-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Witamy się po małej przerwie ;) Zaległości zdjęciowe nadrobione, przy fotkach ze wspólnej zabawy jak zwykle nieźle się pośmiałam, a te z sesji są świetne :loveu: Starówka genialnie się nadaje do takich pozowanych ujęć :) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Wszystkie zdjęcia świetne, ale oni szaleją razem, naprawdę się dobrali :cool3: Tego to jeszcze nie było-noszenie na barana :evil_lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_4132.jpg[/url] -
Bo w Polsce to chyba taka mentalność jest-duży pies, to kolce. Ludzie się nawet specjalnie nad tym nie zastanawiają, kupują z przyzwyczajenia i tyle.
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Ewa&Duffel replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Oj bez przesady, my chodzimy czasami na taką psią polankę, biega tam kilkanaście psów różnych ras i rozmiarów (m.in. sznaucer olbrzym, sznaucer miniaturowy, malutki kundelek,labrador,golden,tosa inu,bokser,jack russel terrier,Onek) i jakoś żaden z małych psów się nie boi dużych, wręcz przeciwnie, aż miło popatrzeć jak się razem bawią-np. kundelek wielkości głowy tosy szaleje z nią bez żadnych obaw ;) -
Pięknie Lilo w tej obroży, naprawdę jej pasuje ten odcień :loveu:
-
[quote name='Agnes']omg... cyt. i tyle na ten temat:roll::roll::roll:[/QUOTE] A wynika z tej wypowiedzi, czy te zrywy są silne ? Bo każdy pies dysponuje inną siłą, u jednego 'zryw' będzie taki, że ledwo napnie smycz, a inny nagle wyrwie do przodu.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Ale słodziak :loveu::diabloti: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_3825.jpg[/url] Pięknie Ci to makro wyszło ! Kto by pomyślał, że mucha z bliska jest nawet dość ładna :cool3: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Macro/DSC_3834.jpg[/url] -
Są do 65 kg [URL]http://allegro.pl/flexi-comfort-compact-large-3-5m-tasma-do-65-kg-i1631750700.html[/URL] Albo zwykłe do 60 kg [URL]http://allegro.pl/smycz-flexi-classic-compact-l-5m-tasmowa-do-60kg-i1664555956.html[/URL] [quote name='Asia&Luna'] [B]Ewa&Duffel[/B], ja prowadzę swoją na flexi do 65kg i nie widzę problemu,że suka nie czuje się komfortowo bądź nie daje sobie rady z wyciągnięciem taśmy[/QUOTE] To na pewno zależy od psa, mój pies waży około 37 kg i nie za bardzo chciał chodzić na flexi maxi (8 m taśma, do 50 kg), jeżeli była przypięta do obroży.
-
Moim zdaniem dla psa ważącego 21 kg flexi do 35 kg spokojnie wystarczy, bez przesady, no chyba że jakoś strasznie się szarpie czy ma gwałtowne i silne zrywy. Następny rozmiar to flexi do 50 kg, taśma/linka już dużo ciężej chodzi (znaczy trzeba więcej siły, żeby wyciągnąć) i Nuka może nie czuć się zbyt komfortowo na takiej smyczy.
-
Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)
Ewa&Duffel replied to *Monia*'s topic in Galeria
Nam wczoraj wieczorem też lis przebiegł drogę...Mieszkam na ulicy domków jednorodzinnych i 'dobroduszne' sąsiadki wywalają na pola resztki jedzenia, stąd obecność dzików, lisów i jakiegoś miliona kotów :roll: -
Taki szczeniak to nawet podobny do goldena, później już będzie zdecydowanie inny :D Zdolna jest :cool3: [url]http://images8.fotosik.pl/2147/a42a2e6e564f8a85.jpg[/url] A tu jaka dama :loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/2147/5df784e671a7880b.jpg[/url]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-r-qx2eK0iVM/TfhtEEyv-BI/AAAAAAAAFLo/1sr8yHqxciw/s512/_DSC8374.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-TD7xUqeg_j0/TfhtE8yNjSI/AAAAAAAAFLs/bQOT86idG7Y/s512/_DSC8375.JPG[/img] Koniec :)
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-agB2eiUllWc/TfhtAqHWJcI/AAAAAAAAFLU/Llndd4GOYgE/s512/_DSC8369.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-LRrEZH6zqwM/TfhtBOXXc9I/AAAAAAAAFLY/H6akDSAlfmQ/s512/_DSC8370.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-UAzY6cIXC3g/TfhtCMT_zHI/AAAAAAAAFLc/bU8hNqait5Q/s512/_DSC8371.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-q0tb9HBQ4vQ/TfhtCyNunMI/AAAAAAAAFLg/QBu4EfgzTY0/_DSC8372.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ZULFN_eUroQ/TfhtDsYCzuI/AAAAAAAAFLk/i5ILEGoNgbI/s512/_DSC8373.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-Yy3FMzClY_g/Tfhs6POTTrI/AAAAAAAAFLA/Gb0rqR23qwg/_DSC8364.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-AUGoLuZwyw8/Tfhs6-nt1zI/AAAAAAAAFLE/Q8PQIApGHzM/_DSC8365.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-MAfQCFUTBfQ/Tfhs-vcYxtI/AAAAAAAAFLI/VBySn0bp3FE/s512/_DSC8366.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-fZpfvHkIV5I/Tfhs_GwiZuI/AAAAAAAAFLM/DHUh7Z95yCU/s512/_DSC8367.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-k_TJo3uRx-Y/Tfhs_x1XleI/AAAAAAAAFLQ/Kf0cTlcgMAo/_DSC8368.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-NadKD8tAguk/Tfhs2tsrUxI/AAAAAAAAFKs/uEra8-9_gBw/_DSC8359.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Tyq4jdYc4q4/Tfhs3OKXy3I/AAAAAAAAFKw/VGq4a4kNcuA/s512/_DSC8360.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-079v7V3pTt8/Tfhs3kl5ipI/AAAAAAAAFK0/SnqKTUJAynY/_DSC8361.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-yp7uSiiP0JQ/Tfhs4CuOBZI/AAAAAAAAFK4/auFJpjtCUhc/_DSC8362.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-6_1SSsNid54/Tfhs5fBUTWI/AAAAAAAAFK8/Dx8S3sAOIDQ/_DSC8363.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-2Bxta2KqSkI/Tfhsyu9sEcI/AAAAAAAAFKY/xfzG3JZMGXY/_DSC8353.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-SqOm0ul1M9U/Tfhszi-mzaI/AAAAAAAAFKc/AZeL6IaUrps/_DSC8354.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-_NqgRKtXDXE/Tfhs0XVcaxI/AAAAAAAAFKg/mxir8QnJ8ws/_DSC8355.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ncPygMJKU0s/Tfhs1LFQqxI/AAAAAAAAFKk/OPnrZR8ncho/_DSC8357.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Tcrk_gwWXmQ/Tfhs2Hy_0aI/AAAAAAAAFKo/PGcT2tRQaNs/_DSC8358.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-CO6A4CMEgAI/TfhsulYpBMI/AAAAAAAAFKE/MjHNio_OOT0/_DSC8347.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-D7UPfbZWSMs/TfhsvqSK3lI/AAAAAAAAFKI/tX5OcHKorCM/_DSC8348.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-CJG2XM7j-Rk/TfhswoKiMqI/AAAAAAAAFKM/aKI5p__Kytk/_DSC8350.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-HW3-D28bIU0/TfhsxL2EkQI/AAAAAAAAFKQ/RYMKc1smsco/_DSC8351.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-70bk-vkN1ZQ/Tfhsx4W7lJI/AAAAAAAAFKU/NI7XfZjVqVk/_DSC8352.JPG[/img]
-
[quote name='deer_1987']Widac potrzeba jest na czarne goldeny :razz:[/QUOTE] Możliwe :D [quote name='sator_k_']Duffel skojarzył mi się z indianinem wymalowanym w jakieś barwy bojowe :D[/QUOTE] O tym nie pomyślałam, może on chce się maskować :cool3: [quote name='kavala']Właśnie pokazałam mojej córce zdjęcia brudnego Duffela, a ona na to: O, mamuś już sobie wyobrażam jak ty byś panikowała gdyby Frodo tak zrobił.:cool3:[/QUOTE] Chyba wcale byś nie panikowała...no może za pierwszym razem :cool3: potem to już standard jest :lol: [quote name='Lucky.']super te zdjęcia! powiedz mi czy to jest uciązliwe, że Duffel musi do każdej wody wejść? ja dzisiaj się bałam, że mi Megi do morza wejdzie, raz chciała do wody za łabędziami pobiec, głuchy pies nagle mi się zrobił... ale jakoś ją odwołałam[/QUOTE] Dzięki :) Ale Duffel wcale nie ma tak, że koniecznie musi wejść do każdej wody, na mój wyraźny zakaz odpuszcza. Jest wodnym maniakiem, ale nie aż takim, żeby na widok wody totalnie głuchnąć ;) A czemu nie mogłaby wejść do morza ? :) [quote name='kalyna']to każdy spacer tak wygląda, że on taki "czysty" jest? może on ma jakieś kompleksy :D[/QUOTE] Zależy gdzie idziemy, ale bez przesady, nie każdy spacer ;) [quote name='kamila92']Ahh ten czyścioch :eviltong: super fotka :) - [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-uWEf5Pm-UWU/TfhsjWr9VCI/AAAAAAAAFJM/C-znxAVo8Rs/_DSC8333.JPG[/URL] ogon najlepszy ;) Eh współczuje Ci ,ze tak się zachowywał :shake: Wywalone, ugotowane zwłoki zwierzęcia? masakra jakaś...:roll:[/QUOTE] Nie wiem dokładnie, co to było, ale wyglądało obrzydliwie, cały szkielet i obok tego mięso :shake: Całe szczęście Duffel tylko trochę skosztował, bo od razu zauważyłam i zareagowałam. Zaczęłam z nim teraz intensywnie powtarzać komendę "fe" i jak na razie same sukcesy, od tego piątku nic nie zjadł :) [quote name='dOgLoV']Wszystkie zdjęcia super ale to mnie powaliło [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-cdEppjLT_5I/TfhspsrVcrI/AAAAAAAAFJs/Be3tZpH4blw/_DSC8341.JPG[/URL] :evil_lol: pokazałam to zdjęcie mamie i usłyszałam " oooooooooooo matko boska" :evil_lol: od razu przypomina mi sie film Bethoven jak utaplany w błocie leży na pościeli ,Duffel spokojnie mógł by być jego kopia :evil_lol:[/QUOTE] Taki strasznie brudny to on nie był, ale najgorsze, że to jakoś wcale nie chciało się wykruszyć, jakoś tak się wtopiło w sierść i w domu musiał zostać wykąpany z użyciem szamponu :cool3: Ostatnia porcja zdjęć znad Kruczka [img]https://lh3.googleusercontent.com/-NysY0ne4-k4/TfhsqaMhW7I/AAAAAAAAFJw/UJlOjW2LAAI/_DSC8342.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-6BCcIGkW-Bs/TfhsrbeOu5I/AAAAAAAAFJ0/8bLlKXtTEUM/_DSC8343.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-6_z5rVz6a8E/TfhssDlB4SI/AAAAAAAAFJ4/fbewhNdGeaM/_DSC8344.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-OJsZ7QUmYJE/Tfhss_m37hI/AAAAAAAAFJ8/V3XUuWJGotM/_DSC8345.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-b22XG_Cm2Ts/Tfhstz-pDUI/AAAAAAAAFKA/Q9adz7sN_Mk/_DSC8346.JPG[/img]
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='awaria']guess what? you will be next. :evil_lol: [URL]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_3758.jpg[/URL][/QUOTE] Faktycznie idealnie pasuje :lol: Czułe objęcia :diabloti: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_3667.jpg[/url] Czyżby Jari prosił do tańca ? :cool3: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_3752.jpg[/url] -
Twój zaciesz najlepszy :evil_lol: A tak na poważnie, to moim zdaniem świetnie wam idzie, widać, że Satorowi sprawia to przyjemność i to chyba najważniejsze, nawet jeżeli nie wszystko wychodzi ;)
-
Obiecane zdjęcia [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/7852/dsc00310tu.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/898/dsc00311tg.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/2561/dsc00312z.jpg[/IMG] Porównanie z Rogzem XL [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7898/dsc00313m.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2089/dsc00314eu.jpg[/IMG]
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Ewa&Duffel replied to łamAga's topic in Foto Blogi
Widocznie Abbe kwiatek się nie spodobał :diabloti: -
[quote name='vege*']Ma ktoś może flexi taśmę do 35 kg i mógłby mi zrobić zdjęcie karabińczyka np. z rogzem roz. L? Albo chociaż powiedzieć czy jest masywny i wytrzymały?[/QUOTE] Ja mam taką flexi, niestety zdjęcia dziś nie zrobię, bo aparat pojechał na wycieczkę ;) Karabińczyk nie jest duży, ale moim zdaniem mocny i dość wytrzymały.
-
To zdjęcie jest rewelacyjne ! A Megi jak zawsze śliczna :loveu: [url]http://img195.imageshack.us/img195/5449/dsc1837s.jpg[/url]
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Co takiego żółtego ma Jari na nieśmiertelniku ? [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_3632.jpg[/url] W ogóle wyszedł na tym zdjęciu jak taki dzieciak, nieporadny :cool3::loveu: