Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-XOYjEMdN6qM/TgigLKBiBfI/AAAAAAAAFR0/dZLKutW9wNg/s512/DSC09384.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-bP13BoCjmkY/TgigL633yoI/AAAAAAAAFR4/yEQEujhiWcs/s512/DSC09385.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-JXlsoomVj3U/TgigM1TmhTI/AAAAAAAAFR8/OT74_Er7fto/DSC09386.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-EyFXPG5BUOs/TgigN2sxgDI/AAAAAAAAFSA/V6UmQzoG2Q8/DSC09387.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Hk096iTwl_E/TgigOgr0WuI/AAAAAAAAFSE/9ANh_lcjFUs/DSC09388.JPG[/img]
  2. Ewa&Duffel

    Duffel

    Młody pańcio Hetmana zdobywał szczyty :D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MUIb7EBvMMQ/TgigF_yeZFI/AAAAAAAAFRg/rX-nSviV6Po/DSC09379.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-jUl8nl3c8Wg/TgigHIBSxjI/AAAAAAAAFRk/dmwUADtp-6A/DSC09380.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Fsilbao1x1Y/TgigIMHNK8I/AAAAAAAAFRo/R3k3vcKKqpI/DSC09381.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-LV20CBKgeX0/TgigJFgGYXI/AAAAAAAAFRs/X7v3Klwl9No/DSC09382.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-KdknamS7ytA/TgigKZx8OsI/AAAAAAAAFRw/gf76DMEYIto/s512/DSC09383.JPG[/img]
  3. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-tp_b52GLECo/TgigBfC_NSI/AAAAAAAAFRM/dHGslUB5y8c/DSC09373.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-gThFTJI8BKU/TgigCK4zp_I/AAAAAAAAFRQ/SP56jv_EAYw/s512/DSC09374.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-mDYCouizdFE/TgigC11qyjI/AAAAAAAAFRU/bn07SDFXURU/DSC09375.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-zO3BQXfFXYU/TgigEMGTLiI/AAAAAAAAFRY/8hI-O7Ap7nA/DSC09377.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-IEQ373Yxkbo/TgigE2YHy6I/AAAAAAAAFRc/D22dBKJM1Bs/DSC09378.JPG[/img]
  4. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-rIJME-ecSu4/Tgif8VZGocI/AAAAAAAAFQ4/adjm2iaf0gA/DSC09367.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_I1LRLCBjBw/Tgif9_5o0VI/AAAAAAAAFQ8/kRs7iwUuevU/DSC09369.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-gEQfEMwJlsM/Tgif-zT76MI/AAAAAAAAFRA/l6ju_c86hUI/DSC09370.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-l7XIjITXD78/Tgif_ryFhxI/AAAAAAAAFRE/PIK1posb4VI/DSC09371.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-KWBrWbMNDU4/TgigAfzK6SI/AAAAAAAAFRI/0v9U0maVM5c/DSC09372.JPG[/img]
  5. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-UcrKGRULv30/Tgif2_p1eRI/AAAAAAAAFQk/svXhFNGgapc/DSC09361.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-wu6KqJTVGvw/Tgif3l4vOjI/AAAAAAAAFQo/pYMCZpBcGKk/DSC09363.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-rwrj7WMaQSA/Tgif49gW5II/AAAAAAAAFQs/CqU7eDpW21k/DSC09364.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-60UKu08jnsk/Tgif6gTi5pI/AAAAAAAAFQw/KOOs7r9Yrwk/DSC09365.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-XXb94ejNuRg/Tgif7e_YReI/AAAAAAAAFQ0/GafaGvfq290/DSC09366.JPG[/img]
  6. Ewa&Duffel

    Duffel

    Link do kolejnego albumu ze zjazdu [url]https://picasaweb.google.com/109688862262598105179/IIZjazdWartyGoldena?authkey=Gv1sRgCJLjwqmvkKqtRg#[/url] Moje zdjęcia za...jakiś czas :cool3: I reszta z Choszczówki [img]https://lh4.googleusercontent.com/-G7ay_W2QN4w/TgifyFBnjkI/AAAAAAAAFQQ/IwvcU1eUXog/DSC09356.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-dsvJghlG9Wc/TgifzDHB3_I/AAAAAAAAFQU/nnzLRlYypBs/DSC09357.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-iwcB2QXIe4Q/Tgif0Fyga0I/AAAAAAAAFQY/fuBdABTF8UA/DSC09358.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-W3KnB3QTfKo/Tgif03xstnI/AAAAAAAAFQc/q0W5B2mpQHU/DSC09359.JPG[/img] Wiem, że nieostre, ale z powodu miny musiałam wstawić :D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-7vTvAUzgy90/Tgif12zuZTI/AAAAAAAAFQg/eCyzboLY_xo/DSC09360.JPG[/img]
  7. [quote name='Amber']Ewa a w którym dokładnie miejscu byłaś? Bo ja miałam jechać z Julkiem właśnie gdzieś tam nad Wisłę, ale bardziej w ciemno, więc jakbyś mogła na mapce np. zaznaczyć to byśmy się tam wybrały jak fajnie.[/QUOTE] Hm, nie wiem za bardzo, jak to na mapce zaznaczyć...To jest tuż przy moście, jak się nim jedzie to nawet widać tą plażę, my chodziliśmy po prawej stronie (jak się jedzie od strony Bródna). Wysiada się na przystanku 'Most Grota- Roweckiego', przechodzi obok stacji Neste, wchodzi na most i schodzi pierwszymi schodami i już się jest na polanie, a kawałek dalej zaczyna się plaża. Niestety nie wzięłam aparatu, więc nie mam jak tego pokazać na zdjęciach, jak znajoma mi prześle fotki to wstawię ;)
  8. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='sator_k_']Nie ujmując nic Dufflowi - bardzo lubię goldeny w wersji gold ;) Szkoda, ze jest ich co raz mniej, przynajmniej tak mi się wydaje.[/QUOTE] W Polsce i ogólnie Europie jest ich faktycznie dość mało, za to w USA są głównie złociaki ;) [quote name='Amber']Fajnie, że ci się wypadł podobał :). Ja jadę na weekend na mazury z Jarim i przyjaciółką i też mam nadzieję, będzie mi się podobać ;). Widzę, że zmieniłaś kolory w aparacie (balans bieli czy ocieplenie?), słusznie, czasem trzeba spróbować czegoś nowego. A Herman to też rodowodowy golden? Zupełnie inny niż Duffel i budową i kolorem.[/QUOTE] Podobał to mało powiedziane, było fantastycznie :) Wam też życzę równie udanego wyjazdu ! Bawiłam się trochę nasyceniem barw ;) Wydaje mi się, że efekt nawet fajny wyszedł. Hetman nie ma rodowodu, kolorek ma fajny, ale budowę jednak nie do końca zgodną z wzorcem. [quote name='deer_1987']Czekam na Twoje ze wycieczki :razz:[/QUOTE] Jeszcze trochę czasu minie zanim je obrobię :cool3: [quote name='kavala']To jest jeden i ten sam pies? Chyba to nie jest brudny Duffel? O! Daj znać jak kiedyś jeszcze będzie podobny zjazd, chętnie się też wybierzemy :)[/QUOTE] Nieee, to 2 psy :lol: na pierwszym Hetman, na drugim Duffel :D Pewnie ! Fajnie by było :) Następny zjazd jest planowany zapewne jakoś na jesieni. W ogóle zapraszam na forum: [URL]http://wartagoldena.org.pl/forum/index.php[/URL] [quote name='dOgLoV']Piekne zdjecia !!!!!!!!!!!!!! kolorki rewelacyjne !!!!!!!!!!!!!!!:loveu:[/QUOTE] Dziękuję :loveu: [quote name='motyleqq']coś widzę zmieniłaś w aparacie :) zajrzałam do linków, ten goldi fajny: [URL]https://picasaweb.google.com/113530107257234925439/WartaGoldenaBocheniec?authkey=Gv1sRgCJCs5pim8YXiLw&feat=directlink#5622914152647044978[/URL][/QUOTE] Tak, nasycenie barw ;) To jest Fafik :) Sierścuch niesamowity :D [quote name='magdabroy']Jakie piękne Goldeny :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='awaria']Fajna, sportowa sylwetka :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-4qx-Xe0PJbg/TgifjwH2C_I/AAAAAAAAFPY/oEfiV6ddCJs/DSC09338.JPG[/URL][/QUOTE] Fajna, tylko nie do końca prawidłowa dla goldena ;) Ale szczuplutki jest, fakt :) [quote name='zaba14']Mnie też bardzo podoba się kolor gold, ale to może też dlatego że mniej się go spotyka !! :) obroże z dublin doga macie super !! :) czekam na foki z zlotu :P[/QUOTE] W Europie faktycznie złote goldeny są coraz rzadsze, ale w USA praktycznie tylko takie są ;) Mi się jednak te amerykańskie średnio podobają, mają inną sylwetkę i jak dla mnie to trochę za bardzo setery przypominają. [quote name='kavala']Mnie się zawsze wydawało, że to kremowy kolor jest rzadszy. A tu się okazuje, ze złotych jest mniej chyba. Za to w stanach chyba odwrotnie, bo we wszystkich programach, filmach, zawsze złote występują.[/QUOTE] Wystarczy nawet popatrzeć, jak jest na wystawach, głównie kremówki ;) Ale z tym, jak jest w Stanach, masz rację, pisałam już wcześniej o tym. Tylko że tamte goldeny są inne niż europejskie, różnią się nie tylko kolorem, ale też budową.
  9. Kurczę te zdjęcia z frisbee genialne, nie mogę się napatrzeć :loveu: Gratuluję sukcesu na pokazach :)
  10. [quote name='awaria']Myślę, że zwycięstwo w konkursie - Najgłupsza Mina na Dogo - mamy w kieszeni :D[/QUOTE] Z pewnością :evil_lol: Miejsce świetne, aczkolwiek ja niedawno byłam nad Wisłą w okolicach mostu Grota i powiem Ci, że wygląda to nawet podobnie, wielka przestronna plaża, woda i zero ludzi ;)
  11. Cześć ! :) Etna pięknie prosi :loveu: W ogóle już taka dama się z niej robi :loveu:
  12. Ale przystojniak rośnie :loveu: [url]http://imageshack.us/photo/my-images/815/wbiegu.jpg/[/url] Psy czasami sobie wybierają osobę, którą faworyzują z sobie tylko znanych powodów ;) Ja na szczęście nie mam tego problemu, Duffel jest ze mną najbardziej związany i to widać gołym okiem :)
  13. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-quHTauJGb7Q/Tgiftws6OEI/AAAAAAAAFP8/2ywK01eivtM/DSC09349.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-EYp5X8BXhuk/Tgifuv5lOxI/AAAAAAAAFQA/cH65cyDJRFw/DSC09352.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-nqaoKX4n7YA/TgifvWWui6I/AAAAAAAAFQE/mQfZjWtOmLU/DSC09353.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-rA5VyPKf9eg/TgifwThRkBI/AAAAAAAAFQI/eZzg5awhh8E/DSC09354.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/--LXNqlBKiA8/Tgifxfw1KvI/AAAAAAAAFQM/JHzP1b01zVY/DSC09355.JPG[/img] CDN...
  14. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Kashdog']No to ładnie, tak blisko Kielc byłaś i ani słowa o tym wcześniej żadnego :mad::mad::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Aż tak blisko to nie było ;) Zresztą jak bym była swoim samochodem to bym pewnie dała znać i można by się było jakoś umówić, ale tak to nie było jak, zwłaszcza, że ten samochód nam się zepsuł... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-vLMhty_ANfY/Tgifn0hJ-hI/AAAAAAAAFPo/B-0c4gkJpjo/DSC09343.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-uqyBDDa6Em0/TgifpPEPCeI/AAAAAAAAFPs/tSKmNtiRFP4/DSC09345.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-XmUkGvMZvTA/Tgifp9vgHII/AAAAAAAAFPw/XLNOaDqWidQ/DSC09346.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-UcNEJr9PhzA/TgifqxvS-pI/AAAAAAAAFP0/7s6LzfSHy5g/DSC09347.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-z3Dqbxwoc_c/Tgifs8iIN4I/AAAAAAAAFP4/IgKWkTOxvTs/DSC09348.JPG[/img]
  15. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-p077bMlrCjc/Tgifi2JR8QI/AAAAAAAAFPU/8jO3wv28O-o/DSC09337.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-4qx-Xe0PJbg/TgifjwH2C_I/AAAAAAAAFPY/oEfiV6ddCJs/DSC09338.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-uWxnKrnvvIU/Tgifk0ERvSI/AAAAAAAAFPc/x5-8owIV3B4/DSC09339.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DitUEZ_ZFhk/Tgifl6WFMQI/AAAAAAAAFPg/UIT6NIhYO2A/DSC09340.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Eikei3_vgw8/Tgifm6Xqw_I/AAAAAAAAFPk/YDRyN-SrmrE/DSC09342.JPG[/img]
  16. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-LmTSVSYvq4Q/TgifdyKnd3I/AAAAAAAAFPA/TBCp8If2-mg/DSC09331.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-us6Yjx2jkNM/Tgife89pGkI/AAAAAAAAFPE/knYyl4QVWOM/DSC09332.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-xYxSHk4a9-s/Tgiff1kef2I/AAAAAAAAFPI/WiJp3B2Lw6Q/DSC09333.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ogtNIRE7xeE/Tgifg3v6l_I/AAAAAAAAFPM/Ew2BCArVUTc/DSC09335.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-gT5AE-la8_g/Tgifh_3aJtI/AAAAAAAAFPQ/yoMBufaRwOk/DSC09336.JPG[/img]
  17. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-29sTgUu0TUU/TgifYMYuLRI/AAAAAAAAFOs/KylyJxOL1FQ/DSC09326.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-RUaC4Xjxkaw/TgifZbvmO0I/AAAAAAAAFOw/YJkNy9Br4PQ/DSC09327.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Yf95tx38uaM/TgifaczHodI/AAAAAAAAFO0/YyQvxu64SEw/DSC09328.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wXL_hB8EaIA/TgifbPOAnQI/AAAAAAAAFO4/hzS6KkAq7zY/DSC09329.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-oZvRRWY-JUU/TgifcXUw4JI/AAAAAAAAFO8/hc_yZD2twGQ/DSC09330.JPG[/img]
  18. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-lQGYwk_xkBo/TgifS4oOiaI/AAAAAAAAFOY/-BqAyp7NZT4/DSC09319.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-pz7e8fWQKUw/TgifT4sQQMI/AAAAAAAAFOc/5tUpkFSLwdI/DSC09320.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-yzpuLhrpC1k/TgifUmm0SUI/AAAAAAAAFOg/pKouoLYl1Y4/DSC09321.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-H4fSmvlgJGo/TgifVgeudBI/AAAAAAAAFOk/_7NzZ1uWmLM/DSC09322.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-gn-LRn8c9IU/TgifXBFhK8I/AAAAAAAAFOo/qQ1kMaIDd14/DSC09324.JPG[/img]
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-VcHEniKaqIE/TgifOfViX3I/AAAAAAAAFOE/lKyOp-MryfE/DSC09314.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-m5cL8qHP1eQ/TgifPJxM1zI/AAAAAAAAFOI/a6uK0A0WPI4/DSC09315.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-2ENWyDxllyM/TgifQAGUnTI/AAAAAAAAFOM/hyhEmACC1qI/DSC09316.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-HC5HkOYazdc/TgifRBvVhEI/AAAAAAAAFOQ/gtd2skGtWTE/DSC09317.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-LojkZjC9cok/TgifSIDXqMI/AAAAAAAAFOU/HkfmQ20etT4/DSC09318.JPG[/img]
  20. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-GKawT5-Mcdk/TgifCpVnhII/AAAAAAAAFNw/lYADMaHk8TA/DSC09309.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-25qVPUZnGjQ/TgifDtAmt1I/AAAAAAAAFN0/_suFP_tHU5c/DSC09310.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-g26NPUeRVs8/TgifEtJ9z6I/AAAAAAAAFN4/-K_TnN47yOU/DSC09311.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-0QsSBS4zQ2M/TgifHawX0HI/AAAAAAAAFN8/P9bhQ8Wp58k/DSC09312.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-KENL6YDwsrw/TgifIICwG1I/AAAAAAAAFOA/kY7V77H8l3c/DSC09313.JPG[/img]
  21. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-rG-rp9EdDRM/Tgie-Nrj6II/AAAAAAAAFNc/H-_FE1rA9kA/DSC09302.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-f-sZWo-YXYA/Tgie_MDPp9I/AAAAAAAAFNg/1d2D5MUra5k/DSC09303.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-e6yoLhfdqTU/Tgie_1KGJqI/AAAAAAAAFNk/-XL5ymyHsf4/DSC09306.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-dFtT77RcWYY/TgifA572c1I/AAAAAAAAFNo/oDaOMVkC6TE/DSC09307.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-kRFdeV7J5RY/TgifBhPQdSI/AAAAAAAAFNs/a6y28GAezN0/DSC09308.JPG[/img]
  22. Ewa&Duffel

    Duffel

    Wstawię jeszcze zaległe fotki ze spaceru w Choszczówce z Hetmanem :) Duffo w autobusie [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Jg2nACd58qk/Tgie4YRXUCI/AAAAAAAAFNI/wMnk1RgQ_LU/DSC09297.JPG[/img] I już w lesie [img]https://lh5.googleusercontent.com/-D7NRqCn5ZB4/Tgie5fmHnTI/AAAAAAAAFNM/twQLC05339Y/DSC09298.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-fp0HkrxN3y0/Tgie65yNbrI/AAAAAAAAFNQ/iTU6KFcgJmA/DSC09299.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-TmRdfpLxGhw/Tgie8KfzrsI/AAAAAAAAFNU/vJWopxSc_MU/DSC09300.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-14-_XkBhFrg/Tgie9Lc9slI/AAAAAAAAFNY/erPcxLQHLzY/DSC09301.JPG[/img]
  23. Ewa&Duffel

    Duffel

    W czwartek rano wyjechaliśmy na zjazd Fundacji Warta Goldena do Bocheńca (niedaleko Kielc). Oczywiście nie mogło obyć się przez przeszkód, przed Białobrzegami (jakieś 30 km od Radomia) samochód nagle nam zgasł na trasie (jechałam ze znajomym). Nie bardzo było wiadomo, co robić, już się obawialiśmy, że będziemy musieli wracać do Warszawy, ale na szczęście problem udało się rozwiązać w ten sposób, że laweta zabrała nas do Radomia, tam w serwisie zostawiliśmy samochód, a wyjechał po nas tata Krzyśka (był już na miejscu). Także zamiast 3 godzin podróż zajęła nam 8 :shake: Duffel zniósl to bezproblemowo, bo co jak co, ale samochody to on uwielbia. No i pobyt wynagrodził nam wszystkie trudy :) Było po prostu świetnie ! Tutaj strona ośrodka, w którym mieszkaliśmy: [URL]http://www.ptaszyniec.com/[/URL] Teren ogrodzony, więc psy cały czas mogły być luzem. Miały do dyspozycji kąpielisko, z którego oczywiście skwapliwie korzystały :cool3: W sumie na zjeździe było około 30 psów :) Taka gromadka robi wrażenie :) Mieszkaliśmy w domku z półroczną sunią Szajbą i 3-letnim psem Nemo, a w sobotę dołączyła jeszcze jedna sunia, 13-miesięczna Korba. Psiaki dogadywały się bezproblemowo, wszystkie razem szalały i hałasowały ;) Na zjeździe nie sposób było się nudzić, spacerowaliśmy po lesie i nad rzekę, jeździliśmy nad zalew, zwiedzaliśmy ruiny zamku w Chęcinach, siedzieliśmy przy ognisku. Było fantastycznie, poznałam wielu świetnych ludzi do tej pory znanych tylko z forum, rozmowy przeciągały się do późnej nocy ;) Duffel też bawił się świetnie, z każdym się zaprzyjaźniał, jakby co mam wielu chętnych do jego adopcji :lol: Fotki niebawem, muszę je jeszcze przejrzeć i trochę obrobić, a to niełatwe zadanie zważywszy na ich ilość-843 :evil_lol: Jak na razie podam linki do albumów innych zjazdowiczów, jak ktoś ciekawy, może przejrzeć i nas poszukać na zdjęciach :D [URL]https://picasaweb.google.com/kokott.marcin/2011062326BocheniecZjazdWartyGoldena?authkey=Gv1sRgCM2P7cmZ0sPe2wE&feat=directlink[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/113530107257234925439/WartaGoldenaBocheniec?authkey=Gv1sRgCJCs5pim8YXiLw&feat=directlink#[/URL]
  24. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Izabela124.'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-itKGmDqDADM/TfhrS6afVYI/AAAAAAAAFDM/X9-bUCcYWEk/_DSC8237.JPG[/URL] jaka radocha :multi: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-oaiYczzjsCk/Tfhr2T5-fNI/AAAAAAAAFF0/JBmLBMR2wjY/_DSC8279.JPG[/URL] brudas :evil_lol: Witam się :smile:[/QUOTE] Hej :smile: [quote name='Kashdog']Za każdym razem kiedy Was odwiedzam Duffel jest ubłocony, mokry. Szczęściarz z niego :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Tak jakoś wychodzi :evil_lol: [quote name='magdabroy']Witam się w galerii ;-) :loveu: Boskie Po kąpieli błotno-piaskowej wygląda ślicznie :loveu:[/QUOTE] Witamy :smile: Wiem, wygląda przepięknie :loveu::evil_lol: [quote name='kavala']O! Duffel znowu brudny! Podoba mi się wasz styl, zawsze z psem :smile: Też mym chciała wychować Froda na nieodłącznego towarzysza podróży i przygód wakacyjnych :smile:[/QUOTE] Ja się staram wszędzie go zabierać, a on ma taki charakter, który to bardzo ułatwia. W zasadzie to ogólnie z goldenami łatwo się podróżuje, bo one szybko się przystosowują do nowych warunków. Zaraz napiszę więcej o wyjeździe, z którego wczoraj wróciliśmy. [quote name='Cavy'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-AUGoLuZwyw8/Tfhs6-nt1zI/AAAAAAAAFLE/Q8PQIApGHzM/_DSC8365.JPG[/URL] cóż to takiego? :hmmmm: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-NadKD8tAguk/Tfhs2tsrUxI/AAAAAAAAFKs/uEra8-9_gBw/_DSC8359.JPG[/URL] kochany, czyściutki piesek, tak jak pani lubi :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] Pajęczyna z rosą, fajnie wyglądała :smile: Pańcia może nie tyle lubi, co toleruje :cool3: [quote name='Kaja10014']Ale tu cisza :crazyeye:[/QUOTE] Byliśmy na wyjeździe ;-) [quote name='Sylwia K'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-nEkgcFLuaLs/TfhsLs7vpeI/AAAAAAAAFHk/-cKzN3KY6DA/_DSC8307.JPG[/URL] hehe fajne ujęcie[/QUOTE] ;-)
  25. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Amber'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-r-qx2eK0iVM/TfhtEEyv-BI/AAAAAAAAFLo/1sr8yHqxciw/s512/_DSC8374.JPG[/URL] Haha fajnie wyglądają przy tej Markowskiej lokomotywie ;)[/QUOTE] Też tak uważam :D [quote name='deer_1987']ostatnie pozowanko super :loveu:[/QUOTE] :) [quote name='dagaa111'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-fZpfvHkIV5I/Tfhs_GwiZuI/AAAAAAAAFLM/DHUh7Z95yCU/s512/_DSC8367.JPG[/URL] pies który jeździł koleją :D[/QUOTE] No akurat koleją jeszcze nie jeździł, ale może niedługo to nadrobimy ;) [quote name='Lucky.']wejść mogła tak o. ale bałam się o nią jak do tych łabędzi pobiegł, bo jednak było ich sporo i mogłu coś jej zrobić :)[/QUOTE] Aha, ja też się obawiam łabędzi, słyszałam o przypadku, kiedy jeden utopił psa :shake: [quote name='AgataP'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-ZULFN_eUroQ/TfhtDsYCzuI/AAAAAAAAFLk/i5ILEGoNgbI/s512/_DSC8373.JPG[/URL] od razu widać któremu pasuje pozowanie z ciuchcią :p[/QUOTE] [quote name='motyleqq']a może raczej który pies zna komendę zostań :evil_lol:[/QUOTE] No właśnie :D Duffel akurat bardzo dobrze zna tą komendę :) [quote name='kamila92']Fajne zdjęcia przy tej kolejce :) Skoro od piątku nic nie zjadł to jest sukces :D a tak btw to nie wiem jak ludzie mogą coś takiego wyrzucać:shake:[/QUOTE] Dzięki :) Jakoś ostatnio nic nie zjada, ale to pewnie też kwestia tego, że nic atrakcyjnego nie jest wyrzucane, jak ktoś wywali jakąś padlinę czy coś w tym rodzaju to w sumie się mu nie dziwię, że nie może się powstrzymać przed skosztowaniem... [quote name='ania90']piekny Duffel:) zapraszam do nas:)[/QUOTE] Dzięki :)
×
×
  • Create New...