSyy8CyrJ2o/_DSC8251.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-NIkm80o8kpQ/TfhrfbTWooI/AAAAAAAAFEI/oVpl5GHBHuA/_DSC8252.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-QCxzPJ2MgNc/TfhrgZDc1fI/AAAAAAAAFEM/OK3j1LPsXII/_DSC8253.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-URtC7irKlvo/TfhrhFZ3ZmI/AAAAAAAAFEQ/KMK7cOrLs3I/_DSC8254.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-DKD-xK4RLxU/TfhriGc9C3I/AAAAAAAAFEU/gc8FlRO5t-0/_DSC8255.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-3kBAGAGlno0/TfhratLAedI/AAAAAAAAFDw/LKQpCgX6uXg/_DSC8246.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-S0O0382Kk3o/TfhrboNKgyI/AAAAAAAAFD0/YHE6HNKCrHQ/_DSC8247.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-tpamMPw7y9c/TfhrcVBcK0I/AAAAAAAAFD4/VqUpDHkfWpY/_DSC8248.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-cpH59Q7uPm8/TfhrdOtH4cI/AAAAAAAAFD8/5bnyZo1zYwc/_DSC8249.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-i_SbzeSwdG0/TfhreO1185I/AAAAAAAAFEA/SYtx4Npcp1Q/_DSC8250.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-D1-_tvTGDCU/TfhrVVVw07I/AAAAAAAAFDY/VeelxlrJPDA/_DSC8240.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-NUW8mcY0f5Q/TfhrWBprvEI/AAAAAAAAFDc/sBnHXBvXcO4/_DSC8241.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-R-2WRVFUjDE/TfhrW-GdTpI/AAAAAAAAFDg/vMWcIvQtfM4/_DSC8242.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-xY7UgMR-gt8/TfhrX4ixchI/AAAAAAAAFDk/s9IFm9MfNqI/_DSC8243.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-yrolHYvdm6g/TfhrZn9Bz6I/AAAAAAAAFDs/caSfzy5mkyk/_DSC8245.JPG[/img]
-
Czas na fotki z wypadu nad Kruczek-borowinowe jezioro w Markach, pod koniec maja. Mam jeszcze sporo innych zdjęć do wstawienia, m.in. z niedzielnej Choszczówki i wczorajszego wypadu nad Liwiec, tak więc zaczynam :cool3: W lesie było tragicznie dużo komarów :shake: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-5Ou_4j9QMdA/TfhrRVJG1RI/AAAAAAAAFDE/CJr-crzYCdQ/_DSC8234.JPG[/img] Ale szybko znaleźliśmy wodę ;) Na zdjęciu Duffel, Brutus i Joko [img]https://lh4.googleusercontent.com/-KlpYCnSZQGg/TfhrSFcr3AI/AAAAAAAAFDI/XFhsHcgILV4/_DSC8236.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-itKGmDqDADM/TfhrS6afVYI/AAAAAAAAFDM/X9-bUCcYWEk/_DSC8237.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-WLdppQtiSqA/TfhrTuKPtVI/AAAAAAAAFDQ/gZFkXCHXC8Q/_DSC8238.JPG[/img] Duffla zafascynowało kumkanie żab :cool3: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-tOj0zGItTuI/TfhrUoMJ8hI/AAAAAAAAFDU/30lchDvj1Bw/_DSC8239.JPG[/img]
-
[quote name='awaria'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-UpiZGUGT7VY/TfIdH9rvjuI/AAAAAAAAFBA/m2EWXSXGuZA/_DSC8212.JPG[/URL] Zaraz tam wejdę i nic mnie nie powstrzyma :-D Park bródnowski jest przy Kondratowicza ;-) Poza tym jest super oświetlony. Zimą wg mnie spacery w nim były na maksa przyjemniejsze - oprócz psiarzy nie było nikogo. Teraz niestety, kiedy się ociepliło, zdarzają się młodzieżowe imprezy na ławkach do późnej nocy co wiąże