-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[quote name='kalyna']to ja kiedyś na podwórku nagradzałam Sonie na przyniesioną zabawkę, to jak szła sąsiadka to aż stanęła i się patrzyła co robię, a ja odebrałam zabawkę i smaka dawałam :) ale ludzie postrzegają psy jako dodatki, albo posągi co mają obcych odstraszać... masakra... :( a bawić się z nimi czy na spacer wychodzić to już muszę być jakimś dziwolągiem... :roll:[/QUOTE] No właśnie, niektórzy w ogóle nie mają pojęcia o psich potrzebach, o tym, dla psa mającego ogród spacery też są ważne, że zabawa z właścicielem czy nauka sztuczek umacnia więź, że każdy pies powinien znać podstawowe zasady posłuszeństwa. Mam specyficznego psa, którego muszę na spacerach kontrolować, często przywoływać, zajmować zabawą czy sztuczkami, bo inaczej zacznie szukać żarcia. Dlatego nie dla nas są spacery polegające na staniu na osiedlowej łączce i obserwowaniu bawiących się psów oraz pogaduszkach właścicieli. Niektórzy tego nie rozumieją i uważają, że Duffel jest dziwny i nieposłuszny, bo zamiast ganiać radośnie ze wszystkimi pieskami, oddali się raczej w stronę krzaczków, gdy pańcia jest zajęta rozmową. Ja natomiast jestem zdania, że na spacer wychodzę z psem i zajmuję się nim, a na kontakty towarzyskie jest czas kiedy indziej...:roll: [quote name='motyleqq']czy raczej ponad możliwości innych właścicieli... :evil_lol: ale ja nic o tym nie mówię. wczoraj puściłam Etnę pod blokiem, to poszła na wyżerkę. zawołałam ją, zero reakcji, myślałam że je chleb, to się schowałam za krzaki, co by się trochę przestraszyła. siedzę siedzę i nic... idę po nią, a tam ktoś chyba z kilo kości wyrzucił :angryy:[/QUOTE] To też :evil_lol: Daj spokój, mnie już coś dosłownie trzęsie, jak widzę kolejną kupę wywalonego jedzenia...Mam już lepszy wzrok od psa, bo zazwyczaj pierwsza dostrzegam kuszący chlebek, makaron z mięskiem, ziemniaki czy inne pyszności :angryy: Ludzie są nienormalni z tym wywalaniem i to jakoś nikomu nie przeszkadza, a psie kupy to największy problem. Na domiar złego jeszcze przy naszej pobliskiej polance odbywają się roboty drogowe i na polanę trafiają wyrzucane przez robotników resztki jedzenia na styropianowych tackach :angryy: Wczoraj wieczorem miałam ochotę Dufflowi przywalić, dawno nie byłam taka wściekła...Bawił się z sunią, trochę zapasów i zaczęli biegać, oczywiście dla Duffla bieg musiał zakończyć się na krzakach i wyżerce :angryy: [quote name='Amber']Gratuluje wyników na maturze. Pamiętam jak się swoją przejmowałam, do tego stopnia, że po maturze z historii usiadłam załamana, że na pewno jej nie zdałam i co teraz będzie? ;) A potem się okazało, że poszło mi całkiem nieźle :lol: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRRCkhaSI/AAAAAAAAD2U/7F3UEG0QckU/_DSC7309.JPG[/URL] Zdjęcie pt. zooooostaaaaań :lol:[/QUOTE] Dzięki ;) A ja się w sumie jakoś nie przejmuję, aż sama się sobie dziwię, bo raczej zawsze miałam skłonność do przejmowania się takimi rzeczami ;) [quote name='Paula03']Jak ja nie lubię takich ludzi... Nie wiem co jest złego w tym, że mój pies jest posłuszny i wykonuje różne sztuczki... Kiedyś jakiś facet wmawiał mi, że Kati jest rasowa, bo skoro umie różne rzeczy to musi być rasowa, co z tego, że tłumaczyłam, że to najzwyklejszy kundel. Facet chciał nawet szczeniaka po niej i nie przeszkadzało mu to, że jest po sterylizacji i dzieci mieć nie może on chce i tyle... :shake:[/QUOTE] Może niektórzy zazdroszczą... No tak, jak inteligentna, to musi być rasowa, kundle są przecież głupie, nie znasz się i tyle :shake::eviltong: [quote name='awaria']Oj tak, osiedlowi obrońcy uciśnionych, musztrowanych piesków :evil_lol: Uwielbiam :D Uzupełniaj dufflowa galerię i życzymy powodzenia na rozszerzonym niemieckim ;)[/QUOTE] :diabloti: Dzięki ;) Nie mogę się doczekać, jak już będzie po wszystkim...A najbardziej soboty, bo wybieramy się z Brutusem nad to jezioro w Markach :)
