-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1997.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1998.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2005.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2026.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2029.jpg[/img]
-
[img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1992.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1994.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1996.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2108.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2109.jpg[/img]
-
[img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1967.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1978.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1980.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1982.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1986.jpg[/img]
-
[img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1886.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1889.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1923.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1925.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1929.jpg[/img]
-
[img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1825.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1826.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1878.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1881.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1885.jpg[/img]
-
Ukradzione od Amber zdjęcia z wczorajszego spaceru nad Wisłą :cool3: [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1771.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1786.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1796.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1798.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1812.jpg[/img]
-
[quote name='Avaloth']Ale mieliście spacer fajny :smile: Wróciłam z Wawy w sobotę i jestem zakochana:loveu: btw patrzyłam na każdego mijanego goldena, zbyt wiele ich nie było, i żaden nie był Dufflem niestety :evil_lol:[/QUOTE] Fajny, fajny :smile: Czytałam w Twojej galerii :diabloti: Ale nie za bardzo wiedziałam, co napisać, więc tylko czytałam :lol: Nie w naszych rejonach byłaś ;-) [quote name='Justa']Wniosek jest taki, że na jakim etapie człowiek by nie był to i tak zawsze będzie narzekać :-P[/QUOTE] Dokładnie tak ;-) [quote name='Avaloth']Nie miałam ani pół grama czasu niestety, byłam tylko 3,5 dnia, koncerty, krótkie zwiedzanie, zresztą nie byłam sama, i bez psa ;-) następnym razem :-D[/QUOTE] Wakacje jeszcze trochę potrwają :-D [quote name='zaba14']Powodzenia na nauce !! :smile: Ja zdawałam w lutym i proszę już smigam autkiem :smile: super sprawa :P nie ma co żałować !! :smile: to od kiedy zaczynasz kurs? :smile:[/QUOTE] Dzięki ;-) Kurs zaczęłam we wtorek, na razie teoria...W sumie nawet ciekawe rzeczy, chociaż zależy co ;-) Mam nadzieję, ze też mi tak dobrze pójdzie jak Tobie :smile: [quote name='dianusia921']Hej :lol: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-QkcS4BuOocU/TejEOXpetHI/AAAAAAAAE3E/dJJ3NFABQcg/_DSC9101.JPG[/URL] ależ szczęśliwe psy ! :lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-2W_9ZkqweBs/TejEyGDI7-I/AAAAAAAAE6c/AOZo3O-PohE/_DSC9161.JPG[/URL] jaki szczęśliwy że dorwał taką zdobycz :lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-BwjQYQG1ncU/TejDr_--nMI/AAAAAAAAEz8/dqhmNBCeZBc/_DSC9039.JPG[/URL] hahaha niezłe miny Jari robi :evil_lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-5F2105ZyUlc/TejDzDc4lxI/AAAAAAAAE0o/i98zM1FW-uA/_DSC9052.JPG[/URL] :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-93NxKPsFCmk/TejD62m976I/AAAAAAAAE1g/iqeRSHKtMbE/_DSC9068.JPG[/URL] :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-3zdAjlX5h-Q/TeZfxuZ2qVI/AAAAAAAAEhg/uFtsRlNvGD4/s512/_DSC8000.JPG[/URL] piekności :loveu: Pozdrawiamy!![/QUOTE] Hej :smile: Dzięki za miłe komentarze ! :smile: [quote name='Avaloth']Ewa, co tak zamilkłaś ? :P[/QUOTE] Jestem, ale przez te upały nie mam na nic siły...I jeszcze teraz ten kurs na prawo jazdy zaczęłam...Chciałabym pojechać nad wodę albo coś, ale na razie nie ma szans niestety...
-
[quote name='Amber']Akcja zaczyna się w 1:37 :lol:[/QUOTE] Akcja trwa cały czas :eviltong: Oni tak właśnie się bawią :cool3: [quote name='Justa']Ja pamiętam jak w samotności szłam po wyniki mojej matury, a to już 4 lata.. ;) A teraz studia i .. sama zobaczysz jak to będzie :p[/QUOTE] Z jednej strony nie mogę się już doczekać, z drugiej trochę się obawiam ;) [quote name='awaria']Studia to nic, praca to dopiero horror :diabloti: Miło było was spotkać (chociaż na chwilę ;) ). Duffel jest chyba moim ulubionym goldenem :lol:[/QUOTE] Nie ma to jak pocieszenie :evil_lol: Nam też było miło :) [quote name='Amber']Ja wolę pracę szczerze mówiąc, bo przynajmniej się zarabia :evil_lol: Na studiach dobijają mnie co "ciekawsi" wykładowcy, albo co "mądrzejsze" koleżanki. No i oczywiście nieśmiertelna pani z dziekanatu :evil_lol: Brrr jak ja tego nie znoszę :diabloti:[/QUOTE] [quote name='kalyna']i tutaj się w 100% zgadzam.. ostatnio wykładowcy chcą wpisy robić i się okazało, że indeksy nie są gotowe do odbioru, po kilku miesiącach przeleżanych na półce... i stara gadka, że sesja się nie zaczęła jeszcze a my już indeksy wołamy, a nas poganiają wykładowcy... fakt praca jest lepsza, bo przy najmniej coś robisz, a nie siedzisz na wykładach co są nudne i pomalutku zasypiasz... :( w tym semestrze zdarzyło mi się to 2 razy :D[/QUOTE] No właśnie... [quote name='AgataP']eh a mi już tęskno za studiami, chociaż obronę mam za 3 tygodnie;) więc nie narzekać, tylko cieszyć się i korzystać ze studiów :evil_lol: szybko zleci...[/QUOTE] Powodzenia życzę !!!
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Ewa&Duffel replied to łamAga's topic in Foto Blogi
Ciężko się żyje w te upały, i ludziom, i psom... -
Tutaj są fizjologi, ale Chopo [url]http://pelna-miska.pl/pl/c/CHOPo-kagance/151[/url] i tu [url]http://www.ipo-sklep.pl/index.php?d=szukaj&szukaj=kaganiec&x=0&y=0&szukaj_opis=1[/url]
-
W ogóle to warto zainwestować w taką obrożę [url]http://www.eko-pies.pl/pl/c/DUBLIN-DOG-100-wodoodporne-polimerowe-obroze/2[/url] Fakt, trochę kosztują, ale są naprawdę świetne. My mamy taką od września i nadal wygląda jak nowa, a przeszła już naprawdę sporo :evil_lol: I nie ma kłopotów z praniem czy mechaceniem się, w razie zabrudzenia wystarczy przetrzeć szczotką z wodą i mydłem i już czyściutka.
-
[quote name='kavala']A czy parciane nie wpijają się w szyję?[/QUOTE] Nie ;) Są w większości miękkie, więc komfortowe dla psa i można je wyregulować tak, żeby były w miarę luźne. Mi się skórzane podobają, ale tak szybko się niszczą, że szkoda pieniędzy :-( Mamy jedną skórzaną z Wozy, śliczną i bardzo elegancką. Zakładam tylko na specjalne wyjścia np. do miasta, nigdy do wody czy do błota, a i tak się już zniszczyła, ściemniała, wytłaczanego wzorku prawie nie widać...
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Ewa&Duffel replied to łamAga's topic in Foto Blogi
Duffel też nie przepada za lecącą wodą, podczas kąpieli w wannie stoi nieruchomo jak posąg i wygląda jak kupka nieszczęścia :evil_lol: A jak w ogrodzie chcemy go polać wodą z węża, to ucieka :cool3: W ogóle trochę mu się odmieniło z tą wodą, uznaje w zasadzie tylko taką, w której da się pływać, do płytkiej wejdzie, pobrodzi chwilę i wychodzi, szybko mu się nudzi ;) -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
Ewa&Duffel replied to kajkoowa's topic in Galeria
Ale mina :evil_lol: Biedny Sopel chyba nie bardzo wie, o co chodzi :lol: [url]http://img543.imageshack.us/img543/3514/dsc9940b.jpg[/url] Boskie :loveu:Dosłownie jak pocztówka...Uwielbiam zdjęcia na sianie, a tutaj jeszcze niebo ma taki wspaniały, soczysty odcień :loveu: [url]http://img24.imageshack.us/img24/3747/dsc9969v.jpg[/url] -
Moim zdaniem skórzane nie są zbyt praktyczne, szczególnie jeśli pies często przebywa w wodzie i ogólnie ma zamiłowanie do brudzenia się ;) Parciane są dużo wygodniejsze, mokre szybko wysychają, a jak są brudne, to wystarczy umyć szczotką z wodą i mydłem. Ja jestem bardzo zadowolona z Rogzów, Red Dingo i Lupine. Nie dość, że ładne, to wytrzymałe.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
To najlepsze :D [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_1832.jpg[/url] Ale wszystkie zdjecia świetne, czekam na ciąg dalszy ;) -
Ale on już duży jest :-o One strasznie szybko rosną... Pięknie wygląda w mleczach :) A na tym zdjęciu taki poważny :loveu: [url]http://img193.imageshack.us/img193/417/portretf.jpg[/url] Nie farbuje wam ta obroża ? To nie jest Dingo ? Bo my mieliśmy właśnie taką, jak Duffel był mały, i po kąpieli całą szyję miał czerwoną :roll:
-
Po głębszym zastanowieniu się postanowiłam sprzedać obrożę Lupine w jesienne liście, także tłumy chętnych zapraszam na PW :diabloti:
-
I ja dołączam do trzymania kciuków, na pewno dasz radę !!!:kciuki:
-
Mam sporo zdjęć, ale szczerze mówiąc nie za bardzo mi się chce je wstawiać, tak wiec tylko filmik z wczorajszej zabawy Duffla i Brutusa :D [URL]http://www.youtube.com/watch?v=YoOP6kfUXPw[/URL]
-
[quote name='Bonsai']Prawko fajna rzecz, tylko jeszcze auto swoje trzeba mieć. :evil_lol: A z tym już gorzej. :eviltong: Po Warszawie fajnie się jeździ! Wiem, niepopularny pogląd, ale mi się podoba ta miejsca dżungla na drogach. Tu się trzeba wepchnąć, tam przesmyknąć, pomyśleć jak ominąć korki... ;) Choć fakt, że w godzinach szczytu to autem raczej nie jeżdżę, bo i po co, jak jest tak dobra komunikacja miejska.[/QUOTE] Mam obiecany samochód, jak uda mi sie zdać prawko, także motywacja jest :lol: W sumie to sama jestem bardzo ciekawa, jak mi sie będzie jeździło, chociaż też się trochę obawiam, że okażę się totalnym głąbem :evil_lol: No ale na razie tylko teoria, to jakoś zdam :evil_lol: [quote name='deer_1987']No to powodzenia![/QUOTE] Nie dziękuję ;) [quote name='Amber']No to gratulacje :). Tylko pamiętaj, żeby jak już zaczniesz kurs to robić go do końca bez przerw. Bo potem się wychodzi z wprawy i jest trudniej. Trzymam kciuki za zdanie za pierwszym razem... Po sobie wiem, że to możliwe ;) [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-bd--gv87Qxg/TejEDqxVv5I/AAAAAAAAE2U/HTArxvCkyT8/_DSC9085.JPG[/URL] Na tym ujęciu wygląda to tak, że Jariego nie ścigają tylko Etna z Ivanem ale również te ciężarówki :lol:[/QUOTE] Gratulować to będziesz jak zdam :diabloti: Wiem, wiem, muszę tak zrobić właśnie. Mam wielką nadzieję, że uda mi się zdać, żeby jeszcze trochę pojeździć w te wakacje ;) [quote name='Sylwia K']wow, zazdroszczę spotkania psiaki się chyba mega wyszalały[/QUOTE] Oj tak :D Chociaż mój był wyjątkowo spokojny jakoś... [quote name='Paula03']Spacerek chyba udany, sądząc po minach psów ;) Fajnie, że zapisałaś się na kurs prawa jazdy, może kiedyś przyjedziesz do Łowicza :eviltong:[/QUOTE] Może :D Jak zdam, to planuję jeździć i jeździć :evil_lol: [quote name='Marta_Ares']kolejne spacerki z nowymi kolegami:loveu: bardzo zazdrościmy tak zróżnicowanego towarzystwa:cool3: powodzenia na kursie, niech Ci sie trafi jakiś mily przystojny instruktor, przyjemniej sie wtedy jezdzi:evil_lol: [/QUOTE] Wy też macie fajnie :eviltong: Zobaczymy :cool3: [quote name='Amber']Ja jeździłam z instruktorką :eviltong: Nie chciałam szczerze faceta bo chodzi fama, że czasami są zbyt mili dla kursantek :lol:[/QUOTE] [quote name='Marta_Ares']ja jeździłam z 2 facetami a pozniej z żoną jednego z nich:D ogólnie wszystkich bardzo dobrze wspominam[/QUOTE] [quote name='Bonsai']Ja tam ogólnie wolę facetów we wszystkich sferach życia :eviltong: , w tym gdy ktoś ma mnie uczyć, wolę, by był to facet. Kobiety nie potrafią do mnie dotrzeć. :shake: Mężczyźni są konkretni, zdecydowani, pewni siebie.[/QUOTE] Mi raczej wszystko jedno, to chyba i tak bardziej zależy od charakteru konkretnego człowieka, niż od płci ;) [quote name='Justa']Piękne spacerkowe fotki ! :loveu: I zazdroszczę, że już po maturze i wole masz ! [/QUOTE] Dzięki ! Ja też się bardzo cieszę, w ogóle strasznie szybko to zleciało, jeszcze niedawno tak się przejmowałam tą maturą, a teraz już dawno po, niedługo wyniki będą... [quote name='kavala']Mnie też. O to, że masz z kim spacerować i że Duffelek tak ładnie pływa.[/QUOTE] Frodo też zacznie, nie martw się :D
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber'] Dziś w ogóle Jari nie ma szczęścia do spacerków. Rano musiałam wstać wcześniej niż zwykle bo miałam egzamin na 8:00 a musiałam przecisnąć się przez pół miasta w korkach, więc Piko wyszedł tylko na siusiu i kupę na smyczy (zgroza! :diabloti:), jak wróciłam byłam tak padnięta, że też nie szłam nad Wisłę, tylko na pobliski sralnik ;), zresztą było tak gorąco, że można było udaru dostać. No i teraz wychodzę... I słyszę, że zaczyna grzmieć. No nic mówię sobie, trzeba psa wybiegać, ale jak w połowie drogi grzmotnęło tak, że mnie uszy zabolały, to postanowiłam jednak wrócić. No i teraz pada :roll: a Jari łazi po mieszkaniu i nie może sobie miejsca znaleźć.[/QUOTE] Ja właśnie na wieczór planowałam długi spacer, bo w ciągu dnia to ani ja, ani pies nie mamy zbytnio ochoty spacerować, a tu jak na złość burza się rozszalała :shake: -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
Ewa&Duffel replied to kajkoowa's topic in Galeria
Wiesz, odnośnie tych klubów to też nie jest tak łatwo. Ja akurat nie bardzo bym mogła chodzić na kurs, głównie dlatego, że wszystkie kluby mam daleko i często miałabym problem z dojazdami. Poza tym zajęcia są w weekendy, a nie każdy weekend mam wolny, więc też by przepadały. Szkoda, że np. w parkach nie ma po prostu takich ogólnodostępnych torów, na których każdy może poćwiczyć. Jaki piękny portrecik Kati :loveu: [url]http://img534.imageshack.us/img534/7258/dsc9885.jpg[/url] Wow, udało Ci się uchwycić tą niebieską ważkę ! Ja od dawna na nie poluję z aparatem, niestety bezskutecznie... [url]http://img197.imageshack.us/img197/5641/dsc9874j.jpg[/url] Ale z nich ładna para i jak pozują :loveu: [url]http://img687.imageshack.us/img687/4283/dsc9904m.jpg[/url] -
[quote name='motyleqq']bo one są super, te tasiemki :) [URL="http://www.farbenmix.de/shop/Ribbon/Retro-Webband-strahlend-hell::10662.html"]http://www.farbenmix.de/shop/Ribbon/...ll::10662.html[/URL] [URL="http://www.farbenmix.de/shop/Ribbon/Helga-and-friends-Webband::10434.html"]http://www.farbenmix.de/shop/Ribbon/...nd::10434.html[/URL] [URL="http://www.farbenmix.de/shop/Ribbon/Eulenreigen-Webband::10236.html"]http://www.farbenmix.de/shop/Ribbon/...nd::10236.html[/URL] [URL="http://www.farbenmix.de/shop/Ribbon/Miss-Kitz-Webband-rot::9674.html"]http://www.farbenmix.de/shop/Ribbon/...rot::9674.html[/URL] [URL="http://www.farbenmix.de/shop/Ribbon/EASTWIND-Webband::9287.html"]http://www.farbenmix.de/shop/Ribbon/...and::9287.html[/URL] [URL="http://www.farbenmix.de/shop/Ribbon/Herzilein-Band::7573.html"]http://www.farbenmix.de/shop/Ribbon/...and::7573.html[/URL] może ktoś chce na pół którąś?[/QUOTE] Nie lubię Cię :diabloti: Tej [url]http://www.farbenmix.de/shop/Ribbon/Helga-and-friends-Webband::10434.html[/url] też nie widziałam wcześniej...Ale nie, 4 nowe obroże to już za dużo :diabloti:
-
[quote name='kavala']Właśnie mamy problem z częstotliwością przebywania nad wodą Do kąpielisk trochę daleko, a w miejskim parku jest mały zalew, tylko nie wiem czy pies tam mógłby pływać. Muszę popytać straży miejskiej. Ale obawiam się, że nie, bo przecież [B]w parkach raczej zawsze psy muszą być na smyczy.[/B][/QUOTE] Wcale nie :eviltong::evil_lol: Mój prawie zawsze jest luzem i w parkowym basenie też się kąpie;) Parę razy SM przechodziła obok i tylko się uśmiechnęli ;) Na pewno Frodo się powoli przekona do pływania, Duffel za pierwszym razem też niechętnie wchodził głębiej. Za to podczas drugiego kontaktu z wodą spotkał się ze swoim bratem i jak zobaczył, że on pływa, to też od razu zaczął szaleć :D