Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQaAPbz_I/AAAAAAAADww/3ZlisSiwv6A/_DSC7190.JPG[/img] A teraz hit :evil_lol: [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQarChHyI/AAAAAAAADw0/VD87CeonB20/_DSC7191.JPG[/img] Duffel na mokro wytarzał się w czarnym piachu :lol: [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQbVGbgsI/AAAAAAAADw4/w3IwQ-8KRDM/_DSC7192.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQb4n6yaI/AAAAAAAADw8/tSginsA5RrA/_DSC7193.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQcrMCxKI/AAAAAAAADxA/N4OPB7btJoo/_DSC7195.JPG[/img]
  2. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQW2X__6I/AAAAAAAADwc/3zr-RiOGHv8/_DSC7184.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQXVu_onI/AAAAAAAADwg/xgvhFUxGWdY/_DSC7185.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQYPSk4tI/AAAAAAAADwk/znh6vlXm-WI/_DSC7186.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQYjdAVSI/AAAAAAAADwo/-KEraaOqw7o/_DSC7188.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQZs0eO9I/AAAAAAAADws/P8sB2-dlh9Q/_DSC7189.JPG[/img]
  3. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQTPcbQjI/AAAAAAAADwI/r9urs1R3FGM/_DSC7179.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQTyvIaMI/AAAAAAAADwM/20XLIWTnnS8/_DSC7180.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQUWZTGkI/AAAAAAAADwQ/2qJxfZliWnA/_DSC7181.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQVOUZwNI/AAAAAAAADwU/DCose0OpTA8/_DSC7182.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQV_Z1iVI/AAAAAAAADwY/fFxI3rZ_rYI/_DSC7183.JPG[/img]
  4. Ewa&Duffel

    Duffel

    Tak jak wspomniałam, wszystkie pisemne już za mną. Wczoraj miałam też ustny polski, 18/20 pkt :) Został mi tylko niemiecki ustny (podstawa i rozszerzenie), ale tym to już się jakoś bardzo nie przejmuję ;) Jutro przyjeżdża do nas Oliwia i Duffel będzie strzyżony, już nie mogę patrzeć na te jego kudły przy szyi. A tak to u Duffla nic nowego ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQQHLSxrI/AAAAAAAADv0/DGi8JjfbhGg/_DSC7174.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQQ1TcNII/AAAAAAAADv4/1TpH1ETIMUE/_DSC7175.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQRSox4rI/AAAAAAAADv8/_6MBcgaY5Ug/_DSC7176.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQR-TkgVI/AAAAAAAADwA/Vo-19xwH8jU/_DSC7177.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQSiWzr8I/AAAAAAAADwE/-uUhlkAuyWw/_DSC7178.JPG[/IMG]
  5. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Avaloth']Ja tam się ciesze, w końcu pies się męczy szybciej niż ja :-D dzisiaj sobie zrobił kąpiel w błotku pomieszanym ze ściekami -.- już byłam taka zadowolona bo cały spacer pięknie przychodził do nogi, dolciał do rowu z wodą, ja ' Chesteer do mnieee' i lecę w drugą stronę, a ten popatrzył i radosny skok w tył i do wody.. i szeleczki przestały byc czyściutkie:roll:[/QUOTE] Duffel to w ogóle na spacery nie chce chodzić jak jest gorąco...Do autobusu mamy kawałek, tak z 1,5 km. Musimy tam dojść, żeby dojechać do parku, gdzie jest woda. I jak jest bardzo ciepło to przejście tego odcinka jest męczarnią :roll: Ochłodzić się chciał, co się czepiasz :evil_lol: [quote name='kavala']W którymś wątku piszesz, że Duffel jest wykastrowany. Napiszesz coś o tym więcej? Czy kłopoty z zachowaniem zaczęły się jak zaczął dorastać czy wcześniej?[/QUOTE] [quote name='Avaloth'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/122873-Duffel?p=16797730&viewfull=1#post16797730[/URL] tutaj mi Ewa pisała co nieco na temat kastracji Duffla ;-)[/QUOTE] Już trochę o tym pisałam, właśnie pod tym linkiem można zobaczyć. Kłopoty zaczęły się właśnie w wieku dorastania i zamiast maleć, to tylko wzrastały :roll: [quote name='Sylwia K'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQM1-YJFI/AAAAAAAADvg/LFRLfWnxARQ/_DSC7167.JPG[/URL] w ogóle tu go nie poznałam![/QUOTE] Bo to nie jest Duffel, tylko Asha :eviltong: [quote name='deer_1987']Witamy sie w niedziele![/QUOTE] Hej :smile: Chociaż w środę :lol: [quote name='ania90']czesc:smile: kiedy beda fotki?[/QUOTE] Cześć ! Zaraz :smile: [quote name='deer_1987']Jeszcze dlugo pewnie bo pisala w innej galeri ze przez mature nie ma czasu na galerie[/QUOTE] Już tylko niemiecki ustny mi został, wiec i czasu więcej ;-) [quote name='sator_k_']Ewa przzwyczaiła nas do dużej ilości zdjęć, to teraz tak dziwnie, ale niech się lepiej dziewczyna uczy :smile:[/QUOTE] [quote name='ania90']z tym sie zgodze:smile:[/QUOTE] :lol: Już mi się nie chce uczyć :eviltong: [quote name='kalyna']ale jak matura się skończy to znowu będzie sporo zdjęć ;-)[/QUOTE] Będzie, będzie ;-) Muszę zabrać w końcu aparat na spacer i nowe zrobić, bo jak na razie mam tylko resztę z Fortów Bema i potem już nic... [quote name='ania90']no i musimy czekac cierpliwie:smile:[/QUOTE] ;-) [quote name='Avaloth']Jeszcze tylko 10 dni do ostatniej matury Ewy :-D[/QUOTE] 9 :evil_lol: [quote name='kalyna']wow to ona ma tak rozłożone? bo ja miałam całą maturę w jednym tygodniu ;-) w poniedziałek zaczęłam a w piątek skończyłam :smile: no a mi pomalutku zaczynają się zaliczenia na studiach i oby to przetrwać i wolne ;-) czyli za jakiś miesiąc...:lol:[/QUOTE] Rozłożone na cały maj niestety...:roll: [quote name='przeszlus'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQDKuMy-I/AAAAAAAADuo/wSq_Tuj7xhM/_DSC7153.JPG[/URL] sssuuper, kocham Duffla. A jak tam wasza zabawa z frisbee ??[/QUOTE] To jest Brandy :eviltong: A w ogóle to cześć ! Miło Cię tu widzieć :smile: Na razie odłożone na bok, nie mamy motywacji jakoś...Teraz na topie jest raczej aportowanie z wody ;-) [quote name='Avaloth']Bo Ewa i ile się nie mylę zdaje niemiecki ? A w większości szkół najpierw jest angielski, dopiero potem pozostałe języki, może dlatego. Ja kończę w ten piątek, więc i tak 3 tygodnie od pierwszej pisemnej..[/QUOTE] Tak, zdaję niemiecki. W poniedziałek mam podstawę, a w piątek rozszerzenie. U mnie w szkole wszystkie rozszerzenia z języków są tak późno, z angielskiego też.
