Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='BoUnTy']To klops, bo żadna umowa o dzieło w grę nie wchodzi, bo Ania straci opieke, a moglaby go zostawić u siebie na DT płatny. W takim wypadku chyba trzeba bedzie na kojaka zberać na prywatne konto i prowadzic rozliczenia, bo innego wyjścia ie widze... No ale przynajmniej Kojak już nie bedzie się musiał przeprowadzać...[/quote] to, że kojak jest u Ani nie oznacza, że umowa musi być na nią....;)
  2. Czy ktoś robi dla niej plakaciki?
  3. Tu musi wypowiedzieć sie Weronika1 czyli Pani Prezes, ale żeby cokolwiek zapłacić z konta fundacji faktura jest niezbędna. Ilość środków zależy od wplacających........
  4. Dla mniej zorientowanych nr konta do wplat na Kojaka : Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt "Nadzieja" 37-700 Przemyśl ul. Piotra Kmity 4/11 NR KONTA : Bank Zachodni WBK SA oddz Przemyśl 03 1090 2750 0000 0001 0947 6057 Koniecznie z dopiskiem dla Kojaka z Orzechowców
  5. Romino ! Nie znam Kojaka, ale to nie takie proste. Mam na tymczasie sunię a oprócz niej w domu 5 wlasnych psów. Okres oswajania sie z nowym miejscem i właścicielem to conajmniej tydzień. Potem jest lepiej , ale niestety pies musi mieć czas na zaaklimatyzowanie się i dostosowanie do "Zyczeń " wlaściciela.
  6. Dziewczyny! Czy ten dom w Poznaniu jest nieaktualny? jakas Pani chce wpłacic na hotelik dla niego. Podałam konto stowarzyszenia Nadzieja. czy dobrze zrobiłam ?
  7. Dziewczyny ! napiszcie konkretnie, które psy opuszczają Orzechowce i czy mają hoteliki, DT czy DS ? Mam zapytania zwłaszcza o kojaka i nie wiem w końcu czy on ma ten dom w Poznaniu czy nie. Jakaś Pani chce wpłacic na hotelik dla niego a nie ma to sensu jeżeli on ma dom :shake::shake::shake: Przepraszam, ale pogubiłam się:shake::shake::shake:
  8. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SQ9_axvcuvI/AAAAAAAAH8w/jbiY1odIeII/s400/IMG_6961.JPG[/IMG]
  9. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Dianka kolorystycznie pasuje do Twojego salonu:evil_lol:[/quote] I pewnie do wielu innych :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='Ania+Milva i Ulver'][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=539256517"]Niech los się do niej uśmiechnie-pokochaj Dianę (539256517) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] :loveu:buziaki dla Dianki[/quote] :Dog_run::Dog_run::Dog_run:
  11. [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1370849_Dina024.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1370940_Dina017.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1371016_Dina030.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1371015_Dina025.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1371014_Dina027.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1371013_Dina023.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1371012_Dina001.jpg[/IMG]
  12. U Pani joli przy takiej ilości psiaków to wszystko się przyda :razz:
  13. Jeszcze dzisiaj nikt tu nie był . Dzidzia biedna samiuteńka siedzi i czeka na ludzia. Niebożątko :placz::placz::placz:
  14. Ja bym go z domu na kopach wyniosła :angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad:
  15. Gagatko! Kropelek ci u mnie dostatek, tylko na razie wystraszyć psiny nie chcę nieprzyjemnymi zabiegami. Wydzielina nie jest ropna więc to typowo alergiczne.
  16. Dianka ma moim zdaniem alergiczne zapalenie spojówek. Ciągle jej łzawią oczki. Wychodzi do ogródka i wraca razem z innymi psami. Myślę, że do poniedziałku powinno być nieźle.
  17. A ile jest w sumie suczek do sterylizacji i w jakich terminach planowane są zabiegi?
  18. Do szczepienia pies musi być całkowicie zdrowy. Najwcześniej szczepi się 2 tygodnie po chorobie. Myślę, że najlepiej zaszczepic ją w poniedziałek i po 2 tygodniach wysterylizować. Nie wiadomo jak przebiegnie proces gojenia , czy nie trzeba będzie podać antybiotyków, a to wszystko przesunęłoby termin szczepienia.
  19. Musisz rozwinąć listwę w emotikonkach klikając na napis More :evil_lol: Tam go znajdziesz :Dog_run:
  20. Tyle adopcji na raz ! To się nie zdarza na co dzień ! Trzeba to uczcić :drink1::knajpa::drinking::cunao: :B-fly::Dog_run::Cool!: :ylsuper::bye::jumpie::iloveyou::multi: :loveu: :multi: :Dog_run::ghost_2::roflt:
  21. Śliczności kochaniutkie :loveu::loveu::loveu:
  22. Cudnie ! :drink1::cunao::knajpa: No to za tę podróż dziewczyny i Żaby :drinking:
  23. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SQ9_boAgN0I/AAAAAAAAH84/YU3SuGFFqa0/s400/IMG_6967.JPG[/IMG] Przypominamy Żabcie w objęciach Gagatki ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...