Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Wszędzie pełno takich historii :shake:
  2. A mogłabyś określić parametry jakie są potrzebne ?
  3. [quote name='weronika1']Masz rację Żabek, jeśli chodzi o schronisko to naprawdę piękna okolica a instruktor tez się znajdzie np. Żabek bardzo dobry instruktor schroniskowy.:eviltong:[/quote] Weroniko ! Ja czytam watek i wiem, że Żabek to taki bardzo wyeksploatowany jest :evil_lol: a poza tym to on w roczniku mojej córci :evil_lol:
  4. Dziewczyny ! Zdjęłam banerek bo nie działa :shake:
  5. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img362.imageshack.us/img362/6276/frytkakd6.jpg[/IMG][/URL] Wstajemy !:multi::multi::multi:
  6. Będę miała chwilkę to podjadę do Ani zobaczyć Diankę :loveu: Na zdjęciach jest cudna :loveu:
  7. Ona kocie też lubi :evil_lol: Co to dyskryminacja :evil_lol:
  8. A śniadanko jej dałaś :mad:
  9. On juz teraz potrzebuje tego właściwego , jedynego :-(:-(:-(
  10. Margo ! Naprawię Ci twój komp :evil_lol::comp26: I co lepiej :diabloti::diabloti::diabloti:
  11. Strasznie duzo tego wgla idzie u naszej Romy. Ona ma chyba cały system grzewczy do .....Pewnie całe cieplo do komina ucieka. Może przydałby się taki krystek na drewno do grzania ? Podobne to do kominka i masę ciepła wytwarza. Nie wiem tylko ile obecnie kosztuje :roll:
  12. Dziewczyny ! Przestańcie już bredzić i spać sie kładźcie. :sleeping:
  13. Wejdź na wątek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przemysl-pani-roma-jej-30-psow-potrzebuja-pomocy-dt-108104/index362.html[/URL] dzisiaj było tam obtłumaczane co i jak z banerkami :diabloti::diabloti::diabloti:
  14. Dobrze, że ma chociaż karton i karmę :shake:
  15. Przeżućcie Promyczka do Warszawy. Stamtąd bliżej do każdego zakątka Polski, nie tylko do Torunia.
  16. Zaznaczam ! Instruktorzy poniżej 40- stki. Nie pytam o starych ramoli :diabloti:
  17. [quote name='weronika1']W Arłamowie są wypożyczalnie nart , w niedzielę trochę trudniej wypożyczyć, bo jest duzo ludzi.( sama pożyczam) Sa też instruktorzy nauki jazdy na nartach. Ale pośladków nie osłaniają :evil_lol: Mozna ewentualnie jako wyposażenie zabrać ,jaski osłonowe na zadek.:evil_lol:[/quote] Mniejsza o zadek i o narty. A ci instruktorzy jak się prezentują.....:evil_lol:
  18. [quote name='zachary']Agata69, wybij tej Pani z głowy pomysł małego kojca.Więzienie chce mu zrobić, czy jak? Już to widzę jak będzie go wyprowadzać codziennie...Najpierw komórka, potem podwórko, a potem kojczyk? żeby nie było za dobrze...[/quote] Przeciez po to robię furtkę żeby go w kojcu nie zamykać :shake::shake::shake: Przez takie zamykanie psy robia się agresywne :shake::shake::shake:.
  19. A są wypożyczalnie nart dla amotorszczaków i ciamajd :loveu::loveu::loveu:
  20. Zdecydowanie teraz !!!!:eviltong::eviltong::eviltong:
  21. Weroniko ! To napisz jeszcze coś o tych wakacjach. Gdzie u was się jeździ na zimowisko ?
  22. Jestem na Mozilli i faktycznie kiepsko !
  23. [quote name='AlmaMater']OK, wpłacę na konto Żabka 100 zł - w poniedziałek powinny być. Które [I]Kopiuj[/I], bo ja mam 3 różne: [I]1. Kopiuj adres odnośnika[/I] [I]2. Kopiuj obrazek[/I] [I]3. Kopiuj adres obrazka[/I] 1. Mogę skopiować sam link 2. Mogę skopiować sam obrazek - niepodlinkowany 3. Mogę skopiować adres, gdzie osoba, która zrobiła bannerek, umieściła sam obrazek Nie widzę możliwości skopiowania [U]podlinkowanego[/U] obrazka! :shake: Jakich przeglądarek używacie? Bo ja mam Mozilla Firefox. Może to jest przyczyna, że nie mogę tego skopiować?[/quote] Ja mam samo kopiuj. Zaraz otworzę mozillę bo też mam i zobaczę jak tam jest.
  24. Dziewczyny ! Może jemu śnieg się podoba tak jak moim psiakom. Wolą to zdecydowanie niż upały czy paskudne deszcze. W sadku musi być pięknie o tej porze roku. Wspaniałe oszronione gałązki i ptaszki rozmawiajace z psiakami. O rany chyba mi odbija na tym dogo :shake:
×
×
  • Create New...