-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
[quote name='BoUnTy']To klops, bo żadna umowa o dzieło w grę nie wchodzi, bo Ania straci opieke, a moglaby go zostawić u siebie na DT płatny. W takim wypadku chyba trzeba bedzie na kojaka zberać na prywatne konto i prowadzic rozliczenia, bo innego wyjścia ie widze... No ale przynajmniej Kojak już nie bedzie się musiał przeprowadzać...[/quote] to, że kojak jest u Ani nie oznacza, że umowa musi być na nią....;)
-
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś robi dla niej plakaciki? -
Romino ! Nie znam Kojaka, ale to nie takie proste. Mam na tymczasie sunię a oprócz niej w domu 5 wlasnych psów. Okres oswajania sie z nowym miejscem i właścicielem to conajmniej tydzień. Potem jest lepiej , ale niestety pies musi mieć czas na zaaklimatyzowanie się i dostosowanie do "Zyczeń " wlaściciela.
-
Promyk idąc za "ciosem" spotkał łagodność ludzkiego serca. MA DOM!!!
Saphira replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ! napiszcie konkretnie, które psy opuszczają Orzechowce i czy mają hoteliki, DT czy DS ? Mam zapytania zwłaszcza o kojaka i nie wiem w końcu czy on ma ten dom w Poznaniu czy nie. Jakaś Pani chce wpłacic na hotelik dla niego a nie ma to sensu jeżeli on ma dom :shake::shake::shake: Przepraszam, ale pogubiłam się:shake::shake::shake: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SQ9_axvcuvI/AAAAAAAAH8w/jbiY1odIeII/s400/IMG_6961.JPG[/IMG] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Dianka kolorystycznie pasuje do Twojego salonu:evil_lol:[/quote] I pewnie do wielu innych :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver'][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=539256517"]Niech los się do niej uśmiechnie-pokochaj Dianę (539256517) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] :loveu:buziaki dla Dianki[/quote] :Dog_run::Dog_run::Dog_run: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1370849_Dina024.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1370940_Dina017.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1371016_Dina030.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1371015_Dina025.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1371014_Dina027.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1371013_Dina023.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/out.php/i1371012_Dina001.jpg[/IMG] -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Jeszcze dzisiaj nikt tu nie był . Dzidzia biedna samiuteńka siedzi i czeka na ludzia. Niebożątko :placz::placz::placz: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Gagatko! Kropelek ci u mnie dostatek, tylko na razie wystraszyć psiny nie chcę nieprzyjemnymi zabiegami. Wydzielina nie jest ropna więc to typowo alergiczne. -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dianka ma moim zdaniem alergiczne zapalenie spojówek. Ciągle jej łzawią oczki. Wychodzi do ogródka i wraca razem z innymi psami. Myślę, że do poniedziałku powinno być nieźle. -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
A ile jest w sumie suczek do sterylizacji i w jakich terminach planowane są zabiegi? -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Do szczepienia pies musi być całkowicie zdrowy. Najwcześniej szczepi się 2 tygodnie po chorobie. Myślę, że najlepiej zaszczepic ją w poniedziałek i po 2 tygodniach wysterylizować. Nie wiadomo jak przebiegnie proces gojenia , czy nie trzeba będzie podać antybiotyków, a to wszystko przesunęłoby termin szczepienia. -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Musisz rozwinąć listwę w emotikonkach klikając na napis More :evil_lol: Tam go znajdziesz :Dog_run: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Tyle adopcji na raz ! To się nie zdarza na co dzień ! Trzeba to uczcić :drink1::knajpa::drinking::cunao: :B-fly::Dog_run::Cool!: :ylsuper::bye::jumpie::iloveyou::multi: :loveu: :multi: :Dog_run::ghost_2::roflt: -
Ksenia -Dzidzia czyli maluch z niebieskim oczkiem...ma juz dom!
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Śliczności kochaniutkie :loveu::loveu::loveu: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/SQ9_boAgN0I/AAAAAAAAH84/YU3SuGFFqa0/s400/IMG_6967.JPG[/IMG] Przypominamy Żabcie w objęciach Gagatki ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: