Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. [quote name='agamer']Szkoda,że się boi..pewnie po zabawach z moim zmienił by zdanie, bo moj Choco boi sie wszystkich psów (na poczatku znajomosci) a potem to szaleje ;)[/QUOTE] Duffel ogólnie boi się wszystkich większych od niego psów, jak ostatnio zobaczył ogromnego doga niemieckiego to aż się za mnie schował. Ale myślę, że gdyby poznał takiego psiaka, z którym może się pobawić, to by pewnie zmienił zdanie, jak na razie nie było takiej możliwości.
  2. [quote name='Amber']Kung-Fu Panda :evil_lol:[/QUOTE] Dokładnie to samo chciałam napisać :lol:
  3. Witamy :) Choco jest przepiękny, uwielbiam niufki :loveu: Niestety mój pies się ich boi, co raczej wyklucza na razie psa tej rasy... Śliczny królik, szkoda, że tak się skończyło :( Ja mam 2 króliczki (w zasadzie jedna jest brata, ale tylko w teorii ) i niestety w niewielu miejscach w domu mogą biegać luzem, bo też lubią zjadać różne dziwne rzeczy :roll:
  4. Etna :loveu: [url]http://img21.imageshack.us/img21/5240/98268217.jpg[/url] [quote name='motyleqq'] no cóż, zaśmiałam się w duchu, a na koniec też dostałam gratis, miskę na wodę na spacerki z Dog Chow, taką jak ma Ewa i jaką chciałam mieć :)[/QUOTE] No proszę, jak Ci się poszczęściło :cool3: [quote name='Marta_Ares'] widziałam, ze pisaliście o tych gryzakach z dingo, sama sie nad nim zastanawiam, wytrzymuje szarpanie?? pływa??[/QUOTE] Szarpanie dość intensywne wytrzymuje długo, my użytkujemy te gryzaki od roku prawie, jeden wytrzymał kilka miesięcy, teraz mamy drugi i co prawda rzadziej używany, ale jak na razie trzyma się świetnie :) Ale czy pływa, to nie wiem...
  5. [quote name='kavala']A pies po kastracji nadal znaczy?[/QUOTE] Zdecydowanie mniej, przynajmniej u nas tak jest. Kiedyś Duffel na spacerze co chwila podnosił nogę, teraz sika przeciętnie 3-4 razy, no chyba, że sporo wody się opije, to wtedy więcej ;)
  6. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Avaloth']Jakie mieliście ładne towarzystwo :loveu: i to czekoladowe i to drugie, cuda :loveu: Co do prawka ja właśnie zaczynam od poniedziałku :) to już wiem że muszę sobie poduszkę skombinować :D[/QUOTE] :loveu: Ja nie wiem czemu, ale strasznie chce mi się spać na tych filmach, dzisiaj też oczy same mi się zamykały :lol:
  7. Jak na razie bawią się super, ciekawe, ile to jeszcze potrwa :cool3: Julek też tak lubi wodę, czy trochę mniej ?
  8. Świetne zdjęcia, Sator taki uśmiechnięty :) Ja już nie muszę wam zazdrościć, na początku lipca zaczynamy trenować :D
  9. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Sylwia K']a gdzie będziesz zdawać egzamin? ja to juz kurde 4 raz oblałam niedawno:oops:[/QUOTE] Kurs mam w Warszawie na Odlewniczej (Żerań) i tutaj jest też ośrodek egzaminacyjny. To próbuj dalej ! Ja tam nawet nie liczę, że za pierwszym razem zdam, ale zamierzam próbować do skutku :cool3: [quote name='agamer']Super psiak! Cudowny :)[/QUOTE] Witamy i dziękujemy :loveu: [quote name='dOgLoV']i tak odwazna jestes bo ja sie boje nawet podejśc do prawa jazdy :evil_lol:[/QUOTE] Oj tam, nie ma się czego bać :eviltong: [quote name='kavala']Tu mi wygląda jak bóbr. który buduje żeremie ;)[/QUOTE] :cool3:
  10. Świetne zdjęcia z wystawy :) Fajnie tak sobie pooglądać tyle różnych ras :)
  11. Ginny wygląda naprawdę świetnie, strasznie fajny ma kolor :loveu: Ta sztuczka naprawdę robi wrażenie :) [url]http://img685.imageshack.us/img685/231/img4338pw.jpg[/url] Tośkowe oczy jak zwykle hipnotyzują :loveu: [url]http://img269.imageshack.us/img269/4214/img4360zi.jpg[/url]
  12. Nasza nowa adresówka, nieśmiertelnik [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/200/dsc09195ly.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1383/dsc09195ly.jpg[/IMG][/URL] Wygląda bardzo porządnie, myślę, że powinna być najtrwalsza.
  13. Haha jaka mina :lol: [url]http://i53.tinypic.com/105xve0.jpg[/url] Lasti chyba wygodnicki jest, tak się mości na tym łóżku :cool3: U nas też upały, ciężko na jakiś porządny spacer iść, no chyba, ze w pobliżu wody, to jeszcze pies jakoś daje radę.
  14. [quote name='Amber'] A do jakiej wielkości ci je zmniejszyć? I podaj jeszcze raz maila jak możesz ;)[/QUOTE] Ja bym wolała jak największe, ale jak Ci będzie wygodnie ;) [email][email protected][/email] [quote name='wilczy zew']Byłaś z psiakiem u weta? Może to być serce.[/QUOTE] To do mnie ? Jeśli tak, to Duffel miał niedawno robione badania i wszystko jest w porządku.
  15. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Bonsai']A gdzie byłyście?[/QUOTE] Nad Wisłą na Tarchominie (Nowodwory) :)
  16. A w zimę będziecie chciały lata :eviltong::cool3:
  17. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Amber']:crazyeye: Aaaaale piękne zdjęcia, masz talent dziewczyno... no jedne z ładniejszych jakie kiedykolwiek widziałam... :lying: :evil_lol: :diabloti: :evil_lol:[/QUOTE] Ktoś inny ma tu talent :eviltong:
  18. Świetne zdjęcia, a w tych Dufflowych to się zakochałam :loveu: Koniecznie musisz mi je przesłać na e-maila, mogą być zmniejszone ;) Ukradłam sobie do galerii, mam nadzieję, że się nie obrazisz :cool3: [quote name='sator_k_'][URL]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2211.jpg[/URL] Co ten Duffel taki emo się zrobił? :evil_lol:[/QUOTE] Haha :diabloti: Duffel generalnie bardzo kiepsko znosi w tym roku upały, w ogóle nie ma energii, najchętniej by spał cały czas :-( Jedynie nad wodą odżywa... [quote name='motyleqq'][URL]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2276.jpg[/URL] jak ona pięknie skacze :loveu: chcę już frisbee i agility :loveu:[/QUOTE] No, predyspozycje ma na pewno :D Ale jeszcze trochę poczekać musicie ;) [quote name='awaria']Duffel przeżywa kryzys wieku średniego :D [/QUOTE] Dopiero 4 lata będzie miał we wrześniu :eviltong: [quote name='dianusia921'] [URL="http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2056.jpg"][/URL][URL]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2116.jpg[/URL] przystojny chłopak z Duffelka :loveu: [URL]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2211.jpg[/URL] jak ślicznie wygląda... taki stęskniony wypatruje czegoś lub kogoś :lol: na pewno pańci ;) [/QUOTE] Dziękujemy :loveu: No niestety, akurat w tym momencie bardzo zaciekawiły go płynące po Wiśle kajaki :lol:
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='motyleqq']ja raz usnęłam na wykładzie teoretycznym na kursie :D[/QUOTE] A wiesz, że mi dziś też mało brakowało, żebym zasnęła :lol: Jakoś tak w pewnym momencie oczy same zaczęły mi się zamykać i aż się szczypać musiałam, żeby nie usnąć :lol:
  20. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2240.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2242.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2245.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2272.jpg[/img] Koniec :)
  21. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2178.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2182.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2211.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2215.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2239.jpg[/img]
  22. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2125.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2135.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2139.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2143.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2145.jpg[/img]
  23. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2106.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2113.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2115.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2116.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2124.jpg[/img]
  24. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2063.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2070.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2074.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2102.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2105.jpg[/img]
  25. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2037.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2038.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2043.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2046.jpg[/img] [img]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_2052.jpg[/img]
×
×
  • Create New...