Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Mam nadzieję, ze to jeszcze aktualne : Gdzie szukać pomocy? "Magazyn Ekspresu Reporterów" - TVP 2 pokój reporterów: (0-22) 547-61-03 automatyczna sekretarka: (0-22) 507-02-10 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] "Zawsze po 21" - TVP 2 tel. do redakcji: (0-22) 547-80-02 "Interwencja" - Polsat tel. do redakcji: (0-22) 870-70-78 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] "Stop! Reportaż" - TVP 2 tel.: (0-22) 507-02-10, czynny po programie, potem zgłasza się automatyczna sekretarka "Telekurier" - TVP 3 tel.: (0-61) 850-64-44 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] "Uwaga!" - TVN tel.: (0-22) 856-63-80, 81, (0-12) 652-84-81 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ramka druga Oglądalność programów interwencyjnych w listopadzie 2003 roku Program Stacja Liczba widzów % widowni "Magazyn Ekspresu Reporterów" TVP 2 3.056.632 8,31 "Interwencja" Polsat 1.826.577 4,96 "Sprawa dla reportera" TVP 1 2.024.371 5,5 "Stop! Reportaż" TVP 2 2.017.425 5,48 "Telekurier" TVP 3 1.323.261 3,6 "Uwaga!" TVN 2.009.153 5,46 "Super Wizjer TVN" TVN 2.056.124 5,59 "Zawsze po 21" TVP 1 2.139.432 5,81
  2. Osiołek ! A czemu Ty owieczki masz w awatorku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Wiem. Tak jest za każdym razem i w sumie to najbardziej szkodzi psiakom :shake::shake::shake::-(:-(:-(
  4. [quote name='weronika1']Halciu i pada snieg i slisko pod nogami, błoto pośniegowe. Nie wiem jak jutro tam do schronu dotrzesz , musisz pewnie zamienić samochód na samolot.Tak się składa ,że kiedyś latałam szybowcem , mogę za pilota robić.:eviltong:[/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Weroniko ! Ja mam pewne podejrzenia, że Ty jesteś emerytowana 007 :diabloti:
  5. [quote name='Agata69']Jutro odbieram z hurtowni skóry wieprzowe "ile mi potrzeba". Nie wiem czy do czegoś to sie zda, ale ponoć ludzie to dla psów kupują. Sylwia ile ci tego wziąć? To chyba sie gotuje... Mysle, ze dla szeryfiaków to i tak bedzie rarytas, skoro nawet suchy chleb jedzą...[/quote] Agatko ! Weź jej tyle ile udźwigniesz. :diabloti: Skóry są wysokokaloryczne więc na mrozy dobre:evil_lol: a i sporo mają kolagenu i elastyny więc i stawy wzmocnią :evil_lol: Lepsze to niz suchy chleb :lol: Ogrodzenie się robi. :lol:Karma dotarła :lol: Tydzień powinien zakończyć się dobrze :lol: Resztę zostawiam Sylwi na głowie :diabloti::diabloti::diabloti:
  6. Weronika! Ty to juz masz wprawę jak niezły kasiarz :diabloti::diabloti::diabloti: A mówili, że takich już nie ma :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Przyłączam sie do zyczeń Od-Nowy coby Erkę odnowić :diabloti::diabloti::diabloti:
  8. Cieszymy się bardzo żeś się odezwała :eviltong::eviltong::eviltong:
  9. [quote name='Bunia40']Chcę wysłać wam trochę pieniędzy na węgiel dla Pani Romy ale nie wiem jaki jest numer konta. Jeśli był podany a ja niedoczytałam :oops:to przepraszam, mam nadzieję że wybaczycie i jeszcze raz go podacie albo podpowiecie gdzie szukać. Pozdrawiam.[/quote] Buniu 1 Wszystko jest w pierwszym poście. Na węgiel nie możemy skladac na koncie stowarzyszenia więc wysylamy na konto Żaby. Jest tam podane maleńkim druczkiem. A swoja dogą u nas Żaby pozamarzały a w Przemyslu skaczą :evil_lol: i jeszcze drzewo tną i robią :evil_lol:
  10. W moich czasach wszechobecny w szkole był rosyjski. Tylko, ze ten w niczym go nie przypomina :evil_lol:
  11. [quote name='sdal2']konta oczywiscie nie podam tylko napiszę że jak ktos ma ochotę nas wesprzec to niech przyniesie kasę do lecznicy , lub wyslę na lecznice. O której jutro będą chłopaki z ogrodzeniem, i czy pani W. o tym wie.:angryy:[/quote] Rano , nie znam dokładnej godziny, ale myślę , że około 9-10. Mają telefon do Pani W. Ja wczoraj też z Nią rozmawiałam i ustaliłam termin piątkowy. Nie znaja drogi i pogoda paskudna więc trzeba liczyć nawet 2 godziny na dojazd. :shake:Potrzebny będzie prąd i ciepła woda do zaprawy.:lol: [quote name='sdal2']co do Fokusa to mozna jeszcze sie wstrzymac z 2-3 tyg. , może z tą łapą będzie dobrze, a jak sie jeszcze nie zrosnie to może kogoś chwici za serce jego kalectwo, ja jak miałabym wybierac to wolałabym psa kalekiego bo wiem że mu ciężej by było znaleźc dom. Dużej nie ma co czekac , bo u pani W. może byc potrzebne miejsce dla innych czworonogów, co innego jak by miała wieksze podwórko.[/quote] Też myślę, że nie ma co czekać patrząc jaki jest odzew na ogłoszenia.:eviltong: Z tego co widzę najszybciej znajduja dom te okaleczone i biedne psiaki. Popatrzcie tylko na wątek oskalpowanego Kojaka.
  12. [quote name='sdal2']wczoraj napisałam ogłoszenie u nas na forum osięcińskim że potrzebujemy młodych i starszych do pomocy , którzy kochają zwierzęta, przy dokarmiani , wyprowadzaniu na spacer i ble ble... i na razie odzew jest pozytywny, nawet proszą o numer konta, ale do fizycznej pracy na razie nie ma nikogo, ale to przecież dopiero jeden dzień.[/quote] Uważaj bardzo z tym kontem żebyś sobie kłopotu nie narobiła :shake::shake::shake: My tu mozemy sobie wpłacać co chcemy i gdzie chcemy. To są nasze prywatne pieniądze, ale oficjalnie to szczerze odradzam :shake:
  13. [quote name='Agata69']Sylwia, koniecznie musisz sie ze mna skontaktować, jak będziuesz do Włocławka jechać. Dam ci skarbonkę i plakaty. 130 zł to super! Uśmiałam sie przed chwila, bo pomyslałam czytając wasze posty, że jak tak dalej pójdzie z moimi finansami, to to ja tez poprosze te kurze łapki i odpady z dzika:grab:[/quote] Nie martw się . Mój TZ rozdaje kilogramami kiełbasę z dzika to pewnie i Ciebie poratuje :diabloti::diabloti::diabloti:
  14. Wiecie moja mama własnie przechodziła taką rehabilitację. Trwało to 6 tygodni. Najpierw nauka chodzenia przy balkoniku, potem o kulach. Ale Erka jest przecież młoda, jej pójdzie szybciej :loveu:
  15. Sylwia ! Zajrzyj jutro do Pani W. bo ja dałam chłopakom kości i karmę dla psów oprócz bramki oczywiście :loveu: Część kości pewnie zużyjecie dla szeryfowej bo lepsze to niż nic :shake: Zobaczymy co jutro dzień przyniesie, ale chyba znowu mrozy wracają :shake:
  16. Ja zamówię trochę tych zup w puszce. Jedną grochówke kupiłam na próbę. Wyszły dwa talerze niezłej grochówki z wkładką. Wystarczy wlać do garnka i odgrzać . Zupka 850 g PAMAPOL 3,69 zł. To chyba niedrogo ?
  17. Fajna sprawa tylko, że ona tam nie dojdzie :shake: Pan Franio musiałby nosić.
  18. Wysłałam im dzisiaj trochę przetworów. Na próbę zamówilam gotowe zupy w puszkach i ulubione sosy Romy w sloikach. Trochę konserw rybnych, dżemy, miodzik, masełko, ulubione śledziki, sery żółte i białe, makaronik,cukier i trochę herbaty.:eviltong: Myślę, że na jakiś tydzień wystarczy.:loveu: Martwię sie o węgiel. :shake: Od soboty wracają silne mrozy a jak Pani Roma ma tarczycę chorą to i cała przemiana materii jest zakłócona. nic dziwnego, że ciągle jej zimno i jest słaba :shake:
  19. [quote name='Nona']Jeśli Tz Saphiry jeszcze kiedyś będzie miał odpady to ja moge je zawieżć. odkarmimy te psieta przed zabiegami i adopcjami. Moge jechac w nastepna sobotę/niedzielę albo w kolejną chyba, że zagalopowałam się?Saphiro? Fajny pomysł z wolontariuszami przy lecznicy? kaitalna i wychowawcza sprawa. Sylwio a czy takie odpady można kupić w Osiecinach lub w pobliżu? Nie lenie sie broń Boże ale też nigdy nie myślałam o takim rozwiazaniu-kocham zwierzeta i omijam rzeżnię szerokim kołem ale.. Beze mnie też je zabiją- usiłuje to sobie poukladać i wciąż bez skutku.Robisz kapitalną rzecz i tak własnie sobie wyobrazałam oddziaływanie weta na lokalną społeczność. Piekna sprawa saphiro- Kojak ma swój nowy dom. Dziś nie odezwałas sie tam więc podpowiadam:) Ciesze się, że jesteście takie, jakie jesteście a ja Was spotkałm:))[/quote] Wiem o domku Kojaka i bardzo się cieszę. Ja czytam, ale nie zawsze mam czas coś napisać. Jeżeli chodzi o jeżdżenie z odpadami to naprawdę nie ma sensu. Wydamy na paliwo a można tę kwotę przeznaczyć na jedzonko i wysłać przelewem. Koszt zbyt wysoki. Myślę, ze raczej warto skupic się na adopcjach piesków. Rozmawiałam z Gagatą ona ma rekę do adopcji. Najlepszy sposób wedlug Niej to ogłoszenie ze zdjęciem w lokalnej prasie. Musi być dobre zdjęcie i sensowny tekst. Gagata płaci za coś takiego w W-wie około 20 zł, ale jej psy schodzą. Może kwestia rejonu? Sylwia ! A u Was na lecznicy jakiś plakacik ? Przecież wszędzie mieszkają dobrzy ludzie a potencjalny domek można sprawdzić :eviltong:
  20. Dziewczyny ! Te odpady to kości z dzika. Ta kobieta napewno ich nie zje. Nie każdy pies chce jeść dziczyznę i dlatego w wiekszości jest wyrzucana. Ja mam 5 psów i nie mogę sobie pozwolić na marnowanie odpadów bo zbankrutowałabym kupując im tylko specjalistyczną karmę. Co chwilę szukam nowych rozwiązań. Jestem w tej komfortowej sytuacji, że znajoma prowadzi w Chełmży hurtownię z karmą specjalistyczną i mogę u niej kupić granulat po cenach hurtowych. To naprawdę znaczna różnica. Co do Fokusa to myślę, ze adopcja jest pilna i potrzebna. Ta Pani ma mało miejsca i do tego swoje 3 psy plus Buryś. Nie da rady przygarniać dalszych psów przed wyadoptowaniem tego co już ma. a skąd sylwia weźmie inną osobę do współpracy ? Same wiecie jak jest ciężko:shake:
  21. Jak bardzo sie cieszę. Taka szybka adopcja :loveu::loveu::loveu:
  22. [quote name='Ninti']Podajcie proszę adres Stowarzyszenia, bo mi nie chce przyjąć przelewu bez adresu...[/quote] [SIZE=3]Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "Nadzieja" 37-700 Przemyśl ul. Piotra Kmity 4/11[/SIZE]
  23. We mnie też psiak wywołał wielkie poruszenie :placz: Oby znalazł domek :lol::eviltong:
  24. Weronika ! A może gdzieś na miejscu zamówić raz na tydzień większą ilość porcji rosołowych albo szyjek z kurczaka. Koszt jest też niewielki, a można podzielić na porcje i pozamrażać i przynajmniej wiadomo, że są. U mnie w Polo Markecie są pakowane w paczki po 5 kg.
  25. Sylwia ! Jak nic się nie zmieni to w piątek będzie sucha karma dla Burysia i Fokusika. :lol::lol::lol:Może dorzucę troche odpadów rzeźnickich dla szeryfowej, ale to zależy czy mój TZ da radę je odebrać. :eviltong::eviltong::eviltong:Jutro i w piątek ma trochę mróz puścić, ale potem znowu zimno :placz::placz::placz: Trzymajcie się ciepło dziewczyny :drinking::drinking::drinking:cobyście nie pozamarzały :diabloti::diabloti::diabloti: razem z szeryfową i jej psiunami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...