Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Zawsze mnie rozwala jak psy się tak kładą w wodzie :) Mój taki nigdy nie robi, w kałuży to tylko łapki zamoczy ;) [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rasta/DSCF2131.jpg?t=1305922957[/url]
  2. Ewa&Duffel

    Ruda Żaba

    Śliczna mała :loveu: Widać, że już odkryła uroki pływania ;)
  3. Mina Etny po prostu genialna :lol: Popłakałam się ze śmiechu :lol: I jeszcze to rozciągnięcie:cool3: [url]http://imageshack.us/photo/my-images/807/27983643.jpg/[/url]
  4. Ale fajne ujęcie ! Taki nochal duży :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/_dq1sC4uJEj0/Tcb9k4hykbI/AAAAAAAABmQ/B-GW1NLMWs4/s512/IMG_3699.JPG[/url] Pasują mu te szelki :)
  5. [quote name='Niufciak']Na koniec dodam że zapraszam wszystkich którzy chcieliby tak jak my trenować ze swoim psem pracę wodną. W czerwcu jest planowany nabór, więcej informacji podam niebawem;) [CENTER][CENTER] Zapraszam też na treningi, informacje na ich temat znajdziecie na stronie sekcji w kalendarzu który jest z lewej strony ;) ZAPRASZAMY !!! JEST SUPER ZABAWA !!!!;) Służę pomocą;) [/CENTER] [/QUOTE] [LEFT]Jaka szkoda, że nie mieszkamy bliżej, Dufflowi na pewno by się strasznie spodobały takie treningi... Świetne zdjęcia z waszej pracy wodnej ! :) [/LEFT] [/CENTER]
  6. My też mamy szelki norweskie i jestem z nich bardzo zadowolona. Świetne, bardzo staranne wykonanie.
  7. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRCIb-NWI/AAAAAAAAD0s/-4sjViJm43E/_DSC7264.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRClVXDJI/AAAAAAAAD0w/_wPZmGIgfA8/_DSC7266.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRDQgllnI/AAAAAAAAD00/n6EaEbjwieA/_DSC7267.JPG[/img] I filmik :) [url]http://www.facebook.com/video/video.php?v=162742237119114&comments[/url]
  8. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ_MwvRDI/AAAAAAAAD0Y/fXdh0w1SreQ/_DSC7259.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ_4L02FI/AAAAAAAAD0c/UVZr36jUH18/_DSC7260.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRAYod4MI/AAAAAAAAD0g/1jweVBSo8E8/_DSC7261.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRBOnBTMI/AAAAAAAAD0k/BxCl2G1GbHo/_DSC7262.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRBroZ0cI/AAAAAAAAD0o/f0XfsEbRSiU/_DSC7263.JPG[/img]
  9. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ8Ip7PBI/AAAAAAAAD0E/7wtmIZ48GE0/s512/_DSC7253.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ8o6MX7I/AAAAAAAAD0I/bNeBiBXgcGs/s512/_DSC7254.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ9WFHyqI/AAAAAAAAD0M/_PWxlQCGn8w/_DSC7255.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ9xi3iuI/AAAAAAAAD0Q/opyyOwKs8U0/_DSC7256.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ-ad1xNI/AAAAAAAAD0U/tnfuEzR7oqc/_DSC7258.JPG[/img]
  10. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='evel']Hahaha, to już wiem, skąd na allegro się biorą określenia 'mama czarny golden...' :roflt: Wrzucisz jakieś fotki po obcinaniu? Będę miała jakiś wzór do obchlastania zuzowskiej :evil_lol:[/QUOTE] Tylko że to byłby tata :evil_lol:[SIZE=1] Ale już nie może niestety, szkoda :diabloti:[SIZE=2] Jutro może coś cyknę, jakoś nie mam ostatnio weny do zdjęć...Ale jakiejś wielkiej zmiany nie ma, szyja,uszy,nadanie kształtu ogonowi,podcięcie trochę portek i łapki. [/SIZE][/SIZE] [quote name='Paula03'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQd42h9SI/AAAAAAAADxI/pXmR2EK0ntM/_DSC7197.JPG[/URL] Nic tylko się do niego przytulić :D[/QUOTE] A jak :loveu: [quote name='Sylwia K'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQfK6c6uI/AAAAAAAADxQ/HZDTgUgt0-s/_DSC7199.JPG[/URL] o kurde ale brudas:crazyeye:[/QUOTE] :diabloti::lol: [quote name='*anusia&ajlu*']mi i tak najbardziej podoba sie Duffel :loveu: nawet taki ubrudzony :D[/QUOTE] Zawsze kochany :loveu: Łapanie ciasteczek :D [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ45-t2WI/AAAAAAAADzw/vrfRFX11rYk/_DSC7248.