-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Dianka jedzie do Reksia :B-fly::Dog_run::Cool!: :ylsuper::bye::jumpie::iloveyou::multi: :loveu: :multi: :Dog_run::ghost_2::roflt: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj rano wstaję, schodzę na dół i co widzę :crazyeye:: Dzianka na kanapce a nie na skórce :crazyeye: Pies zawsze szybciej resocjalizuje sie w domu z ludźmi niż na podwórku w budzie. :lol: Problemem są nadal jej chęci do pobiegania na zewnątrz ogrodzenia. Wczoraj jak otworzyłam na moment furtkę żeby wyrzucic śmieci to zaraz obok mnie przemknęła na ulicę i w nogi. Szczęście, że przybiegła na wołanie bo takiego sprintu to ja nie mam :shake: Tak więc niestety linka na spacerki jeszcze chociaż przez parę dni. Diana jest rzeczywiście nie za duza. Taka połowa onka albo i jeszcze mniej. Jest słodka i przytulaśna. Nie robi szkód w domu i nie brudzi. Mój Mikos to przy nie diabełek:diabloti: zjada wszystkie nowe buty. Ostatnio jego ofiarą padła sluchawka do telefonu. Dianka to anioł :lilangel: Proszę ! Nie ogłaszajcie jej jako psa do budy bo będzie bardzo nieszczęśliwa:shake: Dajcie jej szansę na normalny domek. To w sumie mała psina i moim zdaniem zmieści się w mieszkanku :lol: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sylwia ! Czy dasz radę się określić ze stanem finansów, jeżeli Nona przeleje te 150 zł. Do kiedy to starczy ? -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
No to rozumiem, że Reksiu jej nie weźmie.:shake::shake::shake: -
Zabka - wyciągnięta z Krężela i to wszystko? A dom?
Saphira replied to gagata's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ! Tyle zdolnych osób chodzi na dogo. Gdyby ktoś zechciał zrobić plakat uświadamiający o konieczności sterylizacji i kastracji i ograniczania rozrodu zwierząt. Można oblepić za pośrednictwem dogomaniaków lecznice w całym kraju. Każdy wziąłby na siebie po parę lecznic w najbliższej okolicy. Przecież to też w interesie weta żeby ludzie te zabiegi wykonywali. -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
No cóż przyznaję się :roll: Zepsułam wam wspaniałego podwórzowego psa stróżującego :roll: Wasza Dianka jest obecnie psem przykominkowym, spoczywającym dostojnie na owczej skórze, z obrzydzeniem reaguje na propozycje wyjścia na zewnątrz. :evil_lol: Wcale jej sie nie dziwię kto by tam na taki ziąb nos wychylał :evil_lol::diabloti: Jak mój TZ określił szkolę kolejnego darmozjada i obiboka. Kilka takich już mam. Nawet o jedzenie nie chce im sie walczyć:evil_lol::diabloti: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
To kontakt ma być na mnie czy na Estote ? Nie uzgadniałam z nią tego. :shake: Możesz chwilkę zaczekać :lol: A moja Pani Wet rzeczywiście nie zawsze ma rację :shake: -
Amiś pies doskonały. Lek na wszystke smutki. ma dom
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Przypomniałam sobie, że bardzo dobry na nieżyt żołądka i jelit jest kleik z siemienie lnianego. Siemię zalewa sie gorącą wodą i jak wytworzy się taka śluzowata masa, dodaje się do pokarmu np. tego kleiku na mleku. Bardzo koi przewód pokarmowy. -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Saphiro, mało kto pamięta,że pies od człowieka też może złapać np. anginkę:cool3:,a suczka pewnie nie ma nadmiernie rozbudowanej odporności, że tak powiem...[/quote] Mój Kacper często ma zapalenie gardła. Pani wet kazała mu podawać ibuprom, ale ja pryskam mu do paszczy jak najgłębiej mogę propolisem pszczelim w aerozolu. Mozna dostać w sklepach z ziolami. Bardzo skuteczny lek na stany zapalne błon śluzowych choc dość nieprzyjemny. -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/04/f09fd0d4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/04/2d1562a5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/04/af98fee8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/04/6f1bf097.jpg[/IMG] [URL="http://www.fothost.pl/upload/09/04/af98fee8.jpg"][/URL] -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Podobno ze względów zdrowotnych jednego powinno się zostawić, ale co dalej :shake: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Diana na razie nic mi nie zniszczyła :shake: w domu nie nabrudziła :shake: Myślę, że można ją spokojnie ogłaszać jako psa domowego a nie do budy. Postaram sie wstawiać zdjecia, ale niestety za każdym razem muszę prosić o pomoc moje dziecię :evil_lol: a nie zawsze jest chętne :shake: -
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sylwia ! Nie martw się o pieniądze. Jeżeli trzeba to coś podeślę, ale przekonaj szefa do jakiejś promocji :cool3: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/04/e849859f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/04/2fea0a2a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/04/60e9b83f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/04/d085cd23.jpg[/IMG] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
BARDZO WAŻNE ! Czy Diana ma zrobione poza wścieklizną jakieś szczepienia ? Troche sie boję żeby czegos nie złapała. Pogoda straszna a parwo szaleje :shake: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Dianka mieszka w domu. spędziła z nami popołudnie , wieczór i całą noc. Chyba jednak woli bardziej mieszkanie niż budę :evil_lol: Nie nabrudzila. grzecznie rana załatwila się w ogródku. W porównaniu z Mikosiem to anioł. Nie niszczy, nie gryzie. Jest grzeczniutka :lol::lol::lol: Oby jej samotne spacerki wiecej do głowy nie przyszły:shake: -
Amiś pies doskonały. Lek na wszystke smutki. ma dom
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Z tego co wiem Amis nadal wymiotuje. Dostaje ryż z warzywami i mięsem w małych porcjach ale często. Zobaczymy czy to cos da. zasugerowałam te kleiki, ale... sama nie wiem.[/quote] Ja bym tych warzyw i mięsa na razie nie dodawała. Czysty kleik na odtłuszczonym mleku :shake: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
W domu zachowuje się super .Przynajmniej na razie. Prawdę mówiąc nie wiem jak wyszła, ale myślę, że przeczołgała sie pod bramą. Niepotrzebnie zostawiałam ją w ogródku. Nie ma mozliwości żeby sie w taki sposób zresocjalizowała. Ona musi być z nami w stadzie. -
Amiś pies doskonały. Lek na wszystke smutki. ma dom
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dość długo trzeba stosować dietę typu kleik ryżowy lub owsiany, ale jest to w pełni uleczalne :loveu: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Nie wiem dokładnie czego potrzebuje Dianka, ale ja zdecydowanie potrzebuję czegoś na uspokojenie. Najlepiej jakiś dobry psychotrop:diabloti: Jadę dzis kolo 11 do mojego dzieciątka, które zostawilam chore w domu i oczom nie wierzę. :crazyeye:Główna ulica w Chełmży ,a po niej biegnie bliźniacza siostra Dianki w bliźniaczej czerwonej obróżce.:crazyeye: Zatrzymałam się. Na co ona też się zatrzymała. Do samochodu wejść nie chciała więc ja całą w błocie musiałam wtachać. Zawiozłam i zamknęłam w domu z kategorycznym zakazem wypuszczania na zewnątrz:shake: Więcej szczęścia niż rozumu. Nie wiem czy ona trafilaby z powrotem :shake: A byłam już pewna, że nie zwieje :shake: Szczęście w nieszczęściu, że mam chore dziecie i musiałam jechać do domu:shake: Jeszcze jaki pychol zadowolony :eviltong: -
Wszysykie niezbędne informacje znajdziecie na pierwszej stronie wątku Paani Romy. Konto podaje się w ten sposób, ze najpierw dwie cyfry a potem po cztery. SWIFT : WBKPPLPP IBAN/BIC : PL 03 1090 2750 0000 0001 0947 6057
-
Bidy z Osiecin. Nadal potrzebna pomoc dla ponad 10 głodnych psów.
Saphira replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Sylwia ! Tylko talenciaki robia banerki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja też nie potrafię, ale na kazdym wątku ktoś robi. Taki banerek robisz kopiuj i otwierasz sygnaturę na swoim profilu. Tam go wklejasz. Jak Ci zależy żeby rozreklamowac jakis wątek. Ludzie po takim banerku często zaglądają na taki wątek i może coś pomogą. :lol::lol::lol: Banerki możesz zmieniać w zależnosci od tego który wątek jest pilniejszy.:lol: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za zamieszanie z banerkami. teraz jest ich baaaaardzo dużo :loveu::loveu::loveu: i wszystkie działają. No dziewczyny pobierać Diankę. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dianka dzisiaj wyszła z budy i bawiła się z Mikosiem i Klarcią. Boje sie jaszcze jej spotkania z moimi niedźwiedziami czyli Kacprem i Dianą, ale poczekajmy. Niech sie wszystko uleży. To dopiero pierwszy tydzień. One biegając po ogródku na pewno mają świadomość jej obecności w budzie. Nie sądzę aby jej nie zauważyły. Nie atakują więc chyba nie jest źle.:lol::lol::lol: