Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. W czym ona pozuje ? Fajnie to wygląda :) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-4qGR8n-Nboo/TfMtQDf_hPI/AAAAAAAADAU/s7dPDu3JGyE/s640/IMG_1288.jpg[/url]
  2. Może też pomóc karma rybna :) My właśnie zaczynamy worek z łososiem, ciekawa jestem, czy coś da...
  3. Sopel się bardziej stara niż Kati :lol: [url]http://img694.imageshack.us/img694/5517/dsc9205.jpg[/url]
  4. [quote name='omry'][B]motyleqq[/B], te obróżki z Dog Style piękne! [/QUOTE] Te obroże są od [B]taks ;)[/B]
  5. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-okZRV_bUCfc/TfhsmfRLlnI/AAAAAAAAFJc/AAm4dndMQ04/s512/_DSC8337.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-0HnqY7Q3Lr4/TfhsnT5ONnI/AAAAAAAAFJg/mtYbuin5GfI/_DSC8338.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-LtxeDhDZmPE/Tfhsn9HUwYI/AAAAAAAAFJk/0JMbQ4DteR0/s512/_DSC8339.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Y79vwtTTheg/Tfhso40cZbI/AAAAAAAAFJo/Ax84D9ByRBA/_DSC8340.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-cdEppjLT_5I/TfhspsrVcrI/AAAAAAAAFJs/Be3tZpH4blw/_DSC8341.JPG[/img] CDN...
  6. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-h5gcjqXy6BQ/TfhsiqVy31I/AAAAAAAAFJI/jTBPs3jS2RA/_DSC8332.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-uWEf5Pm-UWU/TfhsjWr9VCI/AAAAAAAAFJM/C-znxAVo8Rs/_DSC8333.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-NaolL9ahu9I/TfhskflOjdI/AAAAAAAAFJQ/1COfTcnPmW8/_DSC8334.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-7Niov-Ivj7M/TfhslHPhYMI/AAAAAAAAFJU/hS3Ow0EYJuA/_DSC8335.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-MYQFKGRPSZE/Tfhsl-KwGZI/AAAAAAAAFJY/qDezYDU0r7A/s512/_DSC8336.JPG[/img]
  7. Ewa&Duffel

    Duffel

    Uwaga, zaczyna się proces zmiany barwy :diabloti: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Uo3CSSf9k_M/TfhsdJpjtfI/AAAAAAAAFIw/IMbHMJ8FCX4/_DSC8326.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-dzetEyO-kNo/Tfhselw0HDI/AAAAAAAAFI0/lM9DEUguqSQ/_DSC8327.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-O8pWhZglCYI/TfhsfdZNXGI/AAAAAAAAFI4/Q60S_MUUbro/_DSC8328.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Ww3kyDUPIWk/Tfhsgkq5eAI/AAAAAAAAFI8/s1cRT3Jgy28/_DSC8329.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-uPhH_nCUkes/TfhshLZM_NI/AAAAAAAAFJA/HPwVlpulUtE/_DSC8330.JPG[/img]
  8. Ewa&Duffel

    Duffel

    Byliśmy dzisiaj na spacerze w Choszczówce z goldenką Brandy, miałam wziąć aparat, ale niestety nie zmieścił mi się do plecaka, a szkoda, bo fajnie szalały, szczególnie w wodzie i z zabawką ;) Ale niestety dzisiaj Duffel 2 razy mnie dość mocno wkurzył, w lesie olał zupełnie moje wołanie, tarzając się i konsumując jakąś padlinkę (:angryy:), a potem w drodze powrotnej do domu na polanie napotkaliśmy wywalone ugotowane zwłoki jakiegoś zwierzęcia i oczywiście też sobie nie odmówił skosztowania :shake: Jaką świnią trzeba być, żeby wywalać stertę mięsa i kości ? Po co to, dla kogo niby :angryy: Tak mnie to wkurzyło, że aż napisałam kartkę "Świnio ! Kup sobie kosz na śmieci !" i zostawiłam w tym miejscu. Nic innego zrobić nie mogę, ale po prostu nie mogłam tego tak zostawić :angryy: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Xyf22b6Br3A/TfhsZPmT1_I/AAAAAAAAFIc/IE7awXcUHHk/s512/_DSC8321.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-0eKYvB3z4Po/TfhsZlc2BEI/AAAAAAAAFIg/JbtJnJTgbeQ/_DSC8322.JPGp[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-M9zoDyziDUY/Tfhsas44yEI/AAAAAAAAFIk/pr3eEnBjRIA/_DSC8323.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-XOfu8mlDPLU/Tfhsbp4BJaI/AAAAAAAAFIo/EOMQRY6lmTc/_DSC8324.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-hDJEljemVDg/TfhscVdMuQI/AAAAAAAAFIs/68vbfaWfjEY/_DSC8325.JPG[/img]
  9. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='kamila92']Ewa ale twoje zdjęcia i tak mi się baaardzo podobają :) I nie bądź taka skromna :diabloti:[/QUOTE] Bardzo mi miło ;) Nie jestem skromna, tylko po prostu obiektywna :eviltong: [quote name='awaria']Jezioro nie okazało się dla zawodowych pływaków za płytkie ;) ? Myślałam, że chłopcy wyjdą z kąpieli, ekhem, bardziej przebarwieni :)[/QUOTE] Ono wcale nie było płytkie, jak tylko kawałek weszli to już była głębokość do pływania...może wy nad jakimś innym byliście ? :evil_lol: Przebarwili to się później :lol: [quote name='AgataP'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-P-gVuW-oPsU/TfhsYgiYXYI/AAAAAAAAFIY/Y02ODvCDwLQ/s512/_DSC8320.JPG[/URL] jakie Duffel ma piękne sweterkowe towarzystwo :p[/QUOTE] To gordonka Joko :loveu: Jest cudna, ale wariatka z niej niesamowita, ma naprawdę mnóstwo energii...I niestety strasznie ciągnie na smyczy, nic nie pomaga... [quote name='dagaa111'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-nEkgcFLuaLs/TfhsLs7vpeI/AAAAAAAAFHk/-cKzN3KY6DA/_DSC8307.JPG[/URL] trzeba się czasem podeprzeć :lol:[/QUOTE] :cool3: [quote name='motyleqq']a dziś widziałyśmy takiego goldena, który wyglądał jak goldenka ;) a potem okazał się strasznym dominantem, ciągle przyduszał Etnę do ziemi :( i to nie tak jak Jari, w zabawie, tylko jakoś tak nieprzyjemnie, właścicielka go zabrała[/QUOTE] Niektóre są takie małe właśnie ;) Czasami jakoś psy nie potrafią się ładnie bawić, nie wiem, od czego to zależy... [quote name='Amber']To mnie pocieszyłaś, myślałam, że nie da rady robić mniej przyjemnie niż Jari :evil_lol: Ewa, co do zdjęć to ja także uważam, że masz dobre oko, a to jest najważniejsze, bo co z tego, że ktoś ma dobry sprzęt, jak nie ma ręki do fotek? [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-D3cjuMN_nrM/TfhsKt9NDXI/AAAAAAAAFHg/biByRjJL_h4/_DSC8306.JPG[/URL] To mi się podoba, ładne lustro wody i odbicie :) Btw miałam ci chyba fotki Duffla przesłać na maila (daaawno temu)... O ja, już się za to biorę :eviltong: Edit: Foty do ściągnięcia tutaj: [URL]http://www.sendspace.pl/file/f6f4f7f8038c0fcfacab2eb[/URL][/QUOTE] To miło mi ;) Ja po prostu lubię robić zdjęcia i mieć fajną pamiątkę, tyle ;) Dzięki, zaraz sobie ściągnę :) [quote name='deer_1987']Udaje Ci sie ladnie zlapac i jasnego i ciemnego psa razem![/QUOTE] Czasami się udaje :D [quote name='ania90']widze ze Duffel uwielbia sie tarzac w wodzie :)[/QUOTE] Pewnie :cool3: [quote name='visNK']jakie umorusane szczęście :)[/QUOTE] Dokładnie tak :)
  10. Gammolen to takie tabletki na poprawę skóry i sierści :) [url]http://animalia.pl/produkt,9431,Gammolen_Karma_dietetyczna_dla_ps%C3%B3w_i_kot%C3%B3w.html[/url]
  11. Zatrzask raczej nie powinien puścić, no ale wiadomo, że gwarancji to nikt nie da...Mój pies akurat nie ciągnie ani nie szarpie, więc raczej nie mogę tego ocenić.
  12. Pięknie Etnie w tej zielonej obroży :loveu::loveu::loveu:
  13. Ewa&Duffel

    kong

    Ja mam, takiego w wersji do wody [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/kong_dla_psa/wubba/140337[/url] I nie polecam :roll: Niby powinien być taki wytrzymały, a po kilku przeciąganiach się z psem (niespecjalnie mocnych) frędzle są całe w strzępach.
  14. Sto lat !!! Wszystkiego najlepszego ! :new-bday::BIG:
  15. Duffel też teraz mocno linieje. Ja mam do czesania taki grzebień z obrotowymi zębami i się sprawdza, dobrze wyczesuje martwy włos, ale z niego tak wyłazi że mogłabym go czesać godzinami :roll: Chyba spróbuję znowu podawać Gammolen, w poprzednim okresie linienia pomógł. Daj znac jak już wypróbujesz ten furminator, moze też kupię ;)
  16. Kilka tygodni temu też wymacałam Dufflowi taką gulę z boku, oczywiście zaniepokojona poleciałam z tym od razu do weta, ale kazał obserwować, powiedział, że to najprawdopodobniej mięśniak i się samo wchłonie. I rzeczywiście, teraz juz prawie nie ma śladu. Mam nadzieję, ze u was też to nic groźnego :kciuki:
  17. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='kamila92']Wow to jest chyba Choszczówka prawda? ;) Super tam jest, istny raj dla psa :) Jak już będziemy mieszkać na Bródnie to będziemy z Wami tam jeździć :cool3: I fajnie też ,że będziemy mieć innych sąsiadów :) A cóż mogę powiedzieć więcej o zdjęciach :) i tak znasz moją opinie ,że robisz je wspaniałe :)[/QUOTE] To akurat jest las w Markach i borowinowe jezioro tam ;) Pewnie, im nas więcej tym lepiej :D Dzięki, ale bez przesady, sporo osób robi o wiele lepsze zdjęcia...ja ostatnio mam problemy z ostrością, chyba powoli zbliża się kres mojego aparatu :(
  18. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/--Fen-ux5FjQ/TfhsUAXjYlI/AAAAAAAAFIA/NqxwTfaNRmA/_DSC8314.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-K2QerlGJlhk/TfhsVHZfwoI/AAAAAAAAFIE/aA5wGneKirI/_DSC8315.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-g9r0ypt8WL4/TfhsV8YzSdI/AAAAAAAAFII/E44U7P1bLus/_DSC8316.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-a1M5-SYilxk/TfhsXOx2j8I/AAAAAAAAFIQ/Mp3PFrJmClQ/_DSC8318.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-P-gVuW-oPsU/TfhsYgiYXYI/AAAAAAAAFIY/Y02ODvCDwLQ/s512/_DSC8320.JPG[/img] CDN...
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-BVySpqv8LuY/TfhsQD2_OWI/AAAAAAAAFHs/-Nd487l3nJ0/_DSC8309.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-EcVc9DO3ugw/TfhsQznvO5I/AAAAAAAAFHw/tnB_I6go0WA/_DSC8310.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-4VeBQfK_ykU/TfhsRiljcyI/AAAAAAAAFH0/pqpKMwjZkuQ/_DSC8311.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wXMeipdUzuc/TfhsSXqBucI/AAAAAAAAFH4/XJx_sfSJkVs/_DSC8312.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-bE8EonaxqHE/TfhsTBrTWBI/AAAAAAAAFH8/Byurr9f3qRE/_DSC8313.JPG[/img]
  20. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-vXUeLUxeSzM/TfhsJfWTpgI/AAAAAAAAFHY/HpySvufjWHo/_DSC8304.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Nhuw80D2FKE/TfhsKMTu8rI/AAAAAAAAFHc/dMEutrm6PCw/_DSC8305.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-D3cjuMN_nrM/TfhsKt9NDXI/AAAAAAAAFHg/biByRjJL_h4/_DSC8306.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-nEkgcFLuaLs/TfhsLs7vpeI/AAAAAAAAFHk/-cKzN3KY6DA/_DSC8307.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-eYTvTUufT44/TfhsMP0FEtI/AAAAAAAAFHo/Fuqfl68GZF0/_DSC8308.JPG[/img]
  21. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-7MfEugPCFs8/TfhsF9SX1KI/AAAAAAAAFHE/vFzUqZ4RmGc/_DSC8299.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-S9RmP-sFskE/TfhsGk5hrkI/AAAAAAAAFHI/wVH44c4c-VY/_DSC8300.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-s8i6a_TwjXM/TfhsHLn-xVI/AAAAAAAAFHM/xtTtEODOim4/_DSC8301.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-IL0h0X-i84M/TfhsHsLq7DI/AAAAAAAAFHQ/5m4vTzvuP0Q/_DSC8302.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-mZ4yeLapJXc/TfhsIQ1vOhI/AAAAAAAAFHU/DLfo2ddCyJM/_DSC8303.JPG[/img]
  22. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-GibK9Sv11Qk/TfhsBRjbYfI/AAAAAAAAFGs/Mk3GD7iWan0/_DSC8293.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-c81z-Wqy_pA/TfhsCTrISzI/AAAAAAAAFGw/TR9FazWMvyg/_DSC8294.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-6yGWwYSAIkQ/TfhsDNR6QNI/AAAAAAAAFG0/hemmULWWF_g/_DSC8295.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-BEMRNOaNg7U/TfhsEaBgRHI/AAAAAAAAFG8/3Eyy2G2xv7E/_DSC8297.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/--wyWnSZZi3A/TfhsFJSAwVI/AAAAAAAAFHA/jOOW-yfGTA8/_DSC8298.JPG[/img]
  23. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-dM-EeTA552U/Tfhr9UYQ5kI/AAAAAAAAFGY/7jteOQZB1xo/_DSC8288.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-NGzR9bvNDEo/Tfhr-ZR7kCI/AAAAAAAAFGc/GY2rSXnZO4g/_DSC8289.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-93opdBKhe6I/Tfhr_D1NFDI/AAAAAAAAFGg/UAsUuTYZbAU/_DSC8290.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Qg6YgeYdvwk/Tfhr_1RC42I/AAAAAAAAFGk/ixJbPrgRuTE/_DSC8291.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-jqFe5OavKzU/TfhsAkd_6KI/AAAAAAAAFGo/lXE8wV80mjI/_DSC8292.JPG[/img]
  24. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-iSwv4oztLEM/Tfhr433j8HI/AAAAAAAAFGA/jpO8ub90MSs/_DSC8282.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-a6xgO3FljnE/Tfhr5rnrh8I/AAAAAAAAFGE/S0miWqHH_A4/_DSC8283.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-JwREi4n2qWs/Tfhr6TH4yBI/AAAAAAAAFGI/ZrAriQjXfK0/_DSC8284.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-iHClffK_FPo/Tfhr7rCS4bI/AAAAAAAAFGQ/LkvkO_GlCBc/_DSC8286.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-4pOdlC0kq54/Tfhr8jIWKEI/AAAAAAAAFGU/ImljLPywbtU/_DSC8287.JPG[/img]
  25. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='kavala']To super! Też bym tak kiedyś chciała, bo ostatnio z powodu psa przestaliśmy jeździć na rowerach. Duffel jest na jakiejś lince, czy biegnie obok luzem? Jakie drogi wybieracie? Co robicie, gdy trzeba przejechać kawałek drogą asfaltową?[/QUOTE] Jak jedziemy chodnikiem albo ścieżką rowerową to jest na krótkiej smyczy i biegnie w fajnym tempie, zgodnie z rowerem, nie wyprzedza ani nie zostaje w tyle. Na polnych drogach go spuszczam i biegnie przy mnie luzem. Ostatnio jeździmy na taką fajną ścieżkę nad kanałem żerańskim i niestety aby tam dojechać trzeba pokonać taki kawałek, gdzie tylko ulica jest.Zsiadam wtedy z roweru i idziemy poboczem, pies zawsze po tej stronie "nie od ulicy". Spróbujcie koniecznie, to bardzo fajna sprawa, tylko musicie jeszcze trochę poczekać, aż Frodo rosnąć przestanie ;) A, i jeszcze zaobserwowałam, że Duffel sporego przyspieszenia dostaje, jak jeszcze ktoś z nami jedzie, wtedy zaczyna nawet mnie wyprzedzać, pospieszać-ewidentnie chce być najszybszy :lol: [quote name='Justa']Duffel jest doskonałym przykładem na - 'brudny pies to szczęśliwy pies' :diabloti: Ja się tylko zastanawiam jak Ty z nim wracasz komunikacją miejską :lol:[/QUOTE] Oj tak...Dzisiaj byliśmy w Choszczówce, pies się wykąpał w stawie, czyściutki-no zachwycona byłam :diabloti: Ale oczywiście ten stan długo nie potrwał, jak tylko weszliśmy z powrotem do lasu, wytarzał się cały w czarnym piachu, a że był mokry, łatwo sobie wyobrazić rezultat :evil_lol: Ale on ma fajną sierść, taką samoczyszczącą się ;) Łaziliśmy jeszcze z 1,5 h po lesie i jak doszliśmy na przystanek to brudne były już tylko szelki :cool3: Aczkolwiek parę razy z nim wracałam w mocno nieciekawym stanie-nigdy nikt nie skomentował, parę zdegustowanych spojrzeń tylko było :lol: [quote name='motyleqq']ostatnio wracałyśmy brudniejsze od swoich psów :diabloti:[/QUOTE] A to swoją drogą :evil_lol: Ja często wyglądam gorzej, bo z psa brud się wykrusza, a na spodniach, butach czy bluzce zostaje :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rcJkbvC-ZZs/Tfhr0slJonI/AAAAAAAAFFs/hZtLEKPGPfg/_DSC8277.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-98AB7gk_qFQ/Tfhr1bWzrKI/AAAAAAAAFFw/9sYYpDY8NVU/_DSC8278.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oaiYczzjsCk/Tfhr2T5-fNI/AAAAAAAAFF0/JBmLBMR2wjY/_DSC8279.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QQbFora23pM/Tfhr3MDWkjI/AAAAAAAAFF4/859lEGMHB_Y/_DSC8280.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zmQeMiU4aaw/Tfhr33-qh1I/AAAAAAAAFF8/hnQ3hnG-m9I/_DSC8281.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...