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ5rnKsrI/AAAAAAAADz0/d4FoOZIWq1A/_DSC7249.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ6a2eNRI/AAAAAAAADz4/ccizP_NFf3s/_DSC7250.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ62InZ6I/AAAAAAAADz8/mXFA_-anMDM/s512/_DSC7251.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ7mmViOI/AAAAAAAAD0A/er5n20Qsn00/s512/_DSC7252.JPG[/img]
  11. [quote name='kavala']No cóż, jeśli nic z tego nie wyjdzie, to frisbee oddam dzieciom. Może zacznę z nim próbować agility? Chciałabym nas trochę uaktywnić. :-P[/QUOTE] Możecie traktować frisbee jako zwykły aport przecież, ja tak robię ;) My na pewno będziemy próbować agility, w lipcu zamierzamy zacząć, a w sierpniu obóz :) Chciałabym też mieć własny osprzęt, żeby móc w ogrodzie trenować, ale te rzeczy strasznie drogie są...
  12. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='deer_1987']Ale czarny Duffel :)[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='ania90']nareszcie fotki :multi:[/QUOTE] Oj wcale tak długo nie musieliście czekać :eviltong: [quote name='Avaloth']W końcu się wyróżnia z tłumu kremowych goldenów :D Wie chłopak co zrobic żeby się wyróżniać:cool3: ha, ma się ten gust :evil_lol::loveu: 18/20 :) pytania mi zadali trudne, ale kobiety w komisji sympatyczne, i jak nie wiedziałam co powiedzieć to nakierowywały więc całkiem ok.[/QUOTE] No pewnie, on pragnie zachować odrębność :lol: To taki sam wynik jak ja :) Ja w sumie i komisję miałam w porządku, i pytania też jakieś strasznie trudne nie były. Ale fakt, jakbym nie przeczytała tych książek, to z pewnością byłoby gorzej, bo o różne szczegóły się dopytywano. [quote name='kalyna']ooo i są fotki :) uwielbiam oglądać w swoim żywiole psiaki :) no czyścioszek to on nie jest :) i jak zwykle chłopak musiał się wybrudzić a kobieta pokazać pełną klasę :)[/QUOTE] On zawsze jest najbrudniejszy :evil_lol: Ale pozuje z klasą :diabloti: [quote name='deer_1987']Nie wiem czy jeszcze zagladasz [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205511-Strasznie-%C5%82apczywe-jedzenie?p=16905198&viewfull=1#post16905198[/URL][/QUOTE] Muszę ponadrabiać, zaraz zajrzę ;) [quote name='motyleqq']fajny brudasek, w ogóle Duffel jest najładniejszy :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='dagaa111'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQfK6c6uI/AAAAAAAADxQ/HZDTgUgt0-s/_DSC7199.JPG[/URL] Duffel chyba próbuje ci przekazać, że chce się przefarbować na inny kolor :diabloti:[/QUOTE] Tak, odkrył w sobie flata :evil_lol: [quote name='sator_k_']Duffel zawsze musi coś wymyślić na potrzebę zdjęć, nawet kolor siersci może zmienić ;) Widziałam, że gdzies tam się przewinął Kong Wuba. Z czego on jest wykonany? Wytrzymały jest, bo ja się zastanawiałam nad kupnem, bo jak na coś z konga to nie jest bardzo drogie.[/QUOTE] Model :lol: To jest model Wubby specjalnie do wody, pływający. Nie wiem jak inne rodzaje, ale ten za wytrzymały nie jest ;) Składa się z 2 piłek, mniejszej i większej i takich frędzli, to wszystko jest z materiału. Przeciągałam się z Dufflem trochę tą zabawką i już frędzle są całe w strzępach :roll:
  13. [quote name='Avaloth']Uczę właśnie psa od przedwczoraj nie szczekania na przejeżdżające rowery, biegająco-krzyczące dzieci sąsiadów i inne psy. Żmudna to praca Wam powiem xd Jem sobie, słyszę pies się drze, to muszę przestać jeść i iść. Piszę jakieś mądre myśli na dogo, pies się drze, muszę iść. Tragedia xd Tym bardziej że przez te 3,5 roku mu na to pozwalaliśmy.. No ale lepiej go nauczyć późno ni wcale :eviltong:Swoją drogą głupi on jak but :loveu: znaczy Chester. [/QUOTE] Oj, znam to z autopsji i bywa trudno czasami...Duffel jakoś strasznie dużo nie szczeka, ale też często wydziera się jak ktoś przejeżdża rowerem, przechodzi i głośno mówi, a szczególnie jak pies przechodzi.Tylko że u mnie to jest syzyfowa praca, bo inni domownicy mu na pozwalają i nie zwracają uwagi :roll: A mnie to strasznie denerwuje, bo czasami ani chwili spokoju nie ma, chciałabym odpocząć, poczytać coś, a pies szczeka. A ciężko też trzymać go w domu, jak jest ładna pogoda to on woli przebywać w ogrodzie. Ja mu zawsze zwracam uwagę, jak się wydziera i przy mnie to nawet na listonosza nie zaszczeka, tylko cicho burczy pod nosem :evil_lol: A dziadek (który prawie cały dzień przebywa na ogrodzie, bo ciągle coś robi, a to trawę podlewa, a to kwiatki sadzi,a to coś w garażu robi) mógłby go tego szybko oduczyć, gdyby zawsze reagował, ale nie, on woli sie zachwycać, jak to pięknie pies domu broni :roll:
  14. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Kaja10014'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQarChHyI/AAAAAAAADw0/VD87CeonB20/_DSC7191.JPG[/URL] padłam! :D Ale czyścioszek, nic tylko się przytulać :D[/QUOTE] No pewnie :lol: [quote name='kavala']:-o [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQarChHyI/AAAAAAAADw0/VD87CeonB20/_DSC7191.JPG[/URL] Takiego umaszczenie jeszcze nie widziałam :crazyeye::lol: Zazdroszczę tych spacerów nad wodą. Muszę w weekend koniecznie gdzieś rodzinkę wyciągnąć nad jakieś bajorko. Oby tylko była pogoda :)[/QUOTE] To nowość, Duffel jest pierwszym osobnikiem tej odmiany :cool3: Koniecznie, my na pewno się w piątek i sobotę wybierzemy nad wodę, jeśli pogoda dopisze. W sumie teraz się zrobiło cieplutko i mam ochotę pojechać na Kępę Potocką (najbliższe miejsce z wodą nadającą się do pływania), ale pies coś zmęczony po popołudniowym spacerze, więc zobaczymy, jak wyjdzie ;) [quote name='Avaloth']w takim wydaniu Duffla rozpoznaję:evil_lol::loveu: podoba mi się budowa Ashy, nie znam się na wzorcu i prawidłowościach u goldenów, ale mi się podoba ;) Ja już po polskim, jeszcze tylko angielski rozszerzony w piątek i koniec.[/QUOTE] Jest bardzo charakterystyczny, prawda ? :evil_lol: Mi też sie Asha bardzo podoba :loveu: I mój przyszły szczeniak prawdopodobnie będzie po niej ;) Jak poszedł polski ?
  15. A myślałam, że to ja noszę dużą torbę na spacery :lol: [url]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/7%2005%202011/DSC_3917.jpg?t=1305547924[/url] Co Ty w niej trzymasz ?
  16. Oj, to niezły numer Zu wywinęła :shake: Duffel też niestety gustuje w kupach, z tym że on raczej zjada..No ale wytarzać się w gołębich odchodach też mu się zdarzyło :roll: Tylko że to na szczęście aż tak nie śmierdzi.
  17. Ja nie umiem nauczyć Duffla, że frisbee się łapie w locie, a nie czeka, aż spadnie. Wydaje mi się jednak, że to są trochę za ciężkie psy do powietrznych akrobacji,a szczeniaka z pewnością nie powinno się zachęcać do wysokiego skakania, bo to obciąża stawy.
  18. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ05_ve1I/AAAAAAAADzY/-Bv0Csxko00/_DSC7240.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ2JwTTfI/AAAAAAAADzg/JBDtiikpbO8/_DSC7243.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ3C2LQQI/AAAAAAAADzk/784GMk9IwM0/_DSC7245.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ3kB1OVI/AAAAAAAADzo/MlAB6BTnR1I/_DSC7246.JPG[/IMG] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ4K8wmpI/AAAAAAAADzs/9phzXaCCQnk/_DSC7247.JPG[/img] Na razie starczy :cool3:
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQx4GnRdI/AAAAAAAADzE/OuD9NIzIKug/_DSC7234.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQyQRrHsI/AAAAAAAADzI/S--JIhrGGgU/_DSC7235.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQzOjovEI/AAAAAAAADzM/87iPw5V1xx8/_DSC7236.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQzpg0_7I/AAAAAAAADzQ/u4fEDxzytbY/_DSC7237.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQ0cZq82I/AAAAAAAADzU/MRteV6KELBs/_DSC7238.JPG[/img]
  20. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQuAdq2iI/AAAAAAAADys/N-lTRkXnPcM/_DSC7228.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQvQ2e2gI/AAAAAAAADy0/UKriiJOw_nI/_DSC7230.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQwEwJ9XI/AAAAAAAADy4/btduyFoD29M/_DSC7231.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQwl4M9GI/AAAAAAAADy8/qW42bsTuWvA/_DSC7232.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQxcfDVgI/AAAAAAAADzA/hbGI8bL7JGk/_DSC7233.JPG[/img]
  21. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQrt6HSfI/AAAAAAAADyc/BGlCdfWoMnY/_DSC7224.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQsP0CMII/AAAAAAAADyg/ciFdJORc77E/_DSC7225.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQs9SteVI/AAAAAAAADyk/6DtJQEZdflY/_DSC7226.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQtu8ODMI/AAAAAAAADyo/6ZI5rsq1zDA/_DSC7227.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQuAdq2iI/AAAAAAAADys/N-lTRkXnPcM/_DSC7228.JPG[/img]
  22. Ewa&Duffel

    Duffel

    Sesja Ashy :loveu: [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQn4lB4-I/AAAAAAAADyE/Sc73k36wzAo/_DSC7215.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQov6lX2I/AAAAAAAADyI/fFj6Cbn4X0I/_DSC7219.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQpMlYH3I/AAAAAAAADyM/5_5Ep2kr36s/_DSC7220.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQpzriqtI/AAAAAAAADyQ/1b8NS_PkOCo/_DSC7221.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQrO5ly0I/AAAAAAAADyY/84rzN_AvX1o/_DSC7223.JPG[/img]
  23. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQkSyjMkI/AAAAAAAADxw/fch7axQgdFc/_DSC7207.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQledKgLI/AAAAAAAADx0/Ef-mEo1FKSs/_DSC7208.JPG[/img] Kontrast :lol: [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQmJDGkwI/AAAAAAAADx4/-eXB9P4ZzJk/_DSC7209.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQmvDWcXI/AAAAAAAADx8/DadptKeznlc/_DSC7211.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQnREjgHI/AAAAAAAADyA/xrmpAJakG-0/_DSC7212.JPG[/img]
  24. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQgRnkR3I/AAAAAAAADxY/Ky_VY5Dw3Q0/_DSC7201.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQiPQagFI/AAAAAAAADxg/3WB0ElitDcY/_DSC7203.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQinxVqII/AAAAAAAADxk/1lr2c-aoO28/_DSC7204.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQjD8sSMI/AAAAAAAADxo/epJZI5SdIwA/_DSC7205.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQj7y5rgI/AAAAAAAADxs/j1RrCIDNSho/_DSC7206.JPG[/img]
  25. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQdavHcxI/AAAAAAAADxE/tm8ocjHmfFE/_DSC7196.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQd42h9SI/AAAAAAAADxI/pXmR2EK0ntM/_DSC7197.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQehSJEsI/AAAAAAAADxM/nGqPxX-cUR8/_DSC7198.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQfK6c6uI/AAAAAAAADxQ/HZDTgUgt0-s/_DSC7199.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQfzRJQjI/AAAAAAAADxU/aQovUEfKpJE/_DSC7200.JPG[/img]
×
×
  • Create New...