-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
Uśmiechnięte mordeczki :loveu: [url]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/DSC_0651.jpg[/url] Faktycznie pozycja idealna na wystawę :lol: [url]http://i15.photobucket.com/albums/a374/carloss6/DSC_0642.jpg[/url] [quote name='awaria'] W końcu udało mi się dobrać dietę dla Baronsia idealną, na której (tfu tfu odpukać :p ) zaczął nabierać masy :loveu: WW Nordon Salmon Gold Edition + gotowane żarełko :razz: [/QUOTE] WW to White Wolf, tak ? Gdzie kupujesz ? Bo ja ostatnio dostałam e-maila od free-dog, że wycofują się z dystrybucji tej karmy...
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-xJ0C44t50FQ/TfIc5dNgMfI/AAAAAAAAFAA/xLdGk_hkuwQ/_DSC8195.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-IgyncUsZYUc/TfIc6PCrpFI/AAAAAAAAFAE/GZ7CRYbHk_0/_DSC8196.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MwjBim4PAws/TfIc62jQg7I/AAAAAAAAFAI/kh_bE-M1H5s/_DSC8197.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-LREiv-Zc31c/TfIc7hHynGI/AAAAAAAAFAM/4BGyswMXvT0/_DSC8198.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-wE0FFNXCutg/TfIc8QrUPEI/AAAAAAAAFAQ/_GUO2cC0kSg/_DSC8199.JPG[/img] CDN...
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-IWPXauovH8o/TfIc08jKcjI/AAAAAAAAE_s/gDIRylx1p_Y/_DSC8190.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-slkj7hb1bxk/TfIc1_uWBWI/AAAAAAAAE_w/LLPc3J5xrrs/_DSC8191.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Zm7gZjgFTUs/TfIc2gEnrbI/AAAAAAAAE_0/1D8S-29McRg/_DSC8192.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-aeSJZML-Iuk/TfIc3bysVZI/AAAAAAAAE_4/fXQnl7NHWV8/_DSC8193.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-qAZR_QUB_dI/TfIc4cyss6I/AAAAAAAAE_8/0tybgEY1QDc/_DSC8194.JPG[/img]
-
[quote name='ania90']Duffel to okaz zdrowego psa:diabloti:[/QUOTE] Pewnie :cool3: [quote name='dagaa111']ja bym tak spokojnie nie mogła się przyglądać, jak mój pies tarzałby się w tym wszystkim :diabloti:[/QUOTE] Oj tam, przecież wszystko się wykruszy, a pies jaki szczęśliwy ;-) [quote name='dOgLoV']Ja tez nie bo już bym słyszała krzyk mojej mamy " jak on wygląda :motz: gdzie wy byliście :motz: teraz go umyj i zamknij drzwi do gościnnego pokoju żeby mi dywanu nie pobrudził :motz: " :peace:[/QUOTE] Moi też krzyczą czasami, ale ja tam się nie przejmuję :cool3: Tylko że na szczęscie mam ogród, więc mogę go w razie potrzeby umyć wodą z węża i zostawić na podwórku, żeby wysechł. [quote name='dagaa111']ja już słyszę od mamy takie komentarze jak pies ma tylko na dole łapy całe czarne, wolę nie wiedzieć co by było gdyby całe łapy, brzuch i reszta też było czarne :lol:[/QUOTE] Jak to co ? Pies do wanny i tyle :diabloti: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WBFfnWbjhJQ/TfIcwV5q3uI/AAAAAAAAE_U/QTI9eAaIxOg/_DSC8182.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-d9QZT9qKMws/TfIcxRvkudI/AAAAAAAAE_Y/7lMdTTSb6QQ/_DSC8183.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-c3I72nJBlrM/TfIcyEWE0QI/AAAAAAAAE_c/KQzrWbof9BA/_DSC8184.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pX2GtRVpoVc/TfIczn03DfI/AAAAAAAAE_k/nT4bISXBClI/_DSC8186.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rHCIFafKDkE/TfIc0W5E22I/AAAAAAAAE_o/BXB8IQ9RiwM/_DSC8188.JPG[/IMG]
-
[quote name='sator_k_'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-3UmYEuueI5Q/TfIcjDXy0-I/AAAAAAAAE-U/BomfMP2Il6k/_DSC8166.JPG[/URL] Duffel z kamuflażu ma 6 :diabloti:[/QUOTE] A dziękujemy, dziękujemy :evil_lol: [quote name='dOgLoV'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-_CTW0YN11Cw/TfIckb_CPVI/AAAAAAAAE-Y/HHyIruVj_T8/_DSC8167.JPG[/URL] w pierwszej chwili myślałam że to jeżyk :evil_lol:[/QUOTE] Taaak, mój jeżyk :lol: [quote name='deer_1987'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-Vowy92Q0aLA/TfIcnmKyroI/AAAAAAAAE-o/xknX1tJjW-w/_DSC8171.JPG[/URL] To jest bardzo ladne! A on moze i brudny ale jaki szczesliwy :)[/QUOTE] Też mi się podoba :) Wtedy jest najszczęśliwszy :loveu: [quote name='agamer']Już wyobrażam sobie pozniejszą kąpiel :P Haha, ale bosko wygląda w tym błotku ;) do twarzy mu :D[/QUOTE] Nie było wcale potem kąpieli :diabloti: Wiem :evil_lol: [quote name='kamila92']Wpadłam zobaczyć co u Was na dogo słychać :) Wprawdzie te fotki już widziałam ale powiem Ci jeszcze raz ,że świetnie Duffel wygląda taki brudny:diabloti: Jak Twoje plany z przeprowadzką? :) Ja prawdopodobnie będę mieszkać koło Parku Bródnowskiego bo zmarła moja babcia i nie można płacić za 2 mieszkania wiec bierzemy z Łukaszem na spółę :cool3: Trochę się boje tam mieszkać no i będzie mi szkoda Bemowa ;)[/QUOTE] Hej ! :) Jak na razie niestety nic nie wyszło, mieszkanie co prawda mam, ale...w Krynicy Zdrój :lol: A w Warszawie, no cóż, trochę szkoda płacić kupę kasy za wynajem, kiedy nie jest to konieczne, wolę się jeszcze trochę pomęczyć z rodzinką, a pieniądze przeznaczyć na coś innego. Przykro mi z powodu babci :( Ale fajnie, będziesz moją sąsiadką :) Nie ma się czego bać, w parku działa psia mafia :diabloti: Na spacerkach około 22 w parku jest kilkanaście psów i dziwnym trafem wszyscy ludzie nagle zmieniają kierunek spaceru widząc taką grupkę :diabloti:
-
Będziemy chodzić tutaj :) http://www.facebook.com/event.php?eid=187222661325172&ref=ts
-
Fajnie wygląda :) Niby taka zwyczajna ta obroża, ale coś w sobie ma ;)
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-ZR75bNVSZXc/TfIcsqHD4bI/AAAAAAAAE_A/XDOZKei_Oro/_DSC8177.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-sV4rsFzBD0g/TfIcteV5A6I/AAAAAAAAE_E/ghNBmhdZLB0/_DSC8178.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-xFNSB_L0MK8/TfIcuHUrXlI/AAAAAAAAE_I/Wjo-v47Zfp0/_DSC8179.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/--dvsTCQTHus/TfIcu5B9ZcI/AAAAAAAAE_M/iIJY4IQZ35w/_DSC8180.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-jSum8S32Igc/TfIcvsXQV2I/AAAAAAAAE_Q/NMzZnM-BzfU/_DSC8181.JPG[/img] CDN ;)
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-hFX5kqqfxVI/TfIcolYiUBI/AAAAAAAAE-s/txjOdXvYOGA/_DSC8172.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-JvKtNbqha7o/TfIcpnlH-zI/AAAAAAAAE-w/IJeDXbiqzdQ/_DSC8173.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-qRo8pnTGm4w/TfIcqaraoyI/AAAAAAAAE-0/gqV4DjkrE7U/_DSC8174.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-aoYAcQGLzTM/TfIcrNZY13I/AAAAAAAAE-4/XRKFlQlFIJE/_DSC8175.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-TcCXIiDxZHg/TfIcr41YdyI/AAAAAAAAE-8/sNmJANkSZ3Y/_DSC8176.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-_CTW0YN11Cw/TfIckb_CPVI/AAAAAAAAE-Y/HHyIruVj_T8/_DSC8167.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-mnZed8Di1Jw/TfIclT3dgrI/AAAAAAAAE-c/bSwl45FJ1EY/_DSC8168.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-fLOOenfEUTw/TfIcmZTsJrI/AAAAAAAAE-g/d6UmnpAX4zg/_DSC8169.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-OhsfrvdHWiI/TfIcnF6_6BI/AAAAAAAAE-k/Yx1GHQFu5e0/_DSC8170.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Vowy92Q0aLA/TfIcnmKyroI/AAAAAAAAE-o/xknX1tJjW-w/_DSC8171.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-D7rtmzRH2fI/TfIcd_pYgpI/AAAAAAAAE-E/TA8b5xFaUSI/_DSC8162.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-qYRtBJtOMvs/TfIce9qiWQI/AAAAAAAAE-I/dphvRfELBqk/_DSC8163.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-IEnwzf8Fp1A/TfIcf1dJviI/AAAAAAAAE-M/-NSn5d1rLJQ/_DSC8164.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-jO4lBRE1Efg/TfIchaMsheI/AAAAAAAAE-Q/NX0wM-z0qWM/_DSC8165.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-3UmYEuueI5Q/TfIcjDXy0-I/AAAAAAAAE-U/BomfMP2Il6k/_DSC8166.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-ItCosXFKoAM/TfIcZ1NSuaI/AAAAAAAAE9w/uMNZ-SgrolI/_DSC8099.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-OingbuKsFYI/TfIcarzapgI/AAAAAAAAE90/3RRjXVefRkE/_DSC8100.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-f7PbB48Ie84/TfIcbSH0RPI/AAAAAAAAE94/fOQla3e0nSQ/_DSC8101.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-qblJEL3C7zg/TfIcb_LTkBI/AAAAAAAAE98/WF48VvoYiXc/_DSC8102.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Pmb4tIZ400E/TfIcc_azXlI/AAAAAAAAE-A/f_xtAYuGClE/_DSC8161.JPG[/img]
-
[quote name='sator_k_']Widok latających faflunów - bezcenne. ;)[/QUOTE] Oj tak :D [quote name='Amber']Ładna ta zielona okolica, ta droga ze śmieciami :shake: już mniej. A jak ma się Duffel? Dziś trochę chłodniej jest, odżył troszeczkę?[/QUOTE] Dalej będzie ładniej :) To są okolice Decathlonu, chyba też tam kiedyś spacerowaliście ;) Zdecydowanie bardziej mu odpowiada taka pogoda, na spacerach jest znacznie żywszy, biega energiczniej. Byliśmy dziś na rolkach i miał tyle energii, że cały czas prawie mnie ciągnął. Aczkolwiek nadal nie ma zbytniej ochoty na zabawy z psami... Jutro idziemy na rower, mam nadzieję, że wrócę w lepszym stanie niż dziś :diabloti: [quote name='kavala']matko! On znowu taki brudny! Jak ty sobie radzisz z doczyszczeniem go w domu?[/QUOTE] Brudny ? Nie, tutaj to jest jeszcze czyściutki :evil_lol: Samo się wykrusza po drodze, a jak nie, to na ogrodzie myję go wodą z węża ;) [quote name='deer_1987'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-rfAqxJgWt-w/TfIcK1LEfHI/AAAAAAAAE8o/7atqGtb2oLo/_DSC8079.JPG[/URL] no nie takiego bym do domu nie wpuscila :D[/QUOTE] Ogród się czasami do czegoś przydaje :cool3: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Qa7utbGx6ks/TfIcVJhsEUI/AAAAAAAAE9c/axlLMYduOGI/_DSC8092.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-wO9-KBs-zho/TfIcWCUrP0I/AAAAAAAAE9g/B7UhRXz5Qwc/_DSC8094.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ezFfPsViceI/TfIcXDBFwdI/AAAAAAAAE9k/CsRUJTzV-KU/_DSC8095.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_Oe-L3WtXq8/TfIcYG2JXMI/AAAAAAAAE9o/2sc0px7vKOQ/_DSC8096.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Ucl3RksfWnk/TfIcZCE8hMI/AAAAAAAAE9s/OSc7PvUf3e4/_DSC8097.JPG[/img]
-
[quote name='AgataP'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-58cVnxTxk68/TfIcInl0avI/AAAAAAAAE8c/j-ifuVil1ag/_DSC8076.JPG[/URL] to, co mokre psy lubią najbardziej :diabloti:[/QUOTE] Pewnie :evil_lol: [quote name='Avaloth']otrzepujące się goldeny, to jest to :loveu: Jezu, zabiłabym za takie tarzanko :evil_lol:[/QUOTE] :loveu: Moja droga, to jest jeszcze nic, najlepsze ujęcia dopiero się pojawią :diabloti:
-
W tych terenach to się zakochałam :loveu: No nie, to zdjęcie rozwaliło mnie kompletnie :mdleje:Ona jest taka urocza :loveu: [url]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/DSC_0071-1.jpg[/url]
-
To zdjęcie dobitnie pokazuje charakter seterów :diabloti: [url]http://images8.fotosik.pl/2057/fdd15fe1dcbd914e.jpg[/url]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-My9xH3VD8iY/TfIcRaIrGKI/AAAAAAAAE9I/b1RKAemVPPc/_DSC8087.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-D8KBchlG1ZQ/TfIcSB4ZjDI/AAAAAAAAE9M/KDqeEIBhVnQ/_DSC8088.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-mBdpWwtaD64/TfIcS0CHM9I/AAAAAAAAE9Q/_xDRG4fqgW0/_DSC8089.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-4NPaP06mCzs/TfIcTt-asDI/AAAAAAAAE9U/bO-w9xQwfrU/_DSC8090.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-2XEMZHUwyxM/TfIcUf-Ai9I/AAAAAAAAE9Y/0EOLg39_5rs/_DSC8091.JPG[/img] CDN...
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-xSEsuHBgzbk/TfIcNSytbUI/AAAAAAAAE80/bvvJ0sDnrKA/_DSC8082.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-719IFXLv0z4/TfIcOEH0a7I/AAAAAAAAE84/jLQDVfl6xN8/_DSC8083.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-6xHqThJ2Mtc/TfIcOxf2Q6I/AAAAAAAAE88/5Mm35hku7iQ/_DSC8084.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-qEXR4lupPlY/TfIcP-tmH7I/AAAAAAAAE9A/ZTolYU_918I/_DSC8085.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-hgx1cZ9Unvk/TfIcQrnm6fI/AAAAAAAAE9E/70kru2-0xyA/_DSC8086.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-p-IaZLX9gTo/TfIcJTOGGYI/AAAAAAAAE8g/_ZtfJysPB_E/_DSC8077.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-jFRoVEtRBIA/TfIcKKEFYBI/AAAAAAAAE8k/LO5dK0TaNF4/_DSC8078.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-rfAqxJgWt-w/TfIcK1LEfHI/AAAAAAAAE8o/7atqGtb2oLo/_DSC8079.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-bHlz77iDfC4/TfIcLrSOl6I/AAAAAAAAE8s/quM7cnVVas0/_DSC8080.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-GcPU5WPACg4/TfIcMUOhMfI/AAAAAAAAE8w/TcSZbL7KEWQ/_DSC8081.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-mJLn76ma1ZY/TfIcFcTUMGI/AAAAAAAAE8M/hU1yiCaex_A/_DSC8072.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-JfCljyQMXpQ/TfIcGKSbFfI/AAAAAAAAE8Q/F5oA3pjG5B8/_DSC8073.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-LIe4ET7M4lM/TfIcHArg1SI/AAAAAAAAE8U/d-HaoXW020Q/_DSC8074.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ezD9t8H3mkE/TfIcH6F7nYI/AAAAAAAAE8Y/F7tr1i860jo/_DSC8075.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-58cVnxTxk68/TfIcInl0avI/AAAAAAAAE8c/j-ifuVil1ag/_DSC8076.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-1eJap_UWCs4/TfIcAoJ_89I/AAAAAAAAE74/ymRCRbinmYg/_DSC8067.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-6v20LAJA9Jk/TfIcBadkzqI/AAAAAAAAE78/TC9aw_YTzqk/_DSC8068.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-nwTcsmbhkE0/TfIcCCzpcqI/AAAAAAAAE8A/Pw0Y2OyhnTg/_DSC8069.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-XUaivvf-QlQ/TfIcDAXlz-I/AAAAAAAAE8E/3xr6SdOnVQI/_DSC8070.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-4xSs4Z-YeX4/TfIcEUryrnI/AAAAAAAAE8I/y595s3oJks0/_DSC8071.JPG[/img]
-
[quote name='Amber']Ja też, to było strasznie nudne. Wtedy jeszcze paliłam i na każdej lekcji modliłam się... "kieedy przerwa, chcę na fajka" :evil_lol:[/QUOTE] No za ciekawe nie jest :diabloti: Ale jak sobie czytam w domu, to w sumie aż takie nudne to nie jest ;) [quote name='Marta_Ares']ale on ma fajną sierść jak mokry jest :D bardzo ładne zdjęcia, świetnie wyszły!!! bardzo mi się podoba Duffel w tej obroży[/QUOTE] Mnie to najbardziej śmieszy jak wyjdzie z wody i się jeszcze nie otrzepie, wtedy taki gładziutki jest :cool3: Mi też się podoba i jestem bardzo zadowolona z jej trwałości :) [quote name='ania90']ladne foty :)[/QUOTE] :) Byłam dziś z Dufflem na rolkach i o mało się nie zabiłam :shake: Chyba muszę się przestawić na rower, bo nie ma u nas warunków do jazdy na rolkach, wszędzie jakieś nierówności, pochyłości, kamienie albo żwir na drodze, nagle kończąca się ścieżka. Podskakiwałam tak, że mam dosyć. A przejeżdżając przez kładkę rozpędziłam się i przywaliłam z całej siły w metalową barierkę :angryy: Spacerek pod koniec maja, odkrywaliśmy nowe tereny w okolicy ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-MFLlj_gtHZg/TfIb7vlftdI/AAAAAAAAE7k/UTWn2ya7b3U/_DSC8060.JPG[/img] Oczywiście musiał znaleźć wodę :lol: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-E8gJ3Oildng/TfIb8joHvzI/AAAAAAAAE7o/aHUnBvcobco/_DSC8063.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-7QUAHyLfN9I/TfIb9XjsmnI/AAAAAAAAE7s/fHB1XNRJBVs/_DSC8064.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-RJL8UUsjrmo/TfIb-92TXFI/AAAAAAAAE7w/fbB9U6KijaM/_DSC8065.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-2OSA9mu_oGE/TfIb_8QSgKI/AAAAAAAAE70/h_MaK_X_UT0/_DSC8066.JPG[/img]
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
Ewa&Duffel replied to kajkoowa's topic in Galeria
Wszystkie zdjęcia świetne !!! A jacy przytuleni na tych ostatnich fotkach :loveu: -
Ja myślałam, że nasze rzeczy też dziś dojdą, ale niestety nie...A nie mogę się już doczekać :lol:
-
Fajnie tło tutaj wyszło :) [url]http://i56.tinypic.com/2v12h3a.jpg[/url]