-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Pewnie, że zajrzymy :angryy::angryy::angryy:
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Prosimy o domek stały dla Promyczka lub chociaż bezpłatny tymczas :-( -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj małpiszon mały nawiał mojemu TZ jak wyprowadzał samochód,:mad: ale na szczęście wróciła. Naprawdę trzeba uważać na jej skłonności do wycieczek :shake::shake::shake: W domu jest naprawdę grzeczna, nie brudzi i ładnie sie bawi z Mikosiem i Klarcią. Nadal boi się wielkopsów czyli Kacpra i diany, ale trudno sie dziwić. Taka maleńka , drobniutka sunia. Nikt nie dzwonił :shake: A taka miła i grzeczna. Tak pięknie bawi sie w gonionego w ogródku :multi: Czemu nikt nie dzwoni :-( -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Prześliczna, sterylizowana,młodziutka, bo 7 miesięczna sunieczka... Przyszła do Fundacji w czerwcu ze swoją mamą, [URL="http://fundacja-emir.org/psy/kora.htm"]Korą[/URL] i z czwórką rodzeństwa. Bracia i siostry pojechały do swoich nowych domów, Dzidzia została... Dzidzia jest zdrowiutką młodą sunią,no ima to niebieskie oczko jak u najrasowszego husky [IMG]http://fundacja-emir.org/GIFSmiles/icon_oczko.gif[/IMG] Dzidzia jest niesamowitą przylepką, garnie się do ludzi. Spędziła dzieciństwo w schronisku - może chociaż okres "nastoletni" spędzi u własnej rodziny.... Może Ty jej możesz dać miłość? Jeśli jesteś nią zainteresowany, to zadzwoń: [B]604 640 761 [/B] albo napisz: [B][email protected][/B] [B][IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SQ-BbYG1AEI/AAAAAAAAIL8/lm3_FTRkmbw/s400/malaksenia.JPG[/IMG][/B] [B][IMG]http://lh3.ggpht.com/psia.szajka/SN1VeBg1BhI/AAAAAAAAJd0/iF2LZKy47_w/s800/ma%C5%82a%20ksenia%201.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://lh5.ggpht.com/psia.szajka/SN1Vd_AsH9I/AAAAAAAAJds/o1DR_iTNkrk/s800/ma%C5%82a%20ksenia.jpg[/IMG][/B] [/quote] Dzidzia szuka ludzia :multi::multi::multi: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
A Żabeńka już dzisiaj skakała :multi::multi::multi: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Wstajemy i szukamy domku :loveu::loveu::loveu: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/539/25/65/539256517[/IMG] Diana prosi o domek :lol::lol::lol: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Śliczna Żabusia szuka domku! Kto ją przygarnie ? -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
To moze potrzebna inna treść i :loveu:forma ?:loveu: -
Fundacja emir - kompromitujące fakty
Saphira replied to Magdalena's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Z podobnego schroniska pochodzi mój Mikoś i Klara. Tam wolontariusze co soboty wyprowadzają wszystkie psy na spacer. Zbiera sie ich siła i po kolei z wszystkimi psiakami wychodzą. -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img129.imageshack.us/img129/6073/psymojeibezdomne009tx1.jpg[/IMG] Fokus szuka domku ! -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SQ9_boAgN0I/AAAAAAAAH84/YU3SuGFFqa0/s400/IMG_6967.JPG[/IMG] Kto mnie pokocha :-(:-(:-( -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/psia.szajka/SN1Vd_AsH9I/AAAAAAAAJds/o1DR_iTNkrk/s800/ma%C5%82a%20ksenia.jpg[/IMG] Mała, przytulaśna dzidzia potrzebuje domku :lol::lol::lol: -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Kołtuny i tyle ....... -
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Cudnie :eviltong::eviltong::eviltong: :Dog_run::Dog_run::Dog_run: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Ona odwrotnie : musi wejść na górę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A schody mam bez wypełnień takie na przestrzał. Mój Kacper przez 7 lat na górę nie wszedł :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dianka musi koniecznie nauczyć się chodzić po schodach. Niestety strasznie się boi i chyba szybko nie da rady tego strachu przełamać :shake: Jeszcze raz pytam czy ktoś robi plakaciki :loveu::loveu::loveu: