-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHP5ByOltI/AAAAAAAADto/5c82KqrQx8s/_DSC7135.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHP5yy-Z5I/AAAAAAAADts/AXRiurR7Lzw/_DSC7137.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHP6SpQCmI/AAAAAAAADtw/ztteLmqDRtM/_DSC7138.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHP7IjRlDI/AAAAAAAADt0/zsG5R8WF9_M/_DSC7139.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHP7-Q-0uI/AAAAAAAADt4/ZH961jPeF_4/_DSC7140.JPG[/img]
-
Dzisiejszy WOS poszedł mi średnio... Najgorsza była I część, strasznie trudne i dziwne niektóre pytania. Za to teksty źródłowe i zadania do nich w porządku, wypracowanie dość łatwe (pisałam o zasadach demokratycznego państwa prawa i jak funkcjonują one w Polsce). A popołudniu byliśmy z Dufflem na Kępie Potockiej i wypływał się chłopak, jutro znowu się wybieramy :) Ciąg dalszy z Fortów Bema [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHP2ThPu2I/AAAAAAAADtU/skcieCnAOKE/_DSC7129.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHP2yZxphI/AAAAAAAADtY/xx-vkNwWWeI/_DSC7130.JPG[/img] Brandy [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHP3TInZDI/AAAAAAAADtc/IaUMQjld-7o/_DSC7131.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHP3_IZ3qI/AAAAAAAADtg/rSSgGnSJ_i4/_DSC7133.JPG[/img] Brandy i Asha [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHP4urAc7I/AAAAAAAADtk/N1V6GrhW9_c/_DSC7134.JPG[/img]
-
[quote name='kamila lakusiowa']Gdzie ten pomnik????[/QUOTE] Chodzi o pozowane zdjęcia Duffla, na których wygląda jak pomnik ;) [quote name='dOgLoV']Świetne ma te szeleczki :loveu: a kropelki sa wodoodporne :) advantixa przynajmniej ;)[/QUOTE] Szelki ma Asha ;) My też kiedyś takie mieliśmy, ale sprzedałam. [quote name='Sylwia K'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPkKkoz_I/AAAAAAAADro/eSx1CEsvVCY/_DSC7099.JPG[/URL] tutaj wygląda prawie jak seter, hehe[/QUOTE] Jak są mokre to zawsze takie chudziutkie ;) [quote name='deer_1987']Ja jeszcze nie zakraplalam niczym moich psow... nie wiem czy u Was sie pojawily takie rozne na podczerwien i jakies metalowe blaszki?[/QUOTE] Nie słyszałam w sumie o czymś takim. [quote name='Avaloth'] Pomnik genialny, to pierwsze zdjęcie szczególnie :D tak, ja zdawałam angielski, podstawa była świetna, powinnam mieć ponad 90%, za to rozszerzenie średnio.. Widzę że nie tylko ja mam problem co ze sobą zrobic.. ja na psychologię się nie dostanę, nie ma szanas niestety.. podoba mi się kierunek kognitywistyka, ale po 1sze nie wiem czy się dostane, po 2gie co ja po tym będę robic..[/QUOTE] Dzięki :) Ja to w ogóle nie mam zielonego pojęcia, najbardziej bym chciała robić coś związanego z zwierzętami, ale zły profil klasy wybrałam :roll: [quote name='Onomato-Peja'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPWIj-lnI/AAAAAAAADqM/Jk5-VYZcO_c/_DSC7070.JPG[/URL] Oo, macie to g...o z trixie, jak się sprawdza? Chciałam taki hantel do wody dla Raszplowej. :) A pomnik pierwsza klasa![/QUOTE] To akurat nie jest nasze, ale mamy podobne, tylko że czarne i to nie jest z Trixie, tylko z Karlie. Sprawdza się bardzo dobrze, pływa i nie niszczy się ;) [quote name='motyleqq']haha, jako, że zapomniałam wziąć karty do aparatu, i nie mam nowych zdjęć, to w Twoim wątku Ci podziękuję za Fort Bema :loveu: to najlepsze miejsce dla Etny, biegały różne psy, ona sama mogła biegać, w ogóle jestem zachwycona jej odwoływalnością i zerowym podbieganiem do psów i ludzi, póki ja nie podejdę :) ale z tym pływaniem... :evil_lol: Etna poleciała do wody za kaczką i... była zdziwiona, że to woda i spanikowana przypłynęła migiem do mnie :evil_lol: wcale już potem nie weszła, tylko łapki moczyła :cool3:[/QUOTE] A proszę bardzo, cieszę się, że się podobało :) Może jeszcze się przekona do wody ;) [quote name='deer_1987']tak sa na kleszcze i sa tez innej firmy na muchy i cos tam jeszcze np. [URL]http://www.shootag.com/[/URL] [URL]http://www.onlynaturalpet.com/products/Anibio-Tic-Clip/900000.aspx[/URL] [URL]http://flea-remedy.com/tag/skudo-pet-collar[/URL][/QUOTE] Ciekawe ;) Muszę poczytac jak będę mieć więcej czasu.... [quote name='Avaloth'] Wiem o czym zapomniałam ! Czytałam o Was w MP, gratuluję :) tylko czy mi się wydaje czy oni źle odmienili imię ? Napisali 'Ewa z Duffelem' a jak na mój gust 'z Dufflem' brzmi lepiej i naturalniej, czy się mylę ? jak jest ?[/QUOTE] Dzięki :) Tak, źle odmienili, powinno być "z Dufflem " ;) [quote name='evel']Przez Was się zaczęłam zastanawiać, czy nie powinnam iść na studia na inny kierunek niż ten mój :evil_lol:[/QUOTE] A co studiujesz ? [quote name='motyleqq']masz oficjalne podziękowania u mnie w galerii:evil_lol:[/QUOTE] Już zaglądam :D
-
[quote name='Celebrinfea']W obszarze teatr Rampa/ Tesco Ale jesteśmy mobilni więc na wieczorne spacery możemy gdzieś podjechać, byle nie za daleko ;) Pola mokotowskie zostawiamy sobie na weekend ;)[/QUOTE] A to kawałek od nas, my mieszkamy przy pętli Bródno-Podgrodzie. Ale można się kiedyś umówić, w parku bródnowskim na przykład albo na polu przy cmentarzu ;) [quote name='motyleqq']Ty to widzę po całej Wawie jeździsz ;)[/QUOTE] Akurat na Bródnie/Targówku to mieszkamy ;) Ale ogólnie sporo jeździmy ;)
-
[quote name='Celebrinfea']Czy ktoś z Targówka chętny na spacer? Stateczna ONka i energiczny mix teriera z jamnikiem :)[/QUOTE] A z których rejonów jesteście ? :)
-
[quote name='awaria']Batalia w nic nie wkłada tyle serca co w szukanie kup i śmieci.[/QUOTE] Oj, dogadałaby się z Dufflem pod tym względem :shake: Jak się dziewczynka czuje ? Już w porządku ?
-
[quote name='kamila lakusiowa']A jeśli obiktyw jest 18-200 to lepszy czy gorszy? Tylko że oryginalny alfy.[/QUOTE] A jakie ma światło ? Bo to w sumie jest najważniejsze, no i czy AF szybki. [quote name='kalyna']w sumie jest tak napisane, ale mimo wszystko ja najpierw kąpię psiaki i potem odczekam kilka dni nakrapiam i już na dłuższy czas nie kąpię, poza tym one tak często nie muszą być szorowane :) nigdy nie miałam obroży, żeby tylko na niej polegać... ale po takiej przygodzie jaką Ty miałaś zaczynam uważniej sprawdzać psiaki....[/QUOTE] Duffel kąpany jest bardzo rzadko, jeśli chodzi o taką kąpiel z szamponem. Wet powiedział nam, że pływanie nie osłabia skuteczności kropli, bo one po tych 2 dniach już się dostają do krwiobiegu. My mamy zestaw, obroża+krople, to znaczy mieliśmy, zobaczę, czy nadal się będzie tak często drapał po zdjęciu obroży... No uważne przeglądanie to podstawa ;)
-
[quote name='kalyna']Jak patrzyłam pierwszy raz na ten pomnik to myślałam, że na serio taki stoi, aż potem patrzę, że przybiera inne pozy :lol: ja tam mówię: ekonomia :) i ten pies kocha wodę :) więc kropelki na nim długo chyba nie działają... :([/QUOTE] Prawie każdy się nabiera :lol: Nieeee, ekonomia to kompletnie nie dla mnie, w ogóle mnie to nie interesuje ;) Masz na myśli krople na kleszcze ? No właśnie powinny działać, na ulotce jest tylko napisane, że 2 dni przed i 2 dni po zakropleniu pies nie powinien się kąpać, a tak to może. Przynajmniej tak jest w przypadku Fiprexu i Advantixa. A Duffel chyba ma uczulenie na Kiltixa :( Zaczął się intensywnie drapać, podejrzewam, że przyczyną może być obroża, zdjęłam i zobaczę, jak przejdzie, to znaczy, że od niej, a jak nie, to czyżby Advantix ? :(
-
[quote name='kamila lakusiowa']Czym foty pstrykasz?[/QUOTE] Sony Alfa 200 + najczęściej Sigma 55-200 f/4-5.6
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPy14ChkI/AAAAAAAADtA/WsKhc5ck2zs/_DSC7123.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPzgPwqaI/AAAAAAAADtE/BedR-zhM8CU/_DSC7124.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHP0vQlmLI/AAAAAAAADtI/_5rCuLg0tD4/_DSC7126.JPG[/img] Dołączyła do nas jeszcze 6-miesięczna Brandy :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHP1Bw9opI/AAAAAAAADtM/zl5qYr13DGs/_DSC7127.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHP19EQElI/AAAAAAAADtQ/79f7r00Ze-s/_DSC7128.JPG[/img] CDN ;)
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPvzwU99I/AAAAAAAADss/fQCbzQS_8c0/_DSC7117.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPwnkpI8I/AAAAAAAADsw/gpFzZTS4n6k/_DSC7118.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPxN5bdHI/AAAAAAAADs0/iIFifw5wolY/_DSC7120.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPx8KXYVI/AAAAAAAADs4/SYCEqltkdxQ/_DSC7121.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPyVofwHI/AAAAAAAADs8/HOmjuRCX9Oo/_DSC7122.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPs_JJ8PI/AAAAAAAADsY/PpljCiDbjr8/_DSC7112.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPtlLHwrI/AAAAAAAADsc/9zKmArJN_J4/_DSC7113.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPuZFbHsI/AAAAAAAADsg/dLVKVib3Ngo/_DSC7114.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPu6PS4KI/AAAAAAAADsk/ZYpXv6n4sbs/_DSC7115.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPvYUZ7vI/AAAAAAAADso/rlcMW6m6Ebg/_DSC7116.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPpaj2fsI/AAAAAAAADsE/pMp-bKETxG4/_DSC7107.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPp8UfwiI/AAAAAAAADsI/IDg9cz4Mw7g/_DSC7108.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPq6vLsgI/AAAAAAAADsM/kMzcFeZ-S-0/_DSC7109.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPrqNC6eI/AAAAAAAADsQ/N0SoNajA7Po/_DSC7110.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPsGkmszI/AAAAAAAADsU/cxn1CP4628I/_DSC7111.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPlmNTaDI/AAAAAAAADrw/Oq8-HuhXm4c/_DSC7102.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPmaNSMvI/AAAAAAAADr0/LcaJt3I6kMM/_DSC7103.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPnEPsmrI/AAAAAAAADr4/7cH_rJO7ZQQ/_DSC7104.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPn2vOCpI/AAAAAAAADr8/icAWVB1nxEY/_DSC7105.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPomyf4pI/AAAAAAAADsA/KlpajDKr6JE/_DSC7106.JPG[/img]
-
[quote name='sator_k_']Pomnik - genialny :D[/QUOTE] [quote name='Paula03']Rewelacyjny ten pomnik! :D[/QUOTE] A dziękujemy bardzo :) [quote name='awaria']Ja mogę z czystym sumieniem polecić Ci psychologię :) Jest to kierunek, który wbrew pozorom daje wiele możliwości (neuropsychologia, kliniczna, seksuologia, psychologia zdrowa, sądówka, psychoterapia, psychologia mediów, biznesu) i tak naprawdę nieograniczone pole do popisu, rozwijania swoich zainteresowań, pogłębiania wiedzy. I na psychologicznym rynku pracy nie jest tak najgorzej, zwłaszcza jeśli pójdzie się w sferę coachingu ;)[/QUOTE] Właśnie dlatego myślałam o psychologii, bo jest tyle specjalizacji. Szczególnie zainteresowała mnie ta psychologia biznesu. Tylko to niestety jeden z najpopularniejszych kierunków i ciężko będzie się dostać :( [quote name='Bonsai']Prawo, prawo na WPiA UW ! :) I do koła naukowego praw zwierząt. ;) Które się tworzy. :P[/QUOTE] Cały czas rozważam tą opcję, ale przeraża mnie trochę ten ogrom nauki ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPiEjm3lI/AAAAAAAADrc/_0wngfmkxgQ/_DSC7095.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPit2iWQI/AAAAAAAADrg/5QYexBMUgc4/_DSC7096.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPjTqE6MI/AAAAAAAADrk/i7wHS1cxt8g/_DSC7097.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPkKkoz_I/AAAAAAAADro/eSx1CEsvVCY/_DSC7099.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TbHPk8erkbI/AAAAAAAADrs/IGPEGwrezjk/_DSC7101.JPG[/img]
-
Kurczę, to trawa może być taka niebezpieczna ? Ja nigdy nie zabraniałam Dufflowi jej jeść w czystych miejscach (po przy drodze to wiadomo, jaka zanieczyszczona jest)...
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Ewa&Duffel replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
Jaki on kochany :) Uwielbiam jak psy leżą tak na plecach :) I ten wzrok "No pomiziaj mnie po brzuszku"....;) -
I jak wrażenia ? ;) A tak w ogóle to skąd jesteście ?
-
[quote name='kavala']Dałam się nabrać, gdy popatrzyłam na pierwsze zdjęcia. Już się zastanawiałam, gdzie to taki pomnik goldena stoi :) Frodo miał wycinaną narośl która mu się nagle pojawiła i szybko zaczęła rosnąć. dziś idziemy do zdjęcia szwów no i czekamy na wyniki badania histopato.[/QUOTE] :evil_lol: Oj, biedaczek, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku ! [quote name='deer_1987']Ale pomnik :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='dagaa111']genialny pomnik i taki rzeczywisty :razz: dobrze że maturą przez jakiś czas nie muszę się martwić. Najbardziej obawiam się że oczywiście nie będę wiedziała z czego pisać, i czy podstawę czy rozszerzone, bo ja wiecznie niezdecydowana jestem. Niedługo wakacje, a ja po roku nauki nadal się zastanawiam czy dobrą szkołę sobie wybrałam, czy jednak na coś innego mogłam pójść :lol:[/QUOTE] Ja też jestem niezdecydowana, nawet kierunku studiów nie potrafię wybrać... Powiem Ci, że w 3 klasie LO zaczęłam żałować, że nie wybrałam innego profilu klasy, bo jednak humanistyczny bardzo ogranicza. [quote name='dOgLoV'][URL]http://img812.imageshack.us/img812/516/img0738j.jpg[/URL] pewnie nie jeden dal by sie zrobic :evil_lol:[/QUOTE] :lol: [quote name='Amber']Obłędne są te pomnikowe zdjęcia, Duffel powinien być jakimś psim modelem :)[/QUOTE] [quote name='motyleqq']no no, model z niego nie byle jaki :D[/QUOTE] Oj, pozować to on potrafi ;) Odebrałam wyniki badań krwi, wszystko jest ok :)
-
Wiadomo, że człowiek zawsze sobie zarzuca w takich sytuacjach, że nie dopilnował psa, ale jednak czasami się nie da, trzeba by mieć psa cały czas na oku, a wiadomo, że to niemożliwe. Duffel też niestety ma tendencje do zjadania śmieci, cały czas z tym walczę, jest już zdecydowanie lepiej, ale nadal zdarza mu się na coś skusić. Ale w 99 % na komendę zostawi. Duffel w porządku, ta gulka po kleszczu jest już zdecydowanie mniejsza, chociaż niestety nadal go swędzi. Teraz sobie śpi rozwalony na dywanie i jak patrzę na niego to kompletnie nie mam ochoty się zająć wosem :shake::cool3: Popołudniu będą wyniki badań krwi, mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
-
O matko, strasznie wam współczuję :-( To narozrabiała Batalia...Całe szczęscie, że trafiliście na mądrego lekarza. Mizianki dla rekonwalescentki.
-
Duffel był grzeczny na pobraniu, cierpliwie zniósł ukłucie ;) Potem poszliśmy do parku i patrzcie jakie ładne pomniki tam są :cool3: [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/516/img0738j.jpg[/IMG] [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/5505/img0741.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/599/img0742u.jpg[/IMG]
-
[quote name='kavala']Jak Frodo szedł na zabieg, to nie mógł jeść do 14.00, bo na tą godzinę byliśmy umówieni. Masakra. Obiad i śniadanie jedliśmy w innych pomieszczeniach, żeby go dodatkowo nie dołować, bo widoku nas jedzących to chyba by nie zniósł. Super są te "pływające" zdjęcia. Frodo jeszcze nie pływał, nie mieliśmy okazji, a szkoda...[/QUOTE] Oj, nie wyobrażam sobie, jak Duffel by wytrzymał do 14 :evil_lol: A jaki Frodo miał zabieg ? Woda to goldeni żywioł, chociaż na początku moze mieć opory, żeby głębiej wejść, ale szybko powinien się przekonać ;) [quote name='evel']Ja poszłam na rozszerzony WOS właściwie bez przygotowania, wyszłam w średnim nastroju, wszyscy dookoła skarżyli się, że było taaaaakie truuuudneeee, a dla mnie... No cóż, wydusiłam 50%, jak na osobę bez przygotowania to chyba nienajgorzej :eviltong: Także spoko będzie ;)[/QUOTE] Tylko że ja muszę mieć wysoki wynik, bo mi się to na studia liczy, więc trochę jednak się obawiam ;) A Ty co studiujesz ? [quote name='awaria']Matura, kiedy to była :roll: Ja pisałam polski, ang, fiz, chem i biol - wszystko rozszerzone (miałam aspirację na akademię medyczną :razz:), niestety fizyka położyła mi lekarską karierę :shake: i skończyłam na psychologii :diabloti: Ewa, a Ty na jakie studia się wybierasz?[/QUOTE] No na pewno strasznie dawno temu :eviltong::lol: O matko, rozszerzona chemia i fizyka to dla mnie masakra, w życiu bym tego nie zdała :shake: To na AM jest potrzebna fizyka ? Dziwne w sumie... Ja też myślałam o psychologii ;) Generalnie mało jest kierunków dla humanistów, które byłyby przyszłościowe...Myślałam jeszcze o socjologii, dziennikarstwie, prawie albo filologii germańskiej. Ale w sumie żaden kierunek jakoś mnie specjalnie nie przyciąga, nie wiem za bardzo, co bym chciała robić w przyszłości:roll:
-
Duffel niestety też jest przyzwyczajony wcześnie wstawać... Jak chodziłam jeszcze do szkoły, to wychodziłam z nim o 6, wtedy był jeszcze taki zaspany i nie za chętnie wychodził. Ale koło 7 już jest żywy jak skowronek i kręci się w oczekiwaniu na spacer. W ogródku za nic się nie załatwi niestety.
-
[quote name='evel']Trzymam kciuki za maturzystkę ;) Jutro moja młodsza cały dzień będzie zdawała angielski, już jęczy :evil_lol:[/QUOTE] A ja akurat jutro mam wolne, w ogóle nie zdaję angielskiego :cool3: Ale za to w poniedziałek wos...już się boję, od jutra ostro biorę się za powtarzanie.