-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Wszędzie pełno takich historii :shake:
-
[quote name='weronika1']Masz rację Żabek, jeśli chodzi o schronisko to naprawdę piękna okolica a instruktor tez się znajdzie np. Żabek bardzo dobry instruktor schroniskowy.:eviltong:[/quote] Weroniko ! Ja czytam watek i wiem, że Żabek to taki bardzo wyeksploatowany jest :evil_lol: a poza tym to on w roczniku mojej córci :evil_lol:
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Będę miała chwilkę to podjadę do Ani zobaczyć Diankę :loveu: Na zdjęciach jest cudna :loveu: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Ona kocie też lubi :evil_lol: Co to dyskryminacja :evil_lol: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
A śniadanko jej dałaś :mad: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ! Przestańcie już bredzić i spać sie kładźcie. :sleeping: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że ma chociaż karton i karmę :shake: -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Przeżućcie Promyczka do Warszawy. Stamtąd bliżej do każdego zakątka Polski, nie tylko do Torunia. -
[quote name='weronika1']W Arłamowie są wypożyczalnie nart , w niedzielę trochę trudniej wypożyczyć, bo jest duzo ludzi.( sama pożyczam) Sa też instruktorzy nauki jazdy na nartach. Ale pośladków nie osłaniają :evil_lol: Mozna ewentualnie jako wyposażenie zabrać ,jaski osłonowe na zadek.:evil_lol:[/quote] Mniejsza o zadek i o narty. A ci instruktorzy jak się prezentują.....:evil_lol:
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Agata69, wybij tej Pani z głowy pomysł małego kojca.Więzienie chce mu zrobić, czy jak? Już to widzę jak będzie go wyprowadzać codziennie...Najpierw komórka, potem podwórko, a potem kojczyk? żeby nie było za dobrze...[/quote] Przeciez po to robię furtkę żeby go w kojcu nie zamykać :shake::shake::shake: Przez takie zamykanie psy robia się agresywne :shake::shake::shake:. -
[quote name='AlmaMater']OK, wpłacę na konto Żabka 100 zł - w poniedziałek powinny być. Które [I]Kopiuj[/I], bo ja mam 3 różne: [I]1. Kopiuj adres odnośnika[/I] [I]2. Kopiuj obrazek[/I] [I]3. Kopiuj adres obrazka[/I] 1. Mogę skopiować sam link 2. Mogę skopiować sam obrazek - niepodlinkowany 3. Mogę skopiować adres, gdzie osoba, która zrobiła bannerek, umieściła sam obrazek Nie widzę możliwości skopiowania [U]podlinkowanego[/U] obrazka! :shake: Jakich przeglądarek używacie? Bo ja mam Mozilla Firefox. Może to jest przyczyna, że nie mogę tego skopiować?[/quote] Ja mam samo kopiuj. Zaraz otworzę mozillę bo też mam i zobaczę jak tam jest.