się ze sporą ilością szkła w trawie :shake: Ostatnio kilku dresów zaczęło szczekać na moje psy. Jakież było ich zdziwienie i jakie nastało milczenie, kiedy suka się odszczeknęła :cool3: Kocham jej basowe hau hau z piekielnych czeluści :evil_lol:[/QUOTE] Duffel bardzo lubi wodę, ale na mój wyraźny zakaz nie wejdzie ;-) Ale tam mu pozwoliłam, woda czysta w miarę, więc nie widziałam przeszkód. No właśnie, to jest minus wiosny i lata, że tłumy ludzie nagle się wszędzie pojawiają, szczególnie przy słonecznej pogodzie. Czasami to aż cieżko znaleźć wolny kawałek trawnika, wszędzie koce rozłożone. No i oczywiście dla większości nieodłączną częścią wypoczynku jest alkohol, co później skutkuje wszechobecnymi odłamkami szkła :roll: Chciałabym to widzieć :diabloti: [quote name='motyleqq']Duffel to ma jednak fantazję, on się nie brudzi byle jak, tylko żeby ładniej wyglądać :-D[/QUOTE] Dla kogo ładniej, dla tego ładniej :diabloti: [quote name='awaria']Ja i moje psy jesteśmy nomadami i mieszkamy trochę na Bródnie, a trochę w Markach ;-) Ogólnie na BRD spędziłam ponad 10 lat i wg mnie jest to bardzo bezpieczna dzielnica, wprowadzaj się więc śmiało, bez obaw ;-)[/QUOTE] Też tak uważam :smile: [quote name='zaba14']Duffel może wygrać konkurs na najczęściej brudnego psa dogomanii hihi :smile:[/QUOTE] [quote name='Kashdog']haha, dokładnie![/QUOTE] Dziękujemy, Duffel nareszcie poczuł się doceniony :loveu::evil_lol: [quote name='kavala']Ewa, a ile Duffel waży?[/QUOTE] 37 kg :smile:
-
[quote name='Amber'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-U6UmZF7A8fs/TfIdN9hGXYI/AAAAAAAAFBk/ChsirD9Amac/s512/DSC08223.JPG[/URL] Dobrze, że wrócił bo byś go musiała szukać potem gdzieś na Ursynowie :evil_lol:[/QUOTE] Wszedł tylko kawałek, tak daleko boi się zapuścić sam :cool3: [quote name='Avaloth']Takie rowy z wodą mi się kojarzą ze spacerem, jak Chester miał coś koło 1,5-2 lat i był tragiczny xd Wleciał mi do takiego rowu, i skakał sobie, uciekając przede mną po tej wodzie ze ściekami, właził do jakiś rur pod mostkami etc. A potem wracałam z brudnym psem, i przy okazji brudnymi spodniami, rękami i smyczą przez pół wsi ^^ To było straszne, od tej pory co prawda stał się bardziej usłuchany i ogarnięty ale jak widzę rów to go wołam póki się nie zacznie zabawa na dobre, nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki :evil_lol:[/QUOTE] A wiesz, że mam podobne wspomnienie ? :evil_lol: Duffel też miał wtedy około 1,5 roku, byliśmy na spacerze na takiej łące przy brudnym, śmierdzącym kanałku. Wody tam jak na lekarstwo, spacerowaliśmy tam wiele razy i nigdy pies nie wykazał zainteresowania. A wtedy coś mu odbiło i wleciał do tej wody, w ogóle się nie słuchał, przepłynął pod mostkiem na drugą stronę, poleciał do jakiejś studzienki. Kiedy w końcu wyszedł, wściekła zapięłam go na smycz i chciałam iść dalej, wyszedł mi z obroży i radośnie wskoczył znowu do kanałku :lol: Nie powiem nawet, jak wyglądał po tych "zabawach"...Cały czarny, to mi akurat nie przeszkadza zbytnio, ale do tego jeszcze mocno śmierdzący :shake: Teraz się z tego śmieję, ale wtedy mi bynajmniej do śmiechu nie było :diabloti: [quote name='sator_k_'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-9V8iYDCg8FU/TfIdOugaCtI/AAAAAAAAFBo/ZqXMxboWRN8/DSC08224.JPG[/URL] Czyżby Duffel znalazł zatrudnienie w wodociągach ;)?