Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Ja to bym ja zaprosiła do mieszkania pewnych moich znajomych:diabloti: domyślcie sie jak bardzo ich lubię :diabloti:
  2. [quote name='zachary']A co tam u Fokusa po wizycie w lecznicy, jak diagnoza, rokowania co do łapki, gojenia.Napiszcie coś!!![/quote] Wszystko jest w postach powyżej :eviltong: Zajrzyj :cool3: Ogrodzenia dziś nie robimy, jutro pewnie też nie bo mróz straszny. :shake: Może w piątek będzie przyjaźniej. :loveu:
  3. [quote name='Agata69']Ja tez. Saphira, [B][SIZE=4]psom nie wolno dawać ibupromu, bo jest dla nich bardzo toksyczny![/SIZE][/B] Mogę przelać 170 zł na jedna sterylke i kawałek drugiej.[/quote] A moja Pani wet podaje :shake::shake::shake:
  4. Wcale się nie dziwię. Też bym sobie pospała :sleep2:
  5. [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/4789/02rm8.jpg[/IMG]
  6. Decyzja należy do Sylwi. Jeżeli się zdecyduje to konto tylko na pw i tylko zaufanym osobom. Same nie utrzymacie tylu psiaków, pomoc jest zdecydowanie potrzebna. Obawiam się ,że wyżywienie to nic w porównaniu z kosztami odpchlenia, odrobaczenia i sterylek.
  7. Weroniko!Tylko nie pakujcie go w karton :shake: bardzo proszę:modla::modla::modla:
  8. W takim razietrzeba zacząć od odkarmienia psiunów.:eviltong: Pewnie najtaniej będzie kupić porcje rosołowe. :eviltong: Trzeba też zliczyć suki żeby wiedzieć ile sztuk jest do sterylizacji :shake: No i nie za bardzo jest na co czekać bo potem to zastaną już tylko sterylki aborcyjne :shake: Sylwia ! Podaj mi swoje dane i nr konta na pw.
  9. Myślę, że prościej zacząć od kastracji psów bo to taniej ? Czy Wójt pomógłby ze sterylizacją ? Są gminy , w których dają talony na sterylki. Inaczej moze być ciężko :shake: Trzeba się też zastanowić nad możliwością dokarmienia tego towarzystwa. Ciągle jakiś problem :shake: Sylwia ! Czy można podać temu psiakowi z chorymi stawami ibuprom w metce albo kiełbasie. To powinno złagodzić ból i stan zapalny.
  10. Ogrodzenie się maluje. Niestety muszę je zamontować w te mrozy bo potem zaczynają się duże prace w firmie i nie będzie komu tego zrobić. Za to podrzucę karmę dla Fokusika i Burysia. Obaj potrzebują specjalistycznej karmy wzmacniającej stawy. Fokusik niestety miał łapkę złamaną i uszkodzoną torebkę stawową. Dlatego też powinien dostawać karmę regenerującą stawy tak jak starsze psy. Miejmy nadzieję, że sie wyliże :eviltong: Jego właścicielka jest nim zachwycona. Podobno Fokusik z olbrzymim zapałem broni posesji i co ważne kocha koty swojej Pańci. Z olbrzymim zapałem oblizuje im pyszczki i zachęca do zabawy. Przemiły psiak.:eviltong: Pani poza Byrysiem i Fokusikiem ma jeszcze dwa swoje stare psiaki i jednego młodego trzylatka. Opowiada o nich z wielkim uczuciem. To osoba naprawdę kochająca zwierzęta tylko mała ilość środków finansowych sprawia, że nie zawsze sobie radzi. Myślę, że warto jej pomagać.:eviltong:
  11. Dokładnie ! Mnie udało się dzisiaj dopilnować zrobienia ogrodzenia. Dzieki niemu ślepy Buryś będzie mógł opuścić komórkę, w której obecnie mieszka. a tera dziewczyny zapraszam na kawę :kaffee_2: . Należy się po takim dniu.
  12. [quote name='ludwa']skoro on się trzyma tego miejsca, to może sedalin, tylko gdzie go zabrać?:razz:[/quote] Próbawali, ale na niego nie podziałał :shake:
  13. [quote name='zachary']Saphira, coś Ty, Agata69 też? O nie:placz:.Saphira, nie kracz:evil_lol: Margo, trzymam kciuki za powodzenie w wędrówce do siebie, bo nie w poszukiwaniu straconego czasu.Ty go nie straciłaś![/quote] Takie ma plany :shake::shake::shake: ale może nie wycofa się całkowicie :shake::shake::shake: Tyle spraw otwartych :shake::shake::shake:
  14. Żeby chociaż z jakiś starych paleciaków zbić mu prowizorkę. Koszt żaden a dla niego prawdziwy apartament :lol: Martwię sie o to ogrodzenie bo mróz trzyma i nie wiem jak sobie poradzą z montażem słupków :shake: trzeba przyznać, że buda Burysia się prezentuje i koszt tak ładnej budy nie był zbyt wysoki.
  15. Piękne allegro ! :loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='Margo05']Witajcie po długiej nieobecności :) Niestety, ta nieobecność przedłuży się jeszcze na bardzo długo. Z przyczyn osobistych muszę zrezygnować z mojej działalności na dogo, a także jakiejkolwiek innej, absorbującej czas. Przepraszam. Nie oznacza to jednak, że zrywam wszystkie kontakty, nie. Oczywiście jak najbardziej będzie mi miło, jeśli nie zapomnicie o mnie :) Na gg mnie nie będzie, ale pocztę będę odbierać, telefony również :) Było mi bardzo miło Was wszystkich poznać i spędzić z Wami tyle czasu :) Dziękuję :) Wiele się od Was nauczyłam i inaczej spojrzałam na świat. Tylko zgubiłam nieco siebie. Więc trzymajcie kciuki, abym się odnalazła :) Pozdrawiam Was wszystkich bardzo gorąco :loveu:[/quote] :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  17. Szukamy transportu Przemyśl - Warszawa !!!! PILNE !!!!!!
  18. Pewnie nauczyła się tego u Pani romy. Tam było tyle psów na tak małej powierzchni :shake:
  19. Takie dziwne miałam przeczucie :placz::placz::placz:
  20. [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/7059/dsc0125zz5.jpg[/IMG] Prosimy o domek :eviltong::eviltong::eviltong:
  21. Ja lubie oglądać zdjęcia pt. W nowym domku :loveu::loveu:
  22. Problem w tym, że trzeba uprzedzić potencjalnych właścicieli o jej wyczynach :shake: Jak ona znajdzie dom :shake:
  23. Każdy pies wymiotuje żółcią jak zje cos słabo strawnego np. kości. U mnie też się to zdarza :eviltong:
  24. Podnosimy problemy Pani Romy i prosimy o wsparcie w adopcjach, zakupie karmy itp. :eviltong::eviltong::eviltong:
×
×
  • Create New...