-
[quote name='Lucky.']Tak, niektórzy ludzie są nienormalni... jak ja coś z M robię, i czasem ktoś to przyuważy to mówią mi tylko, że M mądra, a ich psy tak nie umieją ...[/QUOTE] Tak, z takim reakcjami też się spotkałam. Kiedyś usłyszałam mówione szeptem, pełne podziwu słowa "Bo ten pies to taki mądry jest" kiedy Duffel przyszedł na zawołanie. No faktycznie, to wyczyn ponad możliwości innych psów :roll::evil_lol:
-
[quote name='eliza_sk']Ewa&Duffel jak pachnie obroża Beaphara, czy to zapach z gatunku preventicowych, czy coś mniej śmierdzącego ? Stosujesz tylko ją, czy jako uzupełnienie do spot-onu ?[/QUOTE] Ta obroża w ogóle nie ma zapachu. Stosowałam ją jako uzupełnienie do kropel, ale potem za radą weta zamieniłam na Kiltix, który niestety uczulił mojego psa. Teraz używam Advantixu, na kleszcze działa super, ale pies często się drapie, więc nie wiem, czy znowu go nie podrażnił :roll:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Ewa&Duffel replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ja w ogóle się zastanawiam czasami, co to za "moda" na chodzenie z psami bez obroży/szelek. Bo brak smyczy można zrozumieć (w określonych miejscach oczywiście) jeżeli pies jest posłuszny, ale braku jakiegokolwiek "ubranka" nie rozumiem. Mój pies zawsze ma na sobie obrożę z adresówką. Przecież to tylko zwierzę i nawet jeżeli jest bardzo dobrze wyszkolone, zawsze może się czegoś przestraszyć i w panice uciec na przykład. -
[quote name='deer_1987']Gratulacje!! [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJdAd83x-I/AAAAAAAAD50/RqatyyudxC4/_DSC7368.JPG[/URL] Ale szczesliwy golden :)[/QUOTE] Dziękuję :) Tak, woda i górki, nic więcej do szczęścia nie potrzeba :D Ale się wkurzyłam dziś na porannym spacerze :angryy: Ćwiczę sobie z Dufflem, takie różne proste rzeczy i przechodzenie przez tunel, utrzymanie równowagi itd. Pies uwielbia te ćwiczenia, wpatrzony we mnie, radosny. A tu nagle z bloku wychyla się jakaś stara baba i wrzeszczy: "Przestaniesz męczyć tego psa, gówniaro ? Daj mu spokój !" :angryy: Tak, mój pies jest taki biedny, powinnam go oddać do kogoś, gdzie mógłby całe dnie przesypiać na kanapie, po co ma myśleć :angryy: A że te ćwiczenia sprawiają mu przyjemność ? Pewnie tylko udaje :roll: PS Obiecuję, że w najbliższym czasie postaram się ponadrabiać zaległości w waszych galeriach ;)
-
To zdjęcie z awatarka ? Świetne jest, tak fajnie pozują :) http://imageshack.us/m/715/8920/p4260250.jpg Jakie wygibasy :lol: Kocia gimnastyka :lol: http://imageshack.us/m/718/5853/p5140359.jpg Wygląda to komicznie :evil_lol:Milka ryczy ze śmiechu,Sonia coś do niej mówi, a Ciapek z zaniepokojony stoi z boku :diabloti: http://imageshack.us/m/845/1326/p7170047.jpg
-
[quote name='sator_k_']Zdjęcia w biegu świetnie uchwyciły samą radość psiego życia :) Gratuluję i zazdroszczę wakacji ;)[/QUOTE] Bardzo lubię takie ujęcia :) Dzięki ;) [quote name='dOgLoV']tutaj jak zawsze duzo swietnych foteczek :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :) [quote name='Kashdog']Ah te niewychowane małe psy :diabloti:! Z Fifką jest tak, że na początku drze kopare na większe od niej psy, ale jak zobaczy, że pies nie jest nachalny to go znosi jakoś, a goldenyyy to uwielbia, a najbardziej ich kłaki :diabloti::loveu: A tak apropo to kiedy do Kielc wbijacie :razz:?[/QUOTE] Ja wcale nie uważam, że wszystkie małe psy są niewychowane ;) Akurat tak się złożyło, że większość, które znam, nie są zbyt fajne. Mój pies nie toleruje prób kopulowania na nim i będzie się bronił, ma do tego prawo i wcale nie zamierzam go oduczać, bo krzywdy żadnej nie zrobi. Dzisiaj to pieseczki w parku przegięły, Duffel zmęczony upałem położył się w cieniu i jeden zaczął na niego skakać z przodu, a drugi z tyłu :roll:Wyraźnie dał im do zrozumienia, że nie będzie tego tolerował. A właściciele zdziwieni...bo przecież mają takie słodkie, zboczone pieseczki :roll: Z Fifką na pewno by się Duffel dogadał :) A jeszcze nie wiem dokładnie kiedy, chciałabym jechać jakoś jak nie będzie upałów, może w czerwcu ;) Dam znać :) [quote name='kalyna']czy tylko mi się wydaje, ale co ja w chodzę do galerii to więcej Goldenów widzę :) przybywa ich, oj przybywa :)[/QUOTE] Czwarty się pojawił tylko na chwilę, jakaś sunia podbiegła się przywitać ;)
-
A ja mam ochotę kupić coś nowego...tylko nie wiem co :lol:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Ewa&Duffel replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='dusiek']Ciekawa jestem szybkości reakcji mojego psa przy dwóch pukaczach bo pojedynczo mają 3 sek na zejście. Chociaż krew się nie leje to miny właścicieli bezcenne :smhair2:i komentarz on się tylko chciał pobawić...:jumpie:[/QUOTE] Tak, skąd ja znam ten komentarz :roll: Świetna zabawa, naprawdę, szczególnie dla napastowanego psa. A jak Twój pies się broni ? -
Zdałam dziś maturę ustną podstawową z niemieckiego, 16/20 pkt :) Jeszcze tylko rozszerzenie w piątek i WAKACJE :multi: Duffel coś leniwy dzisiaj, znowu upał się zrobił...I jeszcze w parku ciągle go małe pieski molestowały, ani chwili spokoju nie miał :roll: Mam nauczkę, żeby nie podchodzić do parkowych grupek, w których pełno niewychowanych psów :roll:
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJdBwAzhQI/AAAAAAAAD58/qWsgVVd1MBM/_DSC7370.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJdCUo94nI/AAAAAAAAD6A/fetVLFKXG-4/_DSC7371.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJdC9uic5I/AAAAAAAAD6E/IQUwh1sJgF0/_DSC7372.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJdDYBfILI/AAAAAAAAD6I/maVPKIGnHQ0/_DSC7373.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJdEPoe2pI/AAAAAAAAD6M/E9cE9PrWJjw/_DSC7374.JPG[/img] CDN ;)
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc-zyq1sI/AAAAAAAAD5o/1JRBpVOJmQA/_DSC7365.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc_cx34FI/AAAAAAAAD5s/Enq0UQQhEmg/_DSC7366.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc_wqjd3I/AAAAAAAAD5w/SvtlZO3Aj84/_DSC7367.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJdAd83x-I/AAAAAAAAD50/RqatyyudxC4/_DSC7368.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJdBAgK5oI/AAAAAAAAD54/fuIVwoPi81k/_DSC7369.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc78vW8hI/AAAAAAAAD5U/DuErmESJgH0/_DSC7360.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc8uVHyHI/AAAAAAAAD5Y/cDu-gttOSVE/_DSC7361.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc9GVmj-I/AAAAAAAAD5c/myx7T_e5430/_DSC7362.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc9oZxuSI/AAAAAAAAD5g/5JnCnFpo5IU/_DSC7363.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc-SRXOMI/AAAAAAAAD5k/4aSCEwkeRi4/_DSC7364.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc4s_zg_I/AAAAAAAAD5A/AxhPyg_GZEA/_DSC7354.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc5UO_kZI/AAAAAAAAD5E/COWYTfBor5g/_DSC7355.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc50U49vI/AAAAAAAAD5I/zyPDUOHN5Po/_DSC7356.JPG[/img] Podbiegła jeszcze jedna goldenka [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc6iQA2FI/AAAAAAAAD5M/fsiTN0_S5zw/_DSC7358.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc7Un0OcI/AAAAAAAAD5Q/-8gn3W_G9QY/_DSC7359.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc1VPVjxI/AAAAAAAAD4s/1NZs3fu4IzE/_DSC7348.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc2Ot6t4I/AAAAAAAAD4w/k__C8x18kOU/_DSC7349.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc2rSsVVI/AAAAAAAAD40/QgzkW4othtw/_DSC7350.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc3WMR2bI/AAAAAAAAD44/wSrori-HO7g/_DSC7351.JPG[/img] I psy pooooooszły !!! [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc33an6vI/AAAAAAAAD48/aNFLLpH1ARI/_DSC7352.JPG[/img]
-
[quote name='motyleqq']dziwne, dla mnie też widać, że chłopak, zwłaszcza z porównaniem tej suczki goldenkowej co masz tu na zdjęciach :) ale w końcu dziś też ktoś powiedział jak przechodziłyśmy 'zajebi**e labradory' :evil_lol: długowłose pewnie :evil_lol: no to daj mi do galerii :)[/QUOTE] No pewnie, suczki są jednak o wiele drobniejsze. Oczywiście, że długowłose :lol: [quote name='Lucky.'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRRCkhaSI/AAAAAAAAD2U/7F3UEG0QckU/_DSC7309.JPG[/URL] ale dumny :loveu:[/QUOTE] Dosłownie pęka z dumy :evil_lol: [quote name='deer_1987'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJcyN1o-EI/AAAAAAAAD4U/SZZ9d7bd_F8/_DSC7342.JPG[/URL] pozowanko :)[/QUOTE] :) [quote name='sator_k_'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRGQxcWWI/AAAAAAAAD1I/vuGHU-w5FFc/_DSC7288.JPG[/URL] Daj pomoge ci, bo ty się już zmęczyłaś. Musiałaś pobiec i popłynąc po zabawkę i w ogóle. Możesz być spokojna ja się nią zajmę :evil_lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRRw7J4bI/AAAAAAAAD2Y/TyD0JpFZ3HU/_DSC7310.JPG[/URL] Trzy oblicza goldenów :D[/QUOTE] To Duffel płynie z zabawką :eviltong: Od najmniejszego (i najmłodszego) do największego;) W sumie mogliby robić za rodzinkę: mama, tata i dziecko :lol: [quote name='Kaja10014'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHRSmeEucI/AAAAAAAAD2c/DB_jxfFmflY/_DSC7311.JPG[/URL] Duffel to ten najbrudniejszy? :diabloti:[/QUOTE] Oczywiście :evil_lol: Pozowania ciąg dalszy [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJczHv0hNI/AAAAAAAAD4Y/Bt4iYlU7H8w/_DSC7343.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJczcUq-CI/AAAAAAAAD4c/tWQkSspuk-A/_DSC7344.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJcz4S5xUI/AAAAAAAAD4g/TQtbB40lBUw/_DSC7345.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc0ezyitI/AAAAAAAAD4k/wv_tJCFi3fs/_DSC7346.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbJc0_gBZUI/AAAAAAAAD4o/IZ8_jtZk-Sc/_DSC7347.JPG[/img]
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Ewa&Duffel replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
A ja po prostu uwielbiam małe pieski, dla których jedynym znanym rodzajem zabawy jest kopulowanie na innym psie...Byłam dziś z Dufflem w parku, wracając podeszliśmy do grupki psów, chwilę się pobawił, ale widziałam, że jest zmęczony, więc powoli się zbieraliśmy do domu, zwłaszcza, że psiak w typie shih-tzu cały czas na niego skakał. Duffel jakoś to tolerował, poszczekał parę razy, ale potem miarka się przebrała. Pakowałam rzeczy do torby, pies położył się w cieniu i czekał.Wtedy jeden pies zaczął na niego skakać z przodu, drugi z tyłu. Ze strony właścicieli żadnej reakcji, tylko śmiech :roll: Duffel się wkurzył i pogonił urocze pieseczki z warkotem, oczywiście nic im nie zrobił, tylko chciał je z siebie zrzucić. Może to da właścicielom trochę do myślenia, żeby reagować na takie zachowania swoich psów, a nie śmiać się, jakie to one są słodkie i zboczone :roll: -
Trzymamy kciuki, oby to nie było nic groźnego !
-
[quote name='omry'] Plastikowe zapięcie ostatniej smyczy z Psiegoraju pękło po kilku dniach.. Ten jak na razie się trzyma i oby jak najdłużej.[/QUOTE] Nie chodziło mi o zapięcie, te z RD dobrze się trzymają i nigdy nie miałam z nimi problemów, tylko o te odblaskowe kostki na obroży ;) Nie mam akurat zdjęcia naszej obroży, ale te kostki popękały i za estetycznie to nie wygląda...
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Ewa&Duffel replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='omry']A to dlaczego? :) [/QUOTE] Bałabym się, że nie dam rady z wychowaniem...Chociaż może kiedyś ;) Zobaczymy, jak się życie potoczy. [url]http://iv.pl/images/36717484903741818723.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Dogadaliby się z Dufflem jeżeli chodzi o miłość do chlebka :evil_lol: -
Piękna ta ONka :loveu:A Lexie jaka mała jeszcze przy niej ;)
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkz5glh8UI/AAAAAAAAEbw/_lHLYLWI3zQ/_DSC7928.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkz8bXRqNI/AAAAAAAAEcE/Hf2zOio2Dbs/_DSC7933.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkz9NRehBI/AAAAAAAAEcI/wma9Qdw45NU/s512/_DSC7934.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkz9lRXpUI/AAAAAAAAEcM/eK_zkOEjT9E/s512/_DSC7935.JPG[/img] Joko się wpakowała w kadr :mad: [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkz-HVhY5I/AAAAAAAAEcQ/1KtK_roLaTo/s512/_DSC7936.JPG[/img] I ostatnie :) [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkz-nF4y7I/AAAAAAAAEcU/CpEufcYq0L4/s512/_DSC7937.JPG[/img]
-
Przyczajka [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkzy0YbRvI/AAAAAAAAEbI/kxLnVVtbLrU/_DSC7915.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkzzqoa6WI/AAAAAAAAEbM/km8OR8anQxk/_DSC7916.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkz00n0VUI/AAAAAAAAEbU/bsUMdXGE8Gg/_DSC7918.JPG[/IMG] No fajne masz to kółko, daj ! [SIZE=1]Kółko niestety nie przezylo spaceru :evil_lol:[/SIZE] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkz2Nf5PKI/AAAAAAAAEbc/nVUDUEvHcOI/_DSC7920.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkz4_tng4I/AAAAAAAAEbs/2IKIBLchSsk/_DSC7927.JPG[/IMG]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkzhss_INI/AAAAAAAAEZY/eSso9Rir7BY/_DSC7886.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TdkziLYyJbI/AAAAAAAAEZc/x1kBiuFsigY/_DSC7887.JPG[/img] Joko, Etna i Duffel [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TdkzjM2F2zI/AAAAAAAAEZk/PQ9KsLuWRBY/_DSC7889.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TdkzjzRIe2I/AAAAAAAAEZo/Z3kU5Fg-mKU/_DSC7890.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TdkznWD6ZhI/AAAAAAAAEaA/SKAqhZfwYoE/_DSC7896.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TdkzcqDTEnI/AAAAAAAAEY4/UyB139j9D9k/_DSC7876.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/Tdkzd-QPKjI/AAAAAAAAEZA/TiexA3Z_6Pc/_DSC7878.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TdkzesqHAPI/AAAAAAAAEZE/4HEIcbLZkIM/_DSC7879.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TdkzfFx9JqI/AAAAAAAAEZI/fQQlHgBsnT4/_DSC7880.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TdkzfzV7CvI/AAAAAAAAEZM/yMQxlO9M8ro/_DSC7881.JPG[/img]