[/QUOTE] Tak, kontroluje czystość za pomocą futra :cool3: [quote name='AgataP'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-O7tU9zu3dB8/TfIdNJ90oHI/AAAAAAAAFBc/NFKv9RBLCx0/DSC08221.JPG[/URL] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-LtTGZmDt5CM/TfIdUr0H7BI/AAAAAAAAFCE/X9DeuKA12YM/_DSC8231.JPG[/URL] jak dla mnie Duffel jest mistrzem brudzenia się :multi: z każdym spacerem się doskonali :diabloti: super Duffel:klacz:[/QUOTE] Dziękujemy za docenienie :loveu::evil_lol: [quote name='kamila92']Ale ekstra foty :multi:super jest ta biedronka no i Duffelek w kanałku :cool3:haha musiał być przeszcześliwy :razz: i Ty zapewne też :eviltong: No ja też przy samym parku nie będę mieszkać tylko przy Kondratowicza ;) i o 22 też raczej bym się tam nie zapuszczała bo w lato to jeszcze pół biedy ale w zime jak jest ciemno...masakra. Kurcze ale będzie fajnie :multi: choć z jednej strony mnie to przeraża no ale rodzicom też trzeba pomóc ;)[/QUOTE] Dzięki :) Tak, on był w swoim żywiole :cool3: Mi to zbytnio nie przeszkadza, wykruszy się, a jak nie, to go umyję w ogrodzie, tak więc jak chce to może się brudzić ;) Kondratowicza to bardzo blisko parku, ja mam jednak dalej ;) [quote name='kalyna']Ewa czy Ty czasem nie masz zamiaru go trochę pofarbować? bo on chyba chce mieć ciemną szatę a nie taką jasną i ciągle Cię o tym informuje :D w sumie to jak on taki pól na pół brudny, to gdyby cały się wybrudził (nie podpuszczam :D) fajnym byłby przedstawicielem jakieś nowej rasy :D[/QUOTE] Chyba jednak nie :lol: Przekażę, może następnym razem postanowi cały się ufarbować :diabloti:
-
Jak mu ładnie na takim żółtym tle :loveu: [url]http://i54.tinypic.com/104f11l.jpg[/url] Zdrówka życzymy ! Duffel niestety też zjadłby wszystko, a potem są problemy:shake: Ostatnio przez kilka dni miał problemy z załatwianiem się :shake:
-
[quote name='Avaloth'] Wróciłam z pierwszej teorii na prawko. Nudne to jak cholera, ziewałam jak osioł tam. Za badanie wzięli 50zł, a polegało to na tym że przeczytałam literki w okularach i bez (tzn bez potrafiłam przeczytać tylko pierwsze dwa rzędy, więc się nie naczytałam:evil_lol:), po dotykałam sobie nos z zmakniętymi oczami, postałam z nogami jedna przed drugą i tyle. No ale ogólnie ok, przynajmniej mam motywację żeby na rowerze jeździć, rowerem jestem tak dwa razy szybciej niż autobusami. To ja miałam jeszcze lepiej, za badanie płaciłam 100 zł, a składało się ono jedynie z wypełnienia ankiety o stanie zdrowia, krótkiej rozmowie z lekarką i przeczytaniu literek z tablicy :roll: Mnie już niedługo egzamin z teorii czeka... Ale on jest faaaajny :loveu: http://img695.imageshack.us/img695/2805/img4660xl.jpg