  6. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='ania90']skad Ty tyle psiakow znalazlas takich samych?[/QUOTE] Oj tam, 3 goldeny to jeszcze nic specjalnego, to przecież popularna rasa ;-) I wcale nie są takie same :eviltong: [quote name='Marta_Ares']goldeny w swoim zywiole:loveu: :loveu: :loveu: milo popatrzec na piekne zdjecia:loveu: powodzenia na ustnych maturach!!![/QUOTE] Oj tak :smile: Dziękuję !!! [quote name='Avaloth']oj tam sarenki jak nic :-D jak dołączył golden nr. 3 to je kompletnie przestałam rozróżniac xd ale wszystkie śliczne:loveu: xd oj długo.. ja 20 kończę[/QUOTE] No proszę Cię...:lol: Akurat Duffla to powinnaś odróżniać, jest zdecydowanie potężniejszy i większy od suczek :eviltong: To fajnie masz ;-) Ale u mnie w szkole niektórzy już w zeszłym tygodniu skończyli... [quote name='gops']super zdjecia! widac ze woda to ich zywiol! powodzenia na maturze![/QUOTE] Dzięki :smile: Dokładnie, to ich ulubione zajęcie ;-) [quote name='Paula03']Ale fajnie mają, mogą się ochłodzić w wodzie :smile:[/QUOTE] Czasami też by się chciało, jak się tak na nie patrzy :cool3: [quote name='evel']Fajnie oglądać psy, które robią coś, co kochają :smile: Ja studiuję pedagogikę, chociaż niby zawsze myślałam o psychologii... Ale trochę mnie straszyli, że co niby robić po psychologii, zresztą nie dostałabym się na zwykły uniwerek (UMCS) tylko na katolicki (KUL) :diabloti: z moją maturą, bo zdawałam polski podstawę (jak się miało nauczycielkę z d... i wcześniej nie pomyślało to cóż :siara:)... No a ja się nadaję na katolicką uczelnię jak krowa do baletu :lol:[/QUOTE] A jakie masz plany po studiach ? Moja koleżanka też się wybiera na pedagogikę, jakąś specjalizację związaną z animacją i organizowaniem różnych imprez. W sumie to dość przyszłościowy kierunek ;-) [quote name='Maziak&Negra'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHQM1-YJFI/AAAAAAAADvg/LFRLfWnxARQ/_DSC7167.JPG[/URL] ahahaha! czaderskie! :loveu: U mnie jest sytuacja taka, że jak jest pies to w zasięgu nie może być ani jednej zabawki, bo awantura murowana. :roll: Zazdroszczę miejscówki i ekipy. *.* Powodzenia ode mnie również ^^[/QUOTE] :loveu: Ja też wolę nie wyjmować zabawek, jak są inne psy, no chyba że je dobrze znam i wiem, że kłótni nie będzie. Przy obcych wolę nie ryzykować. Powala mnie głupota niektórych ludzi, którzy bawiącym się psom rzucają jeden patyk...i potem wielkie zdziwienie, jak pieski się zaczną awanturować :roll: Przyjeżdżaj do nas :cool3: Dzięki ;-) [quote name='deer_1987']Bardzo fajne te wodne zdjecia :smile:[/QUOTE] Dziękuję :smile: [quote name='sator_k_']Zdjęcia jak super. Fajnie miec taką wodę do dyspozycji, bo pies się ochłodzić może. Mnie Sator denerwuje, bo jeszcze naspacer nie wyejdziemy, a on już zmęczony... Powodzenia![/QUOTE] Oj tak, jak jest ciepło, to Duffel też na spacerach się wlecze jak mucha w smole, ciągle przystaje i kładzie się w cieniu. Dopiero przy wodzie odżywa. Dzięki ;-)
  7. Oj, to się Sator popisał :shake: Ale nie obwiniaj się, przecież ciężko coś takiego przewidzieć. Na przyszłość już będziesz wiedzieć, że trzeba uważać. I nie rezygnuj z obozu, nie poddawaj się, postaraj się o tą klatkę koniecznie. Zdjęcia świetne !!!
  8. O kurczę, przez tą maturę mam straszne zaległości w galeriach i nawet nie wiedziałam, że Sopelek też złapał babeszjozę :( Mam nadzieję, że już wszystko w porządku ? Szarpaczek bardzo fajny, świetne kolory :)
  9. [quote name='*Monia*']Jedyny ogromny minus fizjologów w przypadku moich kundli to to że im w podróży przeszkadza i nie mogą się wygodnie położyć. Ale Shina jeździ teraz raz na pół roku a Hexolina ma miękką dużą tubę w której może spać i kłaść głowę komuś na stopach :lol:. W fizjologu też dała radę (mimo że drugi raz miała na ryju), ale to nie to samo ;).[/QUOTE] U nas jest dokładnie tak samo ;) Duffel podczas podróży lubi kłaść pysk na podłodze i sobie drzemać, a fizjolog niestety to uniemożliwia. Dlatego zakładam mu tubę, zapiętą najluźniej jak się da, pysk może swobodnie otworzyć. Zresztą to i tak jak dla zasady ;)
  10. Trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie w porządku !
  11. [quote name='bea100']Ewa&Duffel- dzięki kochana za dar dla potrzebujących bezdomnych psiaków :)[/QUOTE] Nie ma za co, lepiej, żeby się przydał niż wylądował w koszu na śmieci ;)
  12. Rozmiar Kiltixa na dużego psa, ten największy chyba (nie mam pudełka niestety). Możemy się jakoś umówić na przekazanie-Bródno, Mokotów, Centrum ?
  13. Mam do przekazania używaną (przez 2 dni) obrożę Kiltixa, dostałam informację, że może się przydać. [quote name='bea100'] Ewa&Duffel- przekaż ten otwarty Kiltix cioteczkom z pomocy w W-wie -odbiorą chętnie ( Ty już masz do wyrzucenia a ta obroża może uratować jakiegoś najbiedniejszego z biednych psiaka) Tu masz linka: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190811-W-wa-KOSZYCZEK-NIECHCIANYCH-STARUSZK%C4%82%E2%80%9CW-spis-str-1-i-2?p=16874932#post16874932"]http://www.dogomania.pl/threads/190811-W-wa-KOSZYCZEK-NIECHCIANYCH-STARUSZKĂ“W-spis-str-1-i-2?p=16874932#post16874932[/URL][/QUOTE]
  14. Satorek zapija smutki :shake::lol: [url]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06982.jpg[/url] I kałuża dla ochłody się znalazła ;) [url]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC06978.jpg[/url]
  15. Wariatka :lol: Świetne ujęcie ! http://img90.imageshack.us/img90/9059/dsc5781copy.jpg
  16. [B]Agnes[/B], kolor nowej obroży boski :loveu:Świetnie pasuje do Azy :)
  17. Spóźnione najlepsze życzenia :)
  18. To jest boskie, jak się czai na tą piłkę :lol: [url]http://i54.tinypic.com/2hg62pe.jpg[/url]
  19. [quote name='kamilka91'][URL]http://imageshack.us/m/860/3996/dsc00162jakzmniejszycfo.jpg[/URL] - jaki dumny :razz: Wygląda, jakby upolował tego kociaczka :lol:[/QUOTE] Też chciałam to napisać :evil_lol:
  20. Obroża świetna ! Bardzo ładne kolorki :)
  21. Bardzo fajne zdjęcia w ruchu Ci wychodzą !!! Wariatka :D Spóźnione życzenia wszystkiego najlepszego :) [url]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/7%2005%202011/DSC_3879.jpg?t=1305203602[/url]
  22. [quote name='milenaa']Jak sądzicie, czy preparat [I]Fronline [/I]sprawdzi sie u moich psów: dwuletniego w typie długowłosego owczarka niemieckiego, dwu i pół miesięcznego długowłosego kundelka i ośmioletniego, długowłosego kundelka? Bo nie wiem, czy warto w kudłaczy zainwetstować, a niektórzy ten środek sobie chwalą.[/QUOTE] Jak nie spróbujesz, to nie będziesz wiedzieć, czy działa ;) U niektórych psów się sprawdza, u innych nie. Z moich obserwacji wynika jednak, że w wielu rejonach kleszcze się na ten środek uodporniły.
  23. Nie ma się co załamywać, każdy ma lepsze i gorsze dni. Sator jest wspaniałym psem i nie narzekaj, że nic go nie interesuje, przecież się bawi, agilitujecie, frizbujecie. Oj, żebyś zobaczyła mojego psa przed kastracją, to chyba byś pomyślała, że Twój jest ideałem...
  24. Ale rozczulające :loveu: [url]http://img64.imageshack.us/img64/5079/sam2045d.jpg[/url] Te meszki to jakaś tragedia, mam całą szyję pogryzioną i oko spuchnięte :shake: Wieczorem to w ogóle się spacerować nie da, a co dopiero mówić o przystanięciu na chwilę :angryy:
  25. A ja chciałam wypróbować obrożę Kiltixa i uczuliła mi psa...Zaczął się po niej strasznie drapać, no dosłownie co kilka minut, drapał się i tarzał jakby go coś bardzo swędziało. Zdjęłam obrożę i przeszło jak ręką odjął. Teraz nie wiem, co z nią zrobić, czy próbować ponownie, czy dać sobie spokój... Jak na razie próbujemy Advantixa i działa chyba, bo kleszczy nie widać.
×
×
  